Edző és vezetőség

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11454
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. január 17., kedd 13:25

https://www.youtube.com/watch?v=bg7qOzN ... icInterest
thereisonly1ronaldo

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3451
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2023. január 16., hétfő 18:49

Nekem semmi bajom a csapat menedzselesevel. Két dologba lehet belekotni, esetleg háromba. Jobb oldali védő évek óta probléma. Ez nem kérdés, hogy hiba, ráadásul a hírek szerint mintha ez a poszt oké is lenne a vezetosegnek. Pletyka is alig van. Bal hátvéd... Mendy beton volt vedekezesben sokáig, nagyon elorelepes nem lett volna akkor, érthető hogy nem piszkaltuk azta a posztot. Viszont egy ideje már kuka, kérdés, hogy ezt nyáron orvosolni kellett volna, vagy bízni abban, hogy átmeneti forma hanyatlás van. Úgy néz ki, nem az utóbbi, de hunyorogva akár el is lehet fogadni a nyári döntést. Itt azért vannak legalább hírek, hogy ezzel a poszttal akar valamit kezdeni perez.

Támadó rész kapcsán. Egy aranylabdas, egy az utolsó hónapokban látszólag szintet lépő, meg egy egész szezonban nagyot játszó támadó mögött még ott van asensio, akinek elsul a lába párszor, meg valverde, aki szintén nagyon játszott tamadokent a vége felé. Egyik se különösebben sérülékeny. Ettől függetlenül hoztuk volna bappet. Ja, és van két ingyenelonk, az egyik akár egy csereszintre felkudhette volna magát, nem tette. Hozhattunk volna egy cserecsatart, de azért nyáron nem égett a ház, alapvetően megértem, hogy nem feccoltunk pénzt ide.

Osszessegeben 3 necces posztbol egy volt olyan, ahol tényleg lépni kellett volna minden körülményt figyelembe véve, a másik kettőnél inkább csak ajánlott lett volna, de megértem, hogy nem tettük.

Amúgy nekem alapvetően a védekezéssel van bajom. Itt van a világ legjobb kapusa, aki miatt kB 10-15 góllal kapunk kevesebbet egy idényben, mint amennyit egy simán csak fasza kapussal kapnánk. És így is sorra nyeljuk a szaros kapott gólokat. Egyénileg nézve nem ilyen rossz a helyzet függetlenül a szélső vedoktol, itt rendszer probléma van. Ez az edző sara. De ancelotti sem a begyakarolt sablonok edzője, ebben nagy csodát nem várok, marad az, hogy a klasszisokbol kihozza a maxot, mega jó pedagógus szerepben felhuzza a teljesítményünket. Aztán majd kiderul, hogy ez mire elég.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11454
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. január 16., hétfő 13:00

kaja kozben legalabb ennyi szorakozasa hadd legyen az ember gyermekenek :D
thereisonly1ronaldo

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62885
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. január 16., hétfő 12:42

ziro4vr írta: Etetitek a trollt baszki. :lol:
Hehe es atesz egyutt fujja...micsoda lovestory :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11454
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. január 16., hétfő 12:27

aa ezek a mai gyerekek nem tudjak mi az igazi ver meg fasz, hiaba keresed
thereisonly1ronaldo

attesz
Hozzászólások: 52
Csatlakozott: 2023. január 15., vasárnap 14:45

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: attesz » 2023. január 16., hétfő 12:23

Hát igen, Simontibi.
Ha ellene emelgetett volna széket Alaba, akkor ő az egész kispadot felszedve vezette volna a csapatát.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11454
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. január 16., hétfő 12:22

ki? en? melyik az? :vivo:
thereisonly1ronaldo

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2023. január 16., hétfő 12:21

Etetitek a trollt baszki. :lol:
Nem illik.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11454
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. január 16., hétfő 12:19

azert fail, mert pont o talalta fel a szekemelgetest.
te ilyen osbunkot szeretnel, mint ramos vagy mateusz, esetleg simontibi, aki akkor is csunyan nez, amikor haza kell gurulni a szurkolok kozt az edzesrol a 300ezres urussal.

de a vedelem azert fosi, mert a szeleken akar te is kezdhetnel, ugyanaz lenne a vege, akarmilyen verobaszok vannak kozepen.
thereisonly1ronaldo

attesz
Hozzászólások: 52
Csatlakozott: 2023. január 15., vasárnap 14:45

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: attesz » 2023. január 16., hétfő 12:16

Nála én kevésnek érzem a kamerának és nézőknek való szereplést, a székemelgetést győzelem után. Több kellene, hogy Chiellini, Nainggolan, Ramos szintű vezér legyen.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11454
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. január 16., hétfő 12:12

attesz írta: A védelembe mindenképpen kell igazolni. Kell egy vezér, aki sokat üvöltözik, nagyon tud mérges arcot vágni, idegbeteg vagy szereti magát produkálni a kamerának és a nézőknek.
amugy atilla, tudom mufurcsagbol irtad, meg kötöszködöl megint, de alaba pont ilyen. most elfaradt a nagy balhatvedkedeses felala futiban, ezert nem jatszott.
thereisonly1ronaldo

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5899
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Süti » 2023. január 16., hétfő 11:41

attesz írta: A védelembe mindenképpen kell igazolni. Kell egy vezér, aki sokat üvöltözik, nagyon tud mérges arcot vágni, idegbeteg vagy szereti magát produkálni a kamerának és a nézőknek.
Látom nem csak én tértem vissza. :loveyou:
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62885
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. január 16., hétfő 11:35

attesz írta: A védelembe mindenképpen kell igazolni. Kell egy vezér, aki sokat üvöltözik, nagyon tud mérges arcot vágni, idegbeteg vagy szereti magát produkálni a kamerának és a nézőknek.
Jo hogy ujra itt vagy :sziv:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

attesz
Hozzászólások: 52
Csatlakozott: 2023. január 15., vasárnap 14:45

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: attesz » 2023. január 16., hétfő 11:24

A védelembe mindenképpen kell igazolni. Kell egy vezér, aki sokat üvöltözik, nagyon tud mérges arcot vágni, idegbeteg vagy szereti magát produkálni a kamerának és a nézőknek.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8081
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Anthony » 2023. január 16., hétfő 11:17

Impostor írta: Sajnos a bajnolságot meg a kiscsapatokon lehet elbukni.. De egyszerűen én úgy gondolom, nem lehet minden fronton ezres fordulatszámon pörögni, ahhoz Guardiola féle unlimited keret és cserepad kell.. És még ott sem tuti a győzelem ahogy láthattuk..
Egy ilyen szedett-vedett Barca ellen a bajnokság kötelező lenne a szememben, a BL mindig opcionális.
Szépek a múltbeli sikerek, csak azért kérdem, hogy a Castilla minek van ha senkit nem képesek kinevelni hosszú hosszú évekig? Nem akarok Jim lenni, és azt is tudom hogy mindenki vásárol, de hogy az ificsapat ennyire haszontalan legyen az szinte példátlan. A Citynek, Chelseanek, PSG-nek is van hasznos akadémiája akármennyire is szórják a pénzt.
Nyomatjuk ugyanazokat a játékosokat, hosszabbítunk minden selejttel és akkor könnyes szemmel mondjuk hogy ja hát fáradtak voltak szegények.
Na mindegy, elengedem. Szar az idei naptár, de minden csapatnak az.

Impostor
Hozzászólások: 229
Csatlakozott: 2018. június 13., szerda 9:42
Kedvenc játékosaid: Figo, Ramos, Carvajal, Modric, Marcelo, Nacho
Kedvenc csapatod: RM

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Impostor » 2023. január 16., hétfő 9:10

Anthony írta: Én mindent megértek, hogy fáradtak vagyunk, feltételezem mini előszezon és satöbbi.
De akkor miért nem adtak pihenőt a játékosoknak, küldjék el a Castillat, egy meccs alatt kiesnek a Valencia ellen, és a nagyok rá tudnak készülni a nehéz sorozatra.

Még egy dolog ami zavaró: nincsen egyetlen darab játékos az ifiben akit ilyenkor fel lehetne hozni a nagy csapatba? Hány éve? Ez hogyan lehetséges? Valakinek ezért felelnie kéne.
Pszichológia és tudatosság.
1. Kell hogy meccsben legyenek
2. Ha elbuksz és profi vagy, bántani fogja a lelkiismeretedet és utána ezerrel hajtassz, hogy bizonyíts.. Kb ez volt a Barca pofon után is...
3. Általában n nem az nyeri a Bl-t, aki a könnyű ágon jutott a döntőig, hanem aki meccsben és tűzben volt..

Volt egy cikk anno Pintussal, ahol elmondta milyen teszteket végeznek, hogyan mérik föl a fizikai és fáradtsági szinteket.. Sztem tudják hogy ki milyen állapotban van..

Sajnos a bajnolságot meg a kiscsapatokon lehet elbukni.. De egyszerűen én úgy gondolom, nem lehet minden fronton ezres fordulatszámon pörögni, ahhoz Guardiola féle unlimited keret és cserepad kell.. És még ott sem tuti a győzelem ahogy láthattuk..

Nem egyszerű ez...

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8214
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2023. január 16., hétfő 9:01

Olyan csapatokat gyoztunk le, ejtettunk ki, nyertuk meg a sorozatot, akik ellen vegig le voltunk irva, nem csak itt, hanem vilagszinten mindenhol. Na majd most elpicsaznak minket, na majd most kiesunk.

Ehelyett mindenkinek mutattuk a fuckot. Olyan tartas volt abban a keretben meg olyan fizikai elony, hogy szinte barki ellen oda tudtunk csapni, hiaba a gyengebb minoseg meg jatek. Ha a tegnapi meccsen ennek a fele lett volna jelen, akkor most nem beszelgetnenk ilyenekrol.

El kene mar engedni ezt a barca fobiat, hogy csak akkor megerdemelt a gyozelem, ha szepen jatszol. Sot, a szep jatek mindenek felett. Nagyon sok minden mastol is fugg a gyozelem, es mi azokban vegig jobbak voltunk, nincs mirol beszelni.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Impostor
Hozzászólások: 229
Csatlakozott: 2018. június 13., szerda 9:42
Kedvenc játékosaid: Figo, Ramos, Carvajal, Modric, Marcelo, Nacho
Kedvenc csapatod: RM

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Impostor » 2023. január 16., hétfő 9:00

Sztem a mostani gyengélkedés tudatosan irányított dolog, kb. megfigyelhető minden évben.. Formaidőzítés, vagy inkább fizikai időzítés Pintus módra..

Gondoljatok bele, ha titeket is a fizikai szinteteknél sokkal jobban meghajtanak egy edzésen kell egy jó idő míg észhez tértek, fáradtságot, teljesítményt csökkenést tapasztaltok.. Viszont egy idő után ez elindul a jó irányba és az előzőeknél jobb teljesítményre leszel képes..

Ez is egy szakma, méghozzá elég komoly.. nem egy egyszerű zerű fekete-fehér dolog..

Nem furcsa hogy mindenki rottyon van? Nekem igen..

Nem kommunikálhatják le, figyu fanok, szarrá hajtottak minket, formaidőzítés van, meg amúgy is szarunk erre a csiribiri kupára, mert a tavaszt akarjuk meghúzni a bajnokságban meg a Bl-t ha összejön..

Vagy összejön vagy nem.. Mert millió buktató lehet még a történetben.. Sérülések, bírói döntések.. Stb stb..

Én azt mondom várjuk ki a végét, meglátjuk.. Ha nem jön össze, úgyis figyelembe veszik, hogy mi lehetett az oka... Perez papa nem szívbajos, Carlo is tudja a dörgést a Realnál, váltanak ha kell...

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8081
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Anthony » 2023. január 16., hétfő 7:21

Én mindent megértek, hogy fáradtak vagyunk, feltételezem mini előszezon és satöbbi.
De akkor miért nem adtak pihenőt a játékosoknak, küldjék el a Castillat, egy meccs alatt kiesnek a Valencia ellen, és a nagyok rá tudnak készülni a nehéz sorozatra.

Még egy dolog ami zavaró: nincsen egyetlen darab játékos az ifiben akit ilyenkor fel lehetne hozni a nagy csapatba? Hány éve? Ez hogyan lehetséges? Valakinek ezért felelnie kéne.

p.csabi1
Hozzászólások: 2231
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 12:00

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2023. január 16., hétfő 7:16

Ami most van az egyértelműen a vezetőség hibája nem Ancelottiéké.
Így nem lehet a top klubbok között maradni ahogy a vezetőség hozzá áll az utóbbi nyarakhoz.
„Úgy élünk együtt, két kis idegen,
valahol messze, mese-szigeten.”


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 155 regisztrált és 0 vendég