Edző és vezetőség

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2922
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2015. május 23., szombat 12:28

Ha már ő jön, remélem mutatja a fukkot Benítez és hozza a bajnoki címet. :Đ
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. május 23., szombat 12:22

Értem...akkor most elmegyek hányni.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Toti » 2015. május 23., szombat 12:19

R.M.C.F írta:nem érdekes hogy benitezre ki mit mond, meg hogy ki szerint jó vagy rossz edző....nem fontos. egy kérdés van, perez mennyire folyik majd bele, más itt nincsen, beniteznél SOKKAL gyengébb edzők is megfürdettek már minket.
de igen, érdekes RMCF, mert benitez egy nímand, már sehol nem mérce, ugyanott topog mint 10 éve, ennyi erővel mészöly gézát is kinevezhetnénk.
az meg h mennyire szól bele, mindenki tudja h beleszól. carlot is kibaszta, beniteznek 1 évet adok max.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. május 23., szombat 12:17

nem érdekes hogy benitezre ki mit mond, meg hogy ki szerint jó vagy rossz edző....nem fontos. egy kérdés van, perez mennyire folyik majd bele, más itt nincsen, beniteznél SOKKAL gyengébb edzők is megfürdettek már minket.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
schranzer
Hozzászólások: 766
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 17:26
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Ronaldo (R9)
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: schranzer » 2015. május 23., szombat 12:14

Corleone írta:Valahol szerintem már ez is "motiválja" Perezt.. Hogy csak azért is idehozza Benitezt és ha valamit domborít mégis a spanyol, akkor csak nyer vele mindkettőjük.. Ha mégsem tud, akkor lesz egy bűnbak akire rálehet sütni, hogy megadta neki a lehetőséget, de nem tudott vele élni, nem az ő hibája.
Hát szerintem meg ha Benitezzel befurdik Perez, akkor a nepszerusege hatalmasat fog csokkenni. Bar szerintem ezzel a huzassal mar igy is csokkent. Ezt csak akkor lehet helyrehozni, ha Benitez dobbant valami hatalmasat. Bár ugy lenne ...
Navas - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Kovacic, Kroos, Modric - Isco - Bale, CR

Corleone
Hozzászólások: 452
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid, AC Milan, Ferencvárosi TC
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Corleone » 2015. május 23., szombat 12:11

BBeno írta:nem tudom hogy volt-e már valaha ennyire nem várt edzője a realnak. de tényleg. frankón senki sem szeretné ha benitez jönne. nem csak magyar szinten. de persze perez ezekre nem ad.
Valahol szerintem már ez is "motiválja" Perezt.. Hogy csak azért is idehozza Benitezt és ha valamit domborít mégis a spanyol, akkor csak nyer vele mindkettőjük.. Ha mégsem tud, akkor lesz egy bűnbak akire rálehet sütni, hogy megadta neki a lehetőséget, de nem tudott vele élni, nem az ő hibája.
#happyshitting

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: BBeno » 2015. május 23., szombat 12:02

nem tudom hogy volt-e már valaha ennyire nem várt edzője a realnak. de tényleg. frankón senki sem szeretné ha benitez jönne. nem csak magyar szinten. de persze perez ezekre nem ad.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Raul7
Hozzászólások: 65
Csatlakozott: 2015. április 24., péntek 13:16
Kedvenc játékosaid: Raul, Puskás, Guti, Modric, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Győri ETO, PSV Eindhoven

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Raul7 » 2015. május 23., szombat 11:57

Sierra írta:
Raul7 írta:Sose volt stílusos focit játszó csapata,
És például Ancelottinak melyik csapata játszott stílusosan? Egyáltalán mi a stílusa neki? Mert az, hogy ősszel meg tavaly volt pár látványos meccsünk, azon kívül semmi extra nincs látványban Ancelotti csapataiban. Persze ettől függetlenül még lehet eredményes.
Raul7 írta:és jelenleg egy elég erős kerettel is csak 4. a taljánoknál.
Elég erős az a keret? :lol: Higuaín az egyetlen valamire való játékosuk, meg talán Hamsik, a többi teljesen középszerű, átlagos focista. :roll: Vagy keverem valamelyik csapattal?!

Nem azt mondtam hogy látványos, hanem hogy stílusos. Nem összevissza rohangálunk a pályán, lehet látni, hogy mit szeretne játszatni a csapattal. Ez így volt már a Milannál is, és mindenhol, ahol megfordult.
A Napoli kerete pedig olasz szinten egyáltalán nem átlagos... Meertens pl. nehogy már középszerű legyen olasz szinten... :lol:
"Real buy these big players like Figo, Zidane and Ronaldo, but I think the best player in the world is Raul." (Sir Alex Ferguson)

Corleone
Hozzászólások: 452
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid, AC Milan, Ferencvárosi TC
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Corleone » 2015. május 23., szombat 11:51

Bárhol olvasok hírt Benítezzel kapcsolatban, úgy a hozzászólók 80, de inkább 90%-a egyáltalán nem akarja a padon látni a spanyolt.. Többen is kihangsúlyozzák, hogy Ancelottiért sincsenek oda, de hiba lenne Rafa kinevezése.

Akárhogy is alakul, a hírek szerint elvileg Benítez tisztában van vele, hogy mik az elvárások és kész változtatni az eddigi (vagy elmúlt időszakbeli) felfogásán és egy látványosan játszó, támadóan fellépő Madridot pályára küldeni majd.. Meglátjuk.
#happyshitting

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. május 23., szombat 11:43

Benitez kurva rossz opcio lenne,ha Perez abból indul ki,hogy egyszer megfogta Carlot a BL-ben,(ami inkább a pool játékosok fanatizmusán múlt,mint az edző "zsenialitásán),akkor....
De nem gondolom hogy az elnök ennyire ostoba.Ahogy Matt írta,Rafa egy rossz edző.Egy eminens diák,aki bemagolja a leckét,de ha értelmeznie kell,csak pislog mint nyúl a búzában...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Ramioli
Hozzászólások: 925
Csatlakozott: 2014. március 23., vasárnap 17:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, , Redondo, Modric, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Ramioli » 2015. május 23., szombat 1:53

Sajnàlom Ancelottit! tuti volt ,hogy kirúgjàk..ez nem helyes út szerintem amit a Real vezetősêge csinâl..igazàn megérdemelt volna még egy évet legalàbb..Klopp szerintem tuti nem jön ide ,az nem igazàn jön ki a sztàrokkal..nem szívbajos a pali az még Ronaldot is padra tenné képes lenne rà..van olyan őrűlt! Benitez meg nem tudom mitol lenne jobb mint Ancelotti..hàt érdekes dolgok ezek..Kivancsi vagyok ki lesz az új aldozat a padon akinek hirtelen eredmènyeket kell felmutattni mert ha nem ő is repul.

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: sonic » 2015. május 23., szombat 1:40

schranzer írta:A Sky Sport Italia iménti hírét több spanyol forrás is megerősítette azzal az extra információval, hogy a Real Madrid azt határozta meg az olasz edző maradásának feltételeként, hogy megválik a klub szerint a rossz fizikai állapotért hibáztatható szakmai stábjának jelentős részétől. Carlo Ancelotti viszont 18 év közös munka után továbbra is hisz bennük és nem akar megválni tőlük, így a szerződésbontáson kívül nem maradt más lehetőség.
Szoval adtak neki egy olyan opciot amirol tudjak hogy ugysem megy bele. Nagyon stilusos... :( Ez is amugy milyen baromsag mar, hogy meghatarozzak hogy az eronlet volt a problema a szezonban, es ez meg ez a hibas, blablabla... Miert nem lehet siman azt mondani, hogy bmeg nem voltunk elegedett a munkaddal Carlo, mehetsz amerre tetszik.

Amugy en meg mindig bizok benne hogy Perez az utolso bajnoki utan kiall es megmondja hogy hulyek vagytok mind, Ancelotti marad.

ikarus93 írta:El fogják küldeni, érzem a zsigereimben. :'(

Sajnálom mert ő volt az aki tudott bánni a játékosokkal.
Most majd egy Klopp-ra hallgatni fog Cé, Ramos, Casillas?
Erősen kétlem.
Akkora az egójuk, hogy csoda hogy Ancelottira hallgattak, még Mou-ra se akartak pedig senkinek se mondok újat ha korunk egyik nagyjának nevezzük Mourinhot mint edzőt.
Pont ez a baj, hogy meg tudjak furni az edzot. Ki hallott mar ilyet?? Nem hallgatsz az edzore? El lehet akkor takarodni a khecibe. Nem erdekel mi a neved. Lehetsz a Real legnagyobb legendaja, rughatsz 300 golt egy szezonban. Lehet az akar Ramos is pedig az egyik kedvencem. Ha az edzo mond valamit megcsinalod, aztan kesz. Nem? Arra van az ajto. Par ilyen utan kirugdosnank paros labbal egy-ket nagy kalibert, lehet a tobbi elgondolkodna kicsit. De a Realnal sosem merik meglepni a vezeraldozatot, ezert nem is fogunk jutni egyrol a kettore, mert mindenki fel, hogy a sociok, meg a szurkolok, meg a media, meg stb... Ikert is mikor Mourinho padon tartotta ugy hogy minden oka megvolt ra es jott a hepciaskodas meg askalodas, meg a tomenytelen mennyisegu pletyka meg alhir, meg Iker csaja nyilatkozgatott, akkor azt kellett volna, hogy a vezetoseg az edzo moge all, Ikernek meg ha nem tetszik akkor szevasz, es itt nem erdekes mekkora legenda. Ehelyett mit csinaltak? Kitettek Joset, mert "nem volt kompatibilis az oltozovel" (naja....), aztan elengedtek ingyen Diego Lopezt. Hat igy aztan nem lehet egy futballklubot iranyitani. Meg kb semmit sem. Nem csak az edzo habitusan mulik hogy tud-e tekintelyt szerezni maganak az oltozon belul, hanem az ilyen dolgokon is. Ancelottirol meg annyit, hogy lehet mondani hogy tud banni a jatekosokkal, de soha nem volt egyetlen olyan szakmai dontese sem amivel tudott volna egy kicsit is konfrontalodni valamelyik jelentos jatekossal, vagy az elnokkel. Pedig lehett volna, sot kellett volna hogy legyen. Nem egyszer volt olyan szituacio ahol indokolt lett volna. (eleg csak Bale-re gondolni.) Valoszinuleg nem veletlen hogy nem volt. Lehet direkt kerulte ezeket, lehet hogy csak termeszetenel fogva ilyen tejbegriz, vagy lehet hogy utasitottak, de akkor meg megint csak mirol beszelunk...

Anno a MU-nal ott volt Fergusson, valaki elkezdett hisztizni a jatekosok kozul, annak megmutattak merre van a kijarat. Lehetett az Beckhem, Van Nistelrooy, vagy barki. Igaz egy jatekost elveszitettek, de a tobbi befogta a pofajat es dolgozott. De ehhez az is kell hogy teljes mellszelesseggel mogotte legyen a vezetoseg, es ne fosson megmutatni az ajtot egy Iker Casillasnak, ha raszolgal, illetve az edzonek ne kelljen minden szirszar dontesnel a politika meg nepszeruseg miatt aggodnia, meg attol fosnia hogy holnap menesztik erte. Egyetlen jatekos (edzo, elnok, szertaros) sem lehet elobbrevalo vagy fontosabb a klub erdekeinel. Soha. Legalabbis egy normalisan mukodo klubnal. Nalunk ez nem igy van, es eleg regota nem igy van. Alig varom hogy ezt Madridban is felfogjak vegre, es meghonositsak ezt a felfogast tuzon vizen at (lehet sosem erem meg). Akkor is ha napi 113 gennyezo cikk szuletik, meg 80ezer nezo futyuli vegig a 90 perceket a stadionban (legalabb valamit csinalnanak a szotyizason kivul). Elobb utobb beletorodnenek. Es UTANA el lehetne kezdeni normalis strukturat kialakitani ahol az edzo azt csinalja ami az edzo dolga, az elnok azt csinalja ami egy elnok dolga, a jatekosok fociznak, a szurkolo meg szurkol. Akkor lehetne szakmai alapokon donteseket hozni, nem az alapjan hogy a Marcan meg az AS-en kire hanyan szavaznak.



Addig meg hiaba rugjuk ki Ancelottit, meg akkor is ha esetleg a teljesitmenye alapjan jogos, vagy hiaba hozunk helyette akarkit. Jobb nem lesz, csak rosszabb, mert megint uj edzo, megint uj taktika, megint egy ev a levesbe. NEM KELL! Meg ha valami brutalis eges szezonon lennenk tul akkor talan megertem, de egyaltalan nem ez a helzyet.
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2015. május 23., szombat 1:39

Igaz ezt úgy h a BL-ből kiesett
A BL-ből nem ő esett ki, hanem Di Matteo.

Benitezzel az a baj, hogy kurva középszerű, amit csinál. A Poolal is elég szépen elbújt a gyengébb keret árnyékában, az Inter edzőjeként már októberben új játékosokért rimánkodott, miközben ugyanazzal a csapattal Mou triplázott. A Poolal volt egy meglepetésszerű BL győzelme, de azon kívül nem sok mindent tud felmutatni, a nagyokat Angliában nem tudta megszorongatni, nem tudta egyenletessé tenni a Pool teljesítményét. Ami Carloval baj volt (rendszeres hullámzás), az Benitezzel hatványozottan fordul elő. Emellett a csapatai "száraz" futballt játszanak, jó iparos tankönyv szerint működnek, de hiányzik belőlük az ami igazán naggyá tesz egy csapatot: az ötlet, a szellemesség. Hiába van a Realnak az egyik legkreatívabb kerete, ahhoz edző is kell. (Egy olyan csapatnak, amelyikben Kroos, Isco, James, Marcelo, Benzema van a kezdőben, még Modric nélkül is ötletes focit kell játszania, szóval ezt nem lehet csak Modric hiányára fogni.) Carlo sem tudott lendületes, dinamikus, ötletes futballt csinálni, csak az ívelgetésre futotta. Benitez ráadásul még fele annyira sem kreatív, mint Carlo. Őt sem mondanám nagy taktikusnak (nem attól jó taktikus valaki, hogy defenzív/fegyelmezett futballt játszik a csapata, hanem attól, hogy jól találja meg az ellenfél gyenge pontjait, és tudja, hogy a mérkőzés melyik szakaszában, milyen felfogásban kell játszani. Ezt Mourinhoban nagyon kedveltem, Carlotól hiányoltam.), inkább egy kevés tudással rendelkező szürke egérnek, aki elvégzi a feladatát, de az sosem kiemelkedő. Pszichológiából is rosszabb, mint Carlo, neki azért voltak problémái a játékosaival.

Carlot én közepes edzőnek tartom, Benitezt egyenesen rossznak. Semmi kreativitás, semmi eredetiség, csak a sablon és kiszámíthatóság. Nekünk egy jól meccsellő edző kell, egy egyéniség, egy művész.

Avatar
DinhoL
Hozzászólások: 989
Csatlakozott: 2015. május 19., kedd 19:27
Kedvenc játékosaid: Michael Laudrup, R10, Carles Puyol, Xavier Hernández
Kedvenc csapatod: FC Barcelona, LA Lakers

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: DinhoL » 2015. május 23., szombat 1:09

Sierra írta:Elég erős az a keret? :lol: Higuaín az egyetlen valamire való játékosuk, meg talán Hamsik, a többi teljesen középszerű, átlagos focista. :roll: Vagy keverem valamelyik csapattal?!
Nah végre valaki..Már én is írtam, hogy az EL-buktán kívül (mert azért egy ukrán csapaton túl kellett volna lépni), a Napoliból kihozta a maximumot. Poollal sikeres volt Valenciával szintén, sőt olyan korszakos csapatot épített amit élmény volt nézni. Az Interhez hülyeség volt elmennie nem is értem..Aztán a Dinamo London, ahol csak ideiglenes edző volt ha jól emlékszem és így is egy EL-t nyert( Igaz ezt úgy h a BL-ből kiesett :mrgreen: )..Nem érdemelne ennyi szídást Rafa! :(
Som i Serem!
6oat

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Toti » 2015. május 23., szombat 0:56

sajnalom carlot. :(

arra viszont kivancsi lezek hogyha hnap golt lovunk akkor mit csinal a csapat? van egyolyan erzesem h goloromkent minden jatekos a palyan carlo fele fordul (ugyis tudjak h hol lesz a lelaton) es megtapsoljak. vagy vmi hasonlo gesztus lesz mindekepp.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8485
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Sierra » 2015. május 23., szombat 0:51

Raul7 írta:Sose volt stílusos focit játszó csapata,
És például Ancelottinak melyik csapata játszott stílusosan? Egyáltalán mi a stílusa neki? Mert az, hogy ősszel meg tavaly volt pár látványos meccsünk, azon kívül semmi extra nincs látványban Ancelotti csapataiban. Persze ettől függetlenül még lehet eredményes.
Raul7 írta:és jelenleg egy elég erős kerettel is csak 4. a taljánoknál.
Elég erős az a keret? :lol: Higuaín az egyetlen valamire való játékosuk, meg talán Hamsik, a többi teljesen középszerű, átlagos focista. :roll: Vagy keverem valamelyik csapattal?!

cart
Hozzászólások: 2611
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: cart » 2015. május 23., szombat 0:45

Azért ez nagyon aljas húzás lenne...

Avatar
schranzer
Hozzászólások: 766
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 17:26
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Ronaldo (R9)
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: schranzer » 2015. május 23., szombat 0:41

A Sky Sport Italia iménti hírét több spanyol forrás is megerősítette azzal az extra információval, hogy a Real Madrid azt határozta meg az olasz edző maradásának feltételeként, hogy megválik a klub szerint a rossz fizikai állapotért hibáztatható szakmai stábjának jelentős részétől. Carlo Ancelotti viszont 18 év közös munka után továbbra is hisz bennük és nem akar megválni tőlük, így a szerződésbontáson kívül nem maradt más lehetőség.
Navas - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Kovacic, Kroos, Modric - Isco - Bale, CR

Avatar
András93
Hozzászólások: 1650
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:14
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: András93 » 2015. május 23., szombat 0:38

sámat írta:Volt, nagyjából 1998-2002-ig, vagy 2001-ig, amíg el nem kezdtek "bevásárolni"....amikor azt tudta játékban a Real, ami senki más és azóta is csak a Pep-féle Barca....azt, amikor az ellenfél szemmel se találta a labdát a saját 16-osán.
Előtte nem figyeltem a csapatot, utána meg kezdődött Perez kálváriája.
Szerintem annak a '98-2000-nek nézz azért utána. Pl. 1999-ben rekordösszegért jött Anelka. Hány edzőt fogyasztottunk el akkortájt. Miért is volt elnökváltás.

Avatar
DinhoL
Hozzászólások: 989
Csatlakozott: 2015. május 19., kedd 19:27
Kedvenc játékosaid: Michael Laudrup, R10, Carles Puyol, Xavier Hernández
Kedvenc csapatod: FC Barcelona, LA Lakers

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: DinhoL » 2015. május 23., szombat 0:27

cart írta:Pereznek lassan megsúghatná valaki, hogy nem az edzővel van a legnagyobb baj.
Ha összeadnánk, hogy mennyit költött Perez a regnálásai alatt, és elosztanánk az ez idő alatt megnyert trófeák számával, akkor elég érdekes eredmény jönne ki szerintem...
Cirka 700 milla jurót költött Pérez játékosokra 2009-es visszatérése óta. Az ebből jövő trófeákat meg nem írom le (gondolom itt mindenki számon tartja) mert nem savazni akarok, csak érdekesség.
Som i Serem!
6oat


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 31 regisztrált és 0 vendég