Edző és vezetőség

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4187
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2015. május 24., vasárnap 13:52

realistahuni írta: Maga Carlo szerintem nem sokat fog változni ha marad akkor sem. A csapat hibáinak nagy része meg fog maradni. Attól, hogy jön egy Pogba még nem lesz minden tökéletes egyik pillanatról a másikra, pláne, hogy ő is tud botrányszarul játszani, lásd bl elődöntő visszavágó.
Persze, de még azt se tudjuk, hogy ki fog érkezni a középpályára, ha egyáltalán fog. Ez egyáltalán nem ilyen egyszerű dolog. Lehet, hogy jövőre alig lesz sérültünk, és ha lesz is, azok sem a kulcsemberek. Lehet, hogy jövőre több lövés fog befele pattanni a kapufáról, mint kifele. Lehet, hogy marad Casillas a kezdő. Lehet, hogy Cé a jövő héten azt mondja, hogy köszönöm de én nem kérek többet ebből a csapatból és inkább lelépek.
Ezzel csak arra próbáltam utalni, hogy fogalmunk sincs róla, hogy mi lesz két hét múlva a csapat körül, nemhogy jövőre hány trófeát nyer Carlo, ha marad.
Egy kis állandóságnak kellene most már a csapat körül lennie. Ancelotti kapjon némi szabadkezet az igazolásoknál, hagyja Perez nyugodtan dolgozni, ne szóljon bele a kezdőcsapat összeállításába, ilyenek.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13021
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. május 24., vasárnap 13:51

Gotti_sr4 írta:
wZoLee7 írta:A napolinál már nagyon kifele áll Benitez szénája...vicc, hogy még onnan is meneszteni akarják, de a Real Madrid őt akarja.
Kacsa az egesz, remelem marad Carlo, Klopp megy a Man City-be Benitez meg ahova akar csak ide ne :D
Az hogy a sajtón keresztül bírálják egymást tény, nem pedig kacsa...meg min lepődünk meg? Mindenhonnan elküldik

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7328
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2015. május 24., vasárnap 13:45

De ezt honnan tudhatnád? :lol: Még kész keret sincs, de azt mondod, ha Carlo marad talán 1 kupát nyerünk? Ne már...
Maga Carlo szerintem nem sokat fog változni ha marad akkor sem. A csapat hibáinak nagy része meg fog maradni. Attól, hogy jön egy Pogba még nem lesz minden tökéletes egyik pillanatról a másikra, pláne, hogy ő is tud botrányszarul játszani, lásd bl elődöntő visszavágó.
Love football, hate antifa.

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4187
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2015. május 24., vasárnap 13:34

realistahuni írta:Carlo ha marad, talán egy trófea leesik jövőre
De ezt honnan tudhatnád? :lol: Még kész keret sincs, de azt mondod, ha Carlo marad talán 1 kupát nyerünk? Ne már...


Amúgy meg nekem szimpatikus, hogy kiállnak Carlo mellett, de nem gondolnám, hogy ez befolyásolni fogja Perezt. Más major sportokban is bevett szokás az, hogy a játékosok kampányolnak a jelenlegi edzőjük mellett, a front office-t meg nem érdekli, ha úgy gondolják, akkor kirúgják az edzőt. Ez egy szép gesztus, de a mi elnökünk pont nem fog úgy táncolni ahogy a játékosok fütyülnek.
Nagyon örülnék, ha maradna Carlo, és egy megerősített középpályával kapna még egy évet. Ennyit bőven megérdemel.

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7328
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2015. május 24., vasárnap 13:26

100szor inkább elnézek egy csapatot aki kiáll és harcol az edzőjéért (és ez a pályán is meg fog mutatkozni ha marad ebben biztos vagyok ) , mint hogy nézzek egy új edzőt akire mindenki úgy néz, hogy miért nem ancelotti van itt, ráadásul semmivel sem lesz jobb edző, mint az olasz.
Ebben van valami de akkor is csak félmegoldás. Carlo ha marad, talán egy trófea leesik jövőre, nem mondom, de megint többször fogják megverni kiélezett párharcokban mint ahányszor ő jön ki jól belőlük, pláne ha megint Bale nyomatva lesz. Részsikerek lehetnek, de nem fogunk csúcsra jutni szerintem.
Ahhoz, hogy ne csak 7/1-eket hozzunk a bajnokságba, meg 5/1-eket a bl elődöntőkben ahhoz előbb utóbb el kell kezdeni egy nagytakarítást, először a vezetőségben, utána meg a keretben. Ilyen hozzáállással, felfogással és rendszerrel hosszútávon csak a barca mögött fogunk kullogni még jó darabig.
Love football, hate antifa.

Gotti_sr4
Hozzászólások: 42
Csatlakozott: 2015. április 25., szombat 13:05
Kedvenc játékosaid: Sergio Ramos #4
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Gotti_sr4 » 2015. május 24., vasárnap 13:24

wZoLee7 írta:A napolinál már nagyon kifele áll Benitez szénája...vicc, hogy még onnan is meneszteni akarják, de a Real Madrid őt akarja.
Kacsa az egesz, remelem marad Carlo, Klopp megy a Man City-be Benitez meg ahova akar csak ide ne :D

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Mike » 2015. május 24., vasárnap 13:23

Gotti_sr4 írta:
Mike írta:szerencsénk volt hogy így alakult, és én ennek tulajdonítom a sima továbbjutást
Ezzel a szerencsevel sok mindent lehet magyarazni, de egy 0-4-et nem kell, ha jol tudom tobb kapura lovesunk volt az Allianz arenaban mint a Bayernak, igaz, hogy "szerencsenk" volt, hogy minden bement.

ha nem érted mire gondoltam az nem az én bajom
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Gotti_sr4
Hozzászólások: 42
Csatlakozott: 2015. április 25., szombat 13:05
Kedvenc játékosaid: Sergio Ramos #4
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Gotti_sr4 » 2015. május 24., vasárnap 13:21

Mike írta:szerencsénk volt hogy így alakult, és én ennek tulajdonítom a sima továbbjutást
Ezzel a szerencsevel sok mindent lehet magyarazni, de egy 0-4-et nem kell, ha jol tudom tobb kapura lovesunk volt az Allianz arenaban mint a Bayernak, igaz, hogy "szerencsenk" volt, hogy minden bement.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13021
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. május 24., vasárnap 13:20

A napolinál már nagyon kifele áll Benitez szénája...vicc, hogy még onnan is meneszteni akarják, de a Real Madrid őt akarja.

Avatar
Toky
Hozzászólások: 666
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:17
Kedvenc játékosaid: Casillas, Varane, Ramos, Benzema, Marcelo, Alonso, di María, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Pétfürdő

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Toky » 2015. május 24., vasárnap 13:15

phys írta:Szép és jó, hogy a játékosok szeretik, mert nagy haverjuk az edző, csak ennek nem erről kéne szólnia, hanem arról, hogy az edző a jó lépéseket teszi meg a csapat érdekében és ez itt nagyon nem volt meg.
phys írta:Ha meg te is látod, hogy nem rajta múlt a döntő (sőt majdnem sikerült elintéznie a kezdővel, hogy ATM nyerje), akkor meg mellette érvként felhozni elég erős.
phys írta:mindenki fogta a fejét, milyen rossz kezdőt rakott fel, és a hibái helyrerakása után sikerült megfordítani
Akkor most nem tudja korrigálni a hibáit, vagy tudja (ha van miből)? Vagy a keret cserélt, és rakta helyre a hibáit? Esetleg Ő tehetett Casillas potyájáról? Vagy Bale kihagyott 3-4 zicceréről?
phys írta:Engem érdekel, hogy az edző elősegíti-e a folyamatot vagy hátráltatja, mert a jövőben ez számít, idén is számított.
Azon túl, hogy vannak nyilvánvaló hibái, az pont elősegíti a folyamatot, ha állandóság van, és az edző ismeri a keretet, és van elképzelése. Az is, ha a játékosok hisznek, és bíznak az edzőben.
És látom, hogy még mindig elfelejted, hogy itt nem csak az edző személye hátráltatja a csapatot.

De írd le légy szíves, hogy Te személy szerint kire gondolsz/látnál szívesen, mint az olasz utódja. Mert azt írod, hogy az a legjobb, ha Ancelotti megy. De ehhez kell akkor egy utódot is mondani, mert ez olyan, mint ha azt mondanád, hogy kiugrom az égő toronyházból. Ha nincs odalenn szőnyeg, ami felfog, akkor ez nekem nem tűnik jó ötletnek.
Az más kérdés, hogy szerintem most még nem ég a ház.

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Mike » 2015. május 24., vasárnap 13:12

szerencsénk volt hogy így alakult, és én ennek tulajdonítom a sima továbbjutást
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13021
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. május 24., vasárnap 13:07

Szóval bemakkoltunk egy kiütéses győzelmet :lol:

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Mike » 2015. május 24., vasárnap 13:04

azért az a Bayern meccs nagyon csalós ám...

2 pontrúgás összejött, ilyen nem is tudom hányszor fordult elő velünk. Onnantól persze h sima lett. Kb ez egész párharcot úgy játszottuk le h nekünk kedvezett az eredmény, és kedvünkre kontrázhattunk.
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8192
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2015. május 24., vasárnap 12:54

Engem érdekel, hogy az edző elősegíti-e a folyamatot vagy hátráltatja, mert a jövőben ez számít, idén is számított. Ha meg te is látod, hogy nem rajta múlt a döntő (sőt majdnem sikerült elintéznie a kezdővel, hogy ATM nyerje), akkor meg mellette érvként felhozni elég erős.
minden csapat amelyik bl-t nyer, annak szerencséje is van
mi a döntőig úgy jutottunk el, hogy végig gyalogoltunk mindenkin és nem hiszem, hogy akkora probléma lenne az, hogy nekünk a döntőben jött a mák
a casillas potya után meg jól reagálta le a helyzetet a cserékkel, szal nem értem mi ezen akkora probléma

vagy akkor a 6 kupás barca is szar volt, mert iniesta az utolsó utáni percben kefélt egyet a cselzinek? vagy hogy nem adtak meg ellenük egy raklap tizit? nem hiszem, hogy ez bármit is elvenne az érdemükből

egy győztes bl döntőn nincs mit magyarázni
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13021
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. május 24., vasárnap 12:48

Mike írta:persze hibás a vezetőség, leginkább Bale miatt, de azért sokminent lehetett volna máshogy csinálni edzői szinten is.

a játékosok nemrég már megbuktattak egy edzőt, aki azért sikeres volt, főleg azt nézve ahonnan indultunk. Most meg szintén ők akarnak dönteni szakmai kérdésről.

nem jó ez így
Agyam eldobom tőletek :mrgreen: A tipikus semmi sem elég jó. Kiállnak az edzőjükért, már hogy a fenébe ne lenne ez jó? Ők nem dönteni akarnak, támogatnak...nagy a különbség. Egy jó edzőről van szó, aki jól kijön a játékosokkal. Madridban ilyenre van szükség, és ezt a játékosok nagyon jól tudják. Mit tud erről Perez? Semmit. Ő csak az eredményeket nézi, azt észre sem veszi, hogy a két évente történő csapat építéssel csak árt. Kell a változás, de korántsem az edző személyében, sokkal inkább 1-2 játékos eladása jelentené a megoldást. Helyükre olyant kell hozni aki illik is a csapatba. Mikor CA jött kimondatlanul is megvolt hosszú évekre előre a menetrend.

CA segítője volt Zizu, majd megkapta a B csapatot, hogy tapasztalatot szerezzen. Ismeri az egész csapatot, tudja CA gyengeségeit, de megtanulta tőle azt amiben jó. Engem pont nem zavarna ha Zidane az utánpótlás után már átvenné az első csapatot. Tudja jól hogy milyen a bajnokság, a BL...de még nem most. Az igazolásoknál kikérném az ő véleményét is, fokozatosan kellene neki és CA-nak építeni a csapatot, hogy amikor 1-2 éven belül átveszi azonnal tudja mit akar velük kezdeni. Nem az a megoldás, hogy most idehoznak egy nyilvánvaló B tervet, vad igazolások-eladások váltsák egymást. A fél csapatot lecserélik, aztán kijelentik, hogy eljött Zidane ideje (mert elfog) és kap egy csapatot amit építhet fel megint. 1 év építkezés és kisérletezés. 1-2 év nulla vagy minimális mennyiségű kupával és Perez kivágja...A büdös életben nem lesz így olyan csapat, akik akár 5-6 éven át folyamatosan a csúcson lehetnek. A statisztika becsapós, de mindent elmond, hogy Perez ideje alatt kevés kupa volt.

Avatar
phys
Hozzászólások: 125
Csatlakozott: 2014. január 15., szerda 4:19
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: phys » 2015. május 24., vasárnap 12:38

___Samy___ írta:
Pont ez az, hogy nem felejtem el a tavalyit sem, majdnem sikerült elbuknia azt is Carlonak a hibáival, az volt a szerencséje, hogy a csapat kihúzta a szarból.
megnyertük vagy sem? az meg kit érdekel, hogy hogyan?
Engem érdekel, hogy az edző elősegíti-e a folyamatot vagy hátráltatja, mert a jövőben ez számít, idén is számított. Ha meg te is látod, hogy nem rajta múlt a döntő (sőt majdnem sikerült elintéznie a kezdővel, hogy ATM nyerje), akkor meg mellette érvként felhozni elég erős.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8192
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2015. május 24., vasárnap 12:31

Pont ez az, hogy nem felejtem el a tavalyit sem, majdnem sikerült elbuknia azt is Carlonak a hibáival, az volt a szerencséje, hogy a csapat kihúzta a szarból.
megnyertük vagy sem? az meg kit érdekel, hogy hogyan?
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
phys
Hozzászólások: 125
Csatlakozott: 2014. január 15., szerda 4:19
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: phys » 2015. május 24., vasárnap 12:29

dannen írta:egyesek nagyon szépen felejtenek egy év alatt, de gondolom tavaly te is a seggedet a földhöz verted mikor 4et vertünk a bayernek vagy éppen megnyertük a kupát meg a BL-t :agree:

Pont ez az, hogy nem felejtem el a tavalyit sem, majdnem sikerült elbuknia azt is Carlonak a hibáival, az volt a szerencséje, hogy a csapat kihúzta a szarból. (mindenki fogta a fejét, milyen rossz kezdőt rakott fel, és a hibái helyrerakása után sikerült megfordítani)
Tavaly egy erős 3. hely végülis földhöz verős a bajnokságban ezzel a kerettel. Ja nem. A Bayern meccs szép volt. A bajnokságban ugyanúgy szenvedtünk és hoztunk egy eszméletlen gyenge évet. Idén is sikerült elbukni olyan helyzetből, amihez azért tudás kell, itt a fórumon már 90%-a úgy beszélt az emebreknek, hogy ez zsebben van.

Mondjuk amíg valaki 4/5 öt ad valaki erre az évére, meg 5öst o.O, addig azoknál az embereknél szerintem nincs is elvárás az edző felé.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8192
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2015. május 24., vasárnap 12:26

Szép és jó, hogy a játékosok szeretik, mert nagy haverjuk az edző, csak ennek nem erről kéne szólnia, hanem arról, hogy az edző a jó lépéseket teszi meg a csapat érdekében és ez itt nagyon nem volt meg.
ugyan már, mourinhonál is megvoltak ugyanezek
ott is megvolt a folyamatos gálakezdő, ott is megvoltak a bérelt helyek, gondoljunk csak vissza özil vagy higuain esetére

tény, hogy nem a játékosoknak kellene eldöntenie, hogy kivel akarnak dolgozni, de azért jó látni, hogy ennyire ragaszkodnak egy edzőhöz olyan sztárok, akiknek nagyon kevés ember tudja megmondani mit csináljanak, nagyon kevés ember tudja megfogni őket, mert akkora az egójuk
de ancelotti van akkora karakter, pszichológus, hogy képes erre
egy évet szerintem mindenképp megérdemel, mert nem akkora katasztrofális a helyzet, mint ahogy itt olyan sokan írják
azt meg nem lehet megjósolni, hogy mit fog elrontani jövőre, mert biztos fog vmit
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
phys
Hozzászólások: 125
Csatlakozott: 2014. január 15., szerda 4:19
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: phys » 2015. május 24., vasárnap 12:10

Carlo olyan, mint egy kedves matektanár a gimiben, a tanulók szeritek, mert 0 teljesítménnyel is jó jegyeket érnek el és mert nem vár el sokat tőlük, de aztán amikor egyetemre kerülnek akkor rájönnek, hogy hoppá le vagyok maradva a többi gyerektől és egész egyetemet végig szopj*k, mert már az alapok sem voltak meg.

Szép és jó, hogy a játékosok szeretik, mert nagy haverjuk az edző, csak ennek nem erről kéne szólnia, hanem arról, hogy az edző a jó lépéseket teszi meg a csapat érdekében és ez itt nagyon nem volt meg.

Már én is és más is ezerszer leírta, hogy miket rontott el Carlo, év közben sem tudott semmiben javulni hiába látta még a vak is, hogy miben hibázik. Jövőre is ugyanezeket a hibákat követné el, néha a keret kihúzná a csávából, de sajnos a nehéz meccseken nem tudja a keret (főleg kezdő) minősége pótolni az edző felkészületlenségét és kijavítani a hibáit.

Egyébként szerintem maradni fog és jövőre egy újabb harmatos év után fogunk új edzőt keresni.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 16 regisztrált és 0 vendég