Edző és vezetőség

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
R. Carlos
Hozzászólások: 1405
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 16:15
Kedvenc játékosaid: Daniel Carvajal, Xabi Alonso, Roberto Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: R. Carlos » 2018. május 2., szerda 16:23

Realista24 írta:
Anthony írta:Akármi is lesz a szezon vége azért jár a vezetőségnek a koki:
- Carvajal és Marcelonak semmilyen szinten nincsen cseréje,
- Nachoval középen számolva is alig vagyunk meg egy sérülés/eltiltás kombóval, volt is ebből baj szezon elején és most a vége felé is
- A BBC-ből már csak kb. CR használható, de ő is kb. a BL-re van tartogatva, Bale teljesen kikopott, Benzema is teljesen eredménytelen (az este azért szép kivétel volt), Mayoral játszott valami 2 meccsen?

Lesz mire költeni a zsét a nyáron, remélem nem kapus után fogunk futkározni..
Theo és Acraf itt van, valamint ahogy írod Nacho. Vagy mit vársz? Alaba legyen a padon?
Én nem ezt várom. De az a minimum, hogy egy ilyen szezon után Achrafot és Theot is kölcsön adjuk, látni ugyanis, hogy nem ide való emberek még és kell egy csapat ahol tudnak fejlődni. Marcelot és Carvajalt is tehermentesíteni kéne egy picit, hogy a fontosabb meccsekre ne legyenek kevesek. Coentraot vissza kell hozni ez nem kérdés, ő ugyanis tudta azt a szintet hozni, ami Marcelo helyettesítéséhez elegendő volt, sőt... A másik oldalra is kellene egy minimum Danilo kaliberű hátvéd. Tudom a brazil sokat hibázott és nem egy kezdő szint volt, de be lehetett vetni nyugodt szívvel egy BL-elődöntőben, a marokkóival ellentétben.

Amennyiben a két szélső hátvéd kérdése meg van oldva középen se lesz gond. Mert Nachot nem kell kitenni szélre, hanem a középső védőket tudja majd tehermentesíteni, vagy sérülés esetén az ő helyükön játszani, esetleg a kezdőbe beépíteni Ramos eltiltása/Varane sérülése esetén.
"When everyone thinks we are dead and buried we go and win the Champions League. This is what Real Madrid is all about." - Alvaro Arbeloa

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62624
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. május 2., szerda 15:53

Anthony írta:Akármi is lesz a szezon vége azért jár a vezetőségnek a koki:
- Carvajal és Marcelonak semmilyen szinten nincsen cseréje,
- Nachoval középen számolva is alig vagyunk meg egy sérülés/eltiltás kombóval, volt is ebből baj szezon elején és most a vége felé is
- A BBC-ből már csak kb. CR használható, de ő is kb. a BL-re van tartogatva, Bale teljesen kikopott, Benzema is teljesen eredménytelen (az este azért szép kivétel volt), Mayoral játszott valami 2 meccsen?

Lesz mire költeni a zsét a nyáron, remélem nem kapus után fogunk futkározni..
Theo és Acraf itt van, valamint ahogy írod Nacho. Vagy mit vársz? Alaba legyen a padon?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8013
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Anthony » 2018. május 2., szerda 15:47

Akármi is lesz a szezon vége azért jár a vezetőségnek a koki:
- Carvajal és Marcelonak semmilyen szinten nincsen cseréje,
- Nachoval középen számolva is alig vagyunk meg egy sérülés/eltiltás kombóval, volt is ebből baj szezon elején és most a vége felé is
- A BBC-ből már csak kb. CR használható, de ő is kb. a BL-re van tartogatva, Bale teljesen kikopott, Benzema is teljesen eredménytelen (az este azért szép kivétel volt), Mayoral játszott valami 2 meccsen?

Lesz mire költeni a zsét a nyáron, remélem nem kapus után fogunk futkározni..

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4427
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2018. április 12., csütörtök 17:08

A mák az a Juve továbbjutás lett volna, majdnem nyomtak megint egy olyat, mint a Spurs ellen. Ezért nem szabad tényleg őket leírni, ha sok közük nincs a párharchoz is veszélyesek.

De ha csak a tegnapit nézem, akkor is bőven reálisabb lett volna egy X, helyzetük semmivel nem volt több, sőt... Az első meccsen meg CR 2 ziccer 2 kapufa, szóval ja. Ha a helyzetkihasználásunk fasza, akkor 1 percig nem kellett volna izgulni. De így legalább a sok frusztrált nyomorék vergődhet. :D

postmaster
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2015. október 5., hétfő 11:45

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: postmaster » 2018. április 12., csütörtök 16:35

Nem érzem máknak. Bale és Case, akik szerintem nem hajtották végre a feladatukat. Hány beadásuk volt? Mindet hosszúra nyomták, MINDENHONNAN, hol a kapus??? hol van case? Bale?

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. április 12., csütörtök 8:24

Itt a zz topikban ezeket a leolvadasokat egyszer sem irnam a mindenkori edzo szamlajara.
Amikor kollektiven onmegsemmisit az egesz csapat, mert nagy a melleny, nyugiban erzik mar magukat a sokgolos elony miatt, vagy csak epp vmi kiscsapat ellen csak a mezt viszik ki a palyara vmi szombat delitan, aztan kikapunk kinkeserves szar jatekkal, ez mindig is a madrid legnagyobb hibaja volt.
Nem volt meg es sztem nincs is edzo, aki ezert felelos lehetne, mert ezek a jatekosok sajat magukban, tudatalatt nyugszanak meg ilyenkor, hiaba mondjak hangzatosan hogy meg nincs vege a parharcnak meg nagyon oda kell figyelni.

Pszicho ora vege, kurva nagy makunk volt tegnap.
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8195
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2018. április 12., csütörtök 8:14

Bale a bal oldalon? Hogy megint küllőzzön össze vissza? Kösz nem.

Amúgy nekem is nagyon hiányzott Karim játéka onnan középről. Ő legalább tudott volna birkózni a védőkkel.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62624
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. április 12., csütörtök 8:06

bár a kapkodás és bizonytalanság azért látszott rajta, de nem igazán hibázott).
Persze, hogy alig hibázik, aki nincs involválva a meccsbe.

Jó, alapesetben jó lett volna Karim, persze. De azért örülök, hogy nem volt pályán, mert így egy érvvel több lett a zsebemben.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. április 12., csütörtök 8:02

Realista24 írta:
kiserik írta:Ide senki nem ír? Hát mi a tököm volt ez az első félidei "taktika"? A szünetben viszont szépet mentett, de végig hiányzott Karim, akire fel lehetett volna lőnni a bogyót.
Alapvetően nem Karim hiányzott szerintem.
A kezdővel volt gond. Casemiro Varane mellé raktam volna, előre pedig Asensiót vagy Lucast Bale helyére. Hátul lett volna egy stabil tankunk, elől meg egy gyors ember, aki focizni is tud, középen meg Kova lett volna a brazil helyett. Én így kezdtem volna, aztán a másodikban jöhet a padon maradt spanyol és Karim.

Mindegy, megúsztuk.
De,de. Karim kellett volna, mint egy falat kenyér. A két csere után sem változott semmi se, CR kilépett a szélre középen meg senki sem volt. Casemiro-Vallejó cserének sem láttam volna az értelmét, nem egyénként volt gyenge a spanyol (bár a kapkodás és bizonytalanság azért látszott rajta, de nem igazán hibázott).

Bale totál fals, kijött egyáltalán tegnap megnézni a második félidőt vagy elment golfozni? Mondjuk játszhatott volna megint a BAL oldalon középpályást és jobbon Lucas Casemiro nélkül.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62624
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. április 12., csütörtök 7:53

kiserik írta:Ide senki nem ír? Hát mi a tököm volt ez az első félidei "taktika"? A szünetben viszont szépet mentett, de végig hiányzott Karim, akire fel lehetett volna lőnni a bogyót.
Alapvetően nem Karim hiányzott szerintem.
A kezdővel volt gond. Casemiro Varane mellé raktam volna, előre pedig Asensiót vagy Lucast Bale helyére. Hátul lett volna egy stabil tankunk, elől meg egy gyors ember, aki focizni is tud, középen meg Kova lett volna a brazil helyett. Én így kezdtem volna, aztán a másodikban jöhet a padon maradt spanyol és Karim.

Mindegy, megúsztuk.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

kiserik
Hozzászólások: 5749
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: kiserik » 2018. április 12., csütörtök 7:50

Ide senki nem ír? Hát mi a tököm volt ez az első félidei "taktika"? A szünetben viszont szépet mentett, de végig hiányzott Karim, akire fel lehetett volna lőnni a bogyót.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2018. április 5., csütörtök 7:46

Realista24 írta:Florentino broke protocol by celebrating Cristiano’s goal in front of the opposition’s owners in Juventus Stadium after CR7’s overhead kick goal. This is the third time he does this after Benzema’s goal against Lyon (2011) and Ramos’ CL Final goal against Atlético (2014). [marca]
:coffee:


Emlékszem a matrac elleni örömére,hatalmas úriember volt ahogy visszafogta magát,én valahogy így reagáltam volna :D

https://youtu.be/CTITiKGE8ig
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9819
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: sebydani » 2018. április 4., szerda 22:27

Ramos
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
BLaZE
Hozzászólások: 716
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:29
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Newcastle
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: BLaZE » 2018. április 4., szerda 22:25

Rosszul emlékszem lehet, de Ramos góljánál ugrott fel? Vagy az a walesi baratunknal volt? :hmmm:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára BLaZE 2018. április 4., szerda 22:28-kor.
halálomig madridista leszek

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62624
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. április 4., szerda 21:55

Florentino broke protocol by celebrating Cristiano’s goal in front of the opposition’s owners in Juventus Stadium after CR7’s overhead kick goal. This is the third time he does this after Benzema’s goal against Lyon (2011) and Ramos’ CL Final goal against Atlético (2014). [marca]
:coffee:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: sonic » 2018. március 31., szombat 19:33

Realista24 írta:Zidane has informed Florentino that he wants to continue at Real Madrid next season 48 hours before facing PSG in the CL last of 16 (no matter what the elimination result against PSG was). [@Radioestadio]
En ugy ertesultem hogy 31.5 oraval a parharc elott kozolte vele. Ebed idoben. A menu palicleves es krumplis kocka volt. Florentino repetazott a masodikbol, Zizou csoroge fankot evett malnahabbal.
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62624
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. március 31., szombat 19:26

Zidane has informed Florentino that he wants to continue at Real Madrid next season 48 hours before facing PSG in the CL last of 16 (no matter what the elimination result against PSG was). [@Radioestadio]
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5087
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2018. március 9., péntek 17:42

mindegyiknek megvan a maga helye. nekem pl tetszett hogy nem akarta Iscot mindenáron bepaszírozni a PSG ellen mert gyorsabb, dinamikusabb párharc volt, ellenben pl egy Juve ellen meg ki nem hagynám mert oda az kell. most nagyon tetszett hogy váltott, alkalmazkodott és nem volt mérhetetlenül makacs. ahogy elhangzott most egy érdekes idő jön hogy mindenki elérhető mihez kezd. nagyon király lenne ha ő lenne az edző jövőre is de sztem mindenki elismeri hogy amit az ősszel csinált az nem volt elég ehhez de amit most a PSG ellen az meg igen. nagy nyár lesz, nagy nyárnak kell lennie minden tekintetben, remélhetőleg tanult az idei szezonból mert nagyon taúlságos és megteszi a szükséges lépéseket és akkor itt bizony egy kisebb Fergie szerű dinasztia is összejöhet.

kiserik
Hozzászólások: 5749
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: kiserik » 2018. március 9., péntek 17:38

Kerlon írta:
kiserik írta: Én most leszek kíváncsi a következő lépésére és ez nálam nagyban befolyásolja a megítélését. Ahogy már írtam korábban is, érdekes lesz, hogy ha mindenki felépül milyen formációt akar játszatni (a megbukott 433-at, a megbukott 41212-t, vagy a működő 442-t 2 szélsővel?).
nem érzem, hogy az előbbi kettő megbukott volna, de mindegyik máskor használható
A vereségeink:
09.20. Rm-Betis 0-1 4312
10.29. Girona-RM 1-2 4312
11.01. Tottenham-RM 3-1 4312
12.23. RM-Barcelona 0-3 4312
01.13. RM-Villareal 0-1 4312
01.24. RM-Leganes 0-1 433
02.27. Espanyol-RM 1-0 4231 (na itt még csatárunk se volt)

A döntetleneket had ne írjam ki, de ott is döntően 4312 (ugye én ezt írtam 41212-nek, ez a rombuszos szar) és 433 volt a felállás.

Az a probléma, hogy CR és Karim miatt a 433 alapból bukik, mert CR egyedül nem jó csatárnak, de szélsőnek sem az igazi már, Karim meg egyedül szintén nem jó csatárnak, így ketten kell elől kolbászoljanak. A 4312 meg egyszerűen nem megy nekünk, nincs széljáték, vagy akkor a szélső védők helyén megbaszkódnak minket, nincs elől megfelelő mennyiségű mozgás, és nincs egy olyan tkp, aki lendületből odaverne bárkinek, hiányzik a tempó. Ami bevált az a 442 2 szélsővel, de az meg bukik a KCM miatt. Érdekes és tanulságos időszak következik.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. március 9., péntek 17:18

kiserik írta:
h3x0r írta:En a teli kuldjuk el Zidane-t hullam kozben ugy voltam, hogy majd a PSG elleni meccsek utan dontok a sorsarol. Ha esetleg ugy alakul, hogy a kovetkezo korben ki is esunk a BL-bol, tolem akkor is megkapna a kovetkezo evet. Viszont nem szeretnek jovore is a BBC-vel nekiindulni a szezonnak. Birom Lucast a madridizmusa, Asensiot pedig a meccseket eldonto villanasai miatt, viszont lattuk osszel milyen az, ha folyamatosan jol kell (kene) teljesiteni. Nyaron a minimum elvaras egy tamado a kezdobe.
Én most leszek kíváncsi a következő lépésére és ez nálam nagyban befolyásolja a megítélését. Ahogy már írtam korábban is, érdekes lesz, hogy ha mindenki felépül milyen formációt akar játszatni (a megbukott 433-at, a megbukott 41212-t, vagy a működő 442-t 2 szélsővel?).
nem érzem, hogy az előbbi kettő megbukott volna, de mindegyik máskor használható
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 87 regisztrált és 0 vendég