Edző és vezetőség

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27897
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. június 1., péntek 14:08

Ez ilyen tiszteletet ad a csapatának, de érezteti, hogy "naaa, engedjetek el, lécci"
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8059
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Anthony » 2018. június 1., péntek 14:08

Zidane amit adott a csapatnak onnantól kezdve kb. bármit tehet felőlem.
Ettől függetlenül kibaszott a csapattal most, nem tudom mi van a háttérben, de a magyarázata az elég fura azért.

Szerintem Wengernek adni kell egy esélyt, régen dolgozott ő világklasszis kerettel, most megmutathatja mit tud. Perez hívta korábban is, sajnálja hogy nem igazolta le CR-t, az előzmények adottak, ő az egyedüli kb. aki szabad.
Aki szerint nem tisztelik a játékosok az hülyeségeket beszél, Wengernek szerintem bőven van respektje a játékosok szemében.
Fociőrült, bizonyítani szeretne, próbáljuk meg!

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62788
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. június 1., péntek 14:06

dannen írta:
Realista24 írta:Mauricio Pochettino: ‘When Real Madrid call you, you have to listen’
mindenhol ezt nyomjak pedig ez egy kiragadott resz, volt tovabb is, hogy de ebben a helyzetben.. minden mondata arra utalt, hogy nem akar tavozni. persze aztan ki tudja.
Így van, minden mondatát úgy fejezi be, hogy nem akar kicseszni csapatával. De érezteti, hogy eljött az a lehetőség, amire mindig vágyott.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6480
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2018. június 1., péntek 14:03

Joachim papa is cáfolta, hogy jönne.
Számomra ez nem téma, én most a világbajnokságon vagyok ‒ mondta pénteken a németek dél-tiroli edzőtáborában Löw, hangsúlyozva: teljesen kizárja, hogy ő legyen a spanyol csapat trénere.

Sajtóértesülések szerint a német szövetségi kapitány Florentino Pérez elnök egyik legfőbb jelöltje a posztra.

Biztosan találnak megfelelő utódot Zinédine Zidane-nak – fűzte még hozzá Löw.
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: ericco » 2018. június 1., péntek 13:44

Azert az durva, hogy a szakmai stab sem tudta. Lehet ez nem is egy annyira eltervezett dontes volt.
Merci Zizou!

Avatar
flori
Hozzászólások: 3866
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: flori » 2018. június 1., péntek 13:43

Soha nem voltam még ilyen tanácstalan, mióta a Madridnak szorítok. Ez mindent elmond. :'(
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62788
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. június 1., péntek 13:43

Mauricio Pochettino: ‘When Real Madrid call you, you have to listen’
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9595
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: KAG » 2018. június 1., péntek 13:42

Zidane’s staff including his assistants, physios and doctors were supposed to meet on Thursday to plan for preseason but Zidane canceled the meeting on Wednesday night. They were all shocked when they found out Zidane will resign, they had no clue. [as]
Kemény, mindenkit sokkolt az öreg.
Perez fején is látszódik a másik topciba linkelt képeken valóban, hogy még mindig nem érti. :kivagyhe: :-(
ZIDANE

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62788
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. június 1., péntek 13:40

Zidane’s staff including his assistants, physios and doctors were supposed to meet on Thursday to plan for preseason but Zidane canceled the meeting on Wednesday night. They were all shocked when they found out Zidane will resign, they had no clue. [as]

Pochettino: “Real Madrid? Everyone has dreams but I’m happy in London. You never know what happens tomorrow, life puts you in unexpected situations. This Real Madrid won 4 of the last 5 CL including 3 in a row, they’re one of the best teams in history.” [marca]
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6655
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2018. június 1., péntek 13:23

KAG írta:
RealAsensio írta:Jhaaahhhjjj gyerekek, vissze kene hozni Mourinhot. :hmmm: :roll:

Én tennék mellé egy jó Schustert is segédedzőnek :lol:
Neeem nem, Mourinho es melle Guti. Jezusom
:goat:

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9595
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: KAG » 2018. június 1., péntek 13:22

RealAsensio írta:Jhaaahhhjjj gyerekek, vissze kene hozni Mourinhot. :hmmm: :roll:

Én tennék mellé egy jó Schustert is segédedzőnek :lol:
ZIDANE

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6655
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2018. június 1., péntek 13:18

Jhaaahhhjjj gyerekek, vissze kene hozni Mourinhot. :hmmm: :roll:
:goat:

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4925
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2018. június 1., péntek 13:00

Hagyjuk mar Guardiolat... Szep volt jo volt amit a Barcanal csinalt, viszont ott is rajott a vegen, hogy csak egy valmit tud jatszatni es keptelen azon valtoztatni. Most is inkabb szopik ilyen 0-3-akra egy felido alatt, mint hogy meccs kozben barmit belenyuljon. Mert egyszeruen nincsenek meg a kvalitasai hozza. Nem veletlen, hogy minden evben hatalmas kulonbsegekkel esik ki. A komolyabb csapatok mar kisujjbol tudjak, hogy ellene mit kell jatszani.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27897
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. június 1., péntek 12:19

Érdekes a Zidane taktikai kérdés, mert rettentően mobilisan kezelte a csapat taktikáját, viszont nem igazán volt kiforrott az alap elképzelése. Illetve guardiola stílusa nagyon kiütközik, de attól még nem biztos, hogy jobb. Illetve az eredmények szerint, biztos, hogy nem az. Róla viszont tudjuk, hogy képtelen változtatni a taktikáján
Zidane>>>Guardiola
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62788
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. június 1., péntek 12:18

Ezeken én is jókat röhögtem. Oké, hogy néha mellényúlt, de ki nem? A három BL meg csak-csak őt igazolja, két és fél év alatt :lol: :lol: hát kapja be mindenki :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11212
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2018. június 1., péntek 12:13

Vicces ahogy sok helyen olvasom ZZ-ről,hogy taktikailag 0.Mintha végig örömfocival tripláztunk volna és nem taktikailag ette volna meg a világ top edzőit :lol: Gárdiola meg marad taktikai géniusz azok után,hogy már minden jött ment csapat agyonveri a 8 között akinek van egy normális edzője :lol: :lol: :lol: :lol:

Zidane a Tökéletes edző volt,taktikailag és mentálisan is.Ha az öltöző egyben marad lehet,hogy a mentális pluszt a játékosok tudják pótolni, egy olyan edző kell aki taktikailag rendben van és azért nem is egy benitez ami a tekintélyt illeti.

Én nem tudom ki legyen, a bajnoki címért egy majommal is versenyben kell legyünk.Spanyol kupa szintén.Bl-ben meg ha túljutunk az első komolyabb akadályon megint be lesz szarva tőlünk mindenki.De ott meg felszabadultan nyomás nélkül focizhatunk.Nehéz helyzet de nm megoldhatatlan.

A generáció váltás viszont így el lesz halasztva, mert bárki is jön nem teheti meg,hogy szétbombázza az öltözőt.Igazolni fog reméljük jól, 2-3 embert.Ha kikezdi a nagy öregeket nem éli meg az októbert ebben biztos vagyok.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27897
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. június 1., péntek 12:07

dzsi91 írta:Azért mókás lesz a következő szezon.Míg a barszának egyértelműen a bl lesz a prioritás nekünk a hazai dupla.
Nem szabad így hozzáálnunk amúgy, hogy "nem baj, ha".
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

markmadrid
Hozzászólások: 257
Csatlakozott: 2016. november 21., hétfő 11:01
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Di Maria, Coutinho, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: markmadrid » 2018. június 1., péntek 12:03

SzB írta:Wenger a legnagyobb baromság lenne, az elmúlt 10 évben olyan dilettantizmusokat csinált az Arsenal-ban, hogy a fal adta a másikat. Sikertelen és ostoba ember. Le is kellene venni erről a listáról. Egyáltalán kinek jutott eszébe rátenni?
Lopetegui viszont ráférne. Ő könnyen lehet a VB szárkapitánya, de más is kiugorhat. Tudom, hogy a válogatott más műfaj, és az olcsóbb edzők vállalnak kapitányságot, de volt már aki onnan ugrott ki (ld. Dárdai)
A VB nyolcaddöntőkig most egyébként is csend lesz.Átigazolásokról sem nagyon fognak beszélni, csak találgatások lesznek. Nem hiszem, hogy bukásokat és súlyos sérüléseket kockáztatva a VB végéig bárkiért is fizetnének.
Guti eredményes egyébként, eredményesebb mint Zidane volt a második sorban. De tudjuk jól, hogy nem ezen, hanem a teljes stábon múlik.
Mindenkiben van kockázat. A suttyó Neymar mellé, (ha ő van a dolog mögött), valószínű egy kifejezetten intelligens és leginkább spanyol edző kellene, aki képes lesz megfékezni majd.

Wenger közel sem olyan rossz edző... Tény,hogy túl sokáig húzta az Arsenalnal ami szépen kivette őt a top-ból.
De ő képes lehet levezényelni egy generációváltást és képes lehet egy Real Madriddal nyerni.

Lopetegui ? Egy nonam edző aki egyelőre semmit sem ért el. Neki most lesz az első tesztje. Ide ő jelenleg nagyon kevés lenne. Guti szintén... Azért ő nem Zidane. Milyen sikereket ért el ? Nem is foglalkozott még felnőttekkel ha jól tudom.

Zidane már azért volt másodedző Anche alatt és a Castillaval is letolt 1 szezont.
Guti jelenleg rossz választás lenne. Tapasztalatlan és közel sincs olyan tekintélye mint Zidannak volt. Egyátalán látta már valaki,hogy Guti csapata hogy játszik?

Ennyi erővel Xabi Alonso. Benne legalább látszott mindig is,hogy egyszer edző lesz. Méghozzá majdnem biztos,hogy Top.

markmadrid
Hozzászólások: 257
Csatlakozott: 2016. november 21., hétfő 11:01
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Di Maria, Coutinho, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: markmadrid » 2018. június 1., péntek 11:55

Én megnézném az öreg Wengert mit csinálna itt. Sok passzos gyors szép focit játszat. Nincs milliméterre megszabva a taktikája így az olyan egyének mint Marcelo, Isco is könnyedén tudnának jól játszani. Én komolyan őt szeretném. Szerintem pár évre tökéletes lenne az öreg.

Az ellenérv mellette nekem az,hogy már nagyon régóta nem tud nyerni. Nehéz megmondani,hogy viselné azt,hogy most ő lenne a nagykutya. A Real majdnem mindig mindenki ellen esélyes míg az Arsenal nagyon sokszor volt underdog.

Az igazolások talán a másik ami necces lehet. Nem tudom mennyire merész a képzelőereje. Vagyis,hogy itt a legmagasabb polcról is válogathat (sőt kell is) míg az Arsenalnal ilyen nem vagy csak elvétve volt.

Allegri lehetne még jó. Az egyik legnagyobb taktikus lett az évek alatt. Több játékrendszert ismer és alkalmaz jól. Bár a Juvéval idén hosszabbított.

Poch: Ő tényleg jó lenne. Fiatal ambiciózus és Madridista is. Sokan felrótták neki,hogy nem tud nyerni... Azért a spurs anyagilag nem említhető egy lapon a két Manchesterivel na meg ott a Chelsea is. Poolrol nem is beszélve. Ott azért nem könnyű nyerni. Kerete a Spursnek nem rossz,sőt. Viszont azért ők nem képesek olyan igazolásokra mint a fentebb említettek.
Szerintem az egyik legnagyobb potenciállal rendelkező edző ő jelenleg.

Akiket kilehet zárni az Löw,Anche,Sarri,Conte és Gutit is. Ő azért nem Zidane. Nem fog ő még a Real menedzsere lenni. Mostanában még biztos nem.

Igazából vagy Poch vagy Wenger lesz. Az argentin az első számú jelölt de ha nem engedi el Levy akkor a francia lesz.

Zidane-ra kíváncsi leszek hova fog majd menni. Igazából akkor fog kiderülni igazán,hogy mekkora edző ő valójában. Amit itt elért az fenomenális de még ettől függetlenül senki nem tartja top edzőnek ami jogos is szerintem.

Juve,Francia válogatott,PSG ami kinézhet neki szerintem.

Angliába nem tudnám elképzelni.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11212
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2018. június 1., péntek 11:47

Azért mókás lesz a következő szezon.Míg a barszának egyértelműen a bl lesz a prioritás nekünk a hazai dupla.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 104 regisztrált és 0 vendég