Edző és vezetőség

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
metalBOY
Hozzászólások: 42
Csatlakozott: 2014. december 11., csütörtök 9:14
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: metalBOY » 2015. május 25., hétfő 20:54

Luis Enrique megbukott a Romaval, tehát akkor miről beszélünk. Nem tudjuk mi fog történni, majd az idő mindenre választ ad. Szerintem Carlonak legalább annyi szava lehetett volna, hogy nem engedi el Xabi Alonso-t. Azért itt nem csak Perezt okolnam.

Én se küldtem volna el Carlot, de ez van. Remélem jobb edző stábot toboroznak össze, és kevesebb izomsérüléssel kell számolnunk. Majdnem Arsenalos magaslatokban voltak az idei sérülések.

markopolo18
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2013. augusztus 25., vasárnap 9:54
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: markopolo18 » 2015. május 25., hétfő 20:54

After the german cup final against Wolfsburg Jürgen Klopp will say Goodbye to Borussia Dortmund. And he will not be the team manager of any other club at the start of the new season and will take a break for minimum half a year
Forrás:Bild

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. május 25., hétfő 20:53

Mike írta: spanyolországban 2 évig nem tudott dominálni
felesleges más példákkal jönni. Itt kényszerhelyzet van. Régen is az volt, de ezzel a barcával versenyezve mégnagyobb. Ez van...

A BL-ért télleg köszönet neki, de mondom, abból nem lehet megélni a jövőben.
Miért a tavalyi atma vagy az idei barca gyengébb, mint mondjuk egy korábbi arsenal vagy man.city?
Nem illik.

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4188
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2015. május 25., hétfő 20:53

Mike írta: spanyolországban 2 évig nem tudott dominálni
felesleges más példákkal jönni. Itt kényszerhelyzet van. Régen is az volt, de ezzel a barcával versenyezve mégnagyobb. Ez van...

A BL-ért télleg köszönet neki, de mondom, abból nem lehet megélni a jövőben.
Ja, nem lehet megélni. De időt kaphatott volna. Mindegy, már azért jár neki a pacsi, hogy nem volt szüksége Özilre. :)

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Mike » 2015. május 25., hétfő 20:51

Remy írta:
Mike írta: erre csak azt tudom mondani amit az előbb, ha vmi nem megy akkor váltani kell, és reménykedsz. Mást nem lehet csinálni. De az bebizonyosodott h Carloval nem megy (itt sem).
Ohh, ha 1 évig nem nyersz semmit, akkor az nem megy.... :lol: remélem a fifát is abbahagyod, ha nem nyersz 1 évig valamit a csapatoddal.

SAF legenda lett. Pedig aztán ő is tudott 0 kupás szezont csinálni. Carlo 1 évet még megérdemelt volna.
spanyolországban 2 évig nem tudott dominálni
felesleges más példákkal jönni. Itt kényszerhelyzet van. Régen is az volt, de ezzel a barcával versenyezve mégnagyobb. Ez van...

A BL-ért télleg köszönet neki, de mondom, abból nem lehet megélni a jövőben.
és elég sok dolog hátráltatta őt, hogy ne nyerjen bajnokságot.
legfőképpen ő maga


na mind1, én befejeztem
de azért érdekes h hogy jutottunk el Carlo folyamatos szapulásától, és végül egy sikertelen szezon után oda, hogy most 98% a kardjába dől, mert az történt aminek nemrég még örült, vagy legalábbis nem bánkódott volna.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Mike 2015. május 25., hétfő 20:55-kor.
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
mocsok
Hozzászólások: 2240
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:43
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: mocsok » 2015. május 25., hétfő 20:51

Mike írta:erre csak azt tudom mondani amit az előbb, ha vmi nem megy akkor váltani kell, és reménykedsz. Mást nem lehet csinálni. De az bebizonyosodott h Carloval nem megy (itt sem).
fura hozzáállás. akárcsak perezé.
nem lehet ennyire lesarkítani a dolgokat.
ez a két év egyáltalán nem volt rossz carlotól, sőt.. és elég sok dolog hátráltatta őt, hogy ne nyerjen bajnokságot.

de ez a legegyszerűbb.
nem nyert bajnokságot, takarodjon. aztán ha jövőre megint nem nyerünk bajnokságot takarodjon az is.

na mindegy.
fura ez a hozzáállás. tényleg a tipikus fifamentalitás.

csabi87
Hozzászólások: 1113
Csatlakozott: 2013. május 9., csütörtök 9:40

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: csabi87 » 2015. május 25., hétfő 20:49

Maradjunk annyiban,hogy ez egy hatalmas nagy baromság volt.
Most akkor azon sem lepődnék meg,ha az öltöző darabjaira hullna,plussz ha egyetlen egy nagy edző sem akarna ide jönni ezután,mert itt garantált a bukás.
Emberek 1 éve Bl nyert a csapat,most meg kibaszta az edzőt.
Ez a videó tökéletesen bemutatja, hogy a FIFA mennyire tisztel engem, a klubomat és az országomat. Sok minden érthetővé vált.

cart
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: cart » 2015. május 25., hétfő 20:48

Mondjuk nem tudom, hogy milyen edző vállalja el ezek után a Real irányítását. A Perez által összevásárolt éppen aktuális sztárokból kell valamit összeraknia, aztán ha nincs eredmény azonnal lapát :roll:

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27247
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Remy » 2015. május 25., hétfő 20:48

Mike írta: erre csak azt tudom mondani amit az előbb, ha vmi nem megy akkor váltani kell, és reménykedsz. Mást nem lehet csinálni. De az bebizonyosodott h Carloval nem megy (itt sem).
Ohh, ha 1 évig nem nyersz semmit, akkor az nem megy.... :lol: remélem a fifát is abbahagyod, ha nem nyersz 1 évig valamit a csapatoddal.

SAF legenda lett. Pedig aztán ő is tudott 0 kupás szezont csinálni. Carlo 1 évet még megérdemelt volna.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: torjack » 2015. május 25., hétfő 20:48

Mike írta:De baszki, mi ez a sírás?

Indokoljátok már meg szakmailag h miért kellett volna maradnia?

Elhozta a 10.-et? Gratulálok, örülök, de ebből nem lehet megélni
Szeretik a játékosok? Hurrá, de egy edző nem ettől lesz jó.
Kell a folytonosság? Aláírom, de csak akkor ha minden klappol, ha nem, akkor váltani kell.


ezt a nagy felháborodást leginkább a játékosok keltették, illetve Benitez neve. Érdekes, 2-3 hete elég sokan elküldték volna a olaszt.

A keret rendberakása után visszajuttathatott volna a csúcsra. Nem vele volt itt a gond. Persze voltak hibás döntései, de olyanok mindenkinek vannak.
Ami a szakmaiságot illeti, ilyen alapon Heynckes kirúgása is indokolt lett volna a bajoroknál 2012-ben, mégis marasztalták. Tudjuk mi történt 1 év múlva.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2015. május 25., hétfő 20:48

Mike írta:Ez arról szól hogy ha vkivel nem vagy elégedett akkor váltasz, és reménykedsz. Jobb lehetőség nincs, egészen addig amíg fel nem találják az időgépet.
A gond csak az, hogy nalunk ha valami nem mukodik elsore(!), akkor azonnal valtunk, ujra es ujra elkezdunk csapatot epiteni, majd csodalkozunk, hogy kozben alig nyerunk valamit.

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Mike » 2015. május 25., hétfő 20:46

mocsok írta:
Mike írta:egy olyan emberrel nem lehet hosszú távon tervezni aki nem képes bajnokságot nyerni. Mert Carlo eddigi pályafutása alapján bizony nem nagyon tud. Főleg nálunk nem lehet, és főleg akkor amikor a legnagyobb rivális is fénykorát éli
oké. de nézzük hogy milyen nevek jöttek szóba.
azok közül ki az akire jellemző hogy megnyeri a bajnokságot?
benitez? klopp? emery?

erre csak azt tudom mondani amit az előbb, ha vmi nem megy akkor váltani kell, és reménykedsz. Mást nem lehet csinálni. De az bebizonyosodott h Carloval nem megy (itt sem).
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. május 25., hétfő 20:44

2003 strikes again.

HAJRÁ PEREC

Avatar
LiamGallagher
Hozzászólások: 1252
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 11:28
Kedvenc játékosaid: Raúl,Zidane,R9,RC,Toni Kroos,CR,Ramos, Karim
Kedvenc csapatod: Békéscsaba,HSV,Real Madrid
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: LiamGallagher » 2015. május 25., hétfő 20:44

El kell fogadni sajnos az elnök döntését, szerintem butaságot követett el ezzel, de mi innen a gép elől nem látunk be a napi munkákba ezt is el kell ismerni így szakmailag sem lehet értékelni. Bízom benne, hogy házon belül oldják meg a dolgot és Zidane lesz a Real Madrid következő edzője. Benítez meg Klopp 0 kupás idényt hoztak , semmi értelme nem lenne őket kinevezni.
Minden tiszteletem Ancelottié, utóbbi évek legeredményesebb edzője volt, csak megköszönni tudom neki ezt a 2 csodás évet. :salute:

Avatar
mocsok
Hozzászólások: 2240
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:43
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: mocsok » 2015. május 25., hétfő 20:43

Mike írta:egy olyan emberrel nem lehet hosszú távon tervezni aki nem képes bajnokságot nyerni. Mert Carlo eddigi pályafutása alapján bizony nem nagyon tud. Főleg nálunk nem lehet, és főleg akkor amikor a legnagyobb rivális is fénykorát éli
oké. de nézzük hogy milyen nevek jöttek szóba.
azok közül ki az akire jellemző hogy megnyeri a bajnokságot?
benitez? klopp? emery?

Avatar
sandorzolika
Hozzászólások: 215
Csatlakozott: 2013. május 30., csütörtök 23:42
Kedvenc játékosaid: Raul, Zidane, Makelele, Roberto Carlos, Cristiano Ronaldo, Isco, Modric, Ramos
Kedvenc csapatod: REAL MADRID

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: sandorzolika » 2015. május 25., hétfő 20:42

Előre kérek bocsánatot és kegyelmet ha vulgáris leszek...nehéz vissza tartanom. Hát ehhez a Perez nyilatkozathot nincs amit hozzafuzni. Megint kezdhetjuk elölről remélem azok akik ebben az evben már teljesen nullak voltak azok nem.kapnak ujabb eselyt a következő edzőtol kiveve bale...hitvány patkány miatta baszodott meg ez az egesz szezon.
Amugy nem csodálom hogyha nem jön az elkovetkezo 5-10 évben klasszis edző hozzánk. A 2000es evek közepén tartó vesszofutasra emlékezve jut eszembe hogy amig Mourinho szinte azonnal jött mennyit udvarolt perez ancelottinak emlekszetek? Már bocsánat de epp a fenekét meg nem csókolta hogy jöjjön az olasz. Amikor meg saját magát kivasarolja a PSG-bol az is hihetetlen gesztus vvot Perez es a Madrid irányában.
Erre egy olyan szezonban ahol kurva szerencsétlen sérülések sorozata sújtott akkor is leesett ket szuperkupa ami ugye nulla jelenleg de azert csak megvan. 2 ev 4 kupa... erre jön ez a szerencsétlen szezon ahol még igy is végig eselyesek voltunk...de a végén kijott az ami a Bayern München-nel is...
Es erre mit csinálunk. KIbasszuk mert egyszerűen nem volt esélye a végére cimeket nyerni. Nagyon kíváncsi lennek ha egyszer Carlo nyilatkozna a múlt nyáron történt igazolasokkal kapcsolatban illetve a Bale jatszatasaval kapcsolatban is. De ő ennél úriemberebb...és a hibái ellenére jo volt nézni azt a focit amit játszottunk...
Kár érte de mondom ezek után kíváncsi vagyok ki lessz az a huje aki jön hozzánk es minőséget képvisel.
Azért a 10ik Carlo érdeme es az a szezon gyönyörű volt. Ahogy a tavalyi őszi játék is...rengeteg probléma es hiba volt tavasszal de akkor is hatalmas úriember. Minden tiszteletem az övé!!!
Amúgy meg szinte biztos vagyok benne hogy Benitez az egyedüli aki képben van. Ha mas lenne akkor be lehetne mar jelenteni, csak az olasz bajnokság tart még es a francia...
Na mind1 szomorú vagyok mert ebben a csapatban kevés hibát kellett volna korrigálni de inkább Carlon elvertek a port mintsem saját magukkal szembe neztek volna(perezre gobdolok)..
- Hasta el final, Vamos Real -

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2015. május 25., hétfő 20:42

Én nem küldtem volna el Ancelottit, annak ellenére, hogy Őt is sarasnak érzem a balul sikerült szezon miatt. Mou-n kívül viszont szerintem nem volt itt olyan edző, akinek a dolgába ne akarnának beleszólni, illetve valószínűleg Ő így jött ide kizárólag, hogy szabad kezet kap. Érzésem szerint ezt Ancelotti nem tudta elérni, ez részben az Ő hibája is, de Perezt inkább tartom felelősnek.


A 10.-ért életem végéig hálás leszek egyébként mindkettőjüknek, viszont Mourinhonak ugyanolyan mértékben. Ők hárman hozták ezt össze, leginkább a két edző, ide ez kellett annyi év szerencsétlenkedés után, nem tudott összeállni egy ember keze munkája által.


Miután viszont sikerült a csúcsra kapaszkodni valami megint félresiklott, pedig reális esély volt arra, hogy néhány évig domináljuk az európai futballt. És ebben is az elnök és az edző a ludasok. Perez ezek szerint szabad kezet nem ad az olasznak, inkább elküldi.


Ha viszont valóban Benítez érkezik (amit a mai sajtótájékoztató után eléggé esélyesnek érzek), akkor borúlátó leszek a következő szezon tekintetében, én gyenge edzőnek tartom. Persze ettől függetlenül, ha sikerül legalább megfelelő embereket hozni (kapus, kkp, támadó), akkor olyan minőséget fog képviselni a csapat, hogy esélyesként indulhatunk mindenhol. És bár nyilván Benítez sem nyeretlen kétéves, én úgy érzem, hogy nem a legjobb opció. Azt, hogy ki lenne, nyilván a monitorom mögül nem tudom.


Ja, és sajnos szinte biztos, hogy marad Bale, ha Ancelottinak játszatnia kellett, akkor Beníteznek is kelleni fog szerintem, hát még "egy" Emerynek. Így eleve hibával indulunk abban az esetben, ha nem kezd el drasztikusan feljavulni a walesi. Én ebben már annak ellenére sem hiszem, hogy sokáig pártoltam Őt.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4427
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2015. május 25., hétfő 20:41

De baszki, mi ez a sírás?

Indokoljátok már meg szakmailag h miért kellett volna maradnia?

Elhozta a 10.-et? Gratulálok, örülök, de ebből nem lehet megélni
Szeretik a játékosok? Hurrá, de egy edző nem ettől lesz jó.
Kell a folytonosság? Aláírom, de csak akkor ha minden klappol, ha nem, akkor váltani kell.


ezt a nagy felháborodást leginkább a játékosok keltették, illetve Benitez neve. Érdekes, 2-3 hete elég sokan elküldték volna a olaszt.
na látod, még neked is sikerült felhoznod 3 elég erős érvet mellette, persze pár egyszerű frappáns válasszal megpróbáltad kiütni. hát nem volt túl meggyőző.

szerintem nevetséges, hogy vannak olyanok akik elküldenék, gusztustalannak tartom az egészet a vezetőség részétől. de gondolom mostmár az aktuális edzőknek minden évben tripláznia kell, hogy maradhasson. hát nem lesznek hosszú életű edzőink maradjunk annyiban...

még ha lenne normális opció a piacon, akkor talán nem lenne hányingerem az egésztől, de hogy ilyen Benitez-féle arcokat idehozzanak, egyszerűen nem is értem. Pereznek sikerült az összes hülyeségét túlszárnyalnia, még Bale 100 milliós leigazolását is érthetőbbnek tartottam.

na de fasza, folytatódhat az edzőkeringő ismét, alakulhat újjá a keret, növeljük az esetleges öltözői klikkesedés lehetőségét is, minden fasza.


ja még valami, nem kötözködésből, de akik támogatják Carlo távozását, azok írjanak már le egy számukra megfelelő edzőjelöltet, és írják le az érveket mellette + vessék össze Ancelotti maradásával. kíváncsi vagyok.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára ateeemadrid 2015. május 25., hétfő 20:43-kor.

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7382
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Steve » 2015. május 25., hétfő 20:41

R.M.C.F írta:
Mike írta:De baszki, mi ez a sírás?

Indokoljátok már meg szakmailag h miért kellett volna maradnia?

Elhozta a 10.-et? Gratulálok, örülök, de ebből nem lehet megélni
Szeretik a játékosok? Hurrá, de egy edző nem ettől lesz jó.
Kell a folytonosság? Aláírom, de csak akkor ha minden klappol, ha nem, akkor váltani kell.


ezt a nagy felháborodást leginkább a játékosok keltették, illetve Benitez neve. Érdekes, 2-3 hete elég sokan elküldték volna a olaszt.
Szakmailag nem lehet....szimpátia ez.

Az a baj, hogy megint elfogjátok vinni a dolgot egy bizonyos irányba..

Lesz egy tábor aki tök mindegy mi van visszasírja Ancelottit, káromkodik Perezre..
Lesz egy másik, aki elöadja Perez érdemeit és azt, hogy a Real Real lesz Ancelotti nélkül is.

Kár, hogy nem lehet majd a fekete és a fehér között mást is választani majd..

Nem kell ragaszkodni mindenáron egy személyhez, de az is nevetséges, hogy amikor meccsek mennek 325 kapufával, akkor az edzö baxta el a szezont, közben keret az lófasz volt, ezt tudtuk szezonkezdetkor..stb..stb..

Szerintem a felelösség minimum közös. Minimum Perez+Ancelotti a hibás. MINIMUM.

Akkor együtt kellett volna rendbe tenni is. Ès szerintem közel sem volt olyan baj, hogy nulláról kelljen megint mindent kezdeni.

VanillaSky
Hozzászólások: 2131
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 1:26

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: VanillaSky » 2015. május 25., hétfő 20:39

Indokoljátok már meg szakmailag h miért kellett volna maradnia?
Indokold már meg, hogy jelen pillanatban miért kellett váltani? Akik, szóva jöttek Klopp, Benitez, Emery. Szóval Ancelotti hozott egy vacak szezont - nem kérdés, én se dicsértem - de (!!!) akit most felhoztak a pótlására közülük Klopp meg Benitez megbukott egy középcsapattal! Ez hol szakmailag védhető váltás? A német kieső helyen héderezett egy német élcsapattal, Benitez meg az egycsapatos bajnokságban nem bírt beférni a BL helyekre szép lóvét elverése után. Emery sikeres lehet, viszont nagy csapatnál meg még nem volt.

Akkor, hol az a név aki garancia lesz bármire is?


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 93 regisztrált és 0 vendég