Edző és vezetőség

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3779
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Mickey » 2021. június 2., szerda 9:09

Rá nem számítottam, de mindig bírtam a hozzáállását ! B-)

Egyébként meg, LV mint Eternal Warrior....kép komment: Eterno Arbeloa , királyság .

De ez a "sárgás" mez továbbra sem tetszik.
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2021. június 2., szerda 8:55

TheBull6 írta:
Dupla D írta: Alvaro haja milyen most? Tekintélyt parancsoló még? Mert akkor nem lesz gond.
Ennél frissebbet nem találsz róla. :D
Köszönöm. Nekem ez továbbra is tekintélyt parancsolónak tűnik. Minden rendben.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: sonic » 2021. június 2., szerda 8:46

füst írta: Remélem elmegy akkor Ramos, mert a táplálékláncban bőven Arbeloa felett áll. Sőt, szerintem Ancelotti felett is.
En is remelem. Bar nemhinnem hogy Ancelottival bajszot akasztana, de jobb a biztonsag. Az egyetlen problema az hogy ha Varane is lelep akkor elkepzelheto hogy igazolni kell egy kozepso vwdot, az meg nem tul jo.
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
füst
Hozzászólások: 3856
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: füst » 2021. június 2., szerda 8:42

Remélem elmegy akkor Ramos, mert a táplálékláncban bőven Arbeloa felett áll. Sőt, szerintem Ancelotti felett is.

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: sonic » 2021. június 2., szerda 8:37

A spartai szerintem jo valasztas, ha mas nem egy ket tenyerbemaszo k*csognek beszol. Verbeli madridista, jo mentalitasu. Szakmailag nem tudjuk mit ad hozza, de majd kiderul.
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
TheBull6
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2013. szeptember 2., hétfő 0:07

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: TheBull6 » 2021. június 2., szerda 8:37

Dupla D írta: Alvaro haja milyen most? Tekintélyt parancsoló még? Mert akkor nem lesz gond.
Ennél frissebbet nem találsz róla. :D

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2021. június 2., szerda 8:35

Alvaro haja milyen most? Tekintélyt parancsoló még? Mert akkor nem lesz gond.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
TheBull6
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2013. szeptember 2., hétfő 0:07

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: TheBull6 » 2021. június 2., szerda 8:25

lordgabi írta: A spártait követem Intsán a kezdetek óta, elég komoly edzéseket és futásokat lenyom, amióta visszavonult, és végig szurkolt folyamatosan nekünk, foglalkozik velünk mint Guti, miután szögre akasztotta. Most is kapott az új mezből névvel és számmal is, a mentalitással gond biztos nem lesz. B-)
Valamint edző is az utánpótlásnál valahol ha jól tudom. Egy pillanatra nem szakadt el kb Madridtól mióta szögre akasztotta.

:sziv:

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3372
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Yazid » 2021. június 2., szerda 8:13

nagyon várom az első nyilatkozatát!


nagyon örül hogy újra itt lehet, perezzel szinte csókos a kapcsolata, olyan mintha csak tegnap ment volna el, mikor is 6éve? de tényleg mivel a csapat kb ugyanaz :lol:


mariska nincs meg cr

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3563
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2021. június 2., szerda 8:13

lordgabi írta: A spártait követem Intsán a kezdetek óta, elég komoly edzéseket és futásokat lenyom, amióta visszavonult, és végig szurkolt folyamatosan nekünk, foglalkozik velünk mint Guti, miután szögre akasztotta. Most is kapott az új mezből névvel és számmal is, a mentalitással gond biztos nem lesz. B-)
:sziv: :sziv:
Fuhh, Arbeloa..
Nem ő volt a legnagyobb ász, de mégis ő az..

Alakul a Szupercsapat a padon, kell még egy MrT és kész is :D
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Leno16
Hozzászólások: 85
Csatlakozott: 2021. január 11., hétfő 11:24
Kedvenc játékosaid: Raul Gonzalez, Isco, S.Ramos.
Kedvenc csapatod: Real Madrid.

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Leno16 » 2021. június 2., szerda 8:01

Vini mehet kölcsönbe, ha nagyin nincs senki esetleg Meg lehet már próbálni ezt a Richarlison gyereket miylen potenciál van benne , Carlo csak elitezne 😆 dominic-calvert-lewin csere csatárnak. 😁

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2021. június 2., szerda 7:13

dzsi91 írta: Meghát ha nem igazolunk semmi értelmeset az atyaúristen sem tud rajtunk segíteni szóval a játék továbbra is a túlélésről szól. Erre Carlot jó megoldásnak látom. Odakell rakni mellé raúlt. Többet lehet tanúlni a Real másodedzőjeként mint bármelyik bundesliga csapat élén szerintem.

Meghamár ennyire nincs pénz meg ennyire túlakarjuk élni a dolgot hozzuk vissza Cét is :D
Viniciusbol nem lesz hirtelen egy golvago, Asensio se fog nekimenni a vedelmekben. Viszont itt van Hazard, aki melyen tudasa alatt jatszott es Bale, aki itt se volt. Ha tenyleg nem tudunk igazolni, akkor viszont csak abban lehet bizni, hogy Carlo valahogy kisajtol beloluk egy jo idenyt, valoszinuleg ezen fog mulni a szezonunk, meg az o allasa is.

M@dridista@
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2019. július 21., vasárnap 12:33

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: M@dridista@ » 2021. június 2., szerda 6:35

Becks23 írta:
dzsi91 írta: Egyrészt engem ezzel a húzással megvettek kilóra, mert Carlo mint megoldás szerintem felsem merült senkiben,bennem sem.

Másrészt azért vak én se vagyok, vészmegoldás, abból a legjobb mert egyszerre nyugodott meg az öltöző és a szurkolók is. A lehető legjobb átmeneti megoldás született, ami elsülhet nagyon balul vagy nagyon jól de Ancelotti edzői karrierje jelenleg ott tart,hogy ez az utolsó nagy dobása lehet és a szobrát nekhiszem,hogy ledönteni egy itteni bukóval.

Ugye minden ami nem Zidane-al kezdődik számomra tökéletes nem lehet,de megtaláltuk a Zidanehoz leginkább hasonlító kalibert, kérdés mennyi energia van még az öregben.

Meghát ha nem igazolunk semmi értelmeset az atyaúristen sem tud rajtunk segíteni szóval a játék továbbra is a túlélésről szól. Erre Carlot jó megoldásnak látom. Odakell rakni mellé raúlt. Többet lehet tanúlni a Real másodedzőjeként mint bármelyik bundesliga csapat élén szerintem.

Meghamár ennyire nincs pénz meg ennyire túlakarjuk élni a dolgot hozzuk vissza Cét is :D
Ha már reaktiválunk és a múltból élünk, akkor nem is értem amúgy miért nem hoztuk még vissza Ronaldót... neki legalább tényleg lenne értelme.
Ha nem jön sem Haaland sem a teknős akkor igenis kötelességük vissza hozni CRt
Minden más hibás döntés
Csak a vak nem látja hogy idén is gól lövés nem ment

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6459
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2021. június 2., szerda 5:52

A spártait követem Intsán a kezdetek óta, elég komoly edzéseket és futásokat lenyom, amióta visszavonult, és végig szurkolt folyamatosan nekünk, foglalkozik velünk mint Guti, miután szögre akasztotta. Most is kapott az új mezből névvel és számmal is, a mentalitással gond biztos nem lesz. B-)
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Remy » 2021. június 1., kedd 23:51

sebydani írta:
Pad'em írta: Hohooo gyerekek

🚨🚨🌕| Alvaro Arbeloa will be Carlo Ancelotti's assistant at Real Madrid. @jfelixdiaz #rmalive
Tekintély a maxon :salute:
Amúgy én Roby Carlost is megnézném egy ilyen pozícióban. Bár azzal is elvagyok, amit most csinál. Imádom, hogy mindenhol ott van. :sziv:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8187
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Faust » 2021. június 1., kedd 23:40

madridronie írta: Annyira meg azért nem sz@r keret ez még így sem (erre a legjobb példa az idei év), hogy ez teljesíthetetlen, illetve megugorhatatlan feladat legyen Carlo papának. Én nagyon örülök, egyben drukkolok neki! :shifty:
A rommá facsart emberek egy évvel öregebbek lesznek, és lenyomnak most egy tök felesleges EB-t. Nem fogja bírni ez a keret, ahhoz túl sok az alsóházi selejt. :-(

Gknight007
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 15:56

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Gknight007 » 2021. június 1., kedd 23:36

Ha igazán a korábbi sikerreceptet akarnánk követni, akkor kellene pár év Mourinho először. Mert azt a keretet ő tanította meg támadni, villámgyorsan felérni, kaparni. Csakhát bolond volt, és ez átragadt a csapatra is. De ő szívfájdalom nélkül vágna ki a csapatból bárkit, aki nem üti meg a szintet. Carlo papa utánna jött, ő nem rontotta el azt ami a Mou csapatban jó volt, és hozzátette a nyugodt, higgadt profizmusát. A Bl csapat az ő közös érdemük, amit aztán Zidane vezetett a csúcsra zseniálisan. Én a magam részéről Pintusban bízom, ha ő összerakja a játékosokat, akkor itt még bármi lehet. Isco ha tud mozogni, Asensio ha nem csak sétálgat, Vini ha nem a seggén veszi a levegőt mert eszetlenül kifutja magát, és sorohatnám... Carlot én nagyon kedvelem, őszíntén tudok neki, és a csapatnak szurkolni. Arbeola pedig, eszembe se jutott eddig, hogy ő jöhetne de pokolian örülök neki. Belőle még azt is kinézem hogy Ramos is leüvölti ha az nem rakja fejben össze magát rendesen.

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: madridronie » 2021. június 1., kedd 23:30

A lehetőségeinkhez mérten szerintem is a legjobb választás, már csak a csapat kemény magja és a zökkenőmentes átmenet miatt is! Imádni való az öreg, nem nagyon lehet nem szeretni és remélhetőleg a Sors most majd visszaad neki valamit abból, amit akkor elvett Tőle, mikor full igazságtalanul kibaszták a mai napig érthetetlen módon.
A baj az, hogy ezek 2013/14-ben voltunk es meg mindig itt van a jatekosok 90%-a :lol:
Utóbbi sokat elmond a helyzetünkről, gyakorlatilag még mindig abból a csapatból élünk! :lol: :lol: :lol: Véleményem szerint, ha idén másként is alakult volna a háttérsztori, Zizou legkésőbb jövőre akkor is biztosan elhagyta volna klubot, akár elkezdi a generációváltást végre, akár nem (de hogy nem fejezte volna be teljesen, az is fix). Ha így nézzük, még akár jól is elsülhet a dolog az öreggel. Tekintéllyel, hangulattal biztosan nem lesz gond; ami pedig az építkezést, illetve a foci új szeleit illeti Zizounál vélhetően nem lesz semmivel sem rosszabb, vagyis csak felfelé vezethet az út. :kalapos:

Illetve még valami, most azért a reális elvárások sem ugyanazok ezzel a csapattal, mint amik 2014-ben voltak. Elsősorban a hazai porondon (bajnokság, Kupa) kellene helytállnia és nem a BL serleget hajszolnia egy feszt! B-) Arra majd ott lesz az őt követő és a "kétkedő fanyalgók" által most is óhajtott új generációs fritz edzők egyike 1,5-2 év múlva (hozzátéve, hogy én se bántam volna adott esetben, de ez most megint nem volt opció ilyen-olyan okokból). Annyira meg azért nem sz@r keret ez még így sem (erre a legjobb példa az idei év), hogy ez teljesíthetetlen, illetve megugorhatatlan feladat legyen Carlo papának. Én nagyon örülök, egyben drukkolok neki! :shifty:
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Remy » 2021. június 1., kedd 23:27

Mentalitása 10/10. Így, hogy nem Raúl vagy esetleg Xabi, szerintem tökéletes választás.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8197
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2021. június 1., kedd 23:19

Pad'em írta: Hohooo gyerekek

🚨🚨🌕| Alvaro Arbeloa will be Carlo Ancelotti's assistant at Real Madrid. @jfelixdiaz #rmalive
Mi tortenik itt? Egyre jobb dontesek jonnek elo.

Arbeloa sosem volt nagy jatekos, de hogy az oltozot ossze tudja fogni es motivalni nagyon tud, az biztos.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 110 regisztrált és 0 vendég