Edző és vezetőség

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: sonic » 2023. február 11., szombat 23:34

ANDS írta:
sonic írta:

….
Akkor nagyon magas elvarasai lehetnek a munkakorulmenyekkel kapcsolatban mert azota se ult le sehova. Itt a vilag egyik legerosebb kerete allt rendelkezesere, es ez nem tulzas, lehet kopkodni az akkori keretre, de hany csapatnal volt erosebb, 3-4? Max...
….

Nem o hozott meg minden dontest? …
Igen, biztosan nagyon magasak az elvárásai.
2016-2017- ben valóban jó erős volt a keret.

2018 szeptemberig viszont elment James, Morata, Pepe, Kovacic, CR7. Érkezett……..Mariano?
Biztos ZZ intézte így?
Nem Zidane intezte az igazolasokat mint ahogy mas kluboknal sem igy megy. Max kikerik az edzo velemenyet, es vagy teljesul amit akar vagy nem.

A lenyeg hogy Zidanet senki nem kukazta, ha akart volna maradhatott volna - o dontott ugy hogy lelep. Abbol kellett volna foznie ami volt, de nem akart.
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2023. február 11., szombat 15:19

sonic írta:
ANDS írta:

Te nem mennél el egy olyan munkahelyről, ahol olyanok a munkakörülmények, hogy lehetetlenné teszik a munkádat?
Gondolom ZZ is azért ment el, mert látta, hogy nagy az ellenszél, és nem tudja úgy végezni a munkáját, ahogy az tőle elvárható lenne.
Akkor nagyon magas elvarasai lehetnek a munkakorulmenyekkel kapcsolatban mert azota se ult le sehova. Itt a vilag egyik legerosebb kerete allt rendelkezesere, es ez nem tulzas, lehet kopkodni az akkori keretre, de hany csapatnal volt erosebb, 3-4? Max... meglepodnek ha nem lenne ugyanez igaz az infrastrukturara is. Es erinthetetlen volt a csavo kb, elvezte a vezetoseg bizalmat. Max a sajto hoborgott, de az mikor nem? Akkor mi is a baj? Nagy volt az elvaras meg elegedetlenek a szurkolok ha epp nem nyertunk? Ez van a topkluboknal, foleg a realnal. Nem o hozott meg minden dontest? Mashol se kap teljhatalmat mar egy edzo.
Azert ment el, mert ő Zinedine Zidane és a 8 milliard elobol kb kevesek egyike, aki azt csinal, amit a kedve tartja.

Eleg megnezni le Graet esetet, szimplan tiszteletlenek voltak vele, neki meg sem kellett szolalnia. :lol:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: sonic » 2023. február 11., szombat 9:29

ANDS írta:
sonic írta:

Nem azert de mind a ketszer Zidane lepett le, senki nem kukazta.
Te nem mennél el egy olyan munkahelyről, ahol olyanok a munkakörülmények, hogy lehetetlenné teszik a munkádat?
Gondolom ZZ is azért ment el, mert látta, hogy nagy az ellenszél, és nem tudja úgy végezni a munkáját, ahogy az tőle elvárható lenne.
Akkor nagyon magas elvarasai lehetnek a munkakorulmenyekkel kapcsolatban mert azota se ult le sehova. Itt a vilag egyik legerosebb kerete allt rendelkezesere, es ez nem tulzas, lehet kopkodni az akkori keretre, de hany csapatnal volt erosebb, 3-4? Max... meglepodnek ha nem lenne ugyanez igaz az infrastrukturara is. Es erinthetetlen volt a csavo kb, elvezte a vezetoseg bizalmat. Max a sajto hoborgott, de az mikor nem? Akkor mi is a baj? Nagy volt az elvaras meg elegedetlenek a szurkolok ha epp nem nyertunk? Ez van a topkluboknal, foleg a realnal. Nem o hozott meg minden dontest? Mashol se kap teljhatalmat mar egy edzo.
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
R. Carlos
Hozzászólások: 1408
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 16:15
Kedvenc játékosaid: Daniel Carvajal, Xabi Alonso, Roberto Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: R. Carlos » 2023. február 11., szombat 8:23

RealAsensio írta: Maradjon Ancelotti, nyaron kap egy kis verfrissitest a csapat, ezt azert megerdemli a stab, na meg az uj Bernabeu avatasat is kivarhatna a vezetoseg. Tudom, nem ez hatarozza meg, hogy ki ul a padon, de megerdemelne az olasz. Remelem nem kuldi el Perez. A csapaton kell alakitani, nem az edzo szemelyen. Ancelotti tokeletes a kispadra.
Nagy vérfrissítést nem várok amúgy, ahogy kezeli a vezetőség a helyzetet. De ha már Fran García, Brahim Díaz és Saka érkezik, az már jónak mondható az elmúlt évekhez képest. Emellett jó lenne ha menne a felesleg: Odriozola, Vallejo, Mariano, Hazard és Asensio is. A jobbhátvéd problémát nem tudom, hogyan tudjuk megoldani. Ez a Carvajal, Lucas, Nacho vonal nem nyugtat meg, de utóbbival kezdünk idén egész pofásak lenni. Vinícius Tobiast kellene végre amúgy próbálgatni. Ha Marianot sikerül végre elküldeni, jó lenne a helyére egy csatárt is szerezni. Nagyjából ennyit tudok elképzelni, nem nagyon adja a fejét a vezetőség az új és nagy igazolásokra mostanság a stadion projekt miatt.
"When everyone thinks we are dead and buried we go and win the Champions League. This is what Real Madrid is all about." - Alvaro Arbeloa

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2023. február 11., szombat 6:51

Realista24 írta:
Pad'em írta: Ancelottiék közben tagadják a megállapodást a brazilokkal.
CBF hivatalos kozlemenyt adott ki, hogy nem igazak a hirek.
Ilyenkor az újságírót elő kellene venni, vagy legalább elvárnám tőle, hogy mondja meg, hogy ő miből vette ezeket a híreket.
Undorító mind.
Egyébként hihetetlen, hogy ilyen emberekre “kell” reagálnia a Brazil szövetségnek meg a Real Madridnak.
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6586
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2023. február 10., péntek 21:13

Maradjon Ancelotti, nyaron kap egy kis verfrissitest a csapat, ezt azert megerdemli a stab, na meg az uj Bernabeu avatasat is kivarhatna a vezetoseg. Tudom, nem ez hatarozza meg, hogy ki ul a padon, de megerdemelne az olasz. Remelem nem kuldi el Perez. A csapaton kell alakitani, nem az edzo szemelyen. Ancelotti tokeletes a kispadra.
:goat:

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5831
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Jim » 2023. február 10., péntek 21:06

dzsi91 írta: Én xabi alonsot inkább preferálnám de raúl is megkaphatja az esélyt ha most adott.
én a Xabira szavazok, úgy hogy legyen a segédje Raúl/Guti/Arbeloa közül 1-2 :mrgreen:
ha nem jön be, szezon közbe cserélnek
Süti írta: Én leültettem volna 1-2 évre Carlo mellé, ahogy anno Zidane is ült ott, aztán ki tudja.
elvileg Arbeloát sem akarta(róla volt szó komolyabban), csak a fiát
gondolom Carlo döntött így, hogy ne legyen most madridista másodedzője, nem a klub

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: sonic » 2023. február 10., péntek 19:16

ANDS írta:
Faust írta: Ezzel kezdtem, hogy tokmindegy, ki az edzo amig ez a keret. De attol meg ZZ nem azt kepviselte, amit jatekoskent, ahogy kb senki se, ennyi erovel legyen Ronaldo az edzonk mert o az alltime best tamado ever, akkor biztosan a tamadofocink is az lesz. :lol:

Tolem maradhatna Carlo amig akar, de a keret felet cserelni kene, az pedig ha nem lesz ESL (marpedig nem lesz egy ideig), rengeteg ido, az pedig itt senkinek nincs.
Ennek a keretnek egy része lassan járó- kerettel megy fel a pályára.
ZZ első szezonja fél szezon volt, nyert a csapattal egy bl- t.
A második évében focit láttunk, a focijával meghódította Európát.
De a keret egy része elégedetlen volt, és elhagyta a klubot (Morata, Pepe, Kovacic, James).
Így a harmadik szezonjában csak egy bl trófeára futotta.
Más klubnál szobrot emelnének egy ilyen edzőnek, és minden kívánságát teljesítenék.

Után belebuktak többen is, ZZ vissza, bajnoki cím, ZZ kuka.

Ezután jött vissza Ancelotti, Bl, bajnokság, európai szuperkupa, spanyol szuperkupa 1 év alatt.
Hogy legyen űrfoci, ha a vezetőség eredményeket követel, és nem látványos játékot?
3-4 kupát nyerhet a csapat még ebben a szezonban is.
Nem azert de mind a ketszer Zidane lepett le, senki nem kukazta.
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62630
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. február 10., péntek 18:55

Pad'em írta: Ancelottiék közben tagadják a megállapodást a brazilokkal.
CBF hivatalos kozlemenyt adott ki, hogy nem igazak a hirek.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62630
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. február 10., péntek 16:47

Faust írta: Ezzel kezdtem, hogy tokmindegy, ki az edzo amig ez a keret. De attol meg ZZ nem azt kepviselte, amit jatekoskent, ahogy kb senki se, ennyi erovel legyen Ronaldo az edzonk mert o az alltime best tamado ever, akkor biztosan a tamadofocink is az lesz. :lol:
.
Nem tudom hogy en hol irtam azt, hogy a jatekunk olyan volt, mint Zidane jateka. :roll:

Amire utaltam, hogy ertsd is rohoges helyett, hogy Zidane tokeletesen alkalmazkodott jatekoskent mindenhez, ugy latott a palyan mint nagyon nagyon kevesek, egy az agya a focihoz lenyugozo volt jatekoskent, es edzokent is.
Helyenkent csunya, helyenkent lenyugozo, de mindenkeppen eredmenyes. Pont mint a triplazo csapat.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8187
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Faust » 2023. február 10., péntek 16:25

Ezzel kezdtem, hogy tokmindegy, ki az edzo amig ez a keret. De attol meg ZZ nem azt kepviselte, amit jatekoskent, ahogy kb senki se, ennyi erovel legyen Ronaldo az edzonk mert o az alltime best tamado ever, akkor biztosan a tamadofocink is az lesz. :lol:

Tolem maradhatna Carlo amig akar, de a keret felet cserelni kene, az pedig ha nem lesz ESL (marpedig nem lesz egy ideig), rengeteg ido, az pedig itt senkinek nincs.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2023. február 10., péntek 16:05

Faust írta: Jo ezt hagyjuk mar, egy evet kiveve a focijanak vajmi keves koze volt ahhoz focihoz amit jatekoskent kepviselt. Vagy ugy barmilyen focihoz ami ele az ember elvarasokkal ul le. :lol: Semmit nem szamit.
Zidane meg ancelotti focija az amit keret enged.A jó edzők ilyenek. Amúgy nem értem,hogy aki zidanet a szájára meri venni, hogy nem hányja össze magát ancelottitól :lol: az öregnek van haja. Ennyi a különbség.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62630
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. február 10., péntek 15:51

Pad'em írta: Ancelottiék közben tagadják a megállapodást a brazilokkal.
Minden oldal finomít.

A végeredmény nagyjabol az, hogy Carlo prioja a Real, de ha úgy adódik és mennie kell, akkor övé a brazil pad.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62630
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. február 10., péntek 15:41

Faust írta: De nem azt mondta az oreg, hogy a Real utan szogre akasztja? Vagy az csak a klubfutballra vonatkozott?
Elvileg azt mondta, hogy nyugdíjba megy, de hat sosem lehet tudni.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8187
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Faust » 2023. február 10., péntek 15:35

De nem azt mondta az oreg, hogy a Real utan szogre akasztja? Vagy az csak a klubfutballra vonatkozott?

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7232
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. február 10., péntek 15:28

Ancelottiék közben tagadják a megállapodást a brazilokkal.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62630
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. február 10., péntek 15:20

Faust írta: Jo ezt hagyjuk mar, egy evet kiveve a focijanak vajmi keves koze volt ahhoz focihoz amit jatekoskent kepviselt. Vagy ugy barmilyen focihoz ami ele az ember elvarasokkal ul le. :lol: Semmit nem szamit.
Ok.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8187
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Faust » 2023. február 10., péntek 15:18

Jo ezt hagyjuk mar, egy evet kiveve a focijanak vajmi keves koze volt ahhoz focihoz amit jatekoskent kepviselt. Vagy ugy barmilyen focihoz ami ele az ember elvarasokkal ul le. :lol: Semmit nem szamit.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62630
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. február 10., péntek 15:16

Faust írta:
Realista24 írta: Gondolom Raul sem véletlen maradt és nem ment a Leedshez.

Nem fog bejönni.
ZZ-re is ezt mondtuk kb mindannyian. Nem hinnem hogy ugyanaz bejonne ketszer, de szerintem semmivel nem lesz rosszabb, mint egy uvoltozo kiegett vadbarom, vagy valami ujabb zsülien-fele kalapbol random elohuzott senki.

De meg mindig nem az edzo a bajunk, hozhatnak ide akarkit ha megint ugyanez a keret all rendelkezesre.

Xabi amugy hogy szuperal a Leverkusennel?
De ZZ maga a foci volt, most és lesz.

Xabi elvileg jól keni, de én csak olvastam.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
gutihaz14
Hozzászólások: 5176
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 14:09

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: gutihaz14 » 2023. február 10., péntek 15:15

Xabi amugy hogy szuperal a Leverkusennel?
eddig nagyon is jol.
valamelyik univerzumban: :box:
----------------tbo---------------
hakimi-militao-rüdiger-davies---
camavinga-tchouaméni-bellingham
---brahim-haaland-mbappe---

edzo: xabi apo


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 84 regisztrált és 0 vendég