Edző és vezetőség

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
ronaldo99
Hozzászólások: 180
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:03
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Benzema, Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: ronaldo99 » 2021. május 16., vasárnap 14:31

füst írta: Igen-igen erősen bízok benne hogy a franciákat veszi át az EB után. Az szinte félállás, főleg Madrid után, úgy töltődhetne fel hogy válogatott fronton is odabasz az asztalra, ez a feladat nemes egyszerűséggel rá lenne szabva. Simán nyomhatna náluk egy VB-EB kombót. És még talán Benzinek se lenne késő egy kakakos kaland. Aztán várjuk visza Zét.

Addig nálunk nyugodtan lehet purgatórium, 2-3 évig is akár, nagyon ráférne a fejekre, mert a klubot körülvevő légkör nem normális.
Perezt nagyon sajnálnám, ezért miatta drukkolok leginkább hogy sikeres legyen az új edző. De a szurkolóknak jót tenne pár év kudarc, hogy megtanulják értékelni amit ZZ véghez vitt vénekkel meg maszturbinnyókkal.
Nem tudom mire alapozzátok ilyen magabiztosan azt hogy mással sem lettünk volna idén jobb helyzetben.

Senki sem nagyobb a klubnál. Még ZZ-sem. Azért amit ő az utóbbi szezonban csinált, másnak már rég a fejét követeltétek volna.
Real Madrid volt ZZ előtt is és utána is lesz. 2006-ban sem zárták be a Bernabeut.

Professore
Hozzászólások: 2002
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:49
Kedvenc játékosaid: Zidane, Redondo, Hierro, Casillias
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Professore » 2021. május 16., vasárnap 14:24

Hát gyerekek nem rózsás a helyzet. Mondom ezt úgy hogy személy szerint nem vagyok maradéktalanul elégedett ZZ második ciklusával. Nem azért mert nem volt olyan sikeres a csapat mint az elsőben hanem azért mert gyakorlatilag nem kezdődött meg/el érdemben a csapat építés és ebben ZZ is benne van rendesen. Szóval részemről maradhatna de ha nem akar akkor azzal nincs mit kezdeni.

Azt is elfogadom ha valakit nagyon rosszul érint ez a helyzet mert voltak nagy sikerek és hát emberek vagyunk mind. Azzal viszont nem értek egyet hogy más edző képtelen sikerre vinni a csapatot, meg azzal sem hogy egyesek Alegrit vagy épp egy Ancelottit nem tartanak sokra pedig mindkettő felsőpolcos kérdés nélkül. Egyébként meg sokkal több múlik azon hogy a keret kialakítása hogy sikerül a nyáron és mondjuk az erőnléti/orvosi vonalon érdemben lesz-e változás. Ha nem akkor jöhet ide akárki vagy maradhat ZZ is mert garantáltan bukta lesz. Egyelőre nincs világvége hangulatom....majd lehet lesz agusztus végén.
Sokat köszönhetünk ZZnek minthogy ő is a klubnak. Volt időszak amikor lehet hogy ő volt a lehető legjobb opció a posztra de ezt jelen körülmények között már egyáltalán nem érzem sőt... Egyfelől lehet pont az kell most a csapatnak ha jön egy új seprű aki nem a múltbeli dolgok figyelembe vételével dönt a játékosokról és tiszta lappal elkezdi a csapat építést. Nagyobb probléma hogy elérhető minőségi edző nem sok van jelenleg. Reálisan nézve van egy nagy kockázatú Raul és lényegében Alegri. A kettő közül én most inkább az olaszt választanám mert óriási kihívás lesz ebből a bagazsból csapatot faragni és ehhez jól jön a tapasztalat meg a taktikai tudás. Persze ha hivatalos lesz ZU távozása akkor majd röpködnek fognak a nevek... Akár Flick is lehet még opció stb. Egy biztos pont nem most az utolsó meccsek előtt amikor még opció a bajnoki cím kellett volna ezekkel előrukkolni.

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2751
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2021. május 16., vasárnap 14:05

portillo írta:
reeed_ati írta: Kloppal segget csinálnánk a szánkból, de jöjjön Gvárdióla?? :D :D
Azt hittem, át fog menni az irónia. :)
Bár a Kloppos részt már komolyan gondoltam.
Nekem most nem jött át, de így akkor rendben van.. :mrgreen:

el magico
Hozzászólások: 900
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 20:11
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Ramos, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: el magico » 2021. május 16., vasárnap 14:05

Úgy beszéltek itt amúgy, mintha hivatalosan be lenne jelentve, hogy távozik. Chill. :coffee:

Avatar
flori
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: flori » 2021. május 16., vasárnap 13:59

De a szurkolóknak jót tenne pár év kudarc, hogy megtanulják értékelni amit ZZ véghez vitt vénekkel meg maszturbinnyókkal.
Ez még mindig a Real Madrid, nem a ZZ FC, bármennyire is szeretjük a kopaszt. Nagyon csalódott vagyok, hogy elmegy. Nem volt eléggé megbecsülve? Igen, de minden szurkoló ilyen, főleg a nagy csapatoknál. 38/38-nál is lenne ugatás, hogy miért nem lőttünk minden meccsen 5-öt. A juvénál sem lesz jobb, ott is amit csináltan anno Allegrivel... Ilyen az elit közeg.

Azt sem értem, miért pont a Sevilla ellen kellett ezt bemondani, konkrétan ott fordíthattuk volna meg a bajnokságot.

Ugyanazt az ürességet érzem, mint 2018-ban. Nem tudom egyszerűen ezt elfogadni, hogy mindig így lelép. :lol:
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
portillo
Hozzászólások: 417
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 14:16
Kedvenc játékosaid: Javier Portillo, Robinho, Varane, Fede
Kedvenc csapatod: Real Madrid CF
Tartózkodási hely: Bépé
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: portillo » 2021. május 16., vasárnap 13:57

reeed_ati írta: Kloppal segget csinálnánk a szánkból, de jöjjön Gvárdióla?? :D :D
Azt hittem, át fog menni az irónia. :)
Bár a Kloppos részt már komolyan gondoltam.
Szégyen a kukás, de hasznos.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27397
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Remy » 2021. május 16., vasárnap 13:52

- 93 óta a kupát 2x nyertük meg. (barca 9! Atletico 2, Valencia 3, Zaragoza3!...)
- Az elmúlt 16 évben a barca TÍZ bajnoki címet nyert és 5x védtek címet!

Mi a 2008-as címvédés előtt 1990-ben! tudtunk utoljára címet védeni. Szóval de... óriási kudarc, amit a Real Madrid csinál a hazai porondon. 3 évtizedről beszélünk már.

Imádom a BL címeket, nem is cserélném el, de kell valamit kezdeni a hazai szereplésekkel, mert kiábrándító. És pont most lehetne dominálni otthon, de hát 2018 után lehet újra tökön rúgjuk magunkat.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5155
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2021. május 16., vasárnap 13:44

nincs tökéletes megoldás. érdekes lehetne egy Ragnick is mert építkezni és fiatalokat scoutolni jó de ilyen kaliber úgyse kerül szóba. egy időben cikkeztek Gallardoról is aki szép dolgokat csinál a Rivernél de ez is váratlan lenne. vagy maradnak a bejárt európai nevek mint Allegri. vagy próba cseresznye Raúl aki szintén szép dolgokat csinál a Castillával. megnyerte a klub első ifi bl trófeáját és a feljutásért játszik Hugo Durokkal. Klopp ne jöjjön. totál nem illik ide és ne is picsogjon itt. Ancelotti visszahozása is érdekes mert ő is inkább csúcsra járatós mintsem építkező. ebben a szar időben jó lenne ha legalább az edzőn nem kéne agyalni.

Avatar
füst
Hozzászólások: 3866
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: füst » 2021. május 16., vasárnap 13:37

Pedig a sok siker mellett kurva sok kudarc is volt az elmúlt 10 évben, ha a hazai szerepléseket nézzük
De ha egy szezonban nem nyerjük meg a taligát, cserébe ott a BL, akkor azért az mégse kudarc, nemde? Amúgy meg 10/3 alkalommal megnyertük a bajnokságot, az idei szezont nem számítva. Azért ez nem para, tekintve hogy 2 másik aspiráns van, és mindkettő történelmi időszakát élte ebben a 10 évben.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27397
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Remy » 2021. május 16., vasárnap 13:20

füst írta: De a szurkolóknak jót tenne pár év kudarc, hogy megtanulják értékelni amit ZZ véghez vitt vénekkel meg maszturbinnyókkal.
Pedig a sok siker mellett kurva sok kudarc is volt az elmúlt 10 évben, ha a hazai szerepléseket nézzük, szóval nem tudom miért tenne jót egy mostani kudarcsorozat. 13 éve védtünk utoljára címet a bajnokságban. WTF. Cserébe még frusztráltabbak lehetnek a szurkolók, ha mindeközben a barca/atletico páros nyeri a hazai kupákat.

Jelenleg spanyolban elég komoly minőségbeli romlás van a sztárcsapatoknál, így egy értelmes szezonnal (értsd, nincs ennyire sok sérülés, van akár egy értelmes plusz támadó) simán le lehetne dominálni a hazai porondot.

Pont most kéne ésszerűen csinálni a váltást, ha ZZ lép, mert lépéselőnybe kerülhetünk.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
füst
Hozzászólások: 3866
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: füst » 2021. május 16., vasárnap 13:06

Igen-igen erősen bízok benne hogy a franciákat veszi át az EB után. Az szinte félállás, főleg Madrid után, úgy töltődhetne fel hogy válogatott fronton is odabasz az asztalra, ez a feladat nemes egyszerűséggel rá lenne szabva. Simán nyomhatna náluk egy VB-EB kombót. És még talán Benzinek se lenne késő egy kakakos kaland. Aztán várjuk visza Zét.

Addig nálunk nyugodtan lehet purgatórium, 2-3 évig is akár, nagyon ráférne a fejekre, mert a klubot körülvevő légkör nem normális.
Perezt nagyon sajnálnám, ezért miatta drukkolok leginkább hogy sikeres legyen az új edző. De a szurkolóknak jót tenne pár év kudarc, hogy megtanulják értékelni amit ZZ véghez vitt vénekkel meg maszturbinnyókkal.

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2751
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2021. május 16., vasárnap 13:04

Swineherd írta: Klopp csúcsra járatja az aktuális csapatát, ez kb. 2 szezont jelent, viszont utána olyan szintű lejtmenet következik, ami gyakorlatilag példa nélküli.

Hát, nem tudom...

2-3 szezonnál én sem adnék neki többet..
Viszont utána, ott lenne egy olyan Raul, aki végigseggelt 2-3 szezont segítőként, komoly csatákat megélve, a lehető legközelebbről. :)
Nem egyből dobnánk a mély-vízbe, mint pl. a juve Pirlót..
Vagy akkor kit hoznátok?
Allegrit nem szívesen látnám itt, még rá lehetne esély talán, vagy Raul egyből bele a közepébe. :| Csak szerintem egy tapasztalt edző alkalmasabb egy új csapat felépítésére, mint egy full kezdő..

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8081
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Anthony » 2021. május 16., vasárnap 13:02

Jó lesz Allegri
(az elérhető opciók közül)

Az olasz bajnokságokat stabilan hozta, nem sokkal erősebb kerettel, mint a mostani Juve, és a BL-ben sem voltak rosszak. Aztán a cigis, és Pirlo is csak gyengébb és gyengébb eredményeket hoztak.

Ha kap egy Haaland - Camavinga pakkot, és egy fullbacket jobb oldalra, szerintem lazán fogja hozni a bajnokságot, a BL meg kiszámíthatatlan.

Még Vinit kell elcserélni egy marék lencsére, és kész is leszünk.

Ezek nem lehetetlen igazolások, nem kerülnek végtelen pénzbe, nem mozdíthatatlan játékosok, és jó eséllyel szeretnének is itt játszani.

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3580
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2021. május 16., vasárnap 12:58

Swineherd írta: Zidane történelmet írt, aztán visszajött, bajnok lett egy olyan csapattal, amivel kb. csak ő lehetett, idén meg még versenyben van egy olyan kerettel, amivel mások a BL-ért küzdenének, de lehet, hogy az EL-ért...
Fúúú, ez de szép... :'(

Igen..
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
Swineherd
Hozzászólások: 818
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:03
Kedvenc játékosaid: Il Fenomeno

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Swineherd » 2021. május 16., vasárnap 12:33

Klopp csúcsra járatja az aktuális csapatát, ez kb. 2 szezont jelent, viszont utána olyan szintű lejtmenet következik, ami gyakorlatilag példa nélküli.

Hát, nem tudom...

Zidane történelmet írt, aztán visszajött, bajnok lett egy olyan csapattal, amivel kb. csak ő lehetett, idén meg még versenyben van egy olyan kerettel, amivel mások a BL-ért küzdenének, de lehet, hogy az EL-ért...

Pénz nincs, idő Madridban sosincs, nem nagyon lehetne ettől szarabb a helyzet.
Schmeichel - Cafú, Nesta, Ramos, RC - Modric, Redondo - Laudrup, Zidane - Ronaldo, Benzema

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3580
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2021. május 16., vasárnap 12:31

portillo írta: Én megpróbálnám Guardiolát. Ha most megnyerik a BL-t is, lehet, hogy új kihívást keres, és itt a keret is egész alkalmas lenne a Pep féle játékhoz, ráadásul megint bizonyithatná, hogy kevés pénzből is lehet csapatot építeni, ha felhozza a castillás srácokat.


:ike:
Egyébként nem tudom ki lehet a jó megoldás, de amit itt Klopp kapott tőlünk szurkolóktól, kicsit ilyen seg*et csinálunk a szánkból feeling, ha őt akarjuk megmentőnek. Na meg egy Real Madridban nem biztos, hogy kap annyi időt mire összeáll a játéka.
Neem, neeem, ez hülyeség, legjobb Jese lenne játékos-edzőnek, megtanittttaná végre Vininek hogy kell keménybe tolni..
Mivanitt? Kinyitott ujra a dexion, azt még hat a cucc?
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8518
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2021. május 16., vasárnap 12:15

egyebkent miota kovetem a focit, capellon es ancelottin kivul nem emlekszek olyan edzotokre, aki ne tudott volna spanyolul.
mondjuk lehet ok is tudtak, es az olasz sem all asszem oly' messze a spanyoltol.

valamiert ez nem divat es ez nalunk is hasonlokeppen van.
pep,enrique,vilanova,setien,valverde,koeman..

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2751
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2021. május 16., vasárnap 12:12

portillo írta: Én megpróbálnám Guardiolát. Ha most megnyerik a BL-t is, lehet, hogy új kihívást keres, és itt a keret is egész alkalmas lenne a Pep féle játékhoz, ráadásul megint bizonyithatná, hogy kevés pénzből is lehet csapatot építeni, ha felhozza a castillás srácokat.


:ike:
Egyébként nem tudom ki lehet a jó megoldás, de amit itt Klopp kapott tőlünk szurkolóktól, kicsit ilyen seg*et csinálunk a szánkból feeling, ha őt akarjuk megmentőnek. Na meg egy Real Madridban nem biztos, hogy kap annyi időt mire összeáll a játéka.
Kloppal segget csinálnánk a szánkból, de jöjjön Gvárdióla?? :D :D

Avatar
portillo
Hozzászólások: 417
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 14:16
Kedvenc játékosaid: Javier Portillo, Robinho, Varane, Fede
Kedvenc csapatod: Real Madrid CF
Tartózkodási hely: Bépé
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: portillo » 2021. május 16., vasárnap 12:05

Én megpróbálnám Guardiolát. Ha most megnyerik a BL-t is, lehet, hogy új kihívást keres, és itt a keret is egész alkalmas lenne a Pep féle játékhoz, ráadásul megint bizonyithatná, hogy kevés pénzből is lehet csapatot építeni, ha felhozza a castillás srácokat.


:ike:
Egyébként nem tudom ki lehet a jó megoldás, de amit itt Klopp kapott tőlünk szurkolóktól, kicsit ilyen seg*et csinálunk a szánkból feeling, ha őt akarjuk megmentőnek. Na meg egy Real Madridban nem biztos, hogy kap annyi időt mire összeáll a játéka.
Szégyen a kukás, de hasznos.

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2751
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2021. május 16., vasárnap 11:53

Ha lelép Zizu, akkor én Kloppot hoznám, segédedzőnek meg Raul, hogy ő is legyen szépen felépítve (némettel sem lenne gondja, most jól jönnének a Schalkés évek is..)
Én személy szerint, szeretem Klopp fociját és ő elég nagy név ahhoz, hogy egy esetleges Zizu távozás esetén is berántsuk Bappát..
Másik dolog, hogy a német kénytelen lenne fiatalítani, erőnléti stábot kibaszni, mert ahhoz a letámadáshoz, amit játszat, ahhoz kellene majd a power a csapatba..
Mikor jönne el onnan, ha nem most, hogy már a BL. hely sem lesz meg nekik? :D


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 139 regisztrált és 0 vendég