Edző és vezetőség

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. október 27., hétfő 12:22

Természetesen kimaradt a nem, szóvla nem értek egyet CS0kival, kell ez a címvédés, hogy még magasabbra emelkedjünk. Aztán duplázhatjuk a klub vb-t is. B-) :mrgreen:

DE CS0KI, EZ AZ A SZINT, A SZINT.... A REAL. ezért kell a címvédés. B-)
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3434
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2014. október 27., hétfő 12:20

mert ezzel megint olyan történelmet tudnánk írni, amivel magasan kitűnhetnénk.
Hát,mondjuk az is egy mérföldkő lenne azért...
Csak engem a statisztikák meg a mérföldkövek nem nagyon érdekelnek. :) Nem jönnek át.
Nagyon is fontos idén is BL-t nyerni.
Nem azt mondom, hogy nem fontos, csak hogy önmagában azért az, mert megnyerjük a BL-t. Nem azért, mert ezzel mi lennénk az első duplázók.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8013
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Anthony » 2014. október 27., hétfő 12:15

Nyerjünk 4-et egymás után, a sok arab bánatában mind eladná a focicsapatát, a barca szerint meg a király kupa lenne a csúcs :lol: :lol: :lol:

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. október 27., hétfő 12:05

CS0ki írta:Engem a BL címvédés része egy hangyányit sem érdekel. Önmagában az, hogy nyerjük a BL-t, az oké, az fasza dolog, de nálam az semmi, hogy mi lennénk az elsők, akik megvédik a címüket, én azt külön plusszban nem nagyon tudom értékelni.
Hát,mondjuk az is egy mérföldkő lenne azért...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62624
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. október 27., hétfő 11:52

Engem csak az érdekel :D
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. október 27., hétfő 11:22

CS0ki írta:Engem a BL címvédés része egy hangyányit sem érdekel. Önmagában az, hogy nyerjük a BL-t, az oké, az fasza dolog, de nálam az semmi, hogy mi lennénk az elsők, akik megvédik a címüket, én azt külön plusszban nem nagyon tudom értékelni.
Ezzel mondjuk értek egyet, mert ezzel megint olyan történelmet tudnánk írni, amivel magasan kitűnhetnénk. Nagyon is fontos idén is BL-t nyerni. Ráadásul szerintem ez a Barca év végére megint széteshet. Mondjuk a támadó 3asukból kettő tuti ki lesz éhezve a győzelmekre és az sokat számíthat.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
kredenc
Hozzászólások: 148
Csatlakozott: 2014. május 9., péntek 11:17
Kedvenc játékosaid: Ronaldo,Zidane

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: kredenc » 2014. október 27., hétfő 11:17

CS0ki írta:Engem a BL címvédés része egy hangyányit sem érdekel.
Ez engem sem,de mégis,mivel nálam minden idény elején az első helyen a BL siker szerepel. Számomra az a klubfoci csúcsa. Utána a bajnokság,majd a többi porfogó kupa.

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3434
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2014. október 27., hétfő 11:14

Engem a BL címvédés része egy hangyányit sem érdekel. Önmagában az, hogy nyerjük a BL-t, az oké, az fasza dolog, de nálam az semmi, hogy mi lennénk az elsők, akik megvédik a címüket, én azt külön plusszban nem nagyon tudom értékelni.

Avatar
L.Miki
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: L.Miki » 2014. október 27., hétfő 11:07

CS0ki írta:Én is nagyon elégedett vagyok Ancelottival, jobb munkát végez, mint vártam. Azt tudtam, hogy a stílusa sokkal jobban illik ide, mint Mourinhoé, de egy dolog még hátravan neki: a bajnokság. A Milánnal se nagyon nyert, inkább európában villogott. A 10. után nekem most jobban kéne a bajnokság, az az igazság. Nevetséges, hogy az utóbbi 5 évben csak egyszer nyertünk. Idén be kell húzni.
Lehet, de viszont mi vagyunk a címvédők most a BL-ben és frankón megvan rá az esély, hogy idén is nyerjünk és mi legyünk az első címvédő gárda... azért ez szerintem többet érne presztízs ügyileg is. Persze a Bajnokság + BL címvédés ütne... de akkor ahhoz mindennek klappolnia kell.
Én azt szeretném, ha versenyben maradnánk a bajnokságban az első helyért és ha oda kerül a sor, akkor nyerjük meg. A BL-ben meglátjuk, hogyan muzsikálunk de a címvédés az leírhatatlan lenne. :roll: :coffee:
2014: La decima
2016: La Undécimo
2017: La Duodécima
2018 - La Decimotercera
Gracias Zinedine Zidane, Gracias!! :salute:

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3434
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2014. október 27., hétfő 11:01

Én is nagyon elégedett vagyok Ancelottival, jobb munkát végez, mint vártam. Azt tudtam, hogy a stílusa sokkal jobban illik ide, mint Mourinhoé, de egy dolog még hátravan neki: a bajnokság. A Milánnal se nagyon nyert, inkább európában villogott. A 10. után nekem most jobban kéne a bajnokság, az az igazság. Nevetséges, hogy az utóbbi 5 évben csak egyszer nyertünk. Idén be kell húzni.

Acho
Hozzászólások: 513
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 15:52
Kedvenc játékosaid: Zidane, Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Manchester United, Bayern München, Juventus,
Tartózkodási hely: Esztergom
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Acho » 2014. október 26., vasárnap 23:55

Marky írta:nagyon örülök hogy tavaly őt sikerült megszerezni, mert az öreg tényleg egy kivételes edző.
valahogy az egész szezonra olyan nyugalmat sugároz, hogy még én is elhiszem, hogy lehet itt szó a címvédésről :mrgreen:
Bevallom őszintén, én baromira nem örültem anno, hogy ő jött, féltem tőle, hogy nem fog bírni a csapattal. Nagyon örülök, hogy tévedtem, minden elismerésem a munkájának, és a változásnak, amit elért.
Öröm volt nézni a mostani klasszikust, még akkor is, ha ez már nem a csúcsBarca volt.
Dream Team: Casillas - R. Carlos, Maldini, Nesta, Cafú - Makelele - Giggs, Zidane - Del Piero, Ronaldo, Raúl; edző: Sir Alex Ferguson

HT: Team Acho (580684)

PEEtör
Hozzászólások: 1405
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 1:37

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: PEEtör » 2014. október 25., szombat 22:15

Anthony írta:Emlékszem a Mourinho idejében gyakorlatilag nem tudtuk szabályosan elvenni a labdát a Barcától, erre meg ma miket csináltak. (most nem Mourinhot akarom értékelni ezzel, és azt is tudom, hogy az akkori Barca pengésebb volt, de a lényeg szerintem attól még igaz).
Mondjuk a mai Barcának köze nincs játékban ahhoz a Barcához.
Suarez nagyon képzett,és a vérében van a kapu támadása,olyan akit ha megkötözöl,és elé tolsz egy kaput, akkor elkezd habzani a szája,és ha elvágod a kötelet akkor orra bukik,mert menne mint az állat a kapura. - R.M.C.F.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8013
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Anthony » 2014. október 25., szombat 22:10

R.M.C.F írta:
Emlékszem a Mourinho idejében gyakorlatilag nem tudtuk szabályosan elvenni a labdát a Barcától, erre meg ma miket csináltak. (most nem Mourinhot akarom értékelni ezzel, és azt is tudom, hogy az akkori Barca pengésebb volt, de a lényeg szerintem attól még igaz).
Az a baj hogy sokan ezt hiszik....holott JM fogta meg a gyorsvonatot,ő épitette ki a megfelelő koncepciót,alaptaktikát,stilust.....Ca finomitotta.....az akkori barca csúcson volt,a real meg szarban.....JM onnan eléggé felszedte őket.

A legnagyobb munkát végezte amióta én madrid drukker vagyok.
De mondom, én ezzel nem Mout akartam kritizálni, de ettől még tény, hogy az akkori játékosaink nem tudtak szabályosan szerelni, és ma ebben sokkal jobbak a Barca ellen és más csapatok ellen is. Mou alatt is működött a rendszer, de jelenleg az egyéni képességek is jobbak lettek, és ez szerintem Carlonak köszönhető. Még egyszer, ez nem Mou fikázás.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. október 25., szombat 22:07

Emlékszem a Mourinho idejében gyakorlatilag nem tudtuk szabályosan elvenni a labdát a Barcától, erre meg ma miket csináltak. (most nem Mourinhot akarom értékelni ezzel, és azt is tudom, hogy az akkori Barca pengésebb volt, de a lényeg szerintem attól még igaz).
Az a baj hogy sokan ezt hiszik....holott JM fogta meg a gyorsvonatot,ő épitette ki a megfelelő koncepciót,alaptaktikát,stilust.....Ca finomitotta.....az akkori barca csúcson volt,a real meg szarban.....JM onnan eléggé felszedte őket.

A legnagyobb munkát végezte amióta én madrid drukker vagyok.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Marky
Hozzászólások: 1904
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 22:31
Kedvenc játékosaid: R9, CR7, Benzema, Marcelo
Kedvenc csapatod: csakamadrid.

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Marky » 2014. október 25., szombat 21:12

nagyon örülök hogy tavaly őt sikerült megszerezni, mert az öreg tényleg egy kivételes edző.
valahogy az egész szezonra olyan nyugalmat sugároz, hogy még én is elhiszem, hogy lehet itt szó a címvédésről :mrgreen:

a szünetben meg jó lenne megtudni mit mondott, mert teljesen más mentalitással jöttünk ki, semmi idegeskedés, semmi kapkodás nem volt. tanár az öreg, nem látványosan 1-1 cserével vagy taktikai húzással nyeri a meccseket, de érezni, hogy hozzáteszi a részét.

Avatar
kiserik_2
Hozzászólások: 655
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:59
Kedvenc csapatod: Real Madrid, AC Milan, BVB

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: kiserik_2 » 2014. október 25., szombat 21:11

Haragszom kicsit Carlora. :vivo:
Mikor jött Arbeloa, azt reméltem, hogy meghúzza a kihagyhatatlant, és felküldi a végére Ramost csatárba, de Marci lépett feljebb, pedig mekkora sztár lehetett volna :lol: :mrgreen:

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8013
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Anthony » 2014. október 25., szombat 21:06

Első körben megjegyzem, hogy tele van a csapat világsztárokkal, 60-70-80-90 milliós játékosokkal. Ez jó is, meg rossz is, de egyetlen csapatnál sincsen ennyi tudás, képesség, mint nálunk szerintem. DE az egész nem érne semmit egy jó edző nélkül. Ancelotti tényleg csapatot csinált, és ez a nem semmi.
Az egyik legnagyobb erénye szerintem, hogy megtanította a játékosokat védekezni, és szabályosan szerelni. Emlékszem a Mourinho idejében gyakorlatilag nem tudtuk szabályosan elvenni a labdát a Barcától, erre meg ma miket csináltak. (most nem Mourinhot akarom értékelni ezzel, és azt is tudom, hogy az akkori Barca pengésebb volt, de a lényeg szerintem attól még igaz).
Le a kalappal mester!!! :salute: :salute: :salute:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. október 24., péntek 12:39

Miért nem játszik többet Isco? “Vannak idők, amikor egy játékosnak több tapasztalatra van szüksége, és Isco szerintem jól érzi magát. Nehéz egy játékosnak a Real Madridba érkezni, és rögtön stabil kezdővé válni”.
Persze van pár egyszerű kivétel...
Változik a középpálya a Barcelona ellen? “Khedira is megoldás lehet, mert teljesen felépült. A Bajnokok Ligája mérkőzésen a találkozó végén állítottam be, hiszen hat hónapig nem játszott. Ez egy kis bizonytalansággal jár”. Forrás: Madridom.hu
Remélem nem teszi be... :fpalm:
Volt olyan játékos a Real Madridban, aki poszt váltást kért Öntől? “Sergio Ramos azt mondta nekem, hogy szeretne csatár lenni. Szereti kivenni a részét a támadásokból, és megvan benne a tehetség, hogy ott játszhasson. Egy mérkőzésen betettem már őt a középpályára, talán szombaton ő lesz a csatár (nevet)”. Forrás: Madridom.hu
Képzelhetem mennyire felhúzta a szemöldökét, mikor Ramos bejelentette, hogy csatár szeretne lenni. Amúgy én kajak kipróbálnám. Ilyen Diego Costa szintet tuti lehozna. :hmmm: :mrgreen:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. október 23., csütörtök 18:56

h3x0r írta:
Ancelotti: “Nem kérdeztem meg Cristianót, hogy le akar-e jönni, mielőtt lecseréltem” Forrás: Madridom.hu
Egy kis fricska a Barca és LE felé :mrgreen: Csak így tovább Carlo :salute:
És tényleg :lol: :lol:

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. október 23., csütörtök 13:25

...és a végén felrántotta a jobb szemöldökét?? :lol: :lol:
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 91 regisztrált és 0 vendég