Edző és vezetőség

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2016. január 3., vasárnap 15:03

ateeemadrid írta:
Mondjal olyan kozeppalyast tolunk aki kirobbano formaban van, es tudta volna semlegesiteni DM-t. Iden Kp van legrosszabb szinten. Azon a meccsen a Real, jo ha egy kozepcsapat szintjet utotte meg. Ha ezt nem lattad, akkor te meg hattal ultel a TV-nek :lol:
Akkor csak igaza van abban, hogy nem tudtuk pótolni, nem?

na mind1, ezzel hagyom a témát
Lehetett volna potolni.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4427
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2016. január 3., vasárnap 14:55

Mondjal olyan kozeppalyast tolunk aki kirobbano formaban van, es tudta volna semlegesiteni DM-t. Iden Kp van legrosszabb szinten. Azon a meccsen a Real, jo ha egy kozepcsapat szintjet utotte meg. Ha ezt nem lattad, akkor te meg hattal ultel a TV-nek :lol:
Akkor csak igaza van abban, hogy nem tudtuk pótolni, nem?

na mind1, ezzel hagyom a témát

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2016. január 3., vasárnap 14:48

Ez a kozeppalyan valo jateka is akkor volt hasznos amikor oda tette magat rendesen(lehet, h csak a fizuert).
Mert akkor zakatolt, ment fel es le.
De az Argentinok is ezzel probalkoztak a nyari Copan, es nem valt be. A kp teljesen atjarohaz volt amikor DM ott jatszattak, nem igazan hajtott. Asszem ha ket meccsen igy alltak fel, utanna mar csak a tamdok kozott kapott helyet. De a MUnal is probalkoztak ezzel, ott sem valt be, utanna kitettek szelre. Szerintem nincs ezzel gond, h elment csak az erte kapott penzt kolthettek volna masra.
aha, azóta is tele vagyunk nála jobb középpályásokkal :lol: :| de ezek szerint te is csukva tartottad a szemed, mikor szabályosan nem tudtuk tőle elvenni a labdát a bernabeuban.
Mondjal olyan kozeppalyast tolunk aki kirobbano formaban van, es tudta volna semlegesiteni DM-t. Iden Kp van legrosszabb szinten. Azon a meccsen a Real, jo ha egy kozepcsapat szintjet utotte meg. Ha ezt nem lattad, akkor te meg hattal ultel a TV-nek :lol:
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4427
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2016. január 3., vasárnap 14:40

Onnantol hogy Carlo megtalálta a neki valo posztot,szerintem is.De szèlsonek mondhat bárki bármit,agyatlan kutyauto volt.
Persze, ezt nehéz vitatni, nekem sem a szélen nyújtott teljesítménye hiányzik, de egyébként ott is voltak jobb meccsei. Ennek ellenére igazi minőséget csak a kpn képviselt.
Èrtem èn a csak a szèpre emlèkezem èletèrzèst,de sokszor borult nálam a bili mikor random nyomta a baromságait a rosszabbnál rosszabb megoldásaival.
Erről meg szó nincs, emlékszek én nagyon sok baromságára, nem sok játékos okozott annyiszor idegösszeroppanást számomra, mint ő.
Viszont mentségére szólhat az is, hogy nyilván nagyobb arányban hibázik egy olyan játékos, aki olyan sokat próbálkozik, mint ő.
Hiaba nem potolhatatlan, ha a vezetosegunk keptelen potolni ;)
Ennél jobban meg nem lehet megfogalmazni a lényeget. Nyilván egy Di Maria után ugyanúgy lesz élet a Realnál, és nem is aggódtam különösebben a távozása miatt, de idehoztak egy Jamest, akinek semmi köze nincs a posztjához és az erősségei is teljesen mások, ráadásul muszáj játszatni is. Azóta is szívjuk DM távozását, azóta sincs középpályánk.
ott a kovács gyerek, használni kéne
ő lehet a kulcs, de amég a nevek játszanak, addig baszhatjuk mi is, meg a srác is.

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: csabi* » 2016. január 3., vasárnap 14:39

ott a kovács gyerek, használni kéne
Kép

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6586
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2016. január 3., vasárnap 14:36

Di Maria eladása hiba volt, bár anno sokan voltak, akik azt mondták, nincs helye Madridban. Így utólag egyértelmű, hogy jobb lett volna, ha marad, de mondom, ott akkor abban a pillanatban én is elküldtem volna,nagyon ráment a pénzre.
Xabi Alonso eladása az utolsó pillanatban megpecsételte a tavalyi szezont, pont annyi kellett volna a KP-ra, amennyit ő adni tudott volna (tehermentesítés, fegyelem, tapasztalat, irányítás).

Ezek azok, amiket Perezék nem vesznek figyelembe. Ennyin is múlhat a siker.

James leigazolása meg nem volt rossz döntés, a srác minden szempontból Real Madrid szint, meg van benne a potenciál. Durva, mennyire alulértékelitek. Biztos azért van, mert sokat fizettünk érte, pedig ha megnézzük más csapatok átigazolásait, nem meglepő, miért került ennyibe. :/

Nekem az a véleményem, hogy Benítez nem elég a Real Madrid kispadjára, felállt a szőr a hátamon,mindig,ha szóba került a Reallal,nos ez a nyáron valóság lett,és láthatjuk miujság.

A csapattal szerintem nincs gond, egyszerűen csak nincs játékunk,nincs koncepciónk. Egy halom elhibázott döntés miatt vagyunk most itt,és bár állunk a BL-ben és a bajnokság sem úszott el mint a Chelsea-nek,de a játékunk és a játékosok teljesítménye egy rakás szar. Kíváncsi vagyok a mai teljesítményünkre,ha ma nem nyerünk,akkor adios Benitez! Idegenben a Valencia mindig nehéz ellenfél,nyerni kell! Kötelező a győzelem,botlott a Barca,ezeket kell kihasználni.
:goat:

Avatar
schranzer
Hozzászólások: 766
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 17:26
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Ronaldo (R9)
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: schranzer » 2016. január 3., vasárnap 14:29

numberone1 írta:
ateeemadrid írta: Szerintem hiba volt DM eladása, persze nem csak a klub hibázott, hanem az ő hülyesége is kellett hozzá.
Egy ilyen jatekos nem potolhatatlan.
Hiaba nem potolhatatlan, ha a vezetosegunk keptelen potolni ;)
Navas - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Kovacic, Kroos, Modric - Isco - Bale, CR

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: morientes » 2016. január 3., vasárnap 14:25

Szerintem hiba volt DM eladása, persze nem csak a klub hibázott, hanem az ő hülyesége is kellett hozzá.
Onnantol hogy Carlo megtalálta a neki valo posztot,szerintem is.De szèlsonek mondhat bárki bármit,agyatlan kutyauto volt.
Èrtem èn a csak a szèpre emlèkezem èletèrzèst,de sokszor borult nálam a bili mikor random nyomta a baromságait a rosszabbnál rosszabb megoldásaival.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2016. január 3., vasárnap 14:22

ateeemadrid írta: Szerintem hiba volt DM eladása, persze nem csak a klub hibázott, hanem az ő hülyesége is kellett hozzá.
Egy ilyen jatekos nem potolhatatlan.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4427
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2016. január 3., vasárnap 14:14

DM még mindig keményen levan nézve, pedig kurva nagy fegyvertény volt a srác. Nekem sem lett szimpatikus, de azért ő nem egy átlagos játékos volt, klasszisokkal jobb, mint James vagy mondjuk Isco például. Az is vicces, hogy Özilt zsenizi mindenki, nem csak a madridisták, mégsem véletlen hogy az ő távozását egy kicsit sem lehet megérezni, DM dinamikája meg váratlan megoldásai viszont kurvára hiányoznak a játékunkból.

Az olyan gólpasszok, mint pl. amit az Atletico ellen adott Jesének, na, az ilyeneket nehéz igazán pótolni. A BL döntőben is kb. minden veszélyes megindulás az ő nevéhez fűződött, szóval na. Ne mondjátok nekem, hogy nem tűnik fel mennyivel kevesebb ilyen szólót láthatunk, amióta nincs DM. Igazából a csapatba kb. Marcelo az egyetlen, aki rendre megtudja verni a védőit és így tud veszélyes szitukat kialakítani. Az MU ellen is hazai pályán amikor 1-1et játszottunk, kb. egyedül volt a pályán, keményen szopatta őket, csak sajnos a gól nem jött össze. Barca ellen is sok hasznos megoldás, mind2 copa del rey döntőben nagyon fontos érdemei voltak a győzelemben.

Szerintem hihetetlenül feltűnő, hogy mennyire kevesebb váratlan van a csapat játékában amióta elment, a kp sebessége is nevetséges, ezen mondjuk Kova változtathat majd hosszútávon remélhetőleg. Szerintem hiba volt DM eladása, persze nem csak a klub hibázott, hanem az ő hülyesége is kellett hozzá.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: morientes » 2016. január 3., vasárnap 13:43

csabi* írta:modric mért nem veri az asztalt évek óta csillagászati összegekért mikor évek óta a legjobbunk?
Mert neki nem Mendes az ugynoke :lol:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2016. január 2., szombat 19:25

Oké...eljutottunk oda h megint DM a téma, és van aki szerint jogosan kerte a nagy pénzt meg a legjobbunk volt. Fél évig...talán.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2016. január 2., szombat 19:12

Na jó, de ismerjük Perezt, ha elment DM, aki azért eléggé felkapott és kedvelt lett addigra, akkor egy """egyszerű kis""" Verratti vagy Gündogan nem lett volna elég nagy hírértékű igazolás, kellett a hype, amire James tökéletes volt.

Vidal szerintem csak a balhéjai miatt nincs Madridban, részben Suarez is ezért nincs. De van good guy Gareth meg good guy James. :mrgreen:
Nem illik.

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: csabi* » 2016. január 2., szombat 19:11

modric mért nem veri az asztalt évek óta csillagászati összegekért mikor évek óta a legjobbunk?
Kép

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2016. január 2., szombat 19:09

Babinho írta:Dehogy kért Mariska sok pénzt. Pont annyit kért amennyi megalapozott volt sportszakmailag a keret többi játékosához képest. Az egyik legjobbunk volt. Csak ezt nem látják sokan, mert egyénileg úgy tűnt sokszor hibázott, szertelen volt, pontatlan...de amit a csapatnak adott az Bl-t ért. Nem csak Ő, de benne volt a top5-ben.
Meg hát túl nagy ajánlat jött érte,mariska megnem szép ember, Perez meg a marketinget szereti meg a dellát.

Özil eladása pl jó döntés volt, de meg kell nézni h a két emberke helyére hozott Isco és James marketing és foci királyok mennyit adnak a csapatnak. Zsák szar. De biztos rossz a posztjuk. Persze egyénileg jónak tűnnek, csak épp valami mégse megy...döcög...hát ez a perez féle keretkialakitás...tudatos...mint a hasmenés.
Szerintem meg nem volt annyira rossz dontes DM eladasa, sot eleg jo penzt kaptunk erte. A lenyeg, h nem Jamest kellett volna igazolni(foleg nem annyiert), hanem egy Vidalt, Gundogant(nem tudom, h akkor volt e serult), Verattit vagy barki akik egyensulyt tudtak volna teremteni a kp-n...
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3140
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Babinho » 2016. január 2., szombat 19:00

Dehogy kért Mariska sok pénzt. Pont annyit kért amennyi megalapozott volt sportszakmailag a keret többi játékosához képest. Az egyik legjobbunk volt. Csak ezt nem látják sokan, mert egyénileg úgy tűnt sokszor hibázott, szertelen volt, pontatlan...de amit a csapatnak adott az Bl-t ért. Nem csak Ő, de benne volt a top5-ben.
Meg hát túl nagy ajánlat jött érte,mariska megnem szép ember, Perez meg a marketinget szereti meg a dellát.

Özil eladása pl jó döntés volt, de meg kell nézni h a két emberke helyére hozott Isco és James marketing és foci királyok mennyit adnak a csapatnak. Zsák szar. De biztos rossz a posztjuk. Persze egyénileg jónak tűnnek, csak épp valami mégse megy...döcög...hát ez a perez féle keretkialakitás...tudatos...mint a hasmenés.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: morientes » 2016. január 2., szombat 13:48

Az edző a szakmai stáb feje. A legtöbb dologért ő felel. És igen, ilyen szempontból sok dolgot fel lehet neki róni. Lehet, hogy vannak olyan dolgok, amikért ő csak közvetve hibás (játékosok eladása, megvásárlása), de ha pl.: DM esetében nem ismerte fel, hogy ő volt a sikerünk legfontosabb kulcsa, és nem állt a sarkára, amikor szóba került az eladása, nos az már az ő hibája.
Hogy lenne már az o hibája.Egyfelol ha jol emlèkszem,DM-et meg akarta tartani a klub,de az irreális fizetèsemelès,(senhor Mendes),amit a játèkos akart,nem felelt meg Perez igènyeinek.Perezènek,mert ehhez Ancelottinak vajhmi kevès koze van.Ha jol tudom,meg akarta tartani.De ebben sem akkor,sem most,legyen bárki az edzo,nem donthetett.
Onnantol,mikor egy autoriter,mindent eldonto elnok ul a klub èlèn,lehet bárki az edzo.
Ne akard már ezt is Ancelotti nyakába varrni :D
Amit irtam is,lehetett volna talán tokosebb,adott korulmènyek kozott,de sokra azzel sem ment volna.
Arrol sem tehet,hogy BL cim után a jolakott banda azt gondolta,most már elèg kiballagni a pályára,aztán meg van a meccs.Persze,nyilván,motiválni kellett volna,de asszem bárki ulhetett volna azon a padon,akkoriban,nem sikerult volna.
Hagyni kellett volna dolgozni,egy szezont mèg legalább,s azután ha nem megy,akkor szevasz.
Ehhelyett hoztak egy szerencsètlent,aki mègjobban fugg az elnoktol,s szakmailag meg sem kozeliti.
Nem lehet mindig csucson lenni,ez van.De ilyenkor nem biztos hogy az a megoldás,hogy seggberugom az edzot,de a gyokeres problèmák meg maradnak,amik.
Legjobb pèlda erre a kedvenced Low.Hány èv is kellett hogy elèrje azt a csapata,amire a dojcse szurkerek 2006 ota vártak?
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5602
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2016. január 2., szombat 11:41

Matt009 írta:Ancelotti támadóbb szellemű edző, mint Mou, ezért a csapat játékfelfogása is támadóbb lett. Ez okozta azt, hogy 1-0 után nem bekkeltünk, hanem mentünk előre. De számomra elég beszédes, hogy a második évre a kontrajátékból semmi nem maradt. Ebből gondolom azt, hogy az inkább Mou utóhatás volt, de lehet tévedek.
Ezzel nekem adsz igazat. Mert én azt írtam, hogy nem csak Ancelotti személye hozta el a 10-et, hanem a változtatásai is. Akkor csak belátod Te is, hogy változtatott. Nem is keveset egyébként, meg elég fontos változtatások voltak azok, amiket meghúzott. Még egy példa a Barca elleni meccsek. Ott jók voltunk Mouval is, de Ancelottival játékban is felvettük a versenyt. Nem az volt, hogy rúgd és fuss, hanem szépen járt a labda. Amit Modricék megcsináltak k.pályán, azt még a galaktikus korszakban láttam utoljára. Ezekhez mind-mind Ancelotti kellett. Ezért annyira egyértelmű nekem, hogy nem csak azért jött össze pont vele a 10. mert meghozta a jókedvet a csapatba, de amúgy Mou "szelleme" dolgozott még a taktikában és inkább ennek köszönhető.
Matt009 írta:A másik a fegyelem. Mou olyan játékosokat válogatott össze, akik fegyelmezettek, betartják az edzői utasításokat, és a saját érdekeiket a csapatérdek alá helyezik. A pályán legalább is. DM, Xabi, Khedira, Arbeloa, Varane, Pepe, Modric azaz a Mou csapat gerince olyan játékosokból állt, akik bizony beállnak a sorba.
Értem, hogy mit akarsz ezzel mondani. De egy Xabinak, DMnek, Modricnak már csak a stílusuk miatt is olyan lehetett e a fegyelmezett játék, mintha a fogukat húzták volna. Nem véletlen, hogy elvesztette az irányítást, amit 3. évére nyomott Mou, az nem volt normális, valami nagyon el ment nála.
Matt009 írta:Aztán szépen lassan eltűntek ezek a fegyelmezett katonák, és velük a munkamorál, a sorba való beállás is csökkent. Szóval magának a fegyelmezettségnek a kulcsa a keret kialakítása volt, és ez ebben a formában nem lett továbbvéve.
Ezt nem Carlo nyakába varrnám. Mert már Mounál is kezdtek eltűnni. De például James nem hiszem, hogy annyira kellett volna DM helyett Ancelottinak. Meg azt sem, hogy Bale az Ő kérésére jött.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2016. január 2., szombat 11:30

Még mindig nem tanultátok meg, hogy Matt edzővel kapcsolatos hozzászólásait skippelni kell? :D

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2016. január 2., szombat 11:18

Igen, kontra focit játszottunk ellenük, de nem a Mou félét. Ha a Mou félét játszottuk volna, akkor mindenki bekkelt volna a saját 16osunknál mikor megvolt a vezetés. Ott Carlo meccselt tökéletesen, nehogy már azt mond, hogy ott is az jött ki, hogy Mou fegyelmezett játékosokat kreált, meg betanította nekik a kontrát.
Ancelotti támadóbb szellemű edző, mint Mou, ezért a csapat játékfelfogása is támadóbb lett. Ez okozta azt, hogy 1-0 után nem bekkeltünk, hanem mentünk előre. De számomra elég beszédes, hogy a második évre a kontrajátékból semmi nem maradt. Ebből gondolom azt, hogy az inkább Mou utóhatás volt, de lehet tévedek.


A másik a fegyelem. Mou olyan játékosokat válogatott össze, akik fegyelmezettek, betartják az edzői utasításokat, és a saját érdekeiket a csapatérdek alá helyezik. A pályán legalább is. DM, Xabi, Khedira, Arbeloa, Varane, Pepe, Modric azaz a Mou csapat gerince olyan játékosokból állt, akik bizony beállnak a sorba. Bale beérkezett egy ilyen közegbe, és lényegében ő is beállt a sorba. Nem volt kiemelkedő, de a meccseken odatette magát, és sokkal jobban nézett ki, mint a túloldalon a vérbeli géniusz Neymar. Aztán szépen lassan eltűntek ezek a fegyelmezett katonák, és velük a munkamorál, a sorba való beállás is csökkent. Szóval magának a fegyelmezettségnek a kulcsa a keret kialakítása volt, és ez ebben a formában nem lett továbbvéve.
Szal irsz egy fasza kis monologot,majd kategorikusan kijelented,hogy mindenèrt az edzo a hibás
Az edző a szakmai stáb feje. A legtöbb dologért ő felel. És igen, ilyen szempontból sok dolgot fel lehet neki róni. Lehet, hogy vannak olyan dolgok, amikért ő csak közvetve hibás (játékosok eladása, megvásárlása), de ha pl.: DM esetében nem ismerte fel, hogy ő volt a sikerünk legfontosabb kulcsa, és nem állt a sarkára, amikor szóba került az eladása, nos az már az ő hibája.

De lehet ezt sokféleképpen ragozni. Lehet, hogy van olyan érvem, ami nem állja meg a helyét. De bőven leírtam olyan dolgokat, amikért ő a hibás elsősorban.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 89 regisztrált és 0 vendég