Edző és vezetőség

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
ferni
Hozzászólások: 8256
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: ferni » 2018. május 31., csütörtök 21:44

Baszki, 12 évet vártunk a La Decimára :lol: Ne sírjatok már ennyit.
Szétbasztunk szárazon mindenkit az elmúlt 5 évben.
Mindenkinek fáj hogy ennyit nyertünk, mindenbe belekapaszkodnak, hogy kisebbítsék az érdemeinket.

Ez a keret így kimaxolta magát, sőt.
Ez egy család volt, olyan csapategység, olyan mentális erő volt ebben a csapatban, amilyen lehet még sose volt, pedig akkora egókból áll a csapat, hogy arra szavak nincsenek, de ennyit számít ha egy Ramos a CSK, korunk egyik legjobbja CR példát mutat az egész keretnek, hogy soha nem szabad lejjebb adni, és hogy a sok munka az igen is meghozza a gyümölcsét.
Megérkezik valaki egy Real Madridhoz a legnagyobb sztárok közé és azt látja, hogy a legnagyobb dolgozza a legtöbbet.
Ez a mentalitás az amit nem lehet pénzért megvenni.

És akkor egy ZZ a padnál emellé, akinek a szavára még egy CR is hallgat.

Ez egy csoda volt.
Ha Zidane úgy érzi, hogy még nem elég tapasztalt ahhoz, hogy felépítsen egy új csapatot, akkor higyjünk neki és támogassuk bármit is döntött.
Ő nem lett volna képes szerinte se erre, se arra, hogy ebbe a családba belerondítson és szétszedje, nem bírta volna se érzelmileg se sehogy.

Mi vagyunk a Real Madrid, képesek vagyunk bárhonnan felállni.

Varane, Nacho, Carvajal, Casemiro, Kroos, Isco, Asensio, Kovacic, Ceballos, Ödegaard, Vinicius, Mariano.
És még Ramosban is van még pár év.

Olyan állomány van itt, hogy arra szavak nincsenek.
Nem is értem minek itt izgulni.
Nem lesz itt gond, kell pár igazolás, de azt Perez megoldja majd.

Most a többi csapat mivel van előrébb? Semmivel.
Barcának van egy Messije, PSGnek meg egy Neymar Mbappé duója és ennyi.
Sehol senki nincs, akitől annyira félnünk kéne, csak ez a két csapat, a többieket be kell tudnunk érni bármi is van.
És be is fogjuk őket. Csapatként rendben leszünk, extraklasszisok kellenek csak, de azt mint írtam Perez megoldja.

Avatar
Ladislao Suarez
Hozzászólások: 889
Csatlakozott: 2014. május 23., péntek 11:15
Kedvenc játékosaid: CR7, Ronaldo, Zidane, Raúl, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Ladislao Suarez » 2018. május 31., csütörtök 21:38

A Marca arról ír, hogy szabad az út a tárgyalásokhoz Pochettinoval. Állítólag Barcelonában van és éppen valamilyen könyvét mutatja be.

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3372
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Yazid » 2018. május 31., csütörtök 21:38

Ugye nem vb után fogják bejelenteni?lol

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9819
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: sebydani » 2018. május 31., csütörtök 21:36

A Zizou féle mentalitás olyan jelentéktelen eseményekről is nagyon fog hiányozni mint pl. a sajtótájékoztatók. Uralta az egész teret folyamatosan. Amíg bárki más levegőt nem kapva köpködte a bírót egy rosszul behúzott les után is, emberünk megannyi téves ítélet után is azt mondta, hogy nem akar bírókról beszélni és pont. Nem állt bele semmi értelmetlenbe. Elképesztő jellem, maga a Real Madrid minden értékében.
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62622
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. május 31., csütörtök 21:31

Raul a Real legendája, Zidane viszont az egész focivilage.
Összehasonlíthatatlan a két ember foci szempontjából.

Értem ezalatt tobbek kozott hogy Raulra nem.biztos hogy úgy felnéznének. ZZ nem.elmondta hogy mit csináljon a játékos, hanem megmutatta.

Nekem az edzo személye most lényegtelen. Mindenképpen visszalépés lesz. Elvárásom sincs. Ramoseknak feleljen meg.

Ami érdekel, hogy a keret hogyan reagál.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

VanillaSky
Hozzászólások: 2131
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 1:26

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: VanillaSky » 2018. május 31., csütörtök 21:29

Először is azt kell mondanom, hogy KÖSZÖNÖM!

Ma fél 2 körül kapok egy messenger üzenetet egy kedves hölgy ismerősömtől, hogy hát mit szólok Zizuhoz. Nézek bambán a bíróságon, hogy mit szólnék, rövid keresgélés után a mellbevágó cikkek. :'(

Egyfajta kettősség kavarog a fejemben. Mit kérhetne/követelhetne/akarhatna egy Madrid szurkoló Zidanetól? Egy zseni volt, most is az! Ha játékos pályafutása után a lábát lógatva, koktélokat szürcsölgetve költené a pénzét a Karibi térségben, akkor se szólhatnánk egy rossz szót sem! Megvolt a félfordulat a Leverkusen ellen, megvoltak a zseniális passzok, az a játékosintelligencia ami emberöltőnként esetleg 2-3 embert illet, nem többet!

Erre egy szép napon Perez egyik melléfogását orvosolván bejelentik, mint a világ legnagyobb klubjának edzőjét. Igazából valódi edzői tapasztalatok nélküli figuraként, aki talán a szurkolók szemében feljebb már nem is juthat - jutott - és mégis felteszi azt a "szobrot" a tétek közé. Onnan történelem, 3 BL, bajnoki cím meg a resztli.

De azért nézzük ezt a történelmet (98-99 óta követem őket), VdB is távozásra kényszerült - szintén Perez éráját éltük - szép évek voltak, de a bajszos talán felül akarta bírálni az elnököt - amiben igaza is volt - majd lapátra került. Nézzük kicsit ezt a történelmi listát - nem kronológiai sorrendben - Lopez Karo, Queiroz, Schuster, Luxemburgo, Camacho..ugye nem kell részletezni, hogy egy Zidanet egy mondatban sem illik velük együtt említeni, a körme alatti piszok többet ért a legjobb napjaiktól. Voltak tűzoltóink, kemény edzők Capello, Mourinho személyében, projektet, a "hátha lesz belőlük valaki", mint Pellegrini vagy Juande Ramos. Talán Ancelotti közelítette, de ő is csak talán.

Ami a legjobban fáj, hogyha megkérdezhetnénk Bernabéutól, hogy szerinte mi a Real Madrid, minek kell lennie, akkor egy Zinédine Zidaneról beszélne. Egyszerűen nem értem. A fehér balett, úriemberek klubja maga Zidane megtestesülése. Elegancia, játékintelligencia és az a tudás amit a világ labdarúgást- szerető,értő, elérni vágyó fele csak hajt egy életen át, de neki sikerült is és itt van, itt volt. Testre szabott stílusos öltönyében hamiskás mosollyal a pálya mellett adta az instrukciókat - nem valami ösztönállat módjára - abban a mosolyban pedig minden megvolt! Könyörgöm egy Zidanenak milyen játékos, edző, sportvezető, médiamunkás akar a labdarúgásról beszélni? Tudja, jobban tudja, úgy ahogy te, én, ők soha nem fogják mégcsak megközelíteni se!

A fórum egy részének azért igazolást adhattak a szavai, hogy az a bajnoki cím sem annyira értéktelen és szüksége van arra, hogy teljesnek érezze magát, ez picit az utolsó szezonban belerondított a zsenijébe. Őszintén sajnálom az utódját, bárki is legyen. Függetlenül BL címektől, szakmai tapasztalattól, statisztikák hajszolásától kicsit úgy érzem mint Ikarus és a Nap esete, Zidanehoz szerintem sok-sok évig nem fog közel "repülni" senki anélkül, hogy a szárnyait el ne vesztené! Egyszerűen tökéletes volt.

Aztán előtör az ember önző énje, aki nem Zidanera gondol, hanem magára. Miért, miért, de komolyan baszd meg, miért?

Köszönöm Zizu, még így ismeretlenül is megtiszteltetés volt!

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27247
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Remy » 2018. május 31., csütörtök 21:26

Süti írta: Remy írd má le ugyanezt, nehogy tényleg így legyen, mert kihullik a hajam. :lol:
Wenger - Guti páros lesz. Carlo - Zizou felállásban. Aztán Guti átveszi 2 év után a csapatot. :hmmm:

Nem látok normális opciót amúgy, szóval nem tudom mi lenne a jó megoldás. :kivagyhe:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
tibi18
Hozzászólások: 1011
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:13
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Benzema, Varane, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: tibi18 » 2018. május 31., csütörtök 21:23

Nehéz.. megnéztem a sajtótájékoztatót, illetve Realista már előtte pár perccel gyakorlatilag tolta az infókat.. megkönnyeztem bassza meg. Annyira együtt volt edző és csapat, mint eddig nagyon kevésszer.. persze nem csak idén, hanem mióta átvette a pincértől a csapatot..

Túlzás lenne állítani, hogy akár egy edző is van jelenleg, aki tudná pótolni azt a személyiséget, azt a tiszteletet, ami Zizut jellemezte. Nem tudom. Nálam Guti, Raúl jelenleg még messze nem opció.

Azt mondom Sir Alex.. de ez esélytelen, így fogalmam sincs.

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3779
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Mickey » 2018. május 31., csütörtök 21:22

BlancoMark írta:Egyebkent szerintetek mennyi esely van ra hogy Pintus itt marad? Azert o megse konkretan Zidane stabjaban volt, hanem csak a keresere kivasaroltuk Lyonbol. Ezek utan nem hiszem, hogy csak ugy elengednenk es az uj edzo hozna mast. (Remelem legalabbis.)
Remélem marad, ezt már én is felvetettem.
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9819
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: sebydani » 2018. május 31., csütörtök 21:21

dannen írta: ezeket amugy komolyan is gondoljatok? :lol: mert akkor mar most mehet aki olyanokat ir, hogy tobbet nem nez focit ha xy jon, senkinek sincs szuksege ilyen szurkolokra, vicc. bl triplanal konnyu volt itt lenni gondolom :|
Jaja, nagy szerencse, hogy az első ZZ Bl-nél jöttem, kitudja mi volt itt előtte. El is megyek Getafe drukkernek mert ilyen csúnyán rámpirítottál.
H.E.H.E. írta: hetente egyszer találka vmi talponállóban, ahol kisírjuk magunkat :lol:
Az első kör az enyém, kapsz valami kommerszt meg egy kőbambit. :mrgreen:
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4803
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2018. május 31., csütörtök 21:19

Egyebkent szerintetek mennyi esely van ra hogy Pintus itt marad? Azert o megse konkretan Zidane stabjaban volt, hanem csak a keresere kivasaroltuk Lyonbol. Ezek utan nem hiszem, hogy csak ugy elengednenk es az uj edzo hozna mast. (Remelem legalabbis.)

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5882
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Süti » 2018. május 31., csütörtök 21:16

kodo írta:Azt érzem délután óta, hogy Wenger lesz az edzőnk...
Remy írd má le ugyanezt, nehogy tényleg így legyen, mert kihullik a hajam. :lol:

Annyira tökéletes volt ZZ a padra, hogy el se gondolkoztam rajta, ki lehetne aki pótolná.Nyilván senki. De ki ülhetne le utána? Én Carlo papát visszatapsoltam volna, kár hogy az a hajó elment. Egyszerűen nincs jó edző jelenleg a piacon. :(
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2018. május 31., csütörtök 21:12

Nem térek magamhoz.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Ladislao Suarez
Hozzászólások: 889
Csatlakozott: 2014. május 23., péntek 11:15
Kedvenc játékosaid: CR7, Ronaldo, Zidane, Raúl, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Ladislao Suarez » 2018. május 31., csütörtök 21:09

Kane tuti nem jön. Perez szerintem tudja, hogy vele csak többen lennénk. Nem rossz de nem idevaló, illetve remélem, hogy leszokunk a brit játékosok idehozataláról. Spanyol, francia, német, brazil, horvát. Ezen nemzet fiai jöhetnek elsősorban. :mrgreen:

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3779
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Mickey » 2018. május 31., csütörtök 21:04

csak egyszer?
:'(

bár ha túléltük azt a sok sok megpróbáltatást, az egy is elég lesz .

egyébként is, fel a fejjel!
lehetne rosszabb is!

lesz is, vagy nem ,de az biztos .

:mrgreen:

Wenger hozná magával Gül..izé Özilt!
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. május 31., csütörtök 21:02

sebydani írta:
kodo írta:Azt érzem délután óta, hogy Wenger lesz az edzőnk...
Egy Wenger-Kane pakk után felejtem el ezt a sportot örökre...
:lol:

az milyen kemény friss triplázó béellgyőztes drukkerekből fáradt alkoholista megkeseredettek klubja.

hetente egyszer találka vmi talponállóban, ahol kisírjuk magunkat :lol:
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9819
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: sebydani » 2018. május 31., csütörtök 21:00

kodo írta:Azt érzem délután óta, hogy Wenger lesz az edzőnk...
Egy Wenger-Kane pakk után felejtem el ezt a sportot örökre...
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4526
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: kodo » 2018. május 31., csütörtök 20:52

Azt érzem délután óta, hogy Wenger lesz az edzőnk...

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27247
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Remy » 2018. május 31., csütörtök 20:49

Egy szoborparkot amúgy összehozhatnának. :sziv:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. május 31., csütörtök 20:45

Realista24 írta:
Kerlon írta:Zidane szoborért indítottak peticiot a bernabeu ele.
Hol kell alairni??

Ez egy önző döntés volt, de megteheti, hiszen annyi mindent adott nekünk. És nem csak a trófeákra kell gondolni.

Duplavikszipszilonnak meg csak annyit, hogy remélem az új edzőnek is legalab így csúszik ki a kezel közül a csapat.
https://www.change.org/p/madridistas-zi ... responsive
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 96 regisztrált és 0 vendég