Edző és vezetőség

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
lestat
Hozzászólások: 5162
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: lestat » 2015. december 11., péntek 15:19

Nem kell ide Mourinho....vagy Zidane par ev mulva vagy Ancelotti...de varjuk meg mit alkot iden benitez.

A f
Figo féle nyilatkozatnak örülök remélem egyszer láthatjuk mint elnök.
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
schranzer
Hozzászólások: 768
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 17:26
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Ronaldo (R9)
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: schranzer » 2015. december 11., péntek 15:17

Matt009 írta: Ha egyébként Mou visszahívása megfordult Perez fejében, akkor az kőkemény irónia, mert egy olyan edző jönne vissza, aki abszolút kivenné Perez kezéből a dolgokat. Ha ezt Perez hajlandó bevállalni a sikerek érdekében, akkor miért nem hagyja az aktuális edző nyugodtan dolgozni? Ha meg az aktuális edzőt nem tartja önmagában eléggé felkészültnek a Real vezetésére, akkor miért nevezte egyáltalán ki?
Szerintem NEM TUDJA. :lol: :lol:
Navas - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Kovacic, Kroos, Modric - Isco - Bale, CR

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2015. december 11., péntek 15:07

Nagyon tisztelem Mourinho eredményeit, és effektívnek gondolom a munkamódszereit, ettől függetlenül nem szeretném megint a padunkon látni. Nem kompatibilis a Reallal. El kéne már felejteni a defenzív felfogású edzőket, támadószellemű edzőt kellene hozni, aki engedné a játékosokat futballozni, és aki a meccseket szeretné megnyerni, nem kibekkelni.


Ha egyébként Mou visszahívása megfordult Perez fejében, akkor az kőkemény irónia, mert egy olyan edző jönne vissza, aki abszolút kivenné Perez kezéből a dolgokat. Ha ezt Perez hajlandó bevállalni a sikerek érdekében, akkor miért nem hagyja az aktuális edző nyugodtan dolgozni? Ha meg az aktuális edzőt nem tartja önmagában eléggé felkészültnek a Real vezetésére, akkor miért nevezte egyáltalán ki?

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13157
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. december 11., péntek 14:52

Kár, hogy kevesen gondolkodnak így mostanság. Persze, lehet, hogy ha éppen ő kerülne az elnöki székben, ugyan olyan lenne minden mint most...de én azért kipróbálnám

Avatar
schranzer
Hozzászólások: 768
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 17:26
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Ronaldo (R9)
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: schranzer » 2015. december 11., péntek 14:29

Nos, bizonyos dolgokat jól csinálnak, másokat nem annyira. Meg kell lennie az egyensúlynak a pénzügyi és a sportszakmai szempontok között. Nem jó a leggazdagabb klubnak lenni, ha nem nyersz semmit. Meg kell találni az egyensúlyt. - Figo
Remélem Perez fülébe jut valahogy :coffee:
Navas - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Kovacic, Kroos, Modric - Isco - Bale, CR

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13157
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. december 11., péntek 14:28

Nah, én felállnék és kimennék a műsorból...

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62857
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. december 11., péntek 14:18

El Maestro írta:Bőven elég idén Benitez faszságait "kiélvezni". Nem kell ide még egyszer egy hasonló játékfilozófiával megáldott edző, Jose meg főleg nem. :coffee: :roll:
+1
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
El Maestro
Hozzászólások: 1229
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 17:19
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zinedine Zidane, Iker Casillas, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modric, Marcelo, Toni Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Chicago Bulls

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: El Maestro » 2015. december 11., péntek 14:14

Bőven elég idén Benitez faszságait "kiélvezni". Nem kell ide még egyszer egy hasonló játékfilozófiával megáldott edző, Jose meg főleg nem. :coffee: :roll:

Avatar
LiamGallagher
Hozzászólások: 1265
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 11:28
Kedvenc játékosaid: Raúl,Zidane,R9,RC,Toni Kroos,CR,Ramos, Karim
Kedvenc csapatod: Békéscsaba,HSV,Real Madrid
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: LiamGallagher » 2015. december 11., péntek 14:10

Jó edző, a világ egyik legjobbja, de nem Real kispadra való, pont.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: BBeno » 2015. december 11., péntek 14:03

remélem nem maradok egyedül :coffee:
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

sentry
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:44

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: sentry » 2015. december 11., péntek 14:01

Realista24 írta:Felröppentek a hírek megint, hogy Pérez Mout akarja Rafa helyére. Te?
Lehet szétb_sznék valamit mérgemben.... felérne egy gyomorszájon veréssel.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62857
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. december 11., péntek 13:58

Felröppentek a hírek megint, hogy Pérez Mout akarja Rafa helyére. Te?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2015. december 7., hétfő 17:34

El Unico írta:Edző: Zinedine Zidane :shifty:

------------------Navas
Carvajal--Varane---Ramos--Marcelo
-------James---Kroos---Modric
----Isco----------------------Ronaldo
-----------------Benzema
Iscot kitennéd támadónak a jobbosra az idei szezonja alapján? :hmmm: Egy sorral hátrébb, és a túloldalon lenne az ő helye szerintem, legalábbis én ott láttam eddig a legjobban játszani - meg a tavaly őszi 4-4-2-ben szintén azon a szélen. Persze nyilván láthatod így, csak az idei játéka alapján csodálkozok, hogy valaki még ezen a poszton erőltetné tovább.

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6659
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2015. december 7., hétfő 13:28

kiserik írta:
El Unico írta:Edző: Zinedine Zidane :shifty:

------------------Navas
Carvajal--Varane---Ramos--Marcelo
-------James---Kroos---Modric
----Isco----------------------Ronaldo
-----------------Benzema

Casilla; Arbeloa, Pepe, Nacho, Llorente, Danilo; Bale, Casemiro, Cheryshev, Odegaard, Kovacic, Jesé, Vazquez, Mayoral.

Nyáron pedig átszabhatja a keretet amilyenre akarja :rock: :rock: :rock: :shifty: :shifty:
Írtad, hogy edző vagy. Engem az érdekelne, hogy szakmai szempontból mi indokolja a 433-as felálláshoz való ragaszkodást?
Nem indokolja semmi,en aszerint helyeznem el oket igy a palyan,mert igy kozel mindenki olyan poszton jatszana,ami szamara elonyos,talan annyit valtoztatnek meg,hogy James lenne a TKP. Igazabol a felallas csak egy alap,nem szabad ragaszkodni a magnestablahoz. Sok ember elvesz a reszletekben,ma mar nincs olyan nagy

jelentosege annak hogy 4-3-3 vagy 4-1-4-1 vagy akarmi mas,sokkal fontosabb az osszeszokottsag es a stilus. Egy meccsen belul rengeteget valtozik a felallas,nalunk eleve nem is szabad ezt komolyan venni,mert elol vannak negyen,meg hatul negyen,a ket sor kozott meg Modric es Kroos szaladgal. Ezert adnam el Balet,CR-hez es Benzemahoz ragaszkodom,James is Isco is alap nalam,Kroos es Modric is,szoval adott minden.
James es Isco kozeppalyas vedekezese nagyon sokat segitene,tamadasban meg amugy is jok vagyunk. Na mindegy ez csak az en velemenyem,nekem ez a kezdo tetszene a legjobban. Es nagyon szeretnem Zidanet a padon latni,hatalmas dobas lenne Pereztol!
:goat:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. december 5., szombat 8:42

Amúgy az élet iróniája, hogy egy olyan játékos miatt zárnak ki minket a kupából, aki nálunk sem akar maradni, de itt tartották feleslegesen...
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7415
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Steve » 2015. december 4., péntek 19:47

morientes írta:
Javíts ki légyszíves ha azt írtam volna, hogy morientes ezt írta vagy azt írta, vagy véletlen Töled idéztem volna és így úgy tünne, hogy Neked reagáltam bármire is. Ha így lenne javíts ki nyugodtan.
Nem.Èn idèztem toled,hogy megtámogassam a mondanivalomat.Ha ez gond,akkor bocsánat.
A magam részéröl annyit tudok hozzátenni, hogy én régebb óta vagyok szurkoló, mint itt páran megszülettek
Ha ez a mèrvado,akkor ezt a versenyt asszem magasan megnyertem.De hát nem ez a mèrvado.Ez semmit nem jelent.
Na finito que fui.
èn sem Veled, sem mással nem szándékoztam vitázni. Leírtam a véleményemet. Ez a bocsánat és stb...felesleges. Tényleg. Mindenképp kiszállok itt a storyból, mert felesleges mindenféle személyeskedésbe belemenni.

Utoljára leírnám, eszembe sem jutott Téged kiemelni, Veled vitatkozni. Töled/személyedtöl függetlenül írtam le az adott véleményemet a felmerült témában. HA Veled, vagy bárkivel személyesen bajom lenne, vagy a mondandóval, azt nyomatékosan érzékeltetném ez az egy biztos. :D


Versenyezni pláne nem akarok senkivel. Felesleges volt megjegyeznem mennyi ideje vagyok Real szurkoló. Csak azért tettem, hogy érzékeltessem nem fordulok el hirtelen a csapattól.

Szóval ha én lekapcsolódnék erröl a fonalról. :agree:

Ettöl még több dolog nem tetszik. Leginkább legnagyobb sajnálatomra a foci nem.

Remélem minden pozitív irányba változik és itt a fórumon majd azért megy a vita, hogy ki lötte a legszebb gólt, ki a legjobb játékosunk, ki miatt lett újabb BL serleg. :)

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. december 4., péntek 19:30

Javíts ki légyszíves ha azt írtam volna, hogy morientes ezt írta vagy azt írta, vagy véletlen Töled idéztem volna és így úgy tünne, hogy Neked reagáltam bármire is. Ha így lenne javíts ki nyugodtan.
Nem.Èn idèztem toled,hogy megtámogassam a mondanivalomat.Ha ez gond,akkor bocsánat.
A magam részéröl annyit tudok hozzátenni, hogy én régebb óta vagyok szurkoló, mint itt páran megszülettek
Ha ez a mèrvado,akkor ezt a versenyt asszem magasan megnyertem.De hát nem ez a mèrvado.Ez semmit nem jelent.
Na finito que fui.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7415
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Steve » 2015. december 4., péntek 19:05

morientes írta:
Viszont elég kellemetlen,ez a nem vagy Madridista, divatszurkoló, mehetsz a Barcának tapsikolni ...ez a szövegelés elég felhúzó.
Mondjuk èn ilyesmit nem irtam.Más sem nagyon azt hiszem.De mèg csak fel sem vagyok háborodva ha valaki máshogy gondolja.Az,meg ha valaki fel van háborodva,mert èn nem ugy gondolom,----???????az nem tud èrdekelni.
Javíts ki légyszíves ha azt írtam volna, hogy morientes ezt írta vagy azt írta, vagy véletlen Töled idéztem volna és így úgy tünne, hogy Neked reagáltam bármire is. Ha így lenne javíts ki nyugodtan.

Àltalanosságban írtam le a véleményemet, összefogva az x oldalon általam olvasottakat és arra összességében reagáltam. Még csak eszembe sem jutott Rád reagálni csak. Azt akkor a mondandód külön kiemelésével jeleztem volna.


A véleményemet leírtam. Mindenki mindenfélélét itt hozzátesz a maga szájíze szerint és ahogy nézem mindenki mindenféleképpen kisarkít dolgokat. Természetesen erröl szól a fórum. Mindenkinek szíve joga dolgokat a maga gondolkodása szerint értelmezni.

A magam részéröl annyit tudok hozzátenni, hogy én régebb óta vagyok szurkoló, mint itt páran megszülettek. Ennek a csapatnak vannak pozitív értékei, Beníteznek is voltak pozitív húzásai. Jelenleg Perez ügyködése sem visz arra, hogy kapát-kaszát ragadjak, de nem tetszik sok dolog.
A Realtól nem hiszem, hogy elrordulok, azt eddig sem tettem.

Viszont a meccseket edzötöl, játékos személyétöl szeretném élvezni, mert számomra a foci a lényeg.

..számomra itt a vallás, a szentimentalizmus és mindenféle érzelmek belekeverése, ki madridista ki nem..az blabla..

Az az igazság, hogy a varázslatos szemetgyönyörködtetö fociról nem tudunk beszélni, ezért megy itt a szófosás minden másról, érzelmekröl, egyebekröl. Èn annyit akartam írni, hogy számomra a foci lenne a fontos, nem az hogy ki mennyire és milyen szurkoló, mert az nem érdekel.

A magam részéröl erröl többet nem nagyon fogok írni, mert nincs mit érdemben hozzátennem, ha meg a mondandóm nem releváns valakinek ez ügyben, akkor nyilván nem változtatom meg a véleményét és nem is akarom diktátorként az én látásvilágom másra kényszeríteni. "Többet nem tudok mondani kérem kapcsolja ki"

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. december 4., péntek 18:44

Viszont elég kellemetlen,ez a nem vagy Madridista, divatszurkoló, mehetsz a Barcának tapsikolni ...ez a szövegelés elég felhúzó.
Mondjuk èn ilyesmit nem irtam.Más sem nagyon azt hiszem.De mèg csak fel sem vagyok háborodva ha valaki máshogy gondolja.Az,meg ha valaki fel van háborodva,mert èn nem ugy gondolom,az nem tud èrdekelni.
en elso sorban keresztyen vagyok, aztan Magyar, es csak azutan vagyok kesobb a sorban madridista.
Mindenkinek más a fontos.Van akinek a keresztènysèg,van akinek a nemzeti identitása,meg van akinek a Real Madrid,meg olyan is van,akinek az,hogy holnap lesz e kenyèr.De egy biztos...senki,mondom SENKI nem kulonb a másiknál,csak mert mást tart fontosnak.
Ès akkor,a fenti sorokat olvasva,megfordul a fejemben,hogy ki is itt a szentimentális? :roll:
Na de,elèg az offolásbol,rèszemrol ezt a tèmát èn befejeztem.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
miVida
Hozzászólások: 1046
Csatlakozott: 2013. augusztus 3., szombat 11:11
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema (Marcelo,Kovacic,Kroos)
Kedvenc csapatod: Real Madrid (DVSC, Francia válogatott)
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: miVida » 2015. december 4., péntek 18:33

En nem tudom minek kell ilyen szentimentalisnak lenni... elfordulni a Real Madridtol meg elveszteni a hitet... tudnatok valtani mas csapatra es Real ellen szurkolni? En soha!
De erdekel ez engem kulonoskeppen? Dehogyis!! Most azert h el tudjam mondani masoknak h az en csapatom nyert es h milyen meno vagyok h az a csapat a legjobb akinek en szurkolok... wow! mi hasznom belole? jo erzes? Vannak ennel sokkal fontosabb dolgok is... mi van ha a Real 5 even keresztul triplazik es itt vannak a legjobb jatekosok meg edzo (Klopp) a vilagon, kozben meg pl. rakkal kuzdesz, elveszted a hazad, a szeretteidet, lerohanjak az orszagodat... ne hogy mar egy klub csapat legyen az iranyito tenyezo az eletedbe!
Szamomra nincs kedvesebb csapat a Realnal, de en elso sorban keresztyen vagyok, aztan Magyar, es csak azutan vagyok kesobb a sorban madridista.

Aztan muszaj ide irnom de az az idezet a Bibliabol itt az alairasomban az nagyon idevag... Ez az elet nem hosszu es habar sok mindenre szert tehetunk, de ha halal utan a pokolba kotunk ki akkor belatjuk mennyire semmit sem er ez a vilagi eletben szerzett akarmi...
Mert mit használ az embernek, ha az egész világot megnyeri is, de az ő lelkében kárt vall? Avagy micsoda váltságot adhat az ember az ő lelkéért?

Courtois - Odriozola-Ramos-Varane-Alaba - Kovacic-Kroos - Isco - Hazard-Mbappé-Asensio


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 158 regisztrált és 0 vendég