Edző és vezetőség

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7370
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2023. szeptember 2., szombat 9:38

Kettős érzések kavarognak bennem. Először is szubjektív szempontból örülnék, hogy nem jött ez a pénzéhes kisféreg de sajnos minden jel arra mutat, hogy jövőre is futnak tovább utána Perezék és ez már csalódás akkor is ha félreteszem a szubjektivitást.
Ez már nem úriemberek klubja meg "egy játékos sem nagyobb a klubnál" mentalitás. Ezt a történetet tavaly nyáron le kellett volna zárni végleg és megoldani máshogy. Alapvetően nem lenne problémám azzal, hogy beáldozzuk a szezont ha ezt az ésszerű építkezés miatt tennénk, de ez az Mbappé hajhászás minden, csak nem ésszerű.
Aztán amikor következő alkalommal is átbasz minket akkor foghatjuk a fejünket, hogy de jó lett volna inkább más csatárt hozni, vagy más posztokra fordítani az erőforrást. Közben meg múlnak az évek és a meglévő patent fiatal játékosaink prime éveit pazaroljuk el a semmiért.
Love football, hate antifa.

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5619
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2023. szeptember 2., szombat 9:37

miro. írta:Mi az hogy semmilyen?
Az, ha pl ugyanaz a keret maradt volna, nem bonyolult ez. :)
Ha pl csak eladtunk volna, akkor az katasztrófa lett volna, tehát 0. Ha ahogy írtam, jött volna Bellingham-ék mellé M'Bappé meg Cancelo, akkor tökéletes, 10. Egyik véglet sem jött be, nekem egy kicsit pozitív is, ezért 6.
miro. írta: Nyugodtan irjal felolem 10/10-et is. Ha te ezt ennyire elvezed mikor nezed a meccset,akkor biztos jol pontoztal.
Nem azt írtam, hogy tökéletes mindenünk, ezért a 10/6-om.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8060
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Anthony » 2023. szeptember 2., szombat 9:35

Évek óta gyenge amit a vezetőség művel.

Egy csődközeli Barcelona többet és jobban igazol mint mi. Kölcsönvesz, ingyen megszerez, kiharcol.

A PSG támadó szekciója vagy 3x jobb mint a miénk.

Ha nem akartak csatárt hozni akkor miért nem voltak képesek meggyőzni Benzemát hogy maradjon már egy évet??

Tetszik Bellingham és Arda leigazolása, de a hatalmas nagy passzivitás ami évek óta megy az eléggé érthetetlen.

Volt egy arany generáció aki kihúzta a vezetőséget a szarból, pedig akkor is sok rossz húzásuk volt. De most már kezd megmutatkozni a silány munka eredménye. Az idei bajnoki cím elvesztése hatalmas nagy fail bárki bármit is mondjon. Ha ezt a bravúrt sikerül jövőre is megismételni egy gyenge BL szezonnal megfűszerezve hátha legalább felnyit egy pár szemet.

Addig is egy újabb szenvedős szezon várható egy szokásos Barcelona és egy erősebb Atletico ellen. (egy egyébként holt gyenge bajnokságban)

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13140
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2023. szeptember 2., szombat 9:31

Kiesett a kapusunk aki a világ legjobbja, lehetőségeink korlátozottak voltak, de azonnal léptünk a piacon (+).
Majdnem minden selejtet sikerült kikukázni (+).
Érkezett egy csatár és egy védő a balosra, egyikük sem klasszis, de mindkettő bőven használható kategória (+).
Jude és Güler (+).
Hosszabbítottunk több fontos játékossal (+).

Mendytől nem sikerült megszabadulni ami azt jelenti, hogy a védelem bal oldalán nagyon hiányosak vagyunk, enyhítő körülmény, hogy vész esetén Alaba, Nacho és Cama is bevethető ott. (-).
A védelem jobb oldala dettó nagyon gyenge, Carva ha kiesik vagy csak simán hozza a rossz formáját akkor lényegében nem létezik jobb oldal. LV és Fede szerintem egyszerűen iszonyat kevés oda (-).
Meg sem próbálkoztunk egy valamilyen ajánlattam Bappeért...teljes passzivitás. A kommunikáció mondjuk egész nyáron tiszta volt, jövőre jön "ingyen", ehhez mind a 2 fél tartotta is magát de azért (-).

8-ast adtam. A hiányposztjainkra vannak bevethető játékosok. Militao és Vini sérülése nem kívánt azonnali igazolást. A többi posztra meg nincs elérhető klasszis akit ne 1 max 2 évre tudnánk 100 feletti összegért megszerezni. A vezetőség nem ment bele értelmetlen igazolásokba így jövőre viszont hirtelen nagyon sok kiadás vár a csapatra. A teljes védelem és csatár pozíció komoly 100 milliókat jelent. Nem akarunk nagyon másodvonalas játékosokat igazolni túlárazva, de a piac kezd elmenni mellettünk az araboknak köszönhetően.

Avatar
miro.
Hozzászólások: 1281
Csatlakozott: 2023. április 15., szombat 9:40
Kedvenc játékosaid: Modric, Sergio Ramos, R9
Kedvenc csapatod: Real Madrid, RB Salzburg
Tartózkodási hely: Ausztria

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: miro. » 2023. szeptember 2., szombat 9:31

M1Ö írta:

Csak átlalában 5ről szokott indulni a pontozás. Az a "semmilyen, a 10 a tökéletes a 0 katasztrófa. Csatár nem jött, de a felesleges emberek ki lettek söpörve, jöttek új impulzusok meg jött egy Bellingham. Ez így inkább 10/6. Ami lehetett volna mondjuk 10/9 ha jön M'Bappé, meg 10/10 ha Cancelo mondjuk. Semmiképp nem 2es. Szerinted majdnem katasztrófa volt az átig. szezon? Ezek után már csak azt várom, hogy mint pár éve, vissza mész az eurobarcára és a Realt szarozod, a Barcát meg egekbe emeled. :roll: :kalapos:
Mi az hogy semmilyen?
Vagy jo jatekosokat igazolsz es jo lesz a csapatod,vagy nem.
Nalam nem otrol indul,hanem nullarol,de bocs en nem tudtam a hivatalos pontozas meneterol. :lol: :lol:

Nyugodtan irjal felolem 10/10-et is. Ha te ezt ennyire elvezed mikor nezed a meccset,akkor biztos jol pontoztal.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára miro. 2023. szeptember 2., szombat 9:31-kor.
Real Madrid

Roger Federer :goat:

Red Bull Salzburg

SERIENMEISTER 2013-2023

el magico
Hozzászólások: 896
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 20:11
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Ramos, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: el magico » 2023. szeptember 2., szombat 9:30

Elég felemás átigazolási ablak volt. Jól indult, aztán teljesen ellaposodott.

Pozitívumok:
- selejt java kiszórva
- Jude
- használható emberek a padon
- gyors reakció a kapus posztra

Negatívum:
- jobbhátvéd és jobbszélső poszt még mindig lyukas
- balhátvéd posztra nekem Fran is csak egy félmegoldás
- csatár...

Az a szomorú, hogy a negatívumban feltüntetett problémák hosszú évek óta jelen vannak. És mindig majd jövőre... Majd jövőre jön ez, majd jövőre jön az, de aztán mégsem jönnek.
Ez nálam is csak egy karcsú 4/10. Arda még talán billentheti pozitívabb irányba.


Jövőre még több embertől szabadulunk. Lejáró szerződések: L. Vazquez, Lunin, Odriozola (Kroos, Modric, Nacho, Joselu). Talán jövőre majd kapunk végre jobbhátvédet :lol:

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5619
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2023. szeptember 2., szombat 9:26

miro. írta: Ha jude nem jon nulla.
Ha eladjak camavingat is nulla.
Csak átlalában 5ről szokott indulni a pontozás. Az a "semmilyen, a 10 a tökéletes a 0 katasztrófa. Csatár nem jött, de a felesleges emberek ki lettek söpörve, jöttek új impulzusok meg jött egy Bellingham. Ez így inkább 10/6. Ami lehetett volna mondjuk 10/9 ha jön M'Bappé, meg 10/10 ha Cancelo mondjuk. Semmiképp nem 2es. Szerinted majdnem katasztrófa volt az átig. szezon? Ezek után már csak azt várom, hogy mint pár éve, vissza mész az eurobarcára és a Realt szarozod, a Barcát meg egekbe emeled. :roll: :kalapos:
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3726
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2023. szeptember 2., szombat 9:24

Amik kellettek volna ezen a nyáron:

- Évek óta kell jobbhátvéd, nem érkezett
- Évek óta kell jobbszélső, nem érkezett
- Kell a kezdőbe egy csatár, nem érkezett
- Kell a kezdőbe egy balhátvéd, érkezett egy csereszint
- Évek óta kell egy jó cserecsatár, érkezett 1 évre kölcsönbe
- Eltakarítani a felesleget, sikerült

+Jude

Tények.

Én megértem a pénzügyi stabilitást, stb…de igazából nem tud izgatni az, hogy nevettek a Barcán, hogy oké, de Ők csődbe mennek, dehogy mennek. Mindig megússzák, meg is fogják.
Cancelo pont ugyanúgy elfért volna itt is. Legalább próbálkoznak igazolni, de Mi megint a szerencsétlen francia gyerek után futunk, aki konkrétan hülyét csinál Perezből így a nyugdíjazása előtt, aki ezt nem veszi észre, az elfogult. A tegnapi vigyorgós képe felrakta az i-re a pontot.
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
miro.
Hozzászólások: 1281
Csatlakozott: 2023. április 15., szombat 9:40
Kedvenc játékosaid: Modric, Sergio Ramos, R9
Kedvenc csapatod: Real Madrid, RB Salzburg
Tartózkodási hely: Ausztria

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: miro. » 2023. szeptember 2., szombat 9:13

h3x0r írta: Az eddigi pontokat nezve ugy erzem magam, mint amikor csajok ertekelnek filmeket, (na most indultak el a minuszok a hsz-emre :mrgreen: ) ha tetszett nekik egy vigjatek, akkor 10-es, ha esetleg nem rohogtek magukat szarra, akkor nem azt mondjak, hogy elvoltam vele, de amugy semmi extra, 5 pont, hanem 2-es!!!

Aki 2-3 pontot adott, azoktol kerdeznem, hogy mennyit adtatok volna, ha Bellingham se erkezik? 1-et? Egy ilyen szintu jatekos megszerzese csak ennyit szamit? Vagy ha Camat elviszi egy angol csapat? -2/10 ?
Ha jude nem jon nulla.
Ha eladjak camavingat is nulla.

Elment a selejt,helyettuk kukaztunk.
Jobbhatved nincs,csatar nincs,balhatvedbol van ket kozepes minosegu.
Ebbol a harom problemabol ketto 2-3 eve jelen van.

Evek ota sir mindenki egy jobbszelso tamadoert,ehelyett elment meg benzema is (nyilvan jo okbol) de meg ot se potoltuk.

Jott jude. Nekem ez 3 Pont.

A tobbi a minimum hogy megcsinaltak. Ezert ne hogy megdicserjem oket.

Vagy azert adjak otot,mert elkuldtek hazardot mariano meg asensiot? Ehhez azert nem kell diploma.
Real Madrid

Roger Federer :goat:

Red Bull Salzburg

SERIENMEISTER 2013-2023

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4467
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2023. szeptember 2., szombat 8:56

5 Jude miatt, meg a selejt kiszórása miatt, de ez sztem jóindulatú így is.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6657
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2023. szeptember 2., szombat 8:45

h3x0r írta: Az eddigi pontokat nezve ugy erzem magam, mint amikor csajok ertekelnek filmeket, (na most indultak el a minuszok a hsz-emre :mrgreen: ) ha tetszett nekik egy vigjatek, akkor 10-es, ha esetleg nem rohogtek magukat szarra, akkor nem azt mondjak, hogy elvoltam vele, de amugy semmi extra, 5 pont, hanem 2-es!!!

Aki 2-3 pontot adott, azoktol kerdeznem, hogy mennyit adtatok volna, ha Bellingham se erkezik? 1-et? Egy ilyen szintu jatekos megszerzese csak ennyit szamit? Vagy ha Camat elviszi egy angol csapat? -2/10 ?
Elore leszogezem h 5ot adtam. De min csodalkozol? Elozo eveinket karim hatarozta meg, elment, es nem potoltuk senkivel. Mar karim melle is vartunk top tamadot, nem jott, elment, igy se jott. Ezt hogy lehetne jora ertekelni? Nalam azert 5mert bellingham nagy fogas, gulerben is van lehetoseg es nagyon hamar el lettek intezve az igazolasok es egyutt tudott keszulni a keret.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9180
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2023. szeptember 2., szombat 8:30

Az eddigi pontokat nezve ugy erzem magam, mint amikor csajok ertekelnek filmeket, (na most indultak el a minuszok a hsz-emre :mrgreen: ) ha tetszett nekik egy vigjatek, akkor 10-es, ha esetleg nem rohogtek magukat szarra, akkor nem azt mondjak, hogy elvoltam vele, de amugy semmi extra, 5 pont, hanem 2-es!!!

Aki 2-3 pontot adott, azoktol kerdeznem, hogy mennyit adtatok volna, ha Bellingham se erkezik? 1-et? Egy ilyen szintu jatekos megszerzese csak ennyit szamit? Vagy ha Camat elviszi egy angol csapat? -2/10 ?

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3789
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Mickey » 2023. szeptember 2., szombat 7:55

Adtam neki egy hatost....
Sok lett a sérült, fontos emberek, de ki tudjuk heverni sztm.
Kapuba egyből igazoltunk valami értelmes arcot, ahhoz képest.
Védelemben baloson előrébb léptünk, jobbosra vagyunk elegen, minőség más téma.
Középpályán legjobbakvagyunk, ez szép ...
Csatársor nem túl veretes, de Joselu meg Arda valami lepkefingnak megfelel. Vini Rodry Joselu Brahim Arda , hát na. :mrgreen:

A keret sztm jó lesz spanyolban, várom is a bajnokság megnyerését...
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Nika91127
Hozzászólások: 2688
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:50
Kedvenc játékosaid: Guti, Raúl, Zidane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Nika91127 » 2023. szeptember 2., szombat 7:20

Pozitívum:
- A felesleg nagy része távozott (sajnos pénzt kb. Semmit se láttunk belőlük)
- jött Jude

Negatívum:
- nincs csatár
- nincs értelmes jobb hátvéd (Carva a kettős terhelésnél ki fog pukkadni)
- rohadt sok a sérült, akik akár egész idényre kiestek
- ez a felállás a két brazilnak nem kedvez
- Valverdenek nincs helye, nem találja magát

Hát... ez talán 4 pont.

p.csabi1
Hozzászólások: 2226
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 12:00

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2023. szeptember 2., szombat 7:12

Nagyon jól indult,de tragédia lett belőle.
Az hogy egy Real Madridban nincs 9-es egy vicc.
Nem is értem,hogy Perezék ezt hogy gondolják.
Ez így nagyon gyenge lett.Gülert meglátjuk hogy mit tud reméljük tényleg egy csiszolatlan gyémánt akkor ő még dobhat valamit az elől lévő emberek teljesítményén.
Azt leírni hogy a támadó részlege a Real Madridnak egy két embert kivéve gyenge...
Hát nem kellemes érzés.

4/10
„Úgy élünk együtt, két kis idegen,
valahol messze, mese-szigeten.”

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. szeptember 2., szombat 0:25

Szavazas, ha már kértetek.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5852
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Jim » 2023. szeptember 2., szombat 0:15

Pad'em írta: Visszarendeljük januárban Arribast. Már két gólja van az Almeriában.

#jimmyvoltampuszi
nem is kell írnom :lol:

mondjuk ő sem csatár, és nem a kezdőbe való
de jelen helyzetben hasznos lehetne

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7291
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. szeptember 1., péntek 23:49

Visszarendeljük januárban Arribast. Már két gólja van az Almeriában.

#jimmyvoltampuszi

Amúgy ha jött volna a kisváza akkor sztem is közel 10-es. Így nálam is 5 körül van egyetértek Remyvel. Ha Güler baszó lesz akkor felmehet 6-ra :D
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
miro.
Hozzászólások: 1281
Csatlakozott: 2023. április 15., szombat 9:40
Kedvenc játékosaid: Modric, Sergio Ramos, R9
Kedvenc csapatod: Real Madrid, RB Salzburg
Tartózkodási hely: Ausztria

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: miro. » 2023. szeptember 1., péntek 23:35

dzsi91 írta: Az a bl-es szabály azthiszem már nincs.
Na ebben en se voltam biztos,azert irtam oda a kerdojelet. :hmmm:
Telen igazolni ennek ellenere sem fogunk szvsz.
Vagy valami ilyen joselu 2.0-at.
Real Madrid

Roger Federer :goat:

Red Bull Salzburg

SERIENMEISTER 2013-2023

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2023. szeptember 1., péntek 23:33

ja, kb 2 eve, Cancelo pl tavalyrol
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 220 regisztrált és 0 vendég