Edző és vezetőség

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
ferni
Hozzászólások: 8209
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: ferni » 2024. március 17., vasárnap 18:14

kiserik írta: Mennyivel is vezetjük a ligát? :hmmm:








:mrgreen:
Csalóka nagyon, mert mindenki is nagyon rossz.

Bellingham egyedül hozta kb az egész őszt, kb pont annyival is vezetünk amit összefocizott a 90+ percekben :lol:

kiserik
Hozzászólások: 5719
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: kiserik » 2024. március 17., vasárnap 17:40

Mennyivel is vezetjük a ligát? :hmmm:








:mrgreen:

ferni
Hozzászólások: 8209
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: ferni » 2024. március 17., vasárnap 17:20

Meg lehetne azt oldani 2 KHval is, amúgy is mindig többet kell rúgni :lol:

Én nagyon vágyom már valami rendes rendszerre, ne mindig csak találomra oldja meg mindenki. :lol:

Bajnoki címekhez pont egy stabil alapjáték hiányzik.

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8344
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2024. március 17., vasárnap 16:08

———————-——Courtois——————————-
————-—Rudiger-Militao-Alaba——————-
-Frimpong-Valverde-Tchoua-Cama-Davies-
———————Musiala——-Beli—————————-
————-——————Mbappe——————————-
hat ez igy ebben a formaban xabival a padon kb verhetetlennek tunne papiron.
ero, sebesseg, dinamika, relative fiatal atlageletkor es rutinos vedok komboja.

mondjuk csoro valverde egy szem feher mezonyjatekoskent messzirol kiszurhato lenne. :mrgreen:

realmadrid95
Hozzászólások: 1755
Csatlakozott: 2022. augusztus 17., szerda 21:31
Kedvenc játékosaid: Guti, Pepe, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: realmadrid95 » 2024. március 17., vasárnap 15:53

ferni írta: Ti mennyire látnátok abban elképzelést, hogy jönne Xabi és próbálnánk valami hasonlót összehozni itt is, mint amit most játszik?
Elől/Középen lenne egy masszív trió
Bappé
Jude-Musiala

KPn egy
Cama, Tchou, Fede
Itt Camavinga meg Valverde is ki tudná akár segíteni szélre ha kell, bezárni a szélsőhátvédek mögé ha felmennek stb.

Szélsőhátvédek meg megadnék az igazi szélességet a csapatnak, Davies-Frimpong duóval ez is működhetne, de én Miguelt is elhoznám.

Militao, Rüdiger, Courtois trió meg egyértelmű ha vissza tudnak jönni rendesen a sérülésekből.


Ez már eléggé football manager, de szerintetek ez működőképes lehetne vagy a KP nem tudna így működni?

Amit leirtal, az mar 12 jatekos, mivel Xabi 3-4-2-1 et jatszat.

———————-——Courtois——————————-
————-—Rudiger-Militao-Alaba——————-
-Frimpong-Valverde-Tchoua-Cama-Davies-
———————Musiala——-Beli—————————-
————-——————Mbappe——————————-

ferni
Hozzászólások: 8209
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: ferni » 2024. március 17., vasárnap 13:39

Ti mennyire látnátok abban elképzelést, hogy jönne Xabi és próbálnánk valami hasonlót összehozni itt is, mint amit most játszik?
Elől/Középen lenne egy masszív trió
Bappé
Jude-Musiala

KPn egy
Cama, Tchou, Fede
Itt Camavinga meg Valverde is ki tudná akár segíteni szélre ha kell, bezárni a szélsőhátvédek mögé ha felmennek stb.

Szélsőhátvédek meg megadnék az igazi szélességet a csapatnak, Davies-Frimpong duóval ez is működhetne, de én Miguelt is elhoznám.

Militao, Rüdiger, Courtois trió meg egyértelmű ha vissza tudnak jönni rendesen a sérülésekből.


Ez már eléggé football manager, de szerintetek ez működőképes lehetne vagy a KP nem tudna így működni?

Avatar
Bencze
Hozzászólások: 1171
Csatlakozott: 2014. június 5., csütörtök 12:32
Kedvenc játékosaid: Benzema, Valverde
Kedvenc csapatod: Tippelj :)

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Bencze » 2024. március 8., péntek 17:18

Realista24 írta: https://x.com/totalcristiano/status/176 ... 69410?s=20

Perez :lol:

Egyebkent pedig Boldog Szülinapot neki, es sok ert, egeszseget a folytatashoz. :salute: A legnagyobb elnök ever.
Utolso alannyal en is csinaltam volna egy kepet.

De ja, ki mas lenne barmilyen sportagat tekintve a legnagyobb elnok? Esetleg Red Auerbach hasonlithato hozza az NBAbol, de akkoriban csak 8 csapat jatszott a ligaban.

Hatalmas respect Pereznek es remelem meg 10 evig folytathatja elnokkent. Isten eltesse! :salute:

p.csabi1
Hozzászólások: 2196
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 12:00

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2024. március 8., péntek 9:46

Boldog születésnapot a főnöknek! :salute: :agree:
„Úgy élünk együtt, két kis idegen,
valahol messze, mese-szigeten.”

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2024. március 8., péntek 7:06

https://x.com/totalcristiano/status/176 ... 69410?s=20

Perez :lol:

Egyebkent pedig Boldog Szülinapot neki, es sok ert, egeszseget a folytatashoz. :salute: A legnagyobb elnök ever.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11004
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2024. március 7., csütörtök 12:07

rodrigo brahim cserével, és joselu előre darálóba való berakásával, beli visszábbvonásával a kp-ra azért stabilak, baszók voltunk.
igaz akkor binicius épp sérült volt...
nem tudom modric mennyit bír, de tegnap is rutinból hozta, teljesen lenyugodott a játék amikor beállt a lipcse gólja után. szóval lehet kezdetném, akár toni kárára is.
de valverde is futkosáson kívül megint nem csinál hónapok óta semmi extrát, azért ő kissé el lett felejtve mikor kritizálni kell vkit.
thereisonly1ronaldo

p.csabi1
Hozzászólások: 2196
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 12:00

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2024. március 7., csütörtök 11:58

Jó gyerekek azért már lassan ott tartanak jó páran itt az oldalon hogy mi leszünk a leggyengébb csapat a 8-ban meg hogy mi fasznak jutottunk tovább Ancelotti is egy balfasz nem ért hozzá.

Egy rosszabb meccs után a Bl-ben. :lol:
Nyugi van már srácok.
„Úgy élünk együtt, két kis idegen,
valahol messze, mese-szigeten.”

kiserik
Hozzászólások: 5719
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: kiserik » 2024. március 7., csütörtök 11:48

Milyen jó a Lipcse szurkolóknak, hogy ők örülhetnek a továbbjutásnak... Oh wait...

poronty
Hozzászólások: 2709
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:59
Kedvenc játékosaid: M. Laudrup, Modric, Courtois
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: poronty » 2024. március 7., csütörtök 11:45

Oda-vissza lefocizott minket egy Lipcse, ezt szerintem kár lenne az ólomlábakra fogni. Valverde egész szezonban parádés középen és kidobta a jobbosra, Brahim a legjobb támadónk, és, ahogy sejteni lehetett, teljesítményt figyelmen kívül hagyva Carlo nem számol vele, számtalanszor beszoptuk a csatár nélküli játékot, gondolom senkit nem ért váratlanul, hogy megint szenvedtünk, feldobtunk 5db középpályást, és nem sikerült megszervezni se a védekezést, se a támadást, se a labdatartás nem ment, Nacho bármennyire megbízható volt egész karrierje során, idén teljesen kífújt, de, ha egészséges tuti kezdő.

Ólomláb ide vagy oda, meg mentális fáradtság, meg a többi, Carlo megint teljesen mellé ment. És lehet mínuszolni ateszt (mert egy kretén), de ez a párharc tényleg eléggé hasonló volt, mint a 2 évvel ezelőtti menetelésünk. Csak most nem egy topcsapat ellen szenvedtünk, hanem egy Lipcse ellen.
--------------Körte
Hakimi-Militao-van de Ven-Davies
------Emery------Camavinga
Saka------Bellingham------Musiala
-------------Haaland

https://www.youtube.com/watch?v=kRzMmt_MFko

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2024. március 7., csütörtök 11:27

MVPP írta:
Kercsó írta:

hoppa :lol:
ki akarják billenteni az öreg a ritmusból
Vagy nem kellett volna ügyeskedni. De az elmúlt évek példáit látva semmi nem lesz belőle, kifizeti és minden megy tovább.
Carlo elmondta, hogy a "felreertes" abbol fakad, hogy Carlot spanyol allampolgarkent tekinti az Ügyeszseg, es ezert mas merteku adot kellett volna fizetnie. Carloek ezt maskeppen gondoljak, meg amugy is befizette mar a buntetest, szoval a borton miatt nem aggodik, inkabb amiatt, hogy a csapat jobban jatszon.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2024. március 7., csütörtök 8:19

ToniKroos írta:
p.csabi1 írta:



Jaj ne... :lol:
Lehet itt nevetni, de igazuk van. Egy Real Madrid hazai pályán egy Lipcse ellen ne beszari taktikával eredményt védve menjen már fel a pályára. Ez a mai taktika (bár az odavágón is kurva gyengék voltunk) egy vicc volt, mintha valami kiscsapat lennénk. Feladva a stílusunkat (már amennyire van…) játszuk ezt a semmit. Elől nem volt senki, cserébe hátul szarok vagyunk. Én nem örültem Carlo hosszabbításának és az ilyenekkel csak megerősít benne, hogy hiba volt. Itt ma úgy kellett volna kimenni, hogy a Lipcsének eszébe se jusson, hogy továbbjuthat. Hát nem sikerült és Carlo ebben a fő bűnös.
Majdnem igazat is adok, de fogalmad es fogalmunk sincs, hogy ki milyen allapotban van.
Nekem ugy tunt, hogy mindenki olomlabakon jar, Jude is arnyeka volt onmaganak, egyedul Lunint es Kroost tudom kiemelni.

Az egyetlen, amit fel tudok hozni, mint edzoi hiba, az Brahim mellozese, arra kivancsi lennek, hogy miert volt.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Zsobo
Hozzászólások: 65
Csatlakozott: 2022. február 11., péntek 11:07
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldinho, R9
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Zsobo » 2024. március 7., csütörtök 8:05

Kercsó írta: az öreg altat. egyrészt forma időzítés. másrészt így nem lehet kiismerni a taktikánkat :smile:
Vhogy az lenne az igazi, ha lenne egy fix labdajaratos, kreativ es dominans taktikank, aztan gondolkozzon az ellenfel, h mit csinal ellene.

Ezt mondjuk bl-ben ha boritanqnk es ramennenk az eredményre, azt meg el tudnam viselni (mint a Lipcse ellen).
Ami engem zavar, h egy Mallorcat nem tudunk vedekezesre kenyszeriteni meg 60 percig sem, (mmint h egy erezheto folenyunk lenne..) Tenyleg nem jo nezni a meccseinket.

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3796
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane
Tartózkodási hely: Erdély

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2024. március 7., csütörtök 7:37

az öreg altat. egyrészt forma időzítés. másrészt így nem lehet kiismerni a taktikánkat :smile:
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

p.csabi1
Hozzászólások: 2196
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 12:00

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2024. március 6., szerda 23:29

Így van. :agree:
„Úgy élünk együtt, két kis idegen,
valahol messze, mese-szigeten.”

Avatar
ToniKroos
Hozzászólások: 1044
Csatlakozott: 2014. november 13., csütörtök 23:11

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: ToniKroos » 2024. március 6., szerda 23:25

p.csabi1 írta:
meroka írta: Mit kúrt el, mester?
Ez egy random bl párharc volt tőle, így mákolta végéig 2 éve is a sorozatot.
Nem lennek szomoru, ha nyaron megkoszonnenk Carlonak es szepen elvalnank tole. Jonnek az eredmenyek, de kepetelen leszek meg egy evig hetente ketszer nezni ezt a szart.
Jaj ne... :lol:
Lehet itt nevetni, de igazuk van. Egy Real Madrid hazai pályán egy Lipcse ellen ne beszari taktikával eredményt védve menjen már fel a pályára. Ez a mai taktika (bár az odavágón is kurva gyengék voltunk) egy vicc volt, mintha valami kiscsapat lennénk. Feladva a stílusunkat (már amennyire van…) játszuk ezt a semmit. Elől nem volt senki, cserébe hátul szarok vagyunk. Én nem örültem Carlo hosszabbításának és az ilyenekkel csak megerősít benne, hogy hiba volt. Itt ma úgy kellett volna kimenni, hogy a Lipcsének eszébe se jusson, hogy továbbjuthat. Hát nem sikerült és Carlo ebben a fő bűnös.

p.csabi1
Hozzászólások: 2196
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 12:00

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2024. március 6., szerda 23:00

meroka írta: Mit kúrt el, mester?
Ez egy random bl párharc volt tőle, így mákolta végéig 2 éve is a sorozatot.
Nem lennek szomoru, ha nyaron megkoszonnenk Carlonak es szepen elvalnank tole. Jonnek az eredmenyek, de kepetelen leszek meg egy evig hetente ketszer nezni ezt a szart.
Jaj ne... :lol:
„Úgy élünk együtt, két kis idegen,
valahol messze, mese-szigeten.”


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 33 regisztrált és 0 vendég