Edző és vezetőség

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2016. január 6., szerda 10:30

Ettől én nem hiszem, hogy hirtelen kupákat fogunk nyerni. Esély az van, de inkább építse fel Zidane a taktikat, takarítsa ki a keretet, és jövőre legyen egy szép szezon

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5053
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: lestat » 2016. január 6., szerda 8:42

Szerintem a bajnokságot mèg behúzhatjuk...a BL nehezebb lenne...nemtudom...a keretben ott van a lehetőseg.
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. január 6., szerda 8:33

Egy jó szavazás, sosem rossz.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

nagyi
Hozzászólások: 465
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 9:38
Kedvenc játékosaid: Zinédine Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: nagyi » 2016. január 5., kedd 19:19

Köszöntelek mester!!!

Játékosként a kedvenc,mint aláírásba is látható:)

Remélem edzőként is hasonló sikereket érsz majd el mint játékosként!!!

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2016. január 5., kedd 18:57

Én gondoltam hogy ez lesz. Szerintem ez azt jelenti, hogy hamesznek vége. Biztos vagyok benne, hogy Kroos-Modric alap lesz, rotálva Casemiroval meg Kováccsal, és a harmadik pedig Isco lesz.
Nem illik.

Avatar
Norbii
Hozzászólások: 1502
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 17:49
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Arbeloa, Ramos, Pepe, Marcelo, Coentrao, Isco, Benzema, Modric, Jesé

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Norbii » 2016. január 5., kedd 18:50

Várható volt. Bél nagy szerelme, Crt ki merné padoztatni, benzema meg...egyetlen fix pont a támadózónában.

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Mike » 2016. január 5., kedd 18:44

asszem túlságosan is jól kitanulta a dolgokat Carlo mellett

kijelentette hogy az a terve hogy a BBC mindig játszani fog
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3129
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Pipita » 2016. január 5., kedd 18:42

___Samy___ írta:Nos, Benítez bármennyire is egy nulla edző manapság, ez vmi egész gusztustalan húzás volt a klubtól, hogy így bántak vele az utolsó napján. Mint ember, én sajnálom szerencsétlent, a játék képén kívül semmiről nem tehet. Perez minden ilyen húzással felülmúlja az amúgy már alig felülmúlhatatlan önmagát. Szégyen. A játékosok szintén.

Zidane-ra kíváncsi leszek. Kétes érzéseim vannak vele kapcsolatosan. Egyrészt nagyon örülök, mert ebben a helyzetben a lehető legjobb döntés született, viszont egy kicsit féltem az edzői "zöldfülűsége" miatt. Biztos vagyok benne, hogy jó edző lesz, mert megvan hozzá a karaktere és a tudása, hogy az legyen. De még egyenlőre ez a jövő zenéje, nem lennék meglepve, ha kapna egy-két alapos taktikai zakót más edzőktől.

Én ebben az idényben nem várok tőle nagy dolgokat. Hozza a kötelezőt, szerezzen tapasztalatot, térképezze fel a csapatot és az állapotát. Aztán remélem, hogy nyáron kedvére formálhatja a csapatot, mert ezeknek a médiabizniszeknek már nincs értelmük. Perez utolsó esélye, és remélem már ő is rájön, hogy ennek a folyamatos edzőkeringőnek semmi, de semmi értelme nincs már. Zizout hagyni kell dolgozni, ha kell 3-4 évig. Nem érdekel, ha idén vagy jövőre nem nyerünk semmit. Ide komoly alapok lefektetése kell, ami nem 1-2 év alatt hozható össze.

Viszont ha idén ezek után sem lesz semmi változás a játékosok viselkedésében és küzdeni akarásában, és azt hiszik, hogy Ancelotti után egy újabb "haver" lett az edző, akkor el lehet őket innen takarítani. Legyen a hátára Ramos, vagy Casemiro írva, nem érdekel.
Szóról szóra, így. :agree: :salute: :)

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Mike » 2016. január 5., kedd 18:41

The fact is that on Monday afternoon they had told him that no decision had been made, but that he should call by at the Bernabéu, something which he did not want to do in order to avoid his photo being taken going into the stadium. Neither he, nor his agent Manuel García Quilón went.
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
Mester77
Hozzászólások: 2083
Csatlakozott: 2015. december 4., péntek 15:13
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Mester77 » 2016. január 5., kedd 18:37

az de aljas lett vna :| :lol:
"Sokkal jobban akarom a győzelmet annál, mint amennyire utálok veszíteni. És nagyon utálok veszíteni."

"Egy nap mind meghalunk. De az összes többin viszont nem. "

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8196
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2016. január 5., kedd 18:37

Nos, Benítez bármennyire is egy nulla edző manapság, ez vmi egész gusztustalan húzás volt a klubtól, hogy így bántak vele az utolsó napján. Mint ember, én sajnálom szerencsétlent, a játék képén kívül semmiről nem tehet. Perez minden ilyen húzással felülmúlja az amúgy már alig felülmúlhatatlan önmagát. Szégyen. A játékosok szintén.

Zidane-ra kíváncsi leszek. Kétes érzéseim vannak vele kapcsolatosan. Egyrészt nagyon örülök, mert ebben a helyzetben a lehető legjobb döntés született, viszont egy kicsit féltem az edzői "zöldfülűsége" miatt. Biztos vagyok benne, hogy jó edző lesz, mert megvan hozzá a karaktere és a tudása, hogy az legyen. De még egyenlőre ez a jövő zenéje, nem lennék meglepve, ha kapna egy-két alapos taktikai zakót más edzőktől.

Én ebben az idényben nem várok tőle nagy dolgokat. Hozza a kötelezőt, szerezzen tapasztalatot, térképezze fel a csapatot és az állapotát. Aztán remélem, hogy nyáron kedvére formálhatja a csapatot, mert ezeknek a médiabizniszeknek már nincs értelmük. Perez utolsó esélye, és remélem már ő is rájön, hogy ennek a folyamatos edzőkeringőnek semmi, de semmi értelme nincs már. Zizout hagyni kell dolgozni, ha kell 3-4 évig. Nem érdekel, ha idén vagy jövőre nem nyerünk semmit. Ide komoly alapok lefektetése kell, ami nem 1-2 év alatt hozható össze.

Viszont ha idén ezek után sem lesz semmi változás a játékosok viselkedésében és küzdeni akarásában, és azt hiszik, hogy Ancelotti után egy újabb "haver" lett az edző, akkor el lehet őket innen takarítani. Legyen a hátára Ramos, vagy Casemiro írva, nem érdekel.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2016. január 5., kedd 18:36

Kinéztem volna a bagázsból, hogy kimegy a sok ember, élőben adják Zidane első edzését, erre odamegy Benitez is a kis madridos kabátkájában, hogy mi a szar srácok, mi ez a tömeg, és mit keres itt ez a kopasz francia. :lol:
Nem illik.

Avatar
Mester77
Hozzászólások: 2083
Csatlakozott: 2015. december 4., péntek 15:13
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Mester77 » 2016. január 5., kedd 18:35

Valóban minősíthetetlen eljárásmód. Még Benítezzel szemben is. :(
Legalább egy telefont megérdemelt vna. :D
"Sokkal jobban akarom a győzelmet annál, mint amennyire utálok veszíteni. És nagyon utálok veszíteni."

"Egy nap mind meghalunk. De az összes többin viszont nem. "

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2016. január 5., kedd 18:24

VanillaSky írta:Ha igazak a hírek miszerint csóró Benitezzel még hivatalosan nem közölték, hogy mi a helyzet, akkor az úriemberek klubja szlogent is felül kéne vizsgálnia a médiáért felelős szekciónak, mert elég tahó eljárásmód.
Szerintem Pérez biztos nem beszélt Benitezzel...simán kinézem, hogy mindenki a másikra várt

VanillaSky
Hozzászólások: 2131
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 1:26

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: VanillaSky » 2016. január 5., kedd 18:22

Ha igazak a hírek miszerint csóró Benitezzel még hivatalosan nem közölték, hogy mi a helyzet, akkor az úriemberek klubja szlogent is felül kéne vizsgálnia a médiáért felelős szekciónak, mert elég tahó eljárásmód.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. január 5., kedd 17:29

Amúgy, nem tudom kimondta, hogy nem lesz kemény meccsünk mostanában. Zizou kapásból az egyik legmasszívabb kis csapat ellen kezdhet. Elég kemény, hogy nyomja idén a Depor és talán nem véletlen, hogy a Barca ellen is X-eltek.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2016. január 5., kedd 16:27

:DDDDDDDDDD
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
oroszisti
Hozzászólások: 770
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:54
Kedvenc játékosaid: Raúl,
Kedvenc csapatod: Real Madrid, EgriFC

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: oroszisti » 2016. január 5., kedd 16:09

http://www.kephost.com/image/SdHs

Asszem nem ívelgetni akarunk majd ... 4 csapat volt talán, de borzalom volt amit egyesek műveltek. Lövöldöztek össze vissza, a kapus is átdobálta a pályát... Van hova fejlődni azt vontam le belőle. Az egyik csapatban volt Modric és Isco ők mondjuk elég tetszetősen tolták :)
Danilo--Woodgate---Heinze—-Drenthe
-----Gravesen-Gago-Khedira---
Hazard---------------------------Faubert
----------------Jovic------------------

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: morientes » 2016. január 5., kedd 13:49

garethet viszont egész edzésen nem láttam.
Hát a meccsen legyen ott,de ne csak a teste.
Mit szóltok Rojo, mint Marcelo csere, és középen is bevethető védő?
Hát inkább belso vèdo o,de manchesterben csinált nèhány akkora hulyesèget,hogy beszartam a rohogèstol...
Válogatottban is azt játszott a multkor,mondjuk nem csoda,Demichelisel èn se kockáztatnèk. :lol:
Mondjuk nemtom mennyit kèrne èrte a MU.Ha nem olyan sokat,akkor mièrt ne.Csak akkor Nacho minek.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. január 5., kedd 13:36

Remy írta:Tudom, mint mindig. Bezzeg ha bekovetkezne, hangosabban orulnetek, mint en.

Sokszor annyira nem tudtok kicsit elrugaszkodni a valosagtol, mar csak szorakozasbol se h hihetetlen.
Mondjuk, ha még nevezve lenne, akkor lenne rá esély, de mivel nem játékos, nincs játékosengedélye, ezért majd ha regisztrálják, akkor elkezdem verni a seggem a földhöz.

Nem azzal van baj, hogy szórakozni próbálsz, hanem, hogy hülyeséggel véded a hülyeséged.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 79 regisztrált és 0 vendég