Edző és vezetőség

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3563
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2023. december 7., csütörtök 20:41

realbeckham írta: https://vm.tiktok.com/ZGe8kRVdx/

Mar értem miért szereti ennyire Valverdét. Azért volt lovoje az oregnek, meg munkabírása :ozil:
-Carlo! Fiam! Kis gól is gól! Megértetted?
-Oké, persze mester..

(de nem értette...) :sziv: :sziv:
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

p.csabi1
Hozzászólások: 2206
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 12:00

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2023. december 7., csütörtök 19:45

hehetheoriginal írta: nem a szél fujta össze a tudást na :iszunk: :cheers:
👍💪 :agree:
„Úgy élünk együtt, két kis idegen,
valahol messze, mese-szigeten.”

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11131
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. december 7., csütörtök 18:08

nem a szél fujta össze a tudást na :iszunk: :cheers:
thereisonly1ronaldo

Avatar
realbeckham
Hozzászólások: 1336
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 18:38
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: realbeckham » 2023. december 7., csütörtök 18:04

https://vm.tiktok.com/ZGe8kRVdx/

Mar értem miért szereti ennyire Valverdét. Azért volt lovoje az oregnek, meg munkabírása :ozil:
https://youtu.be/3yR5B8viTWQ
but we had possession, we dominated Real Madrid
Lord Xavi

petiamadridista
Hozzászólások: 5217
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2023. december 3., vasárnap 17:26

hehetheoriginal írta:
petiamadridista írta:


Nem tudom mit jelent nálad az, hogy kemény ellenfél. Mivel a Barcaval már játszottunk, így gondolom a City- Bayern esetleg Arsenal hármast.
Hát lehet hogy ezek közül max 1el vagy 2vel játszunk egész szezonban és akkor is a végén
tavasz, béell egyenes kiesés
igazából évente 3-4 meccs manapság
Az április, messze van még. Alakulhatnak a dolgok ide is oda is.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11131
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. december 3., vasárnap 17:21

petiamadridista írta:
hehetheoriginal írta: militao potolhato volt, rudi ugyanaz a kategória.
mindig a széleken volt a gond, nem a közepével, most carvajal megtalálta a táplálékot, mitől nem savasodik be 10 perc után, a balszél meg ugyanaz a semmi balszel, mint eddig, csak vagy binicius vagy most rodrigo tud onnan indulni előre.
nem találkoztunk még kemény ellenféllel, szóval csalóka ez az egész sztem.
lesz ott baj, de nem a védelem miatt, hanem hogy megint le fog dominalni vki - city pl - kp-n.

Nem tudom mit jelent nálad az, hogy kemény ellenfél. Mivel a Barcaval már játszottunk, így gondolom a City- Bayern esetleg Arsenal hármast.
Hát lehet hogy ezek közül max 1el vagy 2vel játszunk egész szezonban és akkor is a végén
tavasz, béell egyenes kiesés
igazából évente 3-4 meccs manapság
thereisonly1ronaldo

petiamadridista
Hozzászólások: 5217
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2023. december 3., vasárnap 17:15

hehetheoriginal írta: militao potolhato volt, rudi ugyanaz a kategória.
mindig a széleken volt a gond, nem a közepével, most carvajal megtalálta a táplálékot, mitől nem savasodik be 10 perc után, a balszél meg ugyanaz a semmi balszel, mint eddig, csak vagy binicius vagy most rodrigo tud onnan indulni előre.
nem találkoztunk még kemény ellenféllel, szóval csalóka ez az egész sztem.
lesz ott baj, de nem a védelem miatt, hanem hogy megint le fog dominalni vki - city pl - kp-n.

Nem tudom mit jelent nálad az, hogy kemény ellenfél. Mivel a Barcaval már játszottunk, így gondolom a City- Bayern esetleg Arsenal hármast.
Hát lehet hogy ezek közül max 1el vagy 2vel játszunk egész szezonban és akkor is a végén

MarioCirolo
Hozzászólások: 304
Csatlakozott: 2015. július 23., csütörtök 19:03
Kedvenc játékosaid: Raul, Guti, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: MarioCirolo » 2023. december 3., vasárnap 15:31

realbeckham írta: Egyetértek.

Viszont azért most rá is van kényszerítve a rotaciora. Van egy olyan sejtesem, hogy ha a mag egészséges, akkor nem latjuk a kicsiket, se brahimot/cebat. Ahogy az megszokott.
Ez a sérüléshullam most szépen mutatja, hogy bőven használható emberek vannak a keretben, illetve rodrygot lehetne forgatni a baloson rendszeresen. Akar meccs közben is cserelgethetnének pozíciót vinivel majd. Ezekből az apró jelekből is lehet tanulnia, levonni a tanulságot a donnak(nem fog).

Egyetlen negativum számomra csak annyi, hogy Szerintem jude ot nem kellene 90+percig pályán hagyni. Hiaba jön tőle a szokasos zseni, gol, vagy kulcspassz, nekem meccsek óta enervaltnak tűnik.
A rotacio hianya es a nem teljesitmeny alapjan valo jatszatas sajnos Carlora es Zidanera is jellemzo volt, Militao pl szerintem mar nem lenne itt, ha anno nem jon seruleshullam tavasszal. Jude tulhajtasat en sem ertem, foleg hogy tegnap a biro es az ellenfel is utazott ra rendesen. Meg annyi, hogy le a kalappal Barhim elott sokadszorra is, hogy ennyi mellozes utan is ilyen teljesitmenyre kepes amikor a csapatnak szugese van ra.

Avatar
Buitre
Hozzászólások: 1348
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 15:35
Kedvenc játékosaid: Valderrama, Valerón, Butragueño
Tartózkodási hely: Biharugra/Nagyvárad

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Buitre » 2023. december 3., vasárnap 14:28

realbeckham írta: Ez a sérüléshullam most szépen mutatja, hogy bőven használható emberek vannak a keretben
Tipikus. Kapják a tarcsi emberek a Dontól stabilan a meccsvégi 5-10 perceket, aztán ha befosott a kezdő 11, be velük a mélyvízbe, és némelyikükről kiderül, hogy jobban tolják mint azok, akiket helyettesítenek... :|

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11131
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. december 3., vasárnap 13:36

militao potolhato volt, rudi ugyanaz a kategória.
mindig a széleken volt a gond, nem a közepével, most carvajal megtalálta a táplálékot, mitől nem savasodik be 10 perc után, a balszél meg ugyanaz a semmi balszel, mint eddig, csak vagy binicius vagy most rodrigo tud onnan indulni előre.
nem találkoztunk még kemény ellenféllel, szóval csalóka ez az egész sztem.
lesz ott baj, de nem a védelem miatt, hanem hogy megint le fog dominalni vki - city pl - kp-n.
thereisonly1ronaldo

petiamadridista
Hozzászólások: 5217
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2023. december 3., vasárnap 13:13

Nem akarom elkiabálni, de hiába nincs Militao és Courtois, de a védelem idén nagyon jó. Nekem nagyon tetszik. Ha nincs a Tico elleni meccs akkor össz-vissz 6 kapott gól. És nem is emlékszem arra, hogy az ellenfelek valami ordas nagy ziccereket hagytak volna ki, a Girona- Barca duónak voltak kihagyott hekyzeteik, a többieknek még az se nagyon, de ha volt is nem ilyen ajtó - ablak mint tavaly a Barca ellenfeleinek. Nagyon tetszik a védelem, hogy hátul stabil a csapat, de ilyen nem is emlékszem, jó 10 éve nem volt.
Szal ez örvendetes, persze nem akarom elkiabálni, még azáltal jövő héten kapunk 3at Sevillában, de eddig ez jó irány.

Avatar
realbeckham
Hozzászólások: 1336
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 18:38
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: realbeckham » 2023. december 3., vasárnap 12:13

Egyetértek.

Viszont azért most rá is van kényszerítve a rotaciora. Van egy olyan sejtesem, hogy ha a mag egészséges, akkor nem latjuk a kicsiket, se brahimot/cebat. Ahogy az megszokott.
Ez a sérüléshullam most szépen mutatja, hogy bőven használható emberek vannak a keretben, illetve rodrygot lehetne forgatni a baloson rendszeresen. Akar meccs közben is cserelgethetnének pozíciót vinivel majd. Ezekből az apró jelekből is lehet tanulnia, levonni a tanulságot a donnak(nem fog).

Egyetlen negativum számomra csak annyi, hogy Szerintem jude ot nem kellene 90+percig pályán hagyni. Hiaba jön tőle a szokasos zseni, gol, vagy kulcspassz, nekem meccsek óta enervaltnak tűnik.
https://youtu.be/3yR5B8viTWQ
but we had possession, we dominated Real Madrid
Lord Xavi

MarioCirolo
Hozzászólások: 304
Csatlakozott: 2015. július 23., csütörtök 19:03
Kedvenc játékosaid: Raul, Guti, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: MarioCirolo » 2023. december 3., vasárnap 11:41

Sokat szidtam Carlot iden, de most megkovetem, mert ennyi serulttel a legtobbet hozza ki a csapatbol, mind jatekban, mind eredmenyekben. En birom Vinicoust, bar az idei viselkedesevel nagyon nem vagyok megelegedve, de ugy latom a csapat egyelore profital a hianyzasabol, sokkal kevesbe fuggunk tole tamadoskban es ez nagyon pozitiv hatassal van a csapatra. Ehhez meg hozzajon Lunin, Carvajal, Rudiger, Kroos, Fede, Brahim es Rodrygo extra teljesitmenye, illetve Mendy is egyre jobban muzsikal a palyan.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62616
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. december 2., szombat 20:53

Mondjuk igaza van, Pintust csak a Nasahoz hívtak meg :lol:


Így legalább egy korábbi felvetésre is jött válasz, ugye anno Pintus is gyalazva volt hogy szethajtja őket rehab címszóval…
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11131
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. december 2., szombat 20:31

tipikus, mikor istenkomplexus van, és azt hiszi magáról, hogy ő a legnagyobb, aztán már a szemellenző miatt a szakma rovására megy, inkább ellentmond a személyes sértések és érzések miatt a szintiszta szakmának és kárt okoz, csak az egoja meg legyen etetve...

ennek is a kurvaanyját.
thereisonly1ronaldo

Nika91127
Hozzászólások: 2641
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:50
Kedvenc játékosaid: Guti, Raúl, Zidane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Nika91127 » 2023. december 2., szombat 20:14

Realista24 írta: Azt írják hogy a régi doki meg Pintus között nem volt felhőtlen a viszony.

Doki kihagyta felepulesi folyamat összeállításából, hataridokbol, mindenből. Niko más dátumokat mondott a játékosnak, aztán mást Perezeknek és megint mást az edzőnek.

A doki Jude sérülése után azt mondta a játékosnak hogy nyugodtan játszhat valami protectorral. De a klub úgy döntött hogy meg akarjak nézetni az angolt azzal a dokival, aki Courtois-t és Militaot is operálta. Manuel diagnózisa pont az ellnekezoje volt Nikoenak.

Előbbi mondta hogy semmiképpen sem játszhat és 10 nap pihi kell neki.

Perez valahol itt mondta hogy game over.
De egy ekkora szarkavaró doki hogy maradhatott itt eddig?

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62616
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. december 2., szombat 20:11

Azt írják hogy a régi doki meg Pintus között nem volt felhőtlen a viszony.

Doki kihagyta felepulesi folyamat összeállításából, hataridokbol, mindenből. Niko más dátumokat mondott a játékosnak, aztán mást Perezeknek és megint mást az edzőnek.

A doki Jude sérülése után azt mondta a játékosnak hogy nyugodtan játszhat valami protectorral. De a klub úgy döntött hogy meg akarjak nézetni az angolt azzal a dokival, aki Courtois-t és Militaot is operálta. Manuel diagnózisa pont az ellnekezoje volt Nikoenak.

Előbbi mondta hogy semmiképpen sem játszhat és 10 nap pihi kell neki.

Perez valahol itt mondta hogy game over.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

petiamadridista
Hozzászólások: 5217
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2023. november 29., szerda 21:12

Ehhez nem kell gólvonaltechnológia :)

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11131
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. november 29., szerda 19:33

Realista24 írta: Antonio Pintus has recently visited the headquarters of the National Aeronautics and Space Administration (NASA).

The Real Madrid physical trainer was invited to Houston to share information, learn about his methods and apply them with the astronauts. @relevo

Gondolom ő sem ért a szakmához :kalapos:
hát csak hazament az öreg kommandós a gazdáihoz jelenteni mengele utódjainak :mrgreen:
thereisonly1ronaldo

ferni
Hozzászólások: 8250
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: ferni » 2023. november 29., szerda 19:29

Realista24 írta: Antonio Pintus has recently visited the headquarters of the National Aeronautics and Space Administration (NASA).

The Real Madrid physical trainer was invited to Houston to share information, learn about his methods and apply them with the astronauts. @relevo

Gondolom ő sem ért a szakmához :kalapos:
Mondjuk ez azért durva :lol:

Gondolom ők is látták a két szemükkel hogy egy állat a tag és tud valamit :lol:

Amíg nem jött Bellingham ő volt CR óta a legjobb igazolás, 3. Helyen meg a visszahozatala volt :lol:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 87 regisztrált és 0 vendég