Edző és vezetőség

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11219
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2017. június 4., vasárnap 20:37

Ancelotti vakarja a fejét mint obivan kenobi amikor tanítványából Vader nagyúr lett :mrgreen:
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9595
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: KAG » 2017. június 4., vasárnap 19:15

füst írta:Szörnyen kiváncsi lennék hogy Mourinho ilyenkor mit gondolhat, mit érezhet Zidane-nal és a Real Madriddal kapcsolatban.
Meg úgy általában a vén róka edzők gondolatait is nagyon szivesen olvasnám, Ancelotti, SAF, Capello, VdB és a többiek.... vajon mit gondolhatnak?

Mourinho tuti abban van, hogy még mindig Ő a legjobb edző a világon.
Nem tudom elképzelni arról a fasziról, hogy a saját fejében ne Ő lenne a nr1.
ZIDANE

Avatar
füst
Hozzászólások: 3865
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: füst » 2017. június 4., vasárnap 19:05

Szörnyen kiváncsi lennék hogy Mourinho ilyenkor mit gondolhat, mit érezhet Zidane-nal és a Real Madriddal kapcsolatban.
Meg úgy általában a vén róka edzők gondolatait is nagyon szivesen olvasnám, Ancelotti, SAF, Capello, VdB és a többiek.... vajon mit gondolhatnak?

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: wxyz » 2017. június 4., vasárnap 15:03

Sokat kritizáltam Zidanet, de most csak elismerni tudom. A BL végére nagyon összeállt az egész. Konkrétan ki lett véreztetve a Juventus és az Atletico is. Nem csak az erőnlét miatt, a játék és a taktika is rendben volt.

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4930
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2017. június 4., vasárnap 14:55

Nem tudom ez a vilagbajnok aranylabdas mit csinal ott a padon meccsrol meccsre de ez elkepeszto. A legnagyobb meccsek es rangadok ele nyugodtsaggal ulok le mert tudom hogy barkit begyalulunk ha nem csesszuk el a meccset az elso percekben. Valamit nagyon tud. Mindenki keresi a titkat meg hogy mi volt a masodik feludoben is de senki nem talalja ez a legdurvabb. Mar most top3as edzo.

Es hogy a vezetosegre is kiterjek: kumma jol van menedzselve a keret, es remekul vannak vegyitve a fiatalok es a tapasztaltabbak, ha jon Mbappe nem lesz gyakorlatilag olyan poszt ahol ne lenne egy rohadt nagy tehetsegunk Modricek kesobbi potlasara.. van egy olyan erzesem, durva kimondani cimvedes utan hogy ez csak a kezdet.
Theo, Kova, Asensio, Mbappe... :ozil: :agree:

petiamadridista
Hozzászólások: 5256
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2017. június 4., vasárnap 11:41

Nincsenek szavak a tegnap estére. Nagy volt az utóbbi két BL döntő is, de ez a történelmi címvédés, ez az elképesztő henger nekem az utóbbi 17 éves realos pályafutásom legszebb estéjét hozta, megkoronázása egy kornak. Nagyon hálás vagyok a csapatnak, hatalmas élmény volt.
Nálam egyébként a Decima a csúcs a mai napig is.
Utolsó perces katarzissal, évtizedes várakozás után.

De utána jön ez a tegnapi, mert elképesztő volt a második félidő.
Henger volt.
Mintha egy spanyol középcsapattal játszottak volna, otthon a Bernabeúban.

Valaki pedig tényleg lemodellezhetné, hogy mi volt ez a 2. 45 perc, mert nagyon fel lettek húzva a ..-ra az olaszok. :D

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2017. június 4., vasárnap 11:31

sonic írta:.....
Szerintem ez a legjobb pillanat, h bocsanatot kerj az egesz eves mocskolodasert amit Zizou iranyban muveltel.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
chronic
Hozzászólások: 2251
Csatlakozott: 2014. április 18., péntek 14:27
Kedvenc játékosaid: R9, Modric
Kedvenc csapatod: fehér balett

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: chronic » 2017. június 4., vasárnap 11:02

Kopasz. Átveszi bazmeg zöld fülüként a Real Madrid nevezetű kis csapat irányítását 2016 januárjában, ami ezután jön az valami elképesztő. Nincsenek szavak erre ami azóta folyik itt.. BL címvédés gyerekekkkk! Kibaszottul mindenk topcsapat ezt üldözi évről évre és rohadtul a Real Madrid csinálta meg először. Persze.. Ki más? Csakis a királyi gárda! Hala Madrid mindörökké!

Avatar
Chris
Hozzászólások: 801
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 10:51
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Chris » 2017. június 4., vasárnap 10:41

Azt azért lehetett sejteni, hogy azt a fajta nyomásgyakorlást, amit az első félidőben toltak, nem képes fenntartani egy ilyen nyugger csapat.
Az is lett volna szerintem Juve részről a terv, hogy lőnek egy gólt és visszaállnak. Csak jött CR. Az első félidő aggasztó volt, de igazából az 1-1 az sokkal inkább nekünk volt jó eredmény a játék képe alapján (bár Navasnak igazából egy komoly védése volt egész meccsen - mondjuk Buffonnak meg annyi se...).
Én abban bíztam, hogy a 70. perc körül kipurcan a Juve és akkor jön a szokásos henger. Igazából majdnem ez is történt, csak gyakorlatilag a második félidő kezdetétől.

Nincsenek szavak a tegnap estére. Nagy volt az utóbbi két BL döntő is, de ez a történelmi címvédés, ez az elképesztő henger nekem az utóbbi 17 éves realos pályafutásom legszebb estéjét hozta, megkoronázása egy kornak. Nagyon hálás vagyok a csapatnak, hatalmas élmény volt.

Jó látni, hogy van koncepció, Theo idehozása, Vallejo, Llorente tökéltesen vihetik tovább ez a vonalat. Az egyetlen poszt ahol komoly előrelépést lehet tenni az egy Benzema-Mbappé csere lenne, Benzema ha bírná a padot, akkor megtartanám, Mbappéra sem biztos, hogy 18 évesen rá kéne tenni egy egész szezont. Casemiroval meg egyre jobban megbarátkozom, nehéz lenne sokkal jobbat találni a posztjára.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27368
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Remy » 2017. június 4., vasárnap 10:32

Telhetetlen vagyok. Látva ezt a csapatot, és hogy még lehet javulni, AKAROM a triplázást. :salute:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9865
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: sebydani » 2017. június 4., vasárnap 10:10

Én még nem tudok összetett mondatokat jelenleg leírni, próbálom összekaparni magam... de amit ez a kopasz ember lerakott az asztalra arra nincsenek szavak. Olyan nagybetűs csapatunk van amelyik örökké és kitörölhetetlenül beírta magát a történelembe. Amíg élek sosem felejtem el a tegnap estét. :salute: :salute: :salute:
Oda kell tenni Zizounak az élete végéig tartó szerződést, nincs mese.
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
Buitre
Hozzászólások: 1361
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 15:35
Kedvenc játékosaid: Valderrama, Valerón, Butragueño
Tartózkodási hely: Biharugra/Nagyvárad

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Buitre » 2017. június 4., vasárnap 9:19

Azt azért lehetett sejteni, hogy azt a fajta nyomásgyakorlást, amit az első félidőben toltak, nem képes fenntartani egy ilyen nyugger csapat. A másodikban bitoroltuk a labdát, ezzel ki is purcantak, közük nem volt az egészhez. Engem az lepett meg, hogy 3-1-nél mennyire feladták fejben, pedig elméletileg simán volt idő visszajönni. De valószínűleg érezték, hogy nincs esélyük

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5619
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2017. június 4., vasárnap 9:08

sonic írta:Mondogattuk hogy Zizounak taktikailag fejlodnie kell, mert meg kezdo meg ize. Ez oke. De valaki konyorgom mondja el hogy mi a brdstnfsza tortent a szunetben mert en ugy lemaradtam mint a borravalo... kijott a ket csapat a szunetrol es az elso felidei atomszervezett Juve atvaltozott egy kupafordulo utani tartalekos Levanteve. Azt se tudtak merre vannak arccal. Namost gondolom nem Allegri mondta nekik hogy sracok nem kell azt eroltetni... hanem valamit mi csinaltunk khecimashogy. Nem tudom mit legyintett ZZ a varazspalcaval de zavarbaejto volt.

Anyone any clue?
Havernak mondtam a Mandzukic gól után, hogy persze, hogy ma lövi élete gólját. Korábban ki voltam bukva a babonásokon, de ilyen nincs, hogy egy "botlábú" a szezon gólját lője egy döntőben pont ellenünk. Na mindegy, a lényeg az, hogy Mandzu gólja után vigyorogva mondtam, hogy nyugi, nyugi, a végére úgy is bedaráljuk őket, mert főleg fizikálisan annyival mindenki felett állunk, hogy az valami hihetetlen. Gondolom Zidane oda szólt, hogy ez azért csak nem egy szimpla bajnoki, ezért nyomjuk meg az egész 2. félidőt. Legalábbis az elsőben nagyon érződött, hogy nem pörgött maxon a csapat, kicsit ellazázták.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
L.Miki
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: L.Miki » 2017. június 4., vasárnap 7:52

sonic írta:Mondogattuk hogy Zizounak taktikailag fejlodnie kell, mert meg kezdo meg ize. Ez oke. De valaki konyorgom mondja el hogy mi a brdstnfsza tortent a szunetben mert en ugy lemaradtam mint a borravalo... kijott a ket csapat a szunetrol es az elso felidei atomszervezett Juve atvaltozott egy kupafordulo utani tartalekos Levanteve. Azt se tudtak merre vannak arccal. Namost gondolom nem Allegri mondta nekik hogy sracok nem kell azt eroltetni... hanem valamit mi csinaltunk khecimashogy. Nem tudom mit legyintett ZZ a varazspalcaval de zavarbaejto volt.

Anyone any clue?
Erre en se találok szavakat, most mar jozanon se hogy mi volt az, ami miatt így átment galazasba az a meccs amelyik igencsak szenvedős volt...
2014: La decima
2016: La Undécimo
2017: La Duodécima
2018 - La Decimotercera
Gracias Zinedine Zidane, Gracias!! :salute:

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: sonic » 2017. június 4., vasárnap 6:41

Mondogattuk hogy Zizounak taktikailag fejlodnie kell, mert meg kezdo meg ize. Ez oke. De valaki konyorgom mondja el hogy mi a brdstnfsza tortent a szunetben mert en ugy lemaradtam mint a borravalo... kijott a ket csapat a szunetrol es az elso felidei atomszervezett Juve atvaltozott egy kupafordulo utani tartalekos Levanteve. Azt se tudtak merre vannak arccal. Namost gondolom nem Allegri mondta nekik hogy sracok nem kell azt eroltetni... hanem valamit mi csinaltunk khecimashogy. Nem tudom mit legyintett ZZ a varazspalcaval de zavarbaejto volt.

Anyone any clue?
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: BBeno » 2017. június 4., vasárnap 2:03

El Unico írta:Mikor csinaltatnak aranyszobrot Zizurol is? Mehet a Bernabeu ele. Mar most legenda.

Nagyon magasra tette a lecet, jovore nem tudom milyen celokat lehet kituzni, oke, nyerjunk meg mindent, de baromi nehez lesz tartani ezt a szintet. Jelen pillanatban viszont CSUCSON VAGYUNK. Ezt elvezni KELL!!!!

LEGNAGYOBB KLUB A VILAGON!!!

majd ronci megadja a csavo szamat aki csinalta az o szobrat is.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7370
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2017. június 4., vasárnap 1:36

A futball keresztapja.
Love football, hate antifa.

Avatar
L.Miki
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: L.Miki » 2017. június 4., vasárnap 1:22

Steve írta:Zidane Te egy elbaszott zseni vagy!

játékosként, majd edzőként is mindent megnyert.

Lehet überelni, sok sikert...

"Én csak egy kezdő edző vagyok, tanulásra van szükségem"

Hát tanultál barátom.. Mocskos nagy példakép vagy.
Szavak nincsnenek... tök részegen amúgy sinscsenek... de remélem ő lesz az új SAF, saját nevén a ZZ!!! :salute: :salute:
2014: La decima
2016: La Undécimo
2017: La Duodécima
2018 - La Decimotercera
Gracias Zinedine Zidane, Gracias!! :salute:

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Steve » 2017. június 4., vasárnap 1:20

Zidane Te egy elbaszott zseni vagy!

játékosként, majd edzőként is mindent megnyert.

Lehet überelni, sok sikert...

"Én csak egy kezdő edző vagyok, tanulásra van szükségem"

Hát tanultál barátom.. Mocskos nagy példakép vagy.

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6657
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2017. június 4., vasárnap 0:53

Mikor csinaltatnak aranyszobrot Zizurol is? Mehet a Bernabeu ele. Mar most legenda.

Nagyon magasra tette a lecet, jovore nem tudom milyen celokat lehet kituzni, oke, nyerjunk meg mindent, de baromi nehez lesz tartani ezt a szintet. Jelen pillanatban viszont CSUCSON VAGYUNK. Ezt elvezni KELL!!!!

LEGNAGYOBB KLUB A VILAGON!!!
:goat:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 234 regisztrált és 0 vendég