Edző és vezetőség

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
Steve
Hozzászólások: 7380
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Steve » 2015. május 23., szombat 18:58

Azért akik katasztrófálisnak látják a helyzete és Ancelottit azok egy kicsit gondolkozzanak majd el.

Nem volt olyan rég a Calderón időszak, amikor top játékosok kiröhögték a Realt és nemet mondtak, majd hoztunk áron felül senkiket, sérült, leselejtezett játékosokat.

Az edzőkhöz pedig annyit, hogy nem 1-2 olyan edző volt itt akit pofán röhögtek a madridi sztárocskák. Ma jelenleg nem sok komolyabb karakteres edző van, aki eredményeket tud felmutatni, a játékosok elfogadnák.

Ezt pedig hiába akarják sokan figyelmen kívül hagyni, alapvető probléma a Realnál.


Szerintem az a helyes út, hogy Ancelotti 1-2 emberén keresztül példát statuálni, az erőnléti edző amúgy sem lehet büszke magára, majd ha jövőre sem jön kupa, akkor elköszönni.

Perez meg megalomán és szeret beleugatni a kezdőbe, de bele sem merek gondolni, mi lesz majd nélküle. Imádja a Realt, mindent megtesz a klubért, hihetetlen sikeres üzletember. Ilyen nincs minden bokorban. Ez sokaknak majd akkor esik majd le amikor nem lesz itt és az aktuális sztár kedvenc új messik, ronaldok kiröhögik az aktuális elnököt és nem jönnek.
Lesz élet Perez után is, a Real az Real, de ez a faszi nagyon tud dolgokat.

Avatar
OutSider
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2015. február 26., csütörtök 17:25
Kedvenc játékosaid: Raul, Luis Figo, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: OutSider » 2015. május 23., szombat 18:57

Steve írta:Én a magam részéről Ancelotti munkáját 4-re értékeltem.

Azért mert alapvetően a cseréi, a kezdők, a csapat körüli hangulat, a Real képviselése és szimbolizálása, a médiával való kapcsolata jó volt.

Erőnlét, rotálás hiánya miatt a munkája nem jó, nem tökéletes.

A kupákban, bajnokságban ott voltunk. Az év elején hoztunk mindent, majd a célegyenesbe érve elfáradtunk.

Így ez nem több mint egy 75-80%-os teljesítmény nálam., ami 4-es. Jövőre több kell.

Akkor mondjuk egy BL+bajnokság+kupa kombó már hány %? 200?
Egy Real Madridnál egy kupa nélküli szezont 80%nak jellemezni egyszerűen botorság. még ha lett volna legalább egy CDR-ünk... de akkor is max 70%-osnak mondanám.
igaz amiket leírtál egyet is értek vele és alapvetően Carlo maradása mellett vagyok, de az idei évre ha %-ot kellene mondani figyelembe véve a tényleges munkásságát ami az edzői teendőit jelöli és nem pedig, hogy imádja a sajtó mert nagyon jófej ... akkor maximum 50%-osnak lehetne jellemezni ezt az évét.
Maradjon... de jövőre több. Sokkal több kell!

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7380
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Steve » 2015. május 23., szombat 18:47

Én a magam részéről Ancelotti munkáját 4-re értékeltem.

Azért mert alapvetően a cseréi, a kezdők, a csapat körüli hangulat, a Real képviselése és szimbolizálása, a médiával való kapcsolata jó volt.

Erőnlét, rotálás hiánya miatt a munkája nem jó, nem tökéletes.

A kupákban, bajnokságban ott voltunk. Az év elején hoztunk mindent, majd a célegyenesbe érve elfáradtunk.

Így ez nem több mint egy 75-80%-os teljesítmény nálam., ami 4-es. Jövőre több kell.

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4419
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2015. május 23., szombat 18:45

Pont annyi ellenérvet fel lehet hozni mint amennyi érvet. Semmi nem garantálja, hogy Ancelotti tudna változtatni és javítaná a hibáit, és azt se, hogy az új edzőnk be fog válni, erről ennyit.
ha pont ugyanannyi ellenérv van mellette, mint ellene, akkor felesleges változtatni, nem?
de egyébként több érv van Carlo mellett, már 2 éve itt van, ismeri a klubot, bizonyított is, ráadásul a játékosok és a szurkolók is mellette vannak.

Avatar
schranzer
Hozzászólások: 766
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 17:26
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Ronaldo (R9)
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: schranzer » 2015. május 23., szombat 18:29

Unai Emery
Navas - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Kovacic, Kroos, Modric - Isco - Bale, CR

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Mike » 2015. május 23., szombat 18:25

Ebbű Dárdai lesz!
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: BBeno » 2015. május 23., szombat 18:21

AS szerint perez nem benitez mellett van. sem klopp mellett.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13021
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. május 23., szombat 17:56

Egyre többen támadják Perezt is, azt hiszem ha Carlot elküldi, Benitez pedig elbukik, Pereznek is elkell majd koszönnie. A rögeszméinek köszönhetően a döntései már inkább hátrányosak a csapatnak

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3100
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: babaking » 2015. május 23., szombat 17:47

Galacticos írta:Nem tudom mit porogtek ezen meg mindig.
Nuanszokon mulott iden a bajnoksag es a bl donto is. Igen, nuansznak szamit hogy 10evre elegendo kapufat lottunk, hogy a
Én ebben a sok kapufában is egy kicsit a fáradtságot látom mint ok, azon kívűl, hogy sokszor tényleg "szerencsétlenűl" pattant. Sok olyan helyzet maradt ki amit ha frissebbek, és picit jobban koncentráltak emiatt játékosok akkor beljebb megy. Csak gondoljunk bele, hogy nem mindegy, hogy mennyi erő van még a lábban a 80. perc környékén. 1 cm is elég hogy ki vagy be pattanjon
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

VanillaSky
Hozzászólások: 2131
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 1:26

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: VanillaSky » 2015. május 23., szombat 17:36

Itt a többség komolyan csak ezért szurkol egy csapatnak?
Az sosem hátrány, ha a csapat kupát nyer, de én nem azért szurkolok nekik, hanem a csúcsfociért. Na ebben az évben rendkívül távol álltak tőle az év döntő többségében. Lehet kupát nyerni rosszabb meg jobb játékkal is. Viszont az emlékek megmaradnak egy-egy rangadóról. Idén a 3-1 volt a legjobb mozzanatunk, aztán jöttek az Atletico-Valencia-Schalke-Barca újra elleni "merényletek" lényegtelen, hogy döntetlent, győzelmet vagy vereséget ért, de a játékunk rossz volt.

Ettől függetlenül én sem küldeném el az olaszt, csak jövőre ha nem hozza a ligát (az nagyon nem megy neki, nem is ment soha). De ami ennél is fontosabb, hogy amíg van Perez addig lényegében mindegy ki az edző. Mourinhot enyhén szólva sem kedveltem, de neki volt egyedül akkora médiaértéke az elmúlt 10 évből, hogy ott látszólag az elnök úr látványosan nem pofázott bele a dolgokba, Ancelottinál egyértelmű, hogy igen. (a rosszabb verziót miszerint a BBC állandóan fent van és ez edzői döntés kizárnám, ennyire nem lehet dilettáns az edző)

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8487
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Sierra » 2015. május 23., szombat 16:20

___Samy___ írta:lehet hogy szar évünk volt, lehet, hogy ancelotti nem tökéletes edző, de nekem kibaszottul fog hiányozni, ha elküldik
:'( :'(
Micsoda emlékek. :)

Az biztos, hogy az utóbbi 15 évet nézve emberileg ő a legjobb edző a csapatnál, tényleg nyugodtságot sugároz, igazi úriember.
Most már én sem tudom mit gondoljak. Így másfél hét elteltével én is rájöttem, hogy még egy esélyt megérdemelne, mert összességében nem volt rossz ez a szezon, inkább ahogy elvéreztünk (Villarreal elleni hazai döntetlen, Juventus elleni meccsek, és Barca ellen idegenben, szerintem ez a 4 meccs volt a legrosszabb), mert a januári botladozás ellenére is sokáig partiban voltunk. A kupa engem nem nagyon érdekel, ott akkor jobb volt az Atlético. Csak a bajnokság és a BL.

Viszont ilyenkor mindig eszembe jut, hogy Bale orrba-szájba nyomatta, hogy nem igazoltunk normálisan a nyáron, hogy elengedtünk kulcsjátékosokat, és rengeteg hiba, ami simán kiküszöbölhető lett volna a szezont közben.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6599
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2015. május 23., szombat 15:17

Nem tudom mit porogtek ezen meg mindig.
Nuanszokon mulott iden a bajnoksag es a bl donto is. Igen, nuansznak szamit hogy 10evre elegendo kapufat lottunk, hogy a szezon legmeghatarozobb reszeben nem lehetett a csapattal modric..
Nem rugnam ki Carlot, hibazott o is, nem is egyszer. Viszont ha iden Benitez az edzo, akkor is serult modric, akkor is muszaj balet nyomatni es akkor is casillas a kezdo kapusunk.
Leszogeznem hogy nem varrnek semmit iker nyakaba iden, nem voltak akkora potyai szerintem. De ugyanakkor extra se nagyon jott tole, csak a juve elleni ziccer ott 1-1nel. De lehet ha degea a kapusunk akkor ezekben a kulcsszituaciokban, es fordulopontokban degeatol jon az extra es akkor 3 ponttal tobbunk van es verjuk a juvet.. sose tudjuk meg. De iker ideje lejart, kell a valtas mindenkinek. Ma pedig remelem utolso meccset jatssza a bernabeuban, es azt is remelem hogy a 80ezer ember nem futyulni fogja az elmult 3 evert, hanem tapsolni az elotte levo 10ert. Mert megerdemli.
En egyaltalan nem fogom fel annyira tragikusan ezt a szezont mint kozuletek jonehanyan. Maskor is volt mar es meg lesz is kupanelkuli szezon. Ancelottit megtartanam, mert nincs jobb alternativa, es mert iden tenyleg keves hianyzott.. balet kibasznam bar ez ugyse igy lesz.. varanet beepitenem a kezdobe, hoznam degeat es verrattit. Kozel sem olyan a helyzet mint 2009 nyaran..

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: BBeno » 2015. május 23., szombat 15:09

realmadridfan írta:
BBeno írta:perez aludt mikor 22 meccset zsinórban nyertünk? akkor azért ment a szekér mert az egyetlen sérültünk modric volt. őt még tudtuk pótolni. de james és modric egyszerre out az betett mindennek.
Ez mondjuk nem teljesen igaz így, már a győzelmi sorozatunk végén is nagy mákkal hoztuk a meccseket, most legjobban a malagán elért 1-2 ugrik be, ahol alig érdemeltünk pontot, de a játékunk egyébként is folyamatosan romlott úgy a 15-16. győzelem környékétől (Modric...). A Milan ellen már egy nagyon gyenge Madrid futott ki dec. végén, James pedig emlékeim szerint februárban dőlt ki. De nem ez a lényeg. Semmit se ér az őszi sorozat, ha a kupákat tavasszal osztják. A 22 meg úgy jött össze, hogy BL-meccsek, kupameccsek is benne vannak, amiket nem fontos 100%osra hozni, hogy meglegyen a továbbjutás. Kicsit nekem úgy tűnik, mintha Carlo ősszel ennek a sorozatnak a bűvöletében élt volna és csak azért sem pihentetett, aminek meg is lett az eredménye, a nyáron is hajtott Modric és James sérülései, Kroos formahanyatlása, a cserék leépülése, mentális gyengeség a rangadókon.. Nekem ennyi szakmai hiba nem igazán fér már bele, kíváncsi vagyok Benítez v akárki jönne feleennyi hibáért mit kapna.. Azt már csak félve írom le, hogy mi lenne akkor, ha nem jön össze az a szöglet Lisszabonban. Ez a túlzott pozitív megítélés Carlo felé érthetetlen számomra.
ja én nem védeni akarom ancselottit. egész évben szidtam. mindenért őt hibáztatom és perezt de modric sérüléséről nem tehetett, ahogyan james-éről sem. igen a 22 meccs vége felé kezdett necces lenni a dolog. azért mert addigra kroos kezdett annyira kifáradni amiért modric munkáját is neki kellett végeznie. de megadnám az esélyt ancselottinak hogy jövőre megmutassa, hogy nomális igazolással és rotálással mit is tud. ha jövőre is belesül akkor elküldeném és hoznám kloppot. benitezt max a castillába engedném annyira rossz edző. de én most az állandóság mellett vagyok és az ancselotti maradását jelenti.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11110
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2015. május 23., szombat 15:08

Matt nem ezt írtam, de mind1, hiba volt megint vitába szállni veled... Nem tudom mióta vagy Real Madrid szurkoló de szerintem te egy pillanatát sem élvezed az egésznek, te dolgod de váltanod kéne mert csak magadat kínzod.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8192
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2015. május 23., szombat 15:05

A 22 meccs többi meccse csak egy sima győzelem volt.
még mindig nem értem, hogy mit kell ebbe a 22 meccses sorozatba belemagyarázni, teljesen úgy írod, mintha ez olyan mindennapos dolog lenne
és pont azért lehet bajnok egy csapat, mert az olyan meccseit is megnyeri, amin nem brillírozik, ezért bajnok pl most a barca is
de egyébként sose volt még olyan csapat amelyik az évi 60 meccsen brillírozott volna, szal nem is értem, hogy miért baj az ha a 22 győzelemből "csak" 10 volt sima

egyértelmű a tavasz el lett baszva, bumm
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Simi
Hozzászólások: 319
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:39

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Simi » 2015. május 23., szombat 14:52

Matt009 írta:
Mi vagyunk a legsikeresebb klub, 10bl-32liga-19kupa... az ha jól számolom 61 komoly trófea és a klub 113 éves.Tehát volt nem egy szezon amikor 0áztunk.
Te is a nyert kupákat soroltad, mert a nyert kupák száma miatt lettünk a 20. század legjobb klubja. Nézz körül a többi klub háza táján. BM, Barca elsősorban, mert ők foghatóak hozzánk jelenleg. Sokkal több trófeát nyertek az elmúlt időszakban, pedig a keretük nem erősebb.
Ne haragudj, de nevetséges, amit csinálsz, direkt kiforgatod a szavait, kiemeled a kontextusból, és torzítod az eredeti mondandóját.
Matt009 írta: A Barca 2009 óta a 3. BL serlegét nyeri, a második tripláját csinálja.
Nem is tudtam, hogy a Barca idén már megnyerte a kupát meg a BL-t is. Ez is szép, de folytasd, élvezem.
Matt009 írta:Pedig itt volt a Real is. De a jelenkor legjobb klubja a Barca, nem a Real. Én viszont azt szeretném, ha a Real lenne a jelenkor legjobb klubja. És egy idei címvédés/triplázás, vagy akár a bajnokság elnyerése csökkenthette volna a 2 klub között fennálló különbséget. De nem.
A Barca 6 éve ott a 90-es évek végén és a 2000-es évek elején rémlik? Semmit se nyertek, nekünk ezalatt csak három BL esett le. Nem egy éves távlatokban működik a foci, nem kell rögtön kétségbeesni. (Legalábbis aki 10-15 éve szurkol, az tudja, hogy önmagában a trófea nélküli szezon nem gond. A tendenciák a fontosak.)
Matt009 írta: És egy szezon nem 22 meccsből, hanem szűk 60 meccsből áll. A 22 meccs ideje alatt sem volt mindig jó futball, kb. 10 olyan meccs volt ebben a szezonban, amikor maradéktalanul elégedett voltam azzal a játékkal, amit a csapat mutatott.
Válogatós vagy.
Matt009 írta:A 22 meccs többi meccse csak egy sima győzelem volt. Az nem tett hozzá az élvezethez, hogy ez zsinórban a 18. győztes találkozó. A játék attól még ugyan olyan kifogásolható volt, mikor nem volt Modric. Az, hogy a 22 nyert meccsel meg a CR gólokkal takarózol az egy statisztika. Én a kupákat számát jobban szeretem, mint a 22 meccset, meg CR kismilliomodik gólját.
Figyelj, ha tényleg - de tényleg - a kupák száma érdekel, várunk jövőre ugyanekkor és megbeszéljük. Sok időt spórolhatsz meg addig, ha nem nézed meg a meccseinket.
Matt009 írta:Ha a 22 meccs mindegyike kifogástalan, teljes mértékig kielégítő játékot mutatott volna, akkor igazat adnék neked. De Modric hiányában csak a szenvedés ment akkor is. Ha már szép játékot nem látok, akkor legalább trófea győzelemek hadd örüljek a szezon végén.
Nem írtad egy előző kommentedben nemrég, hogy "egy játékos hiánya nem okozhat ekkora játékminőségbeli romlást"? Mikor épp Carlo ellen érveltél.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8192
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2015. május 23., szombat 14:50

lehet hogy szar évünk volt, lehet, hogy ancelotti nem tökéletes edző, de nekem kibaszottul fog hiányozni, ha elküldik
mióta a real madridnak szurkolok, nem láttam még ilyet, hogy a játékosok (konkrétan az egész keret) ennyire kiálltak volna egy edzőért, teszem hozzá nem hiába
biztos vagyok benne, hogy ha marad, akkor jövőre trófeákat nyerünk
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2015. május 23., szombat 14:35

Mi vagyunk a legsikeresebb klub, 10bl-32liga-19kupa... az ha jól számolom 61 komoly trófea és a klub 113 éves.Tehát volt nem egy szezon amikor 0áztunk.
Te is a nyert kupákat soroltad, mert a nyert kupák száma miatt lettünk a 20. század legjobb klubja. Nézz körül a többi klub háza táján. BM, Barca elsősorban, mert ők foghatóak hozzánk jelenleg. Sokkal több trófeát nyertek az elmúlt időszakban, pedig a keretük nem erősebb. A Barca 2009 óta a 3. BL serlegét nyeri, a második tripláját csinálja. Pedig itt volt a Real is. De a jelenkor legjobb klubja a Barca, nem a Real. Én viszont azt szeretném, ha a Real lenne a jelenkor legjobb klubja. És egy idei címvédés/triplázás, vagy akár a bajnokság elnyerése csökkenthette volna a 2 klub között fennálló különbséget. De nem. És egy szezon nem 22 meccsből, hanem szűk 60 meccsből áll. A 22 meccs ideje alatt sem volt mindig jó futball, kb. 10 olyan meccs volt ebben a szezonban, amikor maradéktalanul elégedett voltam azzal a játékkal, amit a csapat mutatott. A 22 meccs többi meccse csak egy sima győzelem volt. Az nem tett hozzá az élvezethez, hogy ez zsinórban a 18. győztes találkozó. A játék attól még ugyan olyan kifogásolható volt, mikor nem volt Modric. Az, hogy a 22 nyert meccsel meg a CR gólokkal takarózol az egy statisztika. Én a kupákat számát jobban szeretem, mint a 22 meccset, meg CR kismilliomodik gólját.

Ha a 22 meccs mindegyike kifogástalan, teljes mértékig kielégítő játékot mutatott volna, akkor igazat adnék neked. De Modric hiányában csak a szenvedés ment akkor is. Ha már szép játékot nem látok, akkor legalább trófea győzelemek hadd örüljek a szezon végén.

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7328
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2015. május 23., szombat 14:21

De amúgy hagyjuk is, aki szerint el kell küldeni Ancelottit, azzal vitatkozni is felesleges.
Pont annyi ellenérvet fel lehet hozni mint amennyi érvet. Semmi nem garantálja, hogy Ancelotti tudna változtatni és javítaná a hibáit, és azt se, hogy az új edzőnk be fog válni, erről ennyit.
Love football, hate antifa.

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9815
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: sebydani » 2015. május 23., szombat 14:11

dzsi91 írta:
Itt a többség komolyan csak ezért szurkol egy csapatnak? Persze jó ha trófeákat nyerünk és rossz ha nem, de tényleg ennyi? Ha nem nyerünk a végén semmit akkor az egész szezon kuka? Elfogadom ezt a felfogást csak nem értem meg. Mi vagyunk a legsikeresebb klub, 10bl-32liga-19kupa... az ha jól számolom 61 komoly trófea és a klub 113 éves.Tehát volt nem egy szezon amikor 0áztunk.

Nekem tetszett ez a szezon is, a végét nagyon elszúrtuk, de a 22meccs az nagyon szép volt,rengeteg gála, akkor CR aranylabda, szuperkupa meccsek klub vb, granada elleni 9-1, továbbjutás az atma ellen barca verés , liverpooli revans, és címvédőként szerepelni a bl-ben.Nekem ez mind nagy élmény marad, főleg a juve meccs amin kint voltam.Nyilván nekem is savanyúbb ha nem nyerünk semmit,főleg akkor amikor a keret láthatóan többre hivatott.

nem volt rossz év ez, viszont Ancelotti elküldésével nekem is teljesen betették a kaput, ez számomra egy tragédia kis túlzással, a többi nem igazán hatott meg.A hsz-ed többi részével részben egyetértek, Benítez semmiképp nem kell ide, nem azért mert egy fogalmatlan, egyszerűen ennek a keretnek nem ilyen stílusú edzőre van szüksége, akkor már tényleg dobjuk be Zizu-t azt lesz ami lesz.
tökéletesen összefoglaltad, teljesen így gondolom én is, óriási +1 rá :agree: rendben lenne itt minden jövőre csak maradjon a Don, nem kell ide se a pincér se az őrült jelenleg.
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 19 regisztrált és 0 vendég