Edző és vezetőség

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
miVida
Hozzászólások: 1046
Csatlakozott: 2013. augusztus 3., szombat 11:11
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema (Marcelo,Kovacic,Kroos)
Kedvenc csapatod: Real Madrid (DVSC, Francia válogatott)
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: miVida » 2015. december 4., péntek 18:33

En nem tudom minek kell ilyen szentimentalisnak lenni... elfordulni a Real Madridtol meg elveszteni a hitet... tudnatok valtani mas csapatra es Real ellen szurkolni? En soha!
De erdekel ez engem kulonoskeppen? Dehogyis!! Most azert h el tudjam mondani masoknak h az en csapatom nyert es h milyen meno vagyok h az a csapat a legjobb akinek en szurkolok... wow! mi hasznom belole? jo erzes? Vannak ennel sokkal fontosabb dolgok is... mi van ha a Real 5 even keresztul triplazik es itt vannak a legjobb jatekosok meg edzo (Klopp) a vilagon, kozben meg pl. rakkal kuzdesz, elveszted a hazad, a szeretteidet, lerohanjak az orszagodat... ne hogy mar egy klub csapat legyen az iranyito tenyezo az eletedbe!
Szamomra nincs kedvesebb csapat a Realnal, de en elso sorban keresztyen vagyok, aztan Magyar, es csak azutan vagyok kesobb a sorban madridista.

Aztan muszaj ide irnom de az az idezet a Bibliabol itt az alairasomban az nagyon idevag... Ez az elet nem hosszu es habar sok mindenre szert tehetunk, de ha halal utan a pokolba kotunk ki akkor belatjuk mennyire semmit sem er ez a vilagi eletben szerzett akarmi...
Mert mit használ az embernek, ha az egész világot megnyeri is, de az ő lelkében kárt vall? Avagy micsoda váltságot adhat az ember az ő lelkéért?

Courtois - Odriozola-Ramos-Varane-Alaba - Kovacic-Kroos - Isco - Hazard-Mbappé-Asensio

Avatar
realcamp
Hozzászólások: 226
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 12:28
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Iker, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: realcamp » 2015. december 4., péntek 18:19

mondjuk nem nagyon értem, hogy ha valaki nem nézi a meccseket, hogy nem fordul el a csapattól.
Hát én sajnos a tanulás és egyéb dolgok miatt nem mindig érek rá meccset nézni,de attol még nem gondolom,hogy elfordultam volna.
Az meg ha választanom kell,hogy tanuljak,mert ég a talpam alatt a ház,vagy meccset nézzek..hát a tanulást választom újabban,néha pedig rápillantok az eredményjelzőre.Ez van :) Na de mostmár ki lett vesézve minden a témában,én kiszálltam.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8082
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Anthony » 2015. december 4., péntek 18:10

Steve írta:Ok lányok én bevallom nem vagyok Madridsta. Soha nem is voltam. De ez most nem tartozik ide.

Viszont elég kellemetlen,ez a nem vagy Madridista, divatszurkoló, mehetsz a Barcának tapsikolni ...ez a szövegelés elég felhúzó.


Vagy ez most ilyen útat török magamnak és én leszek Mo legnagyobb Madridistája, mert a bajban is kiállok a csapat mellett és ha BL lesz év végén akkor minden qva mondatba beírom, hogy megmondtam és mekkora Madridista vagyok...ez az egész szar csak gyerekes személyeskedés vagy sírás mint egy brazil szappanoperában.
De semmi esetre sem felnött férfiak beszélgetése a fociról.

Teljesen öszintén hidegen hagy ki mennyire Madridista és ki mit gondol arról, hogy én mennyire vagyok Madridsta. Totál hidegen hagy.

A magam részéröl egy elég hosszú listát tudnék írni mi nem tetszik a játékosok és a klub/vezetöség körül. De ezt nem szeretném naponta kifejteni. ìgy a magam részéröl kussolok.

A meccseket nézem, de nem remegek azért, hogy a tv elött üljek, mert nem hoz lázba az idei játék, mutatott produkció.

A klasszikust egy idö után kikapcsoltam, mert nem vagyok hülye, hogy magamat gyötörjem.

Ahogy Faust foglamazott attól még valaki nem rosszabb ember, ha nem örül annak, hogy mindenféle szart le akanak nyomni a torkán. Ha meg egyre több ez akkor egyre kevésbbé tetszik az embernek, ilyen egyszerü.

Ez nem azt jelenti, hogy nem fogunk erröl, vagy másról 10 év múlva uitt okoskodni.
+1
Én is valahogy így vagyok vele.
Nem a Real Madrid az élet.
Amikor így tönkreteszik a csapatot minden szinten, a játék egész ősszel nézhetetlen, akkor eléggé elment a kedvem a meccsnézésektől, de szerencsére vannak fontosabb dolgok is az életben amivel foglalkozzak. A madridi ügyekbe beleszólásom úgy sincsen, majd megoldják. Vagy nem.
(sajnos aki nem elvakult szurkoló az már ősszel érezte, hogy itt katasztrófa készülődik, szóval engem pl. semmilyen meglepetés nem ért)

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7415
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Steve » 2015. december 4., péntek 18:01

Ok lányok én bevallom nem vagyok Madridsta. Soha nem is voltam. De ez most nem tartozik ide.

Viszont elég kellemetlen,ez a nem vagy Madridista, divatszurkoló, mehetsz a Barcának tapsikolni ...ez a szövegelés elég felhúzó.


Vagy ez most ilyen útat török magamnak és én leszek Mo legnagyobb Madridistája, mert a bajban is kiállok a csapat mellett és ha BL lesz év végén akkor minden qva mondatba beírom, hogy megmondtam és mekkora Madridista vagyok...ez az egész szar csak gyerekes személyeskedés vagy sírás mint egy brazil szappanoperában.
De semmi esetre sem felnött férfiak beszélgetése a fociról.

Teljesen öszintén hidegen hagy ki mennyire Madridista és ki mit gondol arról, hogy én mennyire vagyok Madridsta. Totál hidegen hagy.

A magam részéröl egy elég hosszú listát tudnék írni mi nem tetszik a játékosok és a klub/vezetöség körül. De ezt nem szeretném naponta kifejteni. ìgy a magam részéröl kussolok.

A meccseket nézem, de nem remegek azért, hogy a tv elött üljek, mert nem hoz lázba az idei játék, mutatott produkció.

A klasszikust egy idö után kikapcsoltam, mert nem vagyok hülye, hogy magamat gyötörjem.

Ahogy Faust foglamazott attól még valaki nem rosszabb ember, ha nem örül annak, hogy mindenféle szart le akanak nyomni a torkán. Ha meg egyre több ez akkor egyre kevésbbé tetszik az embernek, ilyen egyszerü.

Ez nem azt jelenti, hogy nem fogunk erröl, vagy másról 10 év múlva uitt okoskodni.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: BBeno » 2015. december 4., péntek 17:59

ez tényleg benitez?
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. december 4., péntek 16:51

realcamp írta:
Elfordultam a csapattol?Nem,nem soha...
De most van konkrétan olyan ember a fórumon,aki felhagyott a csapatnak való szurkolással az elmúlt hónapok eseményei miatt,vagy hogy érted ezt? :)
Kitartok mellettuk,nèzem oket,szurkolok nekik...a szokásos.Attol hogy most ilyenek,attol hogy zur ès zavar kèz a kèzben jár,orulok minden kis rèszsikernek,(de nem buzdulom tul),ès várom a kovetkezo meccset.Megfogalmazom a kritikáimat,(sokszor kapom is a pofámba ha a tyukszemère lèpek valamelyik kiskedvencnek),de mindig ès csak kizárolagosan a csapat èrdekèt tartottam/tartom szem elott,termèszetesen a saját szemszogombol nèzve,ami nem mindig egyezik más vèlemènyèvel.
Termèszetesen nem ohajtok tèriteni,mindenki akkor nèz olyan meccset amikor akar,szive joga,nekem csak kicsit furcsa volt az a sok eros megjegyzès a csapatrol,kicsit olyan èrzèsem volt mint mikor egy országot degradálnak le,holott a vezetèse hulye.
No,szoval ahogy valaki nagyon helyesen fogalmazott elottem,csak a vèlemènyem irtam le,ami ugye nem baj.Ès nem akartam vitát nyitni a kèrdèsrol.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9614
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: KAG » 2015. december 4., péntek 16:18

realcamp írta:
Magától a Real Madridtól, mint jelenségtől soha.
Ettől a kerettől és vezetőségtől? Igen
Mondjuk szerintem ez a keret nagy dolgokra lenne hivatott a hibáival együtt is.

Csak kéne egy normális elnök,edző,orvosi stáb.

Az a baj, hogy ez a keret is már annyit szarakodott minden téren...
Mindegyik szinte nyüszög a nagyobb pénzért vagy fúr valakit, klikkesednek. Úgy istenigazán ez a 2010-15 között lévő második Perez építette keret 2x félévig volt számomra úgy tényleg csapat.
Egyszer Carlo alatt egyszer pedig Mou második évében.
ZIDANE

Avatar
realcamp
Hozzászólások: 226
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 12:28
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Iker, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: realcamp » 2015. december 4., péntek 16:13

Magától a Real Madridtól, mint jelenségtől soha.
Ettől a kerettől és vezetőségtől? Igen
Mondjuk szerintem ez a keret nagy dolgokra lenne hivatott a hibáival együtt is.

Csak kéne egy normális elnök,edző,orvosi stáb.

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9614
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: KAG » 2015. december 4., péntek 16:11

Magától a Real Madridtól, mint jelenségtől soha.
Ettől a kerettől és vezetőségtől? Igen
ZIDANE

Avatar
realcamp
Hozzászólások: 226
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 12:28
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Iker, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: realcamp » 2015. december 4., péntek 16:03

Elfordultam a csapattol?Nem,nem soha...
De most van konkrétan olyan ember a fórumon,aki felhagyott a csapatnak való szurkolással az elmúlt hónapok eseményei miatt,vagy hogy érted ezt? :)

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6488
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2015. december 4., péntek 14:57

Én minden meccset megnézek, mert ez most is a Real Madrid, mindegy milyen a játék, milyen eredmények jönnek, nem rajtam múlik, én nem tudom kihagyni. Remélem maradunk a kupában, mikor érkezik már meg a döntés?! :hmmm:
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7383
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2015. december 4., péntek 14:56

morientes +1

Bár ezt azok úgy se fogják soha megérteni akik azért lettek Real szurkolók, hogy minden hétvégén gála legyen. Nem csak erről kellene szóljon a dolog. Lehet menni tapsolni a barcának aztán majd ha ők is lecsöngtek majd kerül más. Vagy lehet olvasni és színházba menni.
Love football, hate antifa.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. december 4., péntek 14:46

Faust írta:Szerintem emg azzal nincs rendben valami, akinek minden szart le lehet nyomni a torkán, mégis ott ül minden héten a tv előtt. Oszt akkó most?
Vegyuk ezt kettè.
Idegesit hogy egy fogalmatlan szerencsètlen ul a kispadon,hogy egy megalomániás csolátással megvert szemellenzos Don az elnoki szèkben,hogy kètszázmillio tehetetlenkedik ott elol hètrol-hètre jolakottan,hogy a harmincmillios csodajobbekket csak az nem forgatja meg aki nem akarja,hogy a menedzsment kèptelen fejben tartani hogy kinek hány lapja van,holott kèt levelet is kuldtek,miszerint orosz barátunk el van meszelve?Naná hogy idegesit,majd felrobban bennem a szar.
Elfordultam a csapattol?Nem,nem soha...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Faust » 2015. december 4., péntek 14:39

Szerintem meg azzal nincs rendben valami, akinek minden szart le lehet nyomni a torkán, mégis ott ül minden héten a tv előtt. Oszt akkó most?

Avatar
realcamp
Hozzászólások: 226
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 12:28
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Iker, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: realcamp » 2015. december 4., péntek 14:34

Mi ezzel a baj?
Az nekem eszembe se jutott hogy odegesit tèged egy másfajta vèlemèny ami más mint a tièd
:mrgreen:
Nem idegesít nyugi,csak azt hittem titeket idegesít,hogy néhányan más véleményen vagyunk :mrgreen:

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. december 4., péntek 14:25

Véleménye pedig hagy legyen már mindenkinek
Mi ezzel a baj?
Az nekem eszembe se jutott hogy odegesit tèged egy másfajta vèlemèny ami más mint a tièd
:mrgreen:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
realcamp
Hozzászólások: 226
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 12:28
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Iker, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: realcamp » 2015. december 4., péntek 13:40

igenis magukra vehetik nagyon sokan, mert amiket olvastam itt az elmúlt egy hónapban, hogy így nem néznek idén több real meccset, úgy nem ülnek le a tv elé amíg benitez az edző, na meg az alpári szidások a vezetőség felé.. inkább nem illetném semmi féle jelzővel ezeket a személyeket, de valami nincs rendben náluk az biztos.
szerintem itt a nagy többség úgy van vele,hogy nem szimpatizál annyira a csapattal,mert olyan színtelen szagtalan az egész,ami nagyrészt a vezetőségnek köszönhető.Arról sincs szó,h nem nézek Real meccset,hanem az van,mint pl az El Clasicó előtt is volt,hogy nem hoz lázba engem meg még jó pár embert a csapat,mint régen.Véleménye pedig hagy legyen már mindenkinek.Szó sincs arról,hogy nem szurkolok továbbra is ennek a csapatnak,az pedig még véletlenül se fog megtörténni,hogy egy másiknak szurkoljak.Egyszerűen nem tudok egyetérteni a vezetőség döntéseivel egyáltalán,plusz egy-két játékos viselkedésével sem.Ez olyan nagy baj?Ettől vagyok divat?Na mondom ez az én véleményem,de szerintem a többség is hasonló véleményen van :)

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. december 4., péntek 12:52

Azért az effajta fanatizmust is erős túlzásnak tartom.
Nem fanatizmus.Egyszeruen rèsze az èletuknek.Akár milyen èppen a csapat.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
terry76
Hozzászólások: 165
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 21:59
Kedvenc csapatod: RM
Tartózkodási hely: Nyugat Magyarország

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: terry76 » 2015. december 4., péntek 11:39

Sziasztok!Mikor döntenek a kupában történtekről?Tudom,hogy ma ,de mikor?

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: miro » 2015. december 4., péntek 11:34

CS0ki írta:
Nem a keret minőségével van a gond, amin én változtatnék, ahhoz meg piacképes játékosokat kéne eladni. Szóval a keret megváltoztatásáhoznem kellenek komoly összegek, tehát ez nem lehet "kifogás". Az edzőváltás, egyelnök választás meg nem kerül olyan sokba... :roll:
Jajajaja,így értem..és jogos is.
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 246 regisztrált és 0 vendég