Edző és vezetőség

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13133
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2021. május 16., vasárnap 8:17

Kovezzetek meg de en ezt nem ertem. Most unja meg mikorra hozhatnank egy MBappet, lehetne kicsit takaritani. A vilagon mindenki tudja, hogy vannak hibai, es azok nem is kicsik, de csak rosszabb opciok vannak ha tavozik. Raulban nem latok nagy edzoi karriert. Sot en elengednem ezt az egykori legendaink vonalat. Egyik reszem orulne ha egy taktikailag es keret menedzseles szempontjabol jo edzo erkezne, de nincs ilyen a piacon. Nul km es Raul vagy regen lejart fika evorol lesz majd hir, aztan jon egy Benitez 2.0 mi meg a godor aljan allva meg lejjebb asunk. Ez a szuperligas dolog sem segitett meggyozni ZZ t a folytatasrol gondolom

p.csabi1
Hozzászólások: 2222
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 12:00

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2021. május 16., vasárnap 8:16

Most sokan hülyének fogtok nézni,de én Ancelottit próbálnám meg elhozni az Evertontól.Mellé fel Rault vagy Xabi Alonsot bár róla nem hallottam mostanában hogy hol van mit csinál.
Én imádtam a Dont a mai napig csípem. :salute:
„Úgy élünk együtt, két kis idegen,
valahol messze, mese-szigeten.”

Avatar
Donát
Hozzászólások: 1764
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Los Blancos

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Donát » 2021. május 16., vasárnap 8:10

Zidane-nál nem tudnék jobb választást a csapat élére, de úgy néz ki valakire szükség lesz. Ha lenne rá lehetőség én Kloppot választanám, de ő sem illene ide 100%-ban. Viszont az építést rá lehetne bízni. Persze a német érkezésének nincsen realitása, mert ha valami minimális esetleg volt is, azt a Szuper Liga körüli történések eltüntettek.
Ebből kifolyólag az én választásom Solari lenne. Elkezdhetne építkezni, jónak tűnt az a rövid időszak, amit abban a pár hónapban itt töltött. Tiszta lap, feltörekvő fiatalok, új csapatagok. Persze a karizmája nem tűnik a legnagyobbnak sem a csapat, sem Perez irányába, ezzel együtt még mindig őt nevezném ki jelen körülmények között.
(Vagy estleg az Ajax edzője?) :hmmm:
Ha csak a sajtóban felmerült 3 név közül lehetne választani, az én sorrendem Allegri, Raúl, Löw. Egyik sótlanabb, mint a másik, de ugye nem a legerősebb a mezőny, ezt tudjuk. A némettől a jó ég mentsen meg minket! Raúl sem érzem, bár túlzottan nem vagyok képben az edzői kvalitásaival. Allegirvel valószínűleg a védekezés rendben lenne, de a támadóink most nem abban a ligában játszanak, hogy ösztönből megoldanák. :lol:
Nem a legrózsásabb kilátások.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6654
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2021. május 16., vasárnap 7:57

Kerlon írta: azért a lóbrének is van egy vége.

Foglkozott ezzel a 45 millios csodaval 2 evig. 2 ev alatt barmelyik mezei ember megmondja rola kiseriken, Galacticoson és Mickeyn kivul, hogy egy kalapszart nem er es nem tud futballozni, sot nem is lesz belole az.
Kene mar neked egy baratno akivel legalabb fele annyit foglalkoznal mint itt a forumon viniciusszal..
Vagy szerintem inkabb ird be alairasba hogy vinicius szar es nem kell allandoan leirnod.
Foleg hogy en is szamtalanszor elmondtam hogy szar de igyis o a leghasznosabb az alibikiraly asensio, a rohogos hazard kozul.
Ha csere lenne ahogy normal esetbe ha hazard nem a vilsg sulese lett volna, akkor nem lenne ekkora gond. Arrol meg kb senki nem tehet h eden ugy dontott h azzal h alairta a szerzodeset, kiporgette a karrierjet.

Nem orulnek ha menne zz, kevesebb eselyt latnam sztarigazolasnak az o nimbusza nelkul. Ugyanakkor a most kolcsonben levo vagy visszavasarlasi opcios jatekosaink tiszta lappal indulhatnanak. Semmikepp se hoznek ujra legendat a padra.. Oruljunk neki h mout elvitte a roma mert tuti o is a jeloltek kozott lenne :lol:
Nalam allegri lenne a valasztas.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62768
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. május 16., vasárnap 7:36

Swineherd írta: Ha Raúl olyan karizmatikus edző, mint amilyen kapitány volt, akkor megszívjuk.

Az a baj, hogy nincsen normális opció a piacon.
Legyen akármilyen önfejű meg haragtartó, Zidane-nál nincs jobb lehetőség, szerintem...
+1
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: torjack » 2021. május 16., vasárnap 7:31

Xabi Alonsóval mizu amúgy?

Ha nem is most, de később simán el tudnám képzelni a padon.

ronaldo99
Hozzászólások: 180
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:03
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Benzema, Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: ronaldo99 » 2021. május 16., vasárnap 7:22

Pad'em írta: Marca is megerősíti, hogy ZZ jövőhéten távozik. Úgy érzi lejárt az ideje, és arrébb áll. Raúlt írják legesélyesebb utódnak.
Szerintem a jelenlegi helyzetben mindenki így jár a legjobban.

ZZ nem tud, vagy egyszerűen nem akar új csapatot építeni. Lehet a közös sikerek után túlságosan kötődik a játékosokhoz.

Most egy olyan edző kell aki ezt a folyamatot hajlandó felvállalni. Ezért is sajnáltam nagyon amit Solarival művelt a klub. Egy nyár+teljes szezon kombót kaphatott volna ő is. Így csak bohócot csinált belőle a klub.

Szerintem egy külsős edzővel jobban járnánk most.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8058
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Anthony » 2021. május 16., vasárnap 6:48

Na menj a francba ZZ? Haragszom rád, pont úgy, mint a múltkor! :vivo:

Amúgy Raul a feljutásért játszik a Castillaval, de még rosszabb helyzetben van, mint a nagy csapat: fele keret sérült, és a jobb játékosokat elhozta ZZ a nagyokhoz :(

Ebből Allegri lesz, 100%.
Kérdés, hogy ez mennyire befolyásolja az átigazolási esélyeinket: Mbappe, Camavinga, de Haaland számára is fontosnak tűnt, hogy ZZ-vel dolgozzanak együtt...

Avatar
Swineherd
Hozzászólások: 818
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:03
Kedvenc játékosaid: Il Fenomeno

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Swineherd » 2021. május 16., vasárnap 6:43

Ha Raúl olyan karizmatikus edző, mint amilyen kapitány volt, akkor megszívjuk.

Az a baj, hogy nincsen normális opció a piacon.
Legyen akármilyen önfejű meg haragtartó, Zidane-nál nincs jobb lehetőség, szerintem...
Schmeichel - Cafú, Nesta, Ramos, RC - Modric, Redondo - Laudrup, Zidane - Ronaldo, Benzema

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3290
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: istimester » 2021. május 16., vasárnap 1:25

Ha menni akar, menjen.

Most a takarítás jön. Nem biztos, hogy mindenki szívesen vállalná. Kénszeríteni meg nem lehet rá.

Avatar
füst
Hozzászólások: 3863
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: füst » 2021. május 16., vasárnap 1:04

Imádom, hogy ZZ maga dönt a sorsáról, akár játékosként akár edzőként, neki ne mondja meg senki mikor mit tegyen. :D Őt kirúgni? :D Lefogadom hogy ő az első edzőnk aki kétszer is úgy hagyja itt a csapatot, hogy az elnök marasztalta.
Marhára fog hiányozni, várom vissza, de ez hosszú várakozás lesz. :( :D

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2021. május 16., vasárnap 0:51

Pad'em írta: Marca is megerősíti, hogy ZZ jövőhéten távozik. Úgy érzi lejárt az ideje, és arrébb áll. Raúlt írják legesélyesebb utódnak.
@FabrizioRomano:

Real Madrid president Perez called Allegri three years ago. Allegri turned the offer down because he had an agreement with Juventus to stay.

Now Allegri is available, there’ve been direct contacts and he’d accept Real Madrid job. There are three names in the list - Raúl too.


Hát akkor ennyi volt megint. ZZ jatekosként utolsó meccse: vs Villarreal. Első edzői regnálásakor utolsó meccse: vs Villarreal. Most az utolsó meccse majd jövőhéten: vs Villarreal... :'(
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2021. május 16., vasárnap 0:37

Marca is megerősíti, hogy ZZ jövőhéten távozik. Úgy érzi lejárt az ideje, és arrébb áll. Raúlt írják legesélyesebb utódnak.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2021. május 16., vasárnap 0:10

Zidane has NOT said anything to the club about his decision, they are still waiting. @javiherraez [🥇]

Allegri meg Löw, hát egyiktől jobban ver a víz mint a másiktól. Annyi a mázlink, hogy Zsozé speciális két hétnél tovább sosem munkanélküli, tőle legalabb megkímélnek majd minket.

Raúl lesz ebből sztem, ha tényleg megy Zizou.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6651
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2021. május 15., szombat 23:37

ziro4vr írta:
RealAsensio írta: A) Klopp
En kedvelem a csavot, csak a folyamatos feltunesi viszketegseget es a hisztiket amiket lemuvel, nem birom. Felolem johet gatyaba razni a csapatot, hatha magaval hozza Mane-t.
Azt a manét aki élete legfosabb szezonját hozza? Jó hogy nem firminot hoznád benzema helyett.
B) Pochettino
A Tottenhames idoszaka nekem tetszett, azota viszont nem tul biztato. Kedveli a Real Madridot, ez rendben van, de nem tudom, mit tudna kifozni, nekem kicsit keves egy Real Madridhoz, mint karakter, de egy probat megerhet.
Most bukik épp párizsban, a kopasz pep úgy lemeccselte hogy ihajcsuhajvasmacska.
C) Raúl
Nem tudom, megeri e ujra egy legendat bedobni edzonek, de latok benne fantaziat, ra ugyanugy felneznek a jatekosok, kortol fuggetlenul. Feltem ot, de szinten megerhet egy probat. Papirja van?
Mit is bizonyított eddig? Meg kik körében tekintély? Szerinted vino hány raul best of videot látott?
D) Löw
Real Madrid fan, ezt mar bebizonyitotta sok sok gesztussal, a tamadojatekot preferalja, szerintem megallna a helyet, de klub szinten meg semmit nem mutatott. Ez lenne az egyik legmereszebb huzas.
Én is rm fan vagyok, akkor engem is jó edzőnek tartanál? Az orromat kevesebbet túrom nyilvánosan mondjuk.
E) Allegri
Nem szeretnem. Nem tudom elkepzelni, hogy ezzel a csapattal o eredmenyeket erne el.
Köszönjük a jó opciót.
Es az en otletem, ha minden kotel szakad es nincs mas opcio: Wenger. B-) :kalapos:
Bekommenteltem barátian. :mrgreen:
Ne csak kritizalj, javasolj is!
:goat:

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24556
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2021. május 15., szombat 23:16

RealAsensio írta: A) Klopp
En kedvelem a csavot, csak a folyamatos feltunesi viszketegseget es a hisztiket amiket lemuvel, nem birom. Felolem johet gatyaba razni a csapatot, hatha magaval hozza Mane-t.
Azt a manét aki élete legfosabb szezonját hozza? Jó hogy nem firminot hoznád benzema helyett.
B) Pochettino
A Tottenhames idoszaka nekem tetszett, azota viszont nem tul biztato. Kedveli a Real Madridot, ez rendben van, de nem tudom, mit tudna kifozni, nekem kicsit keves egy Real Madridhoz, mint karakter, de egy probat megerhet.
Most bukik épp párizsban, a kopasz pep úgy lemeccselte hogy ihajcsuhajvasmacska.
C) Raúl
Nem tudom, megeri e ujra egy legendat bedobni edzonek, de latok benne fantaziat, ra ugyanugy felneznek a jatekosok, kortol fuggetlenul. Feltem ot, de szinten megerhet egy probat. Papirja van?
Mit is bizonyított eddig? Meg kik körében tekintély? Szerinted vino hány raul best of videot látott?
D) Löw
Real Madrid fan, ezt mar bebizonyitotta sok sok gesztussal, a tamadojatekot preferalja, szerintem megallna a helyet, de klub szinten meg semmit nem mutatott. Ez lenne az egyik legmereszebb huzas.
Én is rm fan vagyok, akkor engem is jó edzőnek tartanál? Az orromat kevesebbet túrom nyilvánosan mondjuk.
E) Allegri
Nem szeretnem. Nem tudom elkepzelni, hogy ezzel a csapattal o eredmenyeket erne el.
Köszönjük a jó opciót.
Es az en otletem, ha minden kotel szakad es nincs mas opcio: Wenger. B-) :kalapos:
Bekommenteltem barátian. :mrgreen:
Nem illik.

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6651
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2021. május 15., szombat 23:07

A) Klopp
En kedvelem a csavot, csak a folyamatos feltunesi viszketegseget es a hisztiket amiket lemuvel, nem birom. Felolem johet gatyaba razni a csapatot, hatha magaval hozza Mane-t.

B) Pochettino
A Tottenhames idoszaka nekem tetszett, azota viszont nem tul biztato. Kedveli a Real Madridot, ez rendben van, de nem tudom, mit tudna kifozni, nekem kicsit keves egy Real Madridhoz, mint karakter, de egy probat megerhet.

C) Raúl
Nem tudom, megeri e ujra egy legendat bedobni edzonek, de latok benne fantaziat, ra ugyanugy felneznek a jatekosok, kortol fuggetlenul. Feltem ot, de szinten megerhet egy probat. Papirja van?

D) Löw
Real Madrid fan, ezt mar bebizonyitotta sok sok gesztussal, a tamadojatekot preferalja, szerintem megallna a helyet, de klub szinten meg semmit nem mutatott. Ez lenne az egyik legmereszebb huzas.

E) Allegri
Nem szeretnem. Nem tudom elkepzelni, hogy ezzel a csapattal o eredmenyeket erne el.

Es az en otletem, ha minden kotel szakad es nincs mas opcio: Wenger. B-) :kalapos:
:goat:

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2846
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2021. május 15., szombat 22:51

Szerintem nem feltétlen rossz ez. Láthatóan nem az új csapat építésében jó. Erre most más ember kell. Pár év múlva, ha megint összeáll egy jó generáció és BL-t kell nyerni, akkor megint jöhet vissza. Anélkül, hogy most bukásról beszélnénk. Győztesként távozhat most, nem rontja le a nimbuszát.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8494
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2021. május 15., szombat 22:46

Valoszinuleg egy mukkot nem beszel spanyolul. De ez csak az elso ok ami eszembe jut. Biztos van meg mas is amiert nem kerul szoba ae.
inkabb a kloppo megy madridba es stevie g a helyere forgatokonyv lenne realisabb, de az meg erre a nyarra tul korai.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27346
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Remy » 2021. május 15., szombat 22:42

dennson írta:
Remy írta: Csak azt nem értem, HA lép ZZ.

- Juve jelenleg nagyon hulladék és kétlem, hogy akkora pénzügyi boostot kapna a csapat, pláne, ha nem jön össze a BL, hogy újra dominálni tudják a hazai porondot. Inter rosszabb nem lesz. Full hülyeség lenne most odamennie.

- Franciák? Imádnám, ha ZZ sikeres lenne a válogatottal, de az öreg Didiert 1 évvel a VB előtt kiraknák? Egy csúnya égés esetén még csak-csak látok rá esélyt, de amilyen gyenge a válogatott mezőny, nem akarom elhinni, hogy nem lesz minimum elődöntő.

Normál esetben azt mondom 2 évet maradnia kéne, aztán szabad az út a válogatotthoz, vagy akár az addigra visszarázódó Juvéhoz.
Pochettinot kirakják a PSGtől abban a percben, ahogy elvesztik a bajnokságot is. Jövőre meg összejön Párizsban egy ZZ-CR-Mbappé-Ramos tengely.
Mondjuk vicces, de ezt a forgatókönyvet még el tudnám képzelni. És annak a PSG-nek kb pont egy ZZ/Ramos/CR féle mentális boost hiányzik. Kérdés, hogy Marseille-i gyerekként mennyire adná neki a párizsi kaland. :mrgreen:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 48 regisztrált és 0 vendég