Edző és vezetőség

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8015
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Anthony » 2023. október 22., vasárnap 18:41

Realista24 írta: Calafatnak 4-5szor annyi pénzt adna a Chelsea mint amennyit most keres, de elutasította az ajánlatot.
Chelsea minek, ők most 10 évre bevásároltak :lol:

Nekünk kell hozni az újabb Rodrygokat és Reiniereket :mrgreen:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62631
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. október 22., vasárnap 18:14

Calafatnak 4-5szor annyi pénzt adna a Chelsea mint amennyit most keres, de elutasította az ajánlatot.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7232
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. október 22., vasárnap 18:14

kiserik írta: Azért ez nem semmi. 12/10-nél járunk, az európai élfociban csak a Bayer produkál hasonlót (Alonso :D ), nincs csatárunk, nincs szélsővédőnk, nincs jobbszélsőnk, sérült a kezdő kapusunk és a legjobb védőnk, de Carlo egy fos edző. BESZAROK :lol:
Alapvetően egyetért szerintem mindenki, hogy az eredmények megsüvegelendőek. Ancelotti jól alkalmazkodott a helyzethez, Bellinghamnek remek posztot talált.

A problémákat is sztem erthetően kifejtettük, Carlo makacssága főleg ami sokaknak szúrja a szemét. Kérdés, életképes e ez a Vini × Rodrygo páros és fogunk e címeket is nyerni vagy csak ősszel leszünk megint királyak mint Carloval már nem egyszer. Joseluval nem fogjuk leigázni Európát, de a spanyol bajnokság megnyerésére bőven elég lenne. De ha minden rangadón csatár nélkül állunk fel ez aligha fog összejönni.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

kiserik
Hozzászólások: 5753
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: kiserik » 2023. október 22., vasárnap 17:29

Azért ez nem semmi. 12/10-nél járunk, az európai élfociban csak a Bayer produkál hasonlót (Alonso :D ), nincs csatárunk, nincs szélsővédőnk, nincs jobbszélsőnk, sérült a kezdő kapusunk és a legjobb védőnk, de Carlo egy fos edző. BESZAROK :lol:

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Remy » 2023. október 22., vasárnap 17:00

ferni írta:
hehetheoriginal írta:
Vallalom egyefene :kalapos:
Megnézném azt a csapatot :lol:

Brazil U17, Brazil öregfiúk vegyesen meg egy szem Bellingham :lol:
Menne a Vini Pati Güli harmas elol.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

MarioCirolo
Hozzászólások: 307
Csatlakozott: 2015. július 23., csütörtök 19:03
Kedvenc játékosaid: Raul, Guti, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: MarioCirolo » 2023. október 22., vasárnap 16:50

Szerintem Carlo es Zidane tokeletes volt a par evvel ezelotti keret szamara ami tele volt vilagklasszisokkal es nagy egokkal, arra ilyen stilusu edzo kellett. Viszont ez a keret nagyon messze van attol, es jovore jo esellyel mar Kroos es Modric sem lesz. En tovabbra is az azt gondolom hogy a fiataljaink nagy reszeben meg ennel is tobb van, de az olasz nem alakalmas arra hogy ezt kihozza beloluk.

ferni
Hozzászólások: 8258
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: ferni » 2023. október 22., vasárnap 15:15

hehetheoriginal írta:
Olyan edző kell, aki érti a focit.
Vallalom egyefene :kalapos:
Megnézném azt a csapatot :lol:

Brazil U17, Brazil öregfiúk vegyesen meg egy szem Bellingham :lol:

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3779
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Mickey » 2023. október 22., vasárnap 13:51

Mendyt előbb vagy utóbb ( előbb taléán ) , pénzé kell tenni, ha nem hozza a minőséget amire szükségünk van.
Daviesről elég sok cikk is volt manapság, mekkora biznisz lenne.

Xabit meg nagyon adnám, játékosként és emberként is patika volt. :salute:
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Tjacks
Hozzászólások: 2623
Csatlakozott: 2013. szeptember 10., kedd 14:43
Kedvenc játékosaid: Raúl, Robi Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Tjacks » 2023. október 22., vasárnap 13:44

Egy dolgot nem fogok megérteni Carlonál, és az Mendy kezdetése. Konkrétan gyomorgörcs amikor nála van a labda, sorozatos rossz döntések, utána meg megy a bamba vigyorgás.

Fran Garcia- Camavinga kettősre rá lehet bízni a posztot, utóbbi úgy sem győzött meg még mindig hogy miért is kellene a középpályán fixen játszatni.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11149
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. október 22., vasárnap 12:26

Olyan edző kell, aki érti a focit.
Vallalom egyefene :kalapos:

Akkor nageslmann :mrgreen:
thereisonly1ronaldo

ELSiete
Hozzászólások: 2796
Csatlakozott: 2018. szeptember 29., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: ELSiete » 2023. október 22., vasárnap 11:21

ferni írta: Azért Xabi Alonso mindig is egy karizmatikus játékos volt, van tekintélye is, nyert BL-t a Liverpool meg a Real Madrid színeiben, német, spanyol bajnok, kétszeres EB győztes, VB győztes.

Konkrétan sikeresebb volt mint Zidane minden szinten, ha a csapattal megnyert dolgokat nézzük. :lol:

Értem, hogy nem egy ZZ, de hát ki a fenét akartok, akit fix nem kezdenek ki? :lol:

Őt szerintem fix nem fogják, túlságosan kibaszottul menő :mrgreen:
Meg aztán ez már nem az az éra, ahol Cristiano Ronaldok rohangalnak a kezdőben, kb. mindenki fiatal és tehetség inkább, mint legenda. Nyilvan van a Kroos, Modric duó, de ők meg szerintem minden téren a legelfogadóbbak, illetve Xabi náluk sem volt rosszabb játékos. Szóval ha Vini JRnak vagy a többi suhancnak Xabi apó nem elég "jó", akkor itt bizony a jatekossal van baj és nem az edzővel.

Aki meg azt írja, hogy ez nem egy Lever... Persze, hogy nem, de aki látta őket jatszani, az azt is latta, hogy ügyesen, szervezetten játszanak, alapvetően nem túl nagy neveket sikerült az edzőnek egy jó taktikaval, szervezet egységgé gyúrnia, ami jelenleg bármely csapat dolgát megnehezítené. Ehhez ha klasszis, még jobb jatekosokat pakolsz, szerintem még nagyobb eredményt is lehet elérni. Érti a focit, érti a Real közeget, a spanyol bajnokságot.... Igazi gyoztes.
Carvajal: “When it's time for real competitions, we will go above Barcelona, I'm sure.”

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62631
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. október 22., vasárnap 11:13

Olyan edző kell, aki érti a focit.

Na, Xabi 120%ban ilyen. Minden más mellébeszélés.

Lehet, hogy nem lenne sikeres, de ez minden jelölt esetben előfordulhat, hat akkor inkább legyen olyan az edzonk, aki nem könyvből tanult a fociról.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

ferni
Hozzászólások: 8258
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: ferni » 2023. október 22., vasárnap 10:43

Azért Xabi Alonso mindig is egy karizmatikus játékos volt, van tekintélye is, nyert BL-t a Liverpool meg a Real Madrid színeiben, német, spanyol bajnok, kétszeres EB győztes, VB győztes.

Konkrétan sikeresebb volt mint Zidane minden szinten, ha a csapattal megnyert dolgokat nézzük. :lol:

Értem, hogy nem egy ZZ, de hát ki a fenét akartok, akit fix nem kezdenek ki? :lol:

Őt szerintem fix nem fogják, túlságosan kibaszottul menő :mrgreen:

mero
Hozzászólások: 75
Csatlakozott: 2023. szeptember 17., vasárnap 6:47

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: mero » 2023. október 22., vasárnap 10:17

Gondolom arról van szó, hogy ez nagy klub. Itt a nagyobb nevű és sikeresebb játékosok felfelják az edzőt, nagy a nyomás, és a többi szurkolói közhely.

Minden klubnál vannak/előfordulhatnak egoista, nárcisztikus vagy bomlasztó emberek, legyen szó Realról, Bayerről, vagy akár egy nb1es klubról. Ez nem a klub és a játékosok sikerességétől, nevétől függ. A szurkolói, vezetői, tulajdonosi, média általi nyomás ugyanez.

p.csabi1
Hozzászólások: 2206
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 12:00

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2023. október 22., vasárnap 9:45

ToniKroos írta: Én már tavasszal mondtam, hogy nyáron mennie kellett volna az öregnek. Nagyon remélem, hogy bármi is lesz ez az utolsó szezonja itt, mert igaz vannak hiányposztok a csapatban, de edzői poszton is tudnánk azért előre lépni. Carlo menjen csak a brazilokhoz levezetni, ide meg Xabi aztán jónapot.
Kit hoznál helyette?
Mindenki Xabi Alonsot képzeli itt el Ancelotti után.Oké.
CSAK EZ NEM A BAYER LEVERKUSEN! :lol:
Kicsit más szint minden tekintetben a két klub.
Csak nehogy majd nagy csalódás legyen Xabi Alonsoból ha egyáltalán ő lesz az edző.
Sokan itt megváltóként kezelik. :hmmm:
„Úgy élünk együtt, két kis idegen,
valahol messze, mese-szigeten.”

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8015
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Anthony » 2023. október 22., vasárnap 7:49

Teljesen érthetetlen a brazilok kezdetése amikor ők szerda éjjel még válogatott meccsen szerepeltek a világ másik felén. Bár Rodrygo egyébként is egy rakás szerencsétlenség..16-ról a kaput sem találja el, hát menj már..

Én csak a második félidőt láttam de ott a Sevilla többet birtokolta a labdát mint mi, ilyen középpályás felhozatallal ami nekünk van ezt is bravúr össze hozni.

Ez az edzőn múlt, néha egyszerűen érthetetlen döntéseket hoz Ancelotti..

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6459
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2023. október 22., vasárnap 0:43

12/10, nincs veszve semmi, szerencse, hogy csak félszemmel tudtam követni ma a meccset, nem is szóltam volna hozzá, csak esetleg saját magamban elégedetlenkedtem volna a kezdő miatt, de milyen érzések uralkodhatnak néhány játékosban Rodrygo sorozatos szenvedései után, és főleg egy ekkora terheléssel járó utazgatásos hét után, hogy bármi is történik, ott vannak a kezdőben, a jobb formában lévő játékosok pedig (Joselu, Brahim), akiknek a lehető legrosszabbkor jött ez a válogatott szünet, csinálhatnak bármit, el van felejtve, a név jobban számít. :roll: :ike:
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
ToniKroos
Hozzászólások: 1044
Csatlakozott: 2014. november 13., csütörtök 23:11

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: ToniKroos » 2023. október 21., szombat 21:39

Én már tavasszal mondtam, hogy nyáron mennie kellett volna az öregnek. Nagyon remélem, hogy bármi is lesz ez az utolsó szezonja itt, mert igaz vannak hiányposztok a csapatban, de edzői poszton is tudnánk azért előre lépni. Carlo menjen csak a brazilokhoz levezetni, ide meg Xabi aztán jónapot.

Avatar
gutihaz14
Hozzászólások: 5178
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 14:09

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: gutihaz14 » 2023. október 21., szombat 20:47

kurva unalmas hogy brahim 5 perceket kap
valamelyik univerzumban: :box:
----------------tbo---------------
hakimi-militao-rüdiger-davies---
camavinga-tchouaméni-bellingham
---brahim-haaland-mbappe---

edzo: xabi apo

el magico
Hozzászólások: 862
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 20:11
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Ramos, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: el magico » 2023. október 12., csütörtök 11:27

Kercsó írta:
el magico írta:

Nem vagyok benne biztos, hogy erre valóban jár doktori cím, de gratula a Donnak :agree:
tiszteletbeli doktori cím
Igen, másodjára elolvasva már világos :D Arra gondoltam először, hogy (legalábbis idehaza) ezen a szakon valószínűleg nem kapják meg a doktori címet a hallgatók mester után sem, és talán csak a twitteren eltúlozták a dolgot.
De itt díszdoktoriról van szó. Persze semmit se von le Carletto érdemeiből, megérdemli :cheers:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 85 regisztrált és 0 vendég