Edző és vezetőség

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. május 23., szombat 0:24

R.M.C.F írta:1999 ben amikor realos lettem már ész nélkül savazták a csapatot.
A lendület azóta is kitart.
Puskásék óta gyanítom utál minket mindenki. Szarrá nyertük magunkat, jóképű, intelligens focistáink voltak, szó szerint úriemberek voltunk. Ez fájdalmas lehet sokaknak.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. május 23., szombat 0:19

1999 ben amikor realos lettem már ész nélkül savazták a csapatot.
A lendület azóta is kitart.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

cart
Hozzászólások: 2611
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: cart » 2015. május 23., szombat 0:12

Pereznek lassan megsúghatná valaki, hogy nem az edzővel van a legnagyobb baj.
Ha összeadnánk, hogy mennyit költött Perez a regnálásai alatt, és elosztanánk az ez idő alatt megnyert trófeák számával, akkor elég érdekes eredmény jönne ki szerintem...

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7328
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2015. május 23., szombat 0:08

Most majd egy Klopp-ra hallgatni fog Cé, Ramos, Casillas?
Erre is van megoldás, ha mégegyszer eljátszák mehetnek isten hírével, nem fogok könnyeket hullatni.
Lassan ideje lesz alázatot tanulni, még ha az nem is jellemző a Real Madridra. A modern foci egyre kevésbé egyéncentrikus, ha tartani akarjuk a lépést akkor alkalmazkodni kell.
Love football, hate antifa.

sámat
Hozzászólások: 133
Csatlakozott: 2015. május 6., szerda 0:46

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: sámat » 2015. május 23., szombat 0:01

R.M.C.F írta:
rajtunk fog röhögni megint az egész világ és kapjuk a savazást megint.
Szeretnék valamit kérdezni. Volt olyan bármikor is,amikor nem röhögtek? Amikor nem savaztak?

Na ugye.
Volt, nagyjából 1998-2002-ig, vagy 2001-ig, amíg el nem kezdtek "bevásárolni"....amikor azt tudta játékban a Real, ami senki más és azóta is csak a Pep-féle Barca....azt, amikor az ellenfél szemmel se találta a labdát a saját 16-osán.
Előtte nem figyeltem a csapatot, utána meg kezdődött Perez kálváriája.

Orbitális öngól lenne Carlót elküldeni.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. május 22., péntek 23:57

DinhoL írta:Nem sok Castilla meccset néztem idén de Burgui és Raul de Tomas elég tehetségesnek tűnik..Meg ugye Medrán, de szerencsétlen pont azon a poszton játszik ahol a legnagyobb a túljelentkezés.
Ez önmagában nem erény, a Castilla tele van gyenge játékossal. Néztem 1-2 meccsüket, az elég is volt arra, hogy meg lehessen állapítani: nincs kiemelkedő spíler, spanyol 2-nél egy sem viszi sokkal többre.

Avatar
ikarus93
Hozzászólások: 3845
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 19:51
Kedvenc játékosaid: Ronaldo,Modric,Guti,Reus,CR,dinho
Kedvenc csapatod: Real Madrid,DVSC,BVB

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: ikarus93 » 2015. május 22., péntek 23:57

El fogják küldeni, érzem a zsigereimben. :'(

Sajnálom mert ő volt az aki tudott bánni a játékosokkal.
Most majd egy Klopp-ra hallgatni fog Cé, Ramos, Casillas?
Erősen kétlem.
Akkora az egójuk, hogy csoda hogy Ancelottira hallgattak, még Mou-ra se akartak pedig senkinek se mondok újat ha korunk egyik nagyjának nevezzük Mourinhot mint edzőt.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára ikarus93 2015. május 22., péntek 23:59-kor.
"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6584
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2015. május 22., péntek 23:50

Elolvastam Ancelotti legfrissebb nyilatkozatát és szerintem egyértelmű hogy távozik. El fogják küldeni,mert a sociok ezt akarják... Perez pedig eleget fog tenni a kérésüknek...

Remélem akkor már Klopp jön,nem pedig Benítez meg ilyen nímandok...
:goat:

Avatar
DinhoL
Hozzászólások: 989
Csatlakozott: 2015. május 19., kedd 19:27
Kedvenc játékosaid: Michael Laudrup, R10, Carles Puyol, Xavier Hernández
Kedvenc csapatod: FC Barcelona, LA Lakers

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: DinhoL » 2015. május 22., péntek 23:41

Mike írta:minden labdaérintésénél ökölbeszorul a kezem...
Hát akkor lehet kifogtam élete meccseit mert bizony nem volt rossz..Az ifik közül mindenképp kiemelkedik. :D
Som i Serem!
6oat

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Mike » 2015. május 22., péntek 23:38

DinhoL írta:Nem sok Castilla meccset néztem idén de Burgui és Raul de Tomas elég tehetségesnek tűnik.
Burgui?

minden labdaérintésénél ökölbeszorul a kezem...
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
BLaZE
Hozzászólások: 716
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:29
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Newcastle
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: BLaZE » 2015. május 22., péntek 23:38

R.M.C.F írta:
rajtunk fog röhögni megint az egész világ és kapjuk a savazást megint.
Szeretnék valamit kérdezni. Volt olyan bármikor is,amikor nem röhögtek? Amikor nem savaztak?

Na ugye.
jó jó tudom. ez a csapattal jár. el kell fogadnunk. csak már unom az örökös vitákat ebből. mint a baráti társaságban mint online...
halálomig madridista leszek

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. május 22., péntek 23:33

rajtunk fog röhögni megint az egész világ és kapjuk a savazást megint.
Szeretnék valamit kérdezni. Volt olyan bármikor is,amikor nem röhögtek? Amikor nem savaztak?

Na ugye.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
DinhoL
Hozzászólások: 989
Csatlakozott: 2015. május 19., kedd 19:27
Kedvenc játékosaid: Michael Laudrup, R10, Carles Puyol, Xavier Hernández
Kedvenc csapatod: FC Barcelona, LA Lakers

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: DinhoL » 2015. május 22., péntek 23:32

BLaZE írta:mondj már egy jó fiatal spanyolt iscon kívűl? :D
Nem sok Castilla meccset néztem idén de Burgui és Raul de Tomas elég tehetségesnek tűnik..Meg ugye Medrán, de szerencsétlen pont azon a poszton játszik ahol a legnagyobb a túljelentkezés.
Som i Serem!
6oat

Avatar
Raul7
Hozzászólások: 65
Csatlakozott: 2015. április 24., péntek 13:16
Kedvenc játékosaid: Raul, Puskás, Guti, Modric, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Győri ETO, PSV Eindhoven

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Raul7 » 2015. május 22., péntek 23:26

Sierra írta:
Raul7 írta:Klopp, Benitez... te jó Isten... Számomra felfoghatatlan hogy egyszerűen felmerülhetnek ilyen nevek. Carlo pótlására. :roll: Benitez mit tett le az elmúlt pár évben? Sőt, mit tett le a pályafutása során? Klopp szintén. Nem is értem hogy gondolkodhat ilyen nevekben Perez. :( Részemről ha van olyan hülye hogy elküldje Carlot, akkor 1. szüljön sünt, 2. Zizounak irány a mélyvíz, mert 1 év alatt Carlo mellett több szakmai affinitás tapadhatott rá, mint amennyi a két fent említett úriemberben összesen van... :|
Nehéz megállni, hogy ne szóljak hozzá, pedig Klopp témában nem akartam már vitázni, de mire fel ez a nagy lenézés a többi edzővel szemben?

Beníteznek vannak szép eredményei a Valenciával, és a Liverpoollal is nyert azért egy BL-t, 2 évre rá ismét döntőztek. Napoliból meg szerintem kihozta a maximumot, azért nem olyan hű de nagy csapat az, nincsenek túl nagy játékosok ott. Erőikhez mérten a tavalyi 3. hely és az idei (valószínűleg) 4. hely egyáltalán nem rossz (tavaly egy kupagyőzelem is). És ha Ancelottival kell összehasonlítani, nem sokkal van lemaradva... 1 BL + 1 UEFA kupa + 1 BL döntő, Ancelottinak van 3 BL-je. Bajnokságot kettőt nyert Benítez, Carlo hármat.
Szóval nem tudom miért van ennyire lenézve Benítez.
Raul7 írta:Ja, Ancellotti kb ennyi kupát tett le nekünk az asztlra (sőt...) 1 év alatt.
Sajnos a bajnokság nem igazán jött össze.
Raul7 írta:Klopp 2001 óta a német bajnokságban edző, úgy ismer ott minden csapatot, mint a tenyerét, és a BM-et nem csak a BVB lepte meg az utóbbi pár évben.
2001-2008-ig volt a Mainz trénere, de 2004-ben lett első osztályú a csapat. 2008-ban az akkor egy erős középcsapat Dortmundból csinált top klubot (legalább is tavalyig simán az volt). Lehet pár évbe beletelt, de az érdemeit kár lenne vitatni.
Raul7 írta:és a BM-et nem csak a BVB lepte meg az utóbbi pár évben.
Amíg a mindenki által istenített Heynckes féle Bayern "alázta a világot"(?) addig kb csak a Dortmund tudta megfogni őket, amikor még egyben volt az a gárda, nem véletlenül döntőztek 2 éve. Azóta viszont pár kulcsemberét elvesztette a Dortmund, érthető a visszaesésük. És olyannyira bukott ez a szezont a Dortmundnak, hogy bejutottak a Német kupa döntőjébe (Bayernen keresztül), BL nyolcaddöntőig mentek, és a bajnokságban még lehetnek hatodikok, egyedül talán ez nevezhető "bukásnak", de ez sem olyan tragédia, már nem valami acélos a keretük. De ez nem feltétlenül Klopp hibája. Nem is értem, hogy lehet bukott edzőnek hívni egyetlen rossz (kevésbé jó) szezont után. Ennyi erővel Ancelotti is az volt, amikor a Milant csak az 5. helyre vitte be, mégsem temette őt senki.

Szóval összességében jobb lenne az állandóság, és jobb lenne, ha maradna Ancelotti, de azért messze nem ő a legtökéletesebb jelenleg a csapatnak (pl. a fent említett statisztika miatt), és vannak bőven faszságai, amiken nem biztos hogy tud változtani, és talán megint a csapat kárára fognak menni ezek a hibák. És ő is ugyanúgy lutri volt, amikor idejött, hiába az a pár eredményt, amit korábban elért. Ugyanez előfordulhat Kloppal vagy teszem azt Benítezzel is. Bukhatnak, de be is válhatnak.


Biztos nagyrészt szubjektív a véleményem, és a személyes szimpátia is nagyban belejátszik, én viszont vagy olyan edzőt várok, akinek kötődése van a klubhoz, ezért tudja, hogy mi folyik itt, és nem fejkapkodással telnek az első hónapok, vagy olyat, aki több helyen is elért már sikereket, és bizonyította hogy tud alkalmazkodni a különböző körülményekhez.
Klopp például nekem szimpatikus, egyszerűen nem hiszek benne, hogy máshol is ilyen sikeres lenne. Olyan számomra, mint Simeone, róla se tudom elképzelni hogy a 'ticon kívül máshol komoly sikereket érjen el. Tökéletesen passzol egy bizonyos közegbe, és ott nagyon jól él, de nem vagyok meggyőződve róla, hogy ugyanúgy teljesít ha kikerül a komfortzónájából. (Persze tévedhetek, ez csak akkor derül(ne) ki, ha ide kerül(ne))
Benitez viszont még csak nem is szimpatikus, és a tudását se ismerem el. Sose volt stílusos focit játszó csapata, és jelenleg egy elég erős kerettel is csak 4. a taljánoknál. (Cáfoljon rám ő is, holnap üssék meg a juvét, és hozzák a BL helyet)
Ezeken kívül nem utolsó szempont ahogy a játékosok kiálltak Carlo mellett, egyik fent említett trénert se tudom elképzelni olyan emberként, aki belepasszolna a madridi közegbe. (Természetesen ebben is, mint mindenben, tévedhetek.)
De nekem ez a véleményem. :)
"Real buy these big players like Figo, Zidane and Ronaldo, but I think the best player in the world is Raul." (Sir Alex Ferguson)

volt
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:40
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: volt » 2015. május 22., péntek 23:22

de legalább ne Rafa jönne... akkor márt sokkal inkább Klopp...

Avatar
BLaZE
Hozzászólások: 716
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:29
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Newcastle
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: BLaZE » 2015. május 22., péntek 23:20

Jim írta:ha a fiatal spanyolokat jobban favorizálja, megéri idehozni Benitezt
különben nem :roll:
mondj már egy jó fiatal spanyolt iscon kívűl? :D nem egy nagy eresztés az utánpótlás szvsz.
benítezt meg nem csípem. rajtunk fog röhögni megint az egész világ és kapjuk a savazást megint. pedig mennyire reménykedtem az ősz illetve a bl után hogy ennek vége...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára BLaZE 2015. május 22., péntek 23:22-kor.
halálomig madridista leszek

Avatar
hunmadridista
Hozzászólások: 1448
Csatlakozott: 2014. március 17., hétfő 19:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, Figo, Beckham, Ronaldo, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: hunmadridista » 2015. május 22., péntek 23:19

Jim írta:ha a fiatal spanyolokat jobban favorizálja, megéri idehozni Benitezt
különben nem :roll:
Van egy olyan érzésem, hogy csúnyán ki lesz majd innen utálva...a játékosok már előre megbélyegzik majd...szóval nehéz lesz...nagyon remélem, hogy ez nem egy újabb edzőkeringőnek az előszele...

Avatar
Raul7
Hozzászólások: 65
Csatlakozott: 2015. április 24., péntek 13:16
Kedvenc játékosaid: Raul, Puskás, Guti, Modric, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Győri ETO, PSV Eindhoven

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Raul7 » 2015. május 22., péntek 23:15

Champions20 írta:
Nyilván nem érdekel a hazai hiszen az elmúlt években nem halmozta a real Ligagyőzelmeket.
Ha esetleg a Real nem szerepelne a Bl-ben akkor nem is néznéd a meccseket?Hiszen a többi nem fontos.
Nem, és nem.
1. Azt írtam kevésbé fontos, nem azt hogy nem érdekel.
2. Mióta az eszemet tudom, nekem a BL a klubfutball csúcsa, akkor is az érdekelt jobban, mikor sorra potyogtunk ki a 10. kapujában. :|
"Real buy these big players like Figo, Zidane and Ronaldo, but I think the best player in the world is Raul." (Sir Alex Ferguson)

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9815
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: sebydani » 2015. május 22., péntek 23:06

Akkor én is tolok egy hehe-t :( :'( Pérez legyen eszed, ne zavard már el Carlo-t. Az ulták csináljanak már érte egy 30 méteres transzparenst , hátha észhez tér :-(
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5829
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Jim » 2015. május 22., péntek 23:05

ha a fiatal spanyolokat jobban favorizálja, megéri idehozni Benitezt
különben nem :roll:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 31 regisztrált és 0 vendég