Edző és vezetőség

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7348
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2015. május 24., vasárnap 10:42

Biztos egyedül vagyok vele, de nem igazán tetszik nekem ez a nagy kampány Carlo mellett a játékosok részéről. Ebbe nekik nincs beleszólásuk, ennek ellenére megy ki a kép facebookra, hogy a szurkolókat is állítsák maguk mellé.
Ebből csak az lesz, hogy elhiszik, hogy ők a fasza gyerekek és milyen hatalmuk van, hogy mert megakadályoztak egy elnöki döntést.
És persze hogy szeretik Carlot, kesztyűs kézzel bánik velük, edzésről lehet késni, nem kell megszakadni, egyeseknek bérelt hely a kezdőben, hibáknál nincs lecseszés.
Aztán jövőre megint lötyögünk, döntő helyzetekben folyamatosan alulmaradunk és sírunk hogy nincs szerencsénk.
Love football, hate antifa.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: BBeno » 2015. május 23., szombat 22:22

Vége. És nem csak az utolsó bajnokinak. Ancelotti egy 7-3-as utolsó győzelemmel, egy Király Kupával, egy Bajnokok Ligája trófeával, egy UEFA Szuperkupával és egy FIFA-klubvilágbajnokság serleggel búcsúzik.
Köszönünk mindent Carletto!
ez így mi? hivatalos? miért kell így leírni mintha már hivatalos lenne?
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
mocsok
Hozzászólások: 2241
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:43
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: mocsok » 2015. május 23., szombat 22:14

én is négyesre nyomtam.
Steve leírta miért.

#carlostay

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7385
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Steve » 2015. május 23., szombat 19:44

A csoda barca direkt ironikusan idézőjelben volt.:)
Már több helyen olvastam kezdődik...Ha behúzzák a triplát sőt elég a bl akkor menni fog minimum egy évig még ez.

Pedig szerintem ez a Barca közel sem olyan jó.Nagy részt Messitől függ a dolog.De ez nem ide tartozik.

Calderónt biztosan nem sírnám vissza.

Ancelottit bírom,hasznos a Realnak de nem vagyok egy rajongó típus amúgy sem.
Hogy a négyes sok-e?Ettől szép a forum

Avatar
OutSider
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2015. február 26., csütörtök 17:25
Kedvenc játékosaid: Raul, Luis Figo, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: OutSider » 2015. május 23., szombat 19:24

Nem volt olyan rég a Calderón időszak, amikor top játékosok kiröhögték a Realt és nemet mondtak, majd hoztunk áron felül senkiket, sérült, leselejtezett játékosokat.
költői túlzás. korunk talán két TOP5-ös játékosa CR és Robben is Calderonnak mondott igent.
Az edzőkhöz pedig annyit, hogy nem 1-2 olyan edző volt itt akit pofán röhögtek a madridi sztárocskák. Ma jelenleg nem sok komolyabb karakteres edző van, aki eredményeket tud felmutatni, a játékosok elfogadnák.
A vezetőség munkája lenne ha új edzőt keresnek akkor olyan képességekkel felvértezett emberek után nézzenek aki képes a sztárallűröket is kordában tartani. Ehhez viszont nem kell feltétlen befutott 3x Bl győztes meg 5x bajnok edzőnek lenni.Lásd: pep,le vagy , hogy a saját házunk táján söprögessek... Del Bosque

Szerintem az a helyes út, hogy Ancelotti 1-2 emberén keresztül példát statuálni, az erőnléti edző amúgy sem lehet büszke magára, majd ha jövőre sem jön kupa, akkor elköszönni.
Ha ezt Carlo nem fogadja el akkor oly mindegy mi a helyes út...
Perez....
Ebben viszont van igazság... Emlékszem én még amikor az első regnálása végén üldözte el mindenki perezt... aztán pár év nélküle... 3(?) ha jól emlékszem.. és már ismét a túlnyomó többség arra vágyakozott, hogy jöjjön vissza.
Kár volt %-ot írni..

Nézd én az összképet idei egész szezont értékeltem.
De az összkép sem lehet 80%-os. ugyanis a tavasz tragédia volt. És még ha az őszre rá is lehet tenni egy nagyon jó plecsnit akkor is a tavasz (kupáktól függetlenül is) borzasztóan lehúzza. és ezt 1 szem modric hiányával okolni illetve ezzel kimenteni Carlot szerintem nem helyes.
Azért az is túlzás, hogy itt többen bukott csapatról, bukott edzőről beszélnek.
Egyetértek. Nem bukott edző. közel sem. De remélem ha marad akkor pár dolgot amiben hibázott kijavít. Alapvetően már csak a kora miatt is és a berögződések miatt sem lenne ez túlságosan valószínűsíthető... de tartom annyira intelligensnek Carlot, hogy neki ez sikerülhet.
Emberek a BL döntő küszöbén buktunk el. A csoportkör tükör sima volt, a kiesésest hoztuk a végéig. A bajnokságban elég nagy menet volt és a lehet triplázó ismét "csoda" barcával kéz a kézben mentünk. Pár pont a különbség.
csoport tükörsima. oké
kiesést hoztuk, nyögvenyelősen...
de azért mert több pontot szerez a barca ne legyen már csodabarca rögtön. mitől csoda? AZ MSN-től? mert a további csapatrészei közel sem mégis az a hátvédsor annyi gólt kapott pl amennyit kapott. rekord keveset a liga történetében.
most akkor az ottani védők a csodavédők? vagy LE a zseni (már megint) ... nem volt elég Pep?
mindhárom sorozatban tehettünk volna (CARLO tehetett volna, hogy csoda madridról beszéljenek) ilyen érvekkel, hogy ez már most egy csodabarca ne jöjjünk már nagyon szépen kérem.
A szuperkupa meg gondolom jelentéktelen, meg nem idei, meg mittudom én.
De az... 1 meccs meg klub vébét is nyertünk amiért 2 meccset játszottunk. Hurrá. De ugye nem ez az értékmérő sorozat nálad?

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7348
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2015. május 23., szombat 19:21

Azért a 4 szerintem is túlzás bármennyire is csipázod Carlot. :)
Szerintem a legelvakultabb Carlo szimpatizánsok is meg kellene álljanak 3-nál. Én kettőt adtam, igazából nem vagyok Carlo ellen, de mellette sem. A szavazás az idei szezonról van kiírva, úgyhogy az első szezonját nincs miért idevenni, ami nálam olyan 3.5 körül van, mert a bajnokságot nagyon buta módon vesztettük el, bajnoki rangadókat meg nem nyertünk.
Idén viszont trófea nélkül zártunk, ez beárnyékolja az egész szezont, hiszen mégis csak Real Madrid vagyunk, komoly lehetőségekkel. A tavasz szinte teljes kudarc, fontos meccsek közül mindössze egyet nyertünk, emberelőnyben az atma ellen, 1-0-ra. Valenciat nem tudtuk megverni, atma ellen a bajnokságban 0 pont, összességében a felsőházi csapatok ellen gyenge teljesítmény, kevés pont. A kupába esélyt nem adott az atletico, ahogy a szuperkupában sem. A BL-ben egy papiron sokkal gyengébb Juve ellen maradtunk alul. Aztán a rotálás. Kroos hulla lett, CR hulla lett, Isco úgyszintén. Bale játszatása, talán a legnagyobb hiba. Itt hiába mondjuk, hogy Perez miatt játszott, hát istenem, álljon már ki magáért és a csapatért Carlo és csapjon az asztalra. Sokkal nagyobb lenne az én szemembe, hogyha nem pucsít be Perez akaratának, persze akkor lehet kirúgták volna idő előtt, de akkor is. Egy klasszisnak titulált edző ne engedje már meg, hogy beleszóljanak a dolgába, de ez majd kiderül, talán...ha Carlo fel mer szólalni miután elmegy Madridból. Viszont ha Balet illetve a BBC-t saját akaratából nyomta ennyire akkor méginkább baj van. Akkor ott van a stábja, a játékosok állapota nagyon szar lett tavaszra, nem hiába rótta fel ezt a vezetőség. A másik komolyabb hiba meg a keret kialakítás. Illarra? Khedira? Kész röhej. Egy év alatt nem lehet észrevenni hogy ezek ketten kevesek? :ozil: Hibáztatjuk Xabit, de minek? Két ember a keretből nézőként funkcionált a pálya mellől...egészen hihetetlen. Lucas Silva? 12 millió vagy mennyi az ablakon ki. Nagyjából ennyi, jóindulatú kettes, de ez még ha jól tudom átmenő "jegynek" számít, pedig Ancelotti idén szerintem megbukott.
Love football, hate antifa.

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7385
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Steve » 2015. május 23., szombat 19:17

Amúgy Ez az 50%-os értékelés tökéletesen jellemez egyébként sok Madridistát.

Sok Madridistánál nincs jó szezon csak tökéletes vagy szar.

Szerintem ez a szezon jó, négyes szezon volt. Ott voltunk a toppon mindenhol. Már senki nem írhat le minket. Viszont tökéletes nem lehet, mert kupa nem jött, mindentől egy karnyújtásnyira voltunk, de nem húztuk be.

Nálam az 50% felemás, közepes teljesítményt jelent, amitől messze jobbak voltunk.



A keret kialakítása pedig külön misét megér. Azért ki a felelős, ki a hibás?Perez belepofázik? Hagyja ezt Ancelotti, vagy nem tud mit tenni? Ha hagyja miért? Ha nem tud mit tenni miért? Ez kicsit komplex történet.

Egy biztos ez a keret jó, de nem tökéletes és rövid, gyenge a pad.

bocs hogy többe sikerült a hsz

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7385
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Steve » 2015. május 23., szombat 19:08

Kár volt %-ot írni..

Nézd én az összképet idei egész szezont értékeltem.

Azért az is túlzás, hogy itt többen bukott csapatról, bukott edzőről beszélnek.

Emberek a BL döntő küszöbén buktunk el. A csoportkör tükör sima volt, a kiesésest hoztuk a végéig. A bajnokságban elég nagy menet volt és a lehet triplázó ismét "csoda" barcával kéz a kézben mentünk. Pár pont a különbség.

A szuperkupa meg gondolom jelentéktelen, meg nem idei, meg mittudom én.

Írhatunk akkor 50%-ot, 60%-ot, leszarom%-ot, de ez a szezon hiába áll sírásra a szátok, szemetek nem volt rossz. Hiába állnak többen öngyilkosság szélén BL-t nem minden évben nyernek csapatok. Hiába a mivagyunk a Real, elit fiúk vagyunk, nagy szövegek.

Vannak dolgok egyébként a foci körül, amit nem lehet pénzért megvenni. Sok ilyen edzői tulajdonság is van.
Hiába raksz valaki alá összevásárolt csapatot.

csabi87
Hozzászólások: 1113
Csatlakozott: 2013. május 9., csütörtök 9:40

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: csabi87 » 2015. május 23., szombat 19:07

Realistáèk kinnt vannak nem most Madridban?
Ha lehetőség van rá akko remèlem fog írni egy pár mondatot,hogy mi a helyzet most kinnt.Hogy állnak a szurkolók ehhez a baromsághoz stb.
Nekem van egy olyan èrzèsem,hogy Perez Wengert akarja ha valóban igaz,hogy a két jelölt közül egyikhez sem ragaszkodik.
Ez a videó tökéletesen bemutatja, hogy a FIFA mennyire tisztel engem, a klubomat és az országomat. Sok minden érthetővé vált.

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7385
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Steve » 2015. május 23., szombat 18:58

Azért akik katasztrófálisnak látják a helyzete és Ancelottit azok egy kicsit gondolkozzanak majd el.

Nem volt olyan rég a Calderón időszak, amikor top játékosok kiröhögték a Realt és nemet mondtak, majd hoztunk áron felül senkiket, sérült, leselejtezett játékosokat.

Az edzőkhöz pedig annyit, hogy nem 1-2 olyan edző volt itt akit pofán röhögtek a madridi sztárocskák. Ma jelenleg nem sok komolyabb karakteres edző van, aki eredményeket tud felmutatni, a játékosok elfogadnák.

Ezt pedig hiába akarják sokan figyelmen kívül hagyni, alapvető probléma a Realnál.


Szerintem az a helyes út, hogy Ancelotti 1-2 emberén keresztül példát statuálni, az erőnléti edző amúgy sem lehet büszke magára, majd ha jövőre sem jön kupa, akkor elköszönni.

Perez meg megalomán és szeret beleugatni a kezdőbe, de bele sem merek gondolni, mi lesz majd nélküle. Imádja a Realt, mindent megtesz a klubért, hihetetlen sikeres üzletember. Ilyen nincs minden bokorban. Ez sokaknak majd akkor esik majd le amikor nem lesz itt és az aktuális sztár kedvenc új messik, ronaldok kiröhögik az aktuális elnököt és nem jönnek.
Lesz élet Perez után is, a Real az Real, de ez a faszi nagyon tud dolgokat.

Avatar
OutSider
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2015. február 26., csütörtök 17:25
Kedvenc játékosaid: Raul, Luis Figo, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: OutSider » 2015. május 23., szombat 18:57

Steve írta:Én a magam részéről Ancelotti munkáját 4-re értékeltem.

Azért mert alapvetően a cseréi, a kezdők, a csapat körüli hangulat, a Real képviselése és szimbolizálása, a médiával való kapcsolata jó volt.

Erőnlét, rotálás hiánya miatt a munkája nem jó, nem tökéletes.

A kupákban, bajnokságban ott voltunk. Az év elején hoztunk mindent, majd a célegyenesbe érve elfáradtunk.

Így ez nem több mint egy 75-80%-os teljesítmény nálam., ami 4-es. Jövőre több kell.

Akkor mondjuk egy BL+bajnokság+kupa kombó már hány %? 200?
Egy Real Madridnál egy kupa nélküli szezont 80%nak jellemezni egyszerűen botorság. még ha lett volna legalább egy CDR-ünk... de akkor is max 70%-osnak mondanám.
igaz amiket leírtál egyet is értek vele és alapvetően Carlo maradása mellett vagyok, de az idei évre ha %-ot kellene mondani figyelembe véve a tényleges munkásságát ami az edzői teendőit jelöli és nem pedig, hogy imádja a sajtó mert nagyon jófej ... akkor maximum 50%-osnak lehetne jellemezni ezt az évét.
Maradjon... de jövőre több. Sokkal több kell!

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7385
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Steve » 2015. május 23., szombat 18:47

Én a magam részéről Ancelotti munkáját 4-re értékeltem.

Azért mert alapvetően a cseréi, a kezdők, a csapat körüli hangulat, a Real képviselése és szimbolizálása, a médiával való kapcsolata jó volt.

Erőnlét, rotálás hiánya miatt a munkája nem jó, nem tökéletes.

A kupákban, bajnokságban ott voltunk. Az év elején hoztunk mindent, majd a célegyenesbe érve elfáradtunk.

Így ez nem több mint egy 75-80%-os teljesítmény nálam., ami 4-es. Jövőre több kell.

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4458
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2015. május 23., szombat 18:45

Pont annyi ellenérvet fel lehet hozni mint amennyi érvet. Semmi nem garantálja, hogy Ancelotti tudna változtatni és javítaná a hibáit, és azt se, hogy az új edzőnk be fog válni, erről ennyit.
ha pont ugyanannyi ellenérv van mellette, mint ellene, akkor felesleges változtatni, nem?
de egyébként több érv van Carlo mellett, már 2 éve itt van, ismeri a klubot, bizonyított is, ráadásul a játékosok és a szurkolók is mellette vannak.

Avatar
schranzer
Hozzászólások: 766
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 17:26
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Ronaldo (R9)
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: schranzer » 2015. május 23., szombat 18:29

Unai Emery
Navas - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Kovacic, Kroos, Modric - Isco - Bale, CR

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Mike » 2015. május 23., szombat 18:25

Ebbű Dárdai lesz!
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: BBeno » 2015. május 23., szombat 18:21

AS szerint perez nem benitez mellett van. sem klopp mellett.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13113
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. május 23., szombat 17:56

Egyre többen támadják Perezt is, azt hiszem ha Carlot elküldi, Benitez pedig elbukik, Pereznek is elkell majd koszönnie. A rögeszméinek köszönhetően a döntései már inkább hátrányosak a csapatnak

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3116
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: babaking » 2015. május 23., szombat 17:47

Galacticos írta:Nem tudom mit porogtek ezen meg mindig.
Nuanszokon mulott iden a bajnoksag es a bl donto is. Igen, nuansznak szamit hogy 10evre elegendo kapufat lottunk, hogy a
Én ebben a sok kapufában is egy kicsit a fáradtságot látom mint ok, azon kívűl, hogy sokszor tényleg "szerencsétlenűl" pattant. Sok olyan helyzet maradt ki amit ha frissebbek, és picit jobban koncentráltak emiatt játékosok akkor beljebb megy. Csak gondoljunk bele, hogy nem mindegy, hogy mennyi erő van még a lábban a 80. perc környékén. 1 cm is elég hogy ki vagy be pattanjon
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

VanillaSky
Hozzászólások: 2131
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 1:26

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: VanillaSky » 2015. május 23., szombat 17:36

Itt a többség komolyan csak ezért szurkol egy csapatnak?
Az sosem hátrány, ha a csapat kupát nyer, de én nem azért szurkolok nekik, hanem a csúcsfociért. Na ebben az évben rendkívül távol álltak tőle az év döntő többségében. Lehet kupát nyerni rosszabb meg jobb játékkal is. Viszont az emlékek megmaradnak egy-egy rangadóról. Idén a 3-1 volt a legjobb mozzanatunk, aztán jöttek az Atletico-Valencia-Schalke-Barca újra elleni "merényletek" lényegtelen, hogy döntetlent, győzelmet vagy vereséget ért, de a játékunk rossz volt.

Ettől függetlenül én sem küldeném el az olaszt, csak jövőre ha nem hozza a ligát (az nagyon nem megy neki, nem is ment soha). De ami ennél is fontosabb, hogy amíg van Perez addig lényegében mindegy ki az edző. Mourinhot enyhén szólva sem kedveltem, de neki volt egyedül akkora médiaértéke az elmúlt 10 évből, hogy ott látszólag az elnök úr látványosan nem pofázott bele a dolgokba, Ancelottinál egyértelmű, hogy igen. (a rosszabb verziót miszerint a BBC állandóan fent van és ez edzői döntés kizárnám, ennyire nem lehet dilettáns az edző)

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Sierra » 2015. május 23., szombat 16:20

___Samy___ írta:lehet hogy szar évünk volt, lehet, hogy ancelotti nem tökéletes edző, de nekem kibaszottul fog hiányozni, ha elküldik
:'( :'(
Micsoda emlékek. :)

Az biztos, hogy az utóbbi 15 évet nézve emberileg ő a legjobb edző a csapatnál, tényleg nyugodtságot sugároz, igazi úriember.
Most már én sem tudom mit gondoljak. Így másfél hét elteltével én is rájöttem, hogy még egy esélyt megérdemelne, mert összességében nem volt rossz ez a szezon, inkább ahogy elvéreztünk (Villarreal elleni hazai döntetlen, Juventus elleni meccsek, és Barca ellen idegenben, szerintem ez a 4 meccs volt a legrosszabb), mert a januári botladozás ellenére is sokáig partiban voltunk. A kupa engem nem nagyon érdekel, ott akkor jobb volt az Atlético. Csak a bajnokság és a BL.

Viszont ilyenkor mindig eszembe jut, hogy Bale orrba-szájba nyomatta, hogy nem igazoltunk normálisan a nyáron, hogy elengedtünk kulcsjátékosokat, és rengeteg hiba, ami simán kiküszöbölhető lett volna a szezont közben.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 161 regisztrált és 0 vendég