Edző és vezetőség

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Sierra » 2022. április 12., kedd 23:45

Azért ez nem teljesen így volt. Inkább a kezdőt baszta el az öreg megint, illetve ennyit hagyott nekünk a Chelsea. Kb kénytelenek voltunk bekkelni, olyan presszinget nyomtak. Várható volt, hogy mindent meg fognak tenni, én nem ebben hibáztatom Ancelottit. Hanem hogy azt hitte, hogy van 2 egyforma meccs és felküldi ugyanazt a kezdőt, amikor hétvégén is látszott mennyivel felszabadultabb a csapat a CKM nélkül. Elképesztő, hogy Modric milyen szintet tol, ő az egyetlen aki nem ló ki lefelé, még mindig penge és gyors. De Kroos és Casemiro borzasztóan körülményes lett. Mire átveszik, mire eldöntik hova passzoljanak már 3-an veszik körbe őket/szerelték is őket. Ezen a szinten ez már nem fér bele, max a spanyol bajnokságban. Cseréket most jól húzta az öreg, de a 0-3-at is el lehetett volna kerülni pár ember kicserélésével.

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8312
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Faust » 2022. április 12., kedd 23:40

Gyerekek bazmeg nekem kisbabam van, nem birok mar ilyeneket idegileg. Kurva elet. Nagyon orulok de Carlo megint kamillazott 80 percig, akarki akarmit mond, nincs itt helye jovore, valami tokosebb arc kell, aki pl kirakja Macifejet a kezdobol. Akkor is ez a velemenyem, ha meg tovabb jutunk (szerintem nem fogunk, nem is varom el, de in Cholo we trust), es behuzza a bajnoksagot. Kikuldeni bekkelni a Real Madridot a BL-ben Madridban, anyam. Mint amikor a special five mutogatott a Bayern ellen. Nem, egyszeruen nem, plane ha a keret tokeletesen alkalmatlan ra.

Es konkretan ennek kellene lennie a ckm utolso meccsenek. Minden teren lomhak mar. Ideje tovabblepni.

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3396
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Yazid » 2022. április 12., kedd 22:37

lehet itt röhögni az edzőket de rank férne mar egy.

talán meg lesz a bajnokság, de ezt a barca chelsea blamát nem fogja lenyelni perez.

Avatar
hunmadridista
Hozzászólások: 1462
Csatlakozott: 2014. március 17., hétfő 19:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, Figo, Beckham, Ronaldo, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: hunmadridista » 2022. április 12., kedd 22:32

Szerintem Ancelotti év végén repülni fog.

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3726
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2022. április 10., vasárnap 14:23

sonic írta: Es egyebkent nem hinnem hogy a Barca a hatralevo meccseit lehozza 100%-osan, szerintem 2-3 pontot meg fognak hullajtani.
Baszott nagy boostban vannak és az önbizalmuk is nagyon a helyén van, szerintem a maradék meccseket berántják és Nekünk is így kell hozzáállni.
7 meccs, 7 döntő.
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: sonic » 2022. április 10., vasárnap 13:45

Es egyebkent nem hinnem hogy a Barca a hatralevo meccseit lehozza 100%-osan, szerintem 2-3 pontot meg fognak hullajtani.
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Sierra » 2022. április 10., vasárnap 11:10

hehetheoriginal írta: Azert valverde a serulesek miatt eleg kutyauzemmod volt sokaig, mostanra kezd osszeallni a kep ugy nez ki.
Camavinga is a visszaeses utan jon fel megint.
Akkor kb az egész csapat egy kula volt, kár lenne kiemelni bárkit.

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3577
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2022. április 10., vasárnap 9:51

hehetheoriginal írta: Azert valverde a serulesek miatt eleg kutyauzemmod volt sokaig, mostanra kezd osszeallni a kep ugy nez ki.
Camavinga is a visszaeses utan jon fel megint.
A lényeg, hogy van 5 olyan arc, akikből 4et bárki ellen bárhol feldobhatsz, Camát meg majdnem bárki ellen. Sajna nem tudtam nézni a tegnapit, olyan migrénem lett, (meg most is lemaradtam s2-n az ismétlésről) de visszaolvastam a megy a meccset, sokan írták, hogy a sebesség amit Fede-Cama hoztak, az milyen komoly volt..

Tegnapi kezdőből kiindulva bl-ben nyilván CMK lesz, Fede meg jobboson, de a bajnokikon simán lehet a 2 fiatal+ Kroos/Modric hármas. Használni kell mind az ötöt, hisz mindegyik jó. Sevilla (remélem leírható: végre) kezdeget elfogyni, atma RÉM rossz, igaz hogy vendégszereplés lesz mindkettőnél, de szerintem 6 pontért megyünk..
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11405
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2022. április 10., vasárnap 9:23

Azert valverde a serulesek miatt eleg kutyauzemmod volt sokaig, mostanra kezd osszeallni a kep ugy nez ki.
Camavinga is a visszaeses utan jon fel megint.
thereisonly1ronaldo

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62794
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. április 10., vasárnap 9:20

Amíg a bizalom kiepül, az idő. Képességek ide vagy oda.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Sorrentino
Hozzászólások: 1029
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 18:47

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Sorrentino » 2022. április 10., vasárnap 9:03

gutihaz14 írta:
kodo írta: 🎙| Ancelotti: "Casemiro missing the Sevilla game? Camavinga and Valverde's performances showed we didn't have only 11 players."

:agree:
aprilisra legalabb eszrevette
Lehet már az asszony szólt rá otthon, hogy ne legyen hülye és makacs. :lol:

Avatar
gutihaz14
Hozzászólások: 5336
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 14:09

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: gutihaz14 » 2022. április 10., vasárnap 8:17

kodo írta: 🎙| Ancelotti: "Casemiro missing the Sevilla game? Camavinga and Valverde's performances showed we didn't have only 11 players."

:agree:
aprilisra legalabb eszrevette
valamelyik univerzumban: :box:
----------------tbo---------------
hakimi-militao-rüdiger-davies---
camavinga-tchouaméni-bellingham
---brahim-haaland-mbappe---

edzo: xabi apo

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4529
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: kodo » 2022. április 10., vasárnap 7:57

🎙| Ancelotti: "Casemiro missing the Sevilla game? Camavinga and Valverde's performances showed we didn't have only 11 players."

:agree:

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9865
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: sebydani » 2022. április 10., vasárnap 0:08

Carlo Ancelotti: "What would it feel like to be the first coach to win all five major European leagues? I'd like to answer at the end of the season - don't forget to ask me (smiles)
Don :sziv: :salute:
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
gutihaz14
Hozzászólások: 5336
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 14:09

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: gutihaz14 » 2022. április 9., szombat 23:30

Sierra írta: Ugy nez ki felebredt az oreg :agree: a leheto legjobbkor, a hullamvolgy is lassan menetrendszeruen januar-februarban jon (nem csoda, az ev legundoritobb honapjai).
neten azt irjak a covid hatasa ez valtozas :lol:
valamelyik univerzumban: :box:
----------------tbo---------------
hakimi-militao-rüdiger-davies---
camavinga-tchouaméni-bellingham
---brahim-haaland-mbappe---

edzo: xabi apo

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Sierra » 2022. április 9., szombat 23:14

Ugy nez ki felebredt az oreg :agree: a leheto legjobbkor, a hullamvolgy is lassan menetrendszeruen januar-februarban jon (nem csoda, az ev legundoritobb honapjai).

Avatar
69erssam
Hozzászólások: 263
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 0:03

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: 69erssam » 2022. április 7., csütörtök 8:32

Tehát ezzel hivatalosan is kijelentette, hogy nem sikerült megtartaniuk MBappét :D

Avatar
Halfkey
Hozzászólások: 4410
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2022. április 7., csütörtök 8:26

🗣“People are dying in Ukraine and have nowhere to sleep - and we are here fighting about Super League?”
Undorító, perpillanat csak te hoztad fel az ESLt gyökér.

Avatar
Mester77
Hozzászólások: 2083
Csatlakozott: 2015. december 4., péntek 15:13
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Mester77 » 2022. április 1., péntek 18:05

Nem tudom hova érdemes tenni, de a Don miatt iderakom

🚨🎙NASSER AL-KHELAIFI (PSG president) :

Q. European Super League (ESL) ?
🗣"Everybody is against it, from the fans, media, small and big clubs. They are the 3 (clubs) only."

🗣"The strange thing is that they (Real Madrid) are enjoying playing UEFA competitions, so if they are enjoying, that means they are playing in the best competition."

🗣"I don't think there's a way or potential that they (Real Madrid) can do something like this (ESL). We are here united, the position of the ECA is against it, always. For us, it is not an idea basically."

🗣“People are dying in Ukraine and have nowhere to sleep - and we are here fighting about Super League?”

🗣“With ESL or non ESL, I hate to say ‘Super League’ — you are talking about three clubs. They know there is NO chance.”

🗣“The problem with ESL clubs is that they don't have stability. They don't have a long-term financial vision. They keep talking about their legal contract, what they forget is, football is a social contract.”

🗣“The potential for a European Super League no longer exists. Florentino Perez spoke to me at the UCL  game and said 'we have to get a point where we can speak to you'. I was “REALLY TOUGH” with Perez when we spoke.”

🗣“I told Florentino I was happy to talk but if he was going to do stuff behind my back, I am not interested.”

🗣“I could have taken the cheque for €400 MILLION. ESL invited me. Then when I said no, they said they didn't invite me - that sums them up.”

🗣“If I just thought about myself I could have done it (ESL). Especially during COVID. But what about the eco-system and the fans and the values you represent?”


Ritka egy féreg ez... Kívánom, hogy a kedvenc kecskéje sz.passa taknyosra
"Sokkal jobban akarom a győzelmet annál, mint amennyire utálok veszíteni. És nagyon utálok veszíteni."

"Egy nap mind meghalunk. De az összes többin viszont nem. "

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2022. március 31., csütörtök 18:05

El Sie7e írta:
halamadrid írta: Massimiliano Allegri: "Tavaly nyáron mindenben megegyeztem a Real Madriddal, sőt már a szerződésem is aláírtam. Azonban megkeresett a Juventus, reggel az első dolgom volt felhívni Florentino Pérezt, hogy jelezzem neki, mégsem leszek csapata következő vezetőedzője, mert visszatérek a Juventushoz."

Vótám?
Vót.
O is, pedrihez hasonloan szeret hajnizni ezzel a sztorival, állandóan amikor csak mikrofont dugnak az orra alá…
illene megköszönni nekik
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 164 regisztrált és 0 vendég