Edző és vezetőség

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
Simi
Hozzászólások: 319
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:39

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Simi » 2015. május 24., vasárnap 12:09

Mike írta:a vezetőségnek félre kell tenni az érzelmeket, nem az után kell menni hogy a csapat mit gondol. Szakmai döntést kell hozni, az alapján pedig nem biztos hogy rossz döntés lenne elküldeni Carlot.

viszont így most elég szar helyzetbe kerültek, mert ha úgy gondolják hogy nem Ancelotti a megfelelő ember ahhoz hogy sikeresek legyünk, akkor el kell küldeni, de jelenleg ezzel a csapat és a szurkolók támogatását is elvesztik. Két szék közül a pad alá...

megjegyzem a szurkolók álláspontja is nagyrészt a csapat viselkedésétől változott meg. Szezon közben bizony nem volt ilyen nagy Carlo támogatottsága.


Carlo egy szerethető ember, jól bánik mindenkivel, mármár túl jól... persze hogy szeretik. Csak éppen nem nyertünk vele semmit.

Igen tudom, tavaly a tizediket. De remélem nem abból akarunk megélni még évekig. Nem akarom hogy olyan legyünk mint a Milan volt.
Féligazságnak érzem a MI ESETÜNKBEN, amit írsz, ugyanis ez mind igaz volna, ha nem vesszük hozzá a saját vezetőségünk természetét: Perez hírhedten nem szakmai szempontok alapján döntött az elmúlt tizeniksz év alatt, mióta elnök, legyen az igazolások vagy edzők terén. A médiaszempontok, a márkanév sokkal fontosabb volt neki, ezt kár vitatni, nem egy ember lett elküldve szakmaiatlan szempontok miatt az elmúlt 15 évben (ez Calderón alatt is így volt, pl.: Capello).

Én épp ezért látom úgy, hogy a játékosok (sőt, a szurkolók is!) a szakmai szempontokat kérik számon rajtuk! És egyetértek, hogy nem a játékosoknak kéne ideális esetben a szakmai szempontokat képviselni, de sajnos nem ideális Perez vezetése, mert mindig is szakmaiatlan volt. Ezért sem degradálnám a játékosok kiállást "pusztán érzelmi" reakciónak, ez igenis szakmai kérdés is.

Tovább megyek, sokkal inkább látom Carlo kirúgását takarózásnak Perez részéről, hiszen mindenki látta év elején Xabi Alonso és Di Maria elküldésével megfelelő pótlás híján, hogy ez bizony a középpálya közepén sérülések esetén kevés lesz. Ha nincs Modric és James kritikus pillanatban történt sérülése vagy valami csoda folytán behúztunk volna így is egy kupát, akkor Perez elbújhatott volna a trófea mögé, hogy nem cseszte el megint a nyarat és nem kúrt szét egy már jól összeállt keretet megint. Így viszont túlságosan szembetűnő mindenki számára, mennyire hibás volt a nyári igazolási politikánk főként a fölöslegesen elengedett Xabi Alonsoval. Carlo mögé, mint bűnbak, el lehet bújni, de rendkívül szakmaiatlannak látom ezt, hiszen amikor a megfelelő emberek rendelkezésére álltak, és Bale sérült volt (aki szintén Perez kiváltságait élvezi az ára miatt), akkor nagyon ment a csapatunk. Számomra ez elég bizonyíték, hogy Carlo mellett álljak ki, és ne Perez mellett. És Carloban eddig amúgy is több bizodalmam van, mint a már sokszor leszerepelt megalomán elnökünkben (akivel semmi bajom nem lenne, ha a zsetont odaadná és azt lehetne igazolni meg kezdőbe tenni, akit az edző akar, csak nem így működik évek óta a dolog).

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. május 24., vasárnap 11:59

Lassan amellett állok, hogy idén kell mégis a rebuild, kibaszni a fél csapatot aztán csókolom :lol:

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Mike » 2015. május 24., vasárnap 11:54

persze hibás a vezetőség, leginkább Bale miatt, de azért sokminent lehetett volna máshogy csinálni edzői szinten is.

a játékosok nemrég már megbuktattak egy edzőt, aki azért sikeres volt, főleg azt nézve ahonnan indultunk. Most meg szintén ők akarnak dönteni szakmai kérdésről.

nem jó ez így
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. május 24., vasárnap 11:40

Igazatok van részben, ahogy viselkednek a játékosok az nem feltétlen jó. Viszont a gyökere az egész problémának a vezetőség, szóval magukat hibáztassák elsősorban.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. május 24., vasárnap 11:37

Mike írta:a vezetőségnek félre kell tenni az érzelmeket, nem az után kell menni hogy a csapat mit gondol. Szakmai döntést kell hozni, az alapján pedig nem biztos hogy rossz döntés lenne elküldeni Carlot.

viszont így most elég szar helyzetbe kerültek, mert ha úgy gondolják hogy nem Ancelotti a megfelelő ember ahhoz hogy sikeresek legyünk, akkor el kell küldeni, de jelenleg ezzel a csapat és a szurkolók támogatását is elvesztik. Két szék közül a pad alá...

megjegyzem a szurkolók álláspontja is nagyrészt a csapat viselkedésétől változott meg. Szezon közben bizony nem volt ilyen nagy Carlo támogatottsága.


Carlo egy szerethető ember, jól bánik mindenkivel, mármár túl jól... persze hogy szeretik. Csak éppen nem nyertünk vele semmit.

Igen tudom, tavaly a tizediket. De remélem nem abból akarunk megélni még évekig. Nem akarom hogy olyan legyünk mint a Milan volt.
Gyönyörűen megfogalmaztad.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Mike » 2015. május 24., vasárnap 11:30

a vezetőségnek félre kell tenni az érzelmeket, nem az után kell menni hogy a csapat mit gondol. Szakmai döntést kell hozni, az alapján pedig nem biztos hogy rossz döntés lenne elküldeni Carlot.

viszont így most elég szar helyzetbe kerültek, mert ha úgy gondolják hogy nem Ancelotti a megfelelő ember ahhoz hogy sikeresek legyünk, akkor el kell küldeni, de jelenleg ezzel a csapat és a szurkolók támogatását is elvesztik. Két szék közül a pad alá...

megjegyzem a szurkolók álláspontja is nagyrészt a csapat viselkedésétől változott meg. Szezon közben bizony nem volt ilyen nagy Carlo támogatottsága.


Carlo egy szerethető ember, jól bánik mindenkivel, mármár túl jól... persze hogy szeretik. Csak éppen nem nyertünk vele semmit.

Igen tudom, tavaly a tizediket. De remélem nem abból akarunk megélni még évekig. Nem akarom hogy olyan legyünk mint a Milan volt.
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7380
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Steve » 2015. május 24., vasárnap 11:20

Így van.Igen robotok.Szerintem fenyegetni kellene őket és ütni-verni..pontosan ezt írtam és erre gondoltam!

Valamint,mint a korábbi hozzászólásaimból kiderül nem érdekel a csapaton belüli hangulat, sem az Ancelottival való kapcsolatuk, hiszen ők robotok.

Ismét jót beszélgettünk.
Off:
Azért sokszor nagyon kemény dolgok vannak itt a Madridomon(Most már értelek R24). Na megyek élvezem a hétvégémet inkább. Ezekre a dolgokra reagálni sem kellene..:)

Danderan
Hozzászólások: 68
Csatlakozott: 2015. február 18., szerda 21:18
Kedvenc játékosaid: Raul Isco Marcelo Casillas
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Danderan » 2015. május 24., vasárnap 11:11

Steve írta: A játékosok továbbra is egy fizetett munkások kellene, hogy legyenek.
Persze fizetett munkások... Robotok nem? Szerintem neked sem mindegy hogy a munkahelyeden milyen a főnököd hozzáállása a dolgokhoz...

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7380
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Steve » 2015. május 24., vasárnap 11:03

Osztom realistahuni.

Nekem is ez volt az első gondolatom látva CR képét.Jó a jó kapcsolat, csak nehogy aztán a végén már ők szabjanak meg mindent. A játékosok továbbra is egy fizetett munkások kellene, hogy legyenek.

Ez az egész hangulat, edző kérdés fura nekem amúgy.

Ez a rengeteg Benitezes hír ami megy az nagyon meredek, Wenger szintén.

A magam részéről sajnálom kicsit, hogy a pad, a gyenge erőnlét, pár edzői hiba és a rossz igazolások miatt nem húztunk be valamit és lett volna végre két nyugodt nyár egymás után amikor építkezni lehet.

Nagyon remélem, hogy idén nyáron Perezék is dolgoznak kicsit és nem félmegoldás Chicharitok és LSilvák jönnek csak.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: BBeno » 2015. május 24., vasárnap 11:01

bérelt hely a kezdőben? nézd meg kik kampányolnak mellette.

nacho és illarra. nekik aztán tényleg bérelt helyük volt amiért érdemes kampányolni.

egyszerűen érzik hogy nme a váltásra van most szükség. a szurkolókat meg nem kell belevonni hiszen nélkülük is tudják a szurkolók hogy maradnia kell ancselottinak. elég megnézni a fórum szavazásokat. ide normális igazolások kellenek KP-ra és egy csatár. a padra nem nímandok kellenek hanme olyanok akik képesek egy meccs ritmusát megváltoztatni. 1 évet adni ekll még ancselottinak.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Mike » 2015. május 24., vasárnap 10:47

nem vagy vele egyedül...
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7328
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2015. május 24., vasárnap 10:42

Biztos egyedül vagyok vele, de nem igazán tetszik nekem ez a nagy kampány Carlo mellett a játékosok részéről. Ebbe nekik nincs beleszólásuk, ennek ellenére megy ki a kép facebookra, hogy a szurkolókat is állítsák maguk mellé.
Ebből csak az lesz, hogy elhiszik, hogy ők a fasza gyerekek és milyen hatalmuk van, hogy mert megakadályoztak egy elnöki döntést.
És persze hogy szeretik Carlot, kesztyűs kézzel bánik velük, edzésről lehet késni, nem kell megszakadni, egyeseknek bérelt hely a kezdőben, hibáknál nincs lecseszés.
Aztán jövőre megint lötyögünk, döntő helyzetekben folyamatosan alulmaradunk és sírunk hogy nincs szerencsénk.
Love football, hate antifa.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: BBeno » 2015. május 23., szombat 22:22

Vége. És nem csak az utolsó bajnokinak. Ancelotti egy 7-3-as utolsó győzelemmel, egy Király Kupával, egy Bajnokok Ligája trófeával, egy UEFA Szuperkupával és egy FIFA-klubvilágbajnokság serleggel búcsúzik.
Köszönünk mindent Carletto!
ez így mi? hivatalos? miért kell így leírni mintha már hivatalos lenne?
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
mocsok
Hozzászólások: 2240
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:43
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: mocsok » 2015. május 23., szombat 22:14

én is négyesre nyomtam.
Steve leírta miért.

#carlostay

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7380
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Steve » 2015. május 23., szombat 19:44

A csoda barca direkt ironikusan idézőjelben volt.:)
Már több helyen olvastam kezdődik...Ha behúzzák a triplát sőt elég a bl akkor menni fog minimum egy évig még ez.

Pedig szerintem ez a Barca közel sem olyan jó.Nagy részt Messitől függ a dolog.De ez nem ide tartozik.

Calderónt biztosan nem sírnám vissza.

Ancelottit bírom,hasznos a Realnak de nem vagyok egy rajongó típus amúgy sem.
Hogy a négyes sok-e?Ettől szép a forum

Avatar
OutSider
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2015. február 26., csütörtök 17:25
Kedvenc játékosaid: Raul, Luis Figo, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: OutSider » 2015. május 23., szombat 19:24

Nem volt olyan rég a Calderón időszak, amikor top játékosok kiröhögték a Realt és nemet mondtak, majd hoztunk áron felül senkiket, sérült, leselejtezett játékosokat.
költői túlzás. korunk talán két TOP5-ös játékosa CR és Robben is Calderonnak mondott igent.
Az edzőkhöz pedig annyit, hogy nem 1-2 olyan edző volt itt akit pofán röhögtek a madridi sztárocskák. Ma jelenleg nem sok komolyabb karakteres edző van, aki eredményeket tud felmutatni, a játékosok elfogadnák.
A vezetőség munkája lenne ha új edzőt keresnek akkor olyan képességekkel felvértezett emberek után nézzenek aki képes a sztárallűröket is kordában tartani. Ehhez viszont nem kell feltétlen befutott 3x Bl győztes meg 5x bajnok edzőnek lenni.Lásd: pep,le vagy , hogy a saját házunk táján söprögessek... Del Bosque

Szerintem az a helyes út, hogy Ancelotti 1-2 emberén keresztül példát statuálni, az erőnléti edző amúgy sem lehet büszke magára, majd ha jövőre sem jön kupa, akkor elköszönni.
Ha ezt Carlo nem fogadja el akkor oly mindegy mi a helyes út...
Perez....
Ebben viszont van igazság... Emlékszem én még amikor az első regnálása végén üldözte el mindenki perezt... aztán pár év nélküle... 3(?) ha jól emlékszem.. és már ismét a túlnyomó többség arra vágyakozott, hogy jöjjön vissza.
Kár volt %-ot írni..

Nézd én az összképet idei egész szezont értékeltem.
De az összkép sem lehet 80%-os. ugyanis a tavasz tragédia volt. És még ha az őszre rá is lehet tenni egy nagyon jó plecsnit akkor is a tavasz (kupáktól függetlenül is) borzasztóan lehúzza. és ezt 1 szem modric hiányával okolni illetve ezzel kimenteni Carlot szerintem nem helyes.
Azért az is túlzás, hogy itt többen bukott csapatról, bukott edzőről beszélnek.
Egyetértek. Nem bukott edző. közel sem. De remélem ha marad akkor pár dolgot amiben hibázott kijavít. Alapvetően már csak a kora miatt is és a berögződések miatt sem lenne ez túlságosan valószínűsíthető... de tartom annyira intelligensnek Carlot, hogy neki ez sikerülhet.
Emberek a BL döntő küszöbén buktunk el. A csoportkör tükör sima volt, a kiesésest hoztuk a végéig. A bajnokságban elég nagy menet volt és a lehet triplázó ismét "csoda" barcával kéz a kézben mentünk. Pár pont a különbség.
csoport tükörsima. oké
kiesést hoztuk, nyögvenyelősen...
de azért mert több pontot szerez a barca ne legyen már csodabarca rögtön. mitől csoda? AZ MSN-től? mert a további csapatrészei közel sem mégis az a hátvédsor annyi gólt kapott pl amennyit kapott. rekord keveset a liga történetében.
most akkor az ottani védők a csodavédők? vagy LE a zseni (már megint) ... nem volt elég Pep?
mindhárom sorozatban tehettünk volna (CARLO tehetett volna, hogy csoda madridról beszéljenek) ilyen érvekkel, hogy ez már most egy csodabarca ne jöjjünk már nagyon szépen kérem.
A szuperkupa meg gondolom jelentéktelen, meg nem idei, meg mittudom én.
De az... 1 meccs meg klub vébét is nyertünk amiért 2 meccset játszottunk. Hurrá. De ugye nem ez az értékmérő sorozat nálad?

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7328
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2015. május 23., szombat 19:21

Azért a 4 szerintem is túlzás bármennyire is csipázod Carlot. :)
Szerintem a legelvakultabb Carlo szimpatizánsok is meg kellene álljanak 3-nál. Én kettőt adtam, igazából nem vagyok Carlo ellen, de mellette sem. A szavazás az idei szezonról van kiírva, úgyhogy az első szezonját nincs miért idevenni, ami nálam olyan 3.5 körül van, mert a bajnokságot nagyon buta módon vesztettük el, bajnoki rangadókat meg nem nyertünk.
Idén viszont trófea nélkül zártunk, ez beárnyékolja az egész szezont, hiszen mégis csak Real Madrid vagyunk, komoly lehetőségekkel. A tavasz szinte teljes kudarc, fontos meccsek közül mindössze egyet nyertünk, emberelőnyben az atma ellen, 1-0-ra. Valenciat nem tudtuk megverni, atma ellen a bajnokságban 0 pont, összességében a felsőházi csapatok ellen gyenge teljesítmény, kevés pont. A kupába esélyt nem adott az atletico, ahogy a szuperkupában sem. A BL-ben egy papiron sokkal gyengébb Juve ellen maradtunk alul. Aztán a rotálás. Kroos hulla lett, CR hulla lett, Isco úgyszintén. Bale játszatása, talán a legnagyobb hiba. Itt hiába mondjuk, hogy Perez miatt játszott, hát istenem, álljon már ki magáért és a csapatért Carlo és csapjon az asztalra. Sokkal nagyobb lenne az én szemembe, hogyha nem pucsít be Perez akaratának, persze akkor lehet kirúgták volna idő előtt, de akkor is. Egy klasszisnak titulált edző ne engedje már meg, hogy beleszóljanak a dolgába, de ez majd kiderül, talán...ha Carlo fel mer szólalni miután elmegy Madridból. Viszont ha Balet illetve a BBC-t saját akaratából nyomta ennyire akkor méginkább baj van. Akkor ott van a stábja, a játékosok állapota nagyon szar lett tavaszra, nem hiába rótta fel ezt a vezetőség. A másik komolyabb hiba meg a keret kialakítás. Illarra? Khedira? Kész röhej. Egy év alatt nem lehet észrevenni hogy ezek ketten kevesek? :ozil: Hibáztatjuk Xabit, de minek? Két ember a keretből nézőként funkcionált a pálya mellől...egészen hihetetlen. Lucas Silva? 12 millió vagy mennyi az ablakon ki. Nagyjából ennyi, jóindulatú kettes, de ez még ha jól tudom átmenő "jegynek" számít, pedig Ancelotti idén szerintem megbukott.
Love football, hate antifa.

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7380
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Steve » 2015. május 23., szombat 19:17

Amúgy Ez az 50%-os értékelés tökéletesen jellemez egyébként sok Madridistát.

Sok Madridistánál nincs jó szezon csak tökéletes vagy szar.

Szerintem ez a szezon jó, négyes szezon volt. Ott voltunk a toppon mindenhol. Már senki nem írhat le minket. Viszont tökéletes nem lehet, mert kupa nem jött, mindentől egy karnyújtásnyira voltunk, de nem húztuk be.

Nálam az 50% felemás, közepes teljesítményt jelent, amitől messze jobbak voltunk.



A keret kialakítása pedig külön misét megér. Azért ki a felelős, ki a hibás?Perez belepofázik? Hagyja ezt Ancelotti, vagy nem tud mit tenni? Ha hagyja miért? Ha nem tud mit tenni miért? Ez kicsit komplex történet.

Egy biztos ez a keret jó, de nem tökéletes és rövid, gyenge a pad.

bocs hogy többe sikerült a hsz

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7380
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Steve » 2015. május 23., szombat 19:08

Kár volt %-ot írni..

Nézd én az összképet idei egész szezont értékeltem.

Azért az is túlzás, hogy itt többen bukott csapatról, bukott edzőről beszélnek.

Emberek a BL döntő küszöbén buktunk el. A csoportkör tükör sima volt, a kiesésest hoztuk a végéig. A bajnokságban elég nagy menet volt és a lehet triplázó ismét "csoda" barcával kéz a kézben mentünk. Pár pont a különbség.

A szuperkupa meg gondolom jelentéktelen, meg nem idei, meg mittudom én.

Írhatunk akkor 50%-ot, 60%-ot, leszarom%-ot, de ez a szezon hiába áll sírásra a szátok, szemetek nem volt rossz. Hiába állnak többen öngyilkosság szélén BL-t nem minden évben nyernek csapatok. Hiába a mivagyunk a Real, elit fiúk vagyunk, nagy szövegek.

Vannak dolgok egyébként a foci körül, amit nem lehet pénzért megvenni. Sok ilyen edzői tulajdonság is van.
Hiába raksz valaki alá összevásárolt csapatot.

csabi87
Hozzászólások: 1113
Csatlakozott: 2013. május 9., csütörtök 9:40

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: csabi87 » 2015. május 23., szombat 19:07

Realistáèk kinnt vannak nem most Madridban?
Ha lehetőség van rá akko remèlem fog írni egy pár mondatot,hogy mi a helyzet most kinnt.Hogy állnak a szurkolók ehhez a baromsághoz stb.
Nekem van egy olyan èrzèsem,hogy Perez Wengert akarja ha valóban igaz,hogy a két jelölt közül egyikhez sem ragaszkodik.
Ez a videó tökéletesen bemutatja, hogy a FIFA mennyire tisztel engem, a klubomat és az országomat. Sok minden érthetővé vált.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 21 regisztrált és 0 vendég