Edző és vezetőség

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
volt
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:40
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: volt » 2015. május 22., péntek 23:03

Realista24 írta:SocialRMadrid ‏@SocialRMadrid 19 min
A meeting has just ended and Ancelotti's contract will be terminated. Perez will tell the board tomorrow [@DiMarzio].
Gianluca Di Marzio
@DiMarzio
Giornalista sportivo, reporter for Sky Sport in Italy: pane, calcio e fantasia..
Kezdhetünk beletörődni ,h itt jövőre Rafa lesz az edző. :'( :'(

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. május 22., péntek 23:01

SocialRMadrid ‏@SocialRMadrid 19 min
A meeting has just ended and Ancelotti's contract will be terminated. Perez will tell the board tomorrow [@DiMarzio].
Gianluca Di Marzio
@DiMarzio
Giornalista sportivo, reporter for Sky Sport in Italy: pane, calcio e fantasia..
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. május 22., péntek 22:58

Az csak annyi, hogy viszlát holnap. A lényeg, hogy a sajtó kvázi elköszönt tőle.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
BLaZE
Hozzászólások: 716
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:29
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Newcastle
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: BLaZE » 2015. május 22., péntek 22:54

Realista24 írta:Ennyit erről
https://www.youtube.com/watch?v=LL1TOirL1Y4

Kapd össze magad Pérez. :x
fordítást kapunk? :) a spanyol nem az erősségem :D
halálomig madridista leszek

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. május 22., péntek 22:42

Szóval nem tudom miért van ennyire lenézve Benítez.
Én sem értem.....de talán az magyarázat,hogy sokan egy ismeretlen,szakmailag teljesen nem ismert Zidane-t sokan a padra tették volna,úgy hogy semmit sem tudunk az edzői munkájáról.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. május 22., péntek 22:36

Ennyit erről
https://www.youtube.com/watch?v=LL1TOirL1Y4

Kapd össze magad Pérez. :x
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2015. május 22., péntek 21:10

Pinter Attila is lehozott volna egy ilyen kerettel egy masodik helyet. Az mas kerdes, h nem tudta volna elmagyarazni a tolodas lenyeget... :mrgreen:
Nem az a lenyeg, h most le kell v nem kell lenezni Kloppot vagy Benitezt, hanem az, h Ancelotti folytassa a munkajat, es lehetoleg tanuljon a hibaibol. Ugy kell igazolni ahogy a mester szaja ize szerint, kell par uj kulcsjatekos, es kulcs csere ember is! Ha ez mind megtortenik akkor nekunk harom fronton is veresenyben kell lennunk, nem lehet kifogas, h bealdozzuk vmelyik sorozatot a masikert.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7328
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2015. május 22., péntek 20:44

Ugyanez előfordulhat Kloppal vagy teszem azt Benítezzel is. Bukhatnak, de be is válhatnak.
Benítez is lehozná ezt amit idén műveltünk egyébként, vagy ha szerencséje van még kupa is leeshet neki, bármilyen fogalmatlan egyesek szerint.
Love football, hate antifa.

Avatar
schranzer
Hozzászólások: 766
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 17:26
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Ronaldo (R9)
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: schranzer » 2015. május 22., péntek 20:33

torjack írta:Ha már a ciki teljesítményeknél tartunk, nálam az is cinkes, hogy mióta Perez visszatért, beleölt százmilliókat a csapatba, hozott egy Pellegrinit, majd Mourinhot, végül Ancelottit, 6 év alatt ez már 3. szezonunk, amikor nincs trófea tavasszal.
Itt is van nemtudom mennyire pontos ...
Navas - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Kovacic, Kroos, Modric - Isco - Bale, CR

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: torjack » 2015. május 22., péntek 20:26

Ha már a ciki teljesítményeknél tartunk, nálam az is cinkes, hogy mióta Perez visszatért, beleölt százmilliókat a csapatba, hozott egy Pellegrinit, majd Mourinhot, végül Ancelottit, 6 év alatt ez már 3. szezonunk, amikor nincs trófea tavasszal.

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8487
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Sierra » 2015. május 22., péntek 20:18

phys írta:Carlo 20 év alatt 3 bajnokságot nyert, abból 16 évet nagy csapat edzőjeként töltött, hát ez marha gyenge sajnos.
Ez mondjuk tényleg elég gyenge produkció, ennek sosem néztem még utána.
Mondjuk egy bajnokságot a legnehezebb megnyerni, ott 38 meccsen kell élesnek lenni, BL azért egészen más tészta ilyen szempontból.
phys írta:Tehát két éves távlatban a leggyengébb csapat voltunk a 3 esélyes közül. És 2 éven át 50% vagy az alatti pontot értünk el a valamire való csapatok ellen, ez nem, hogy gyenge teljesítmény ez annál még sokkal rosszabb.
Ez meg elég szomorú, de igaz. Mióta Ancelotti az edző nem sikerült megverni az Atléticot a bajnokságban, Barcát is csak egyszer. És jelenleg ők a két riválisaink. Lehangoló, hiába tömjük ki a többi csapatot.
Raul7 írta:Klopp, Benitez... te jó Isten... Számomra felfoghatatlan hogy egyszerűen felmerülhetnek ilyen nevek. Carlo pótlására. :roll: Benitez mit tett le az elmúlt pár évben? Sőt, mit tett le a pályafutása során? Klopp szintén. Nem is értem hogy gondolkodhat ilyen nevekben Perez. :( Részemről ha van olyan hülye hogy elküldje Carlot, akkor 1. szüljön sünt, 2. Zizounak irány a mélyvíz, mert 1 év alatt Carlo mellett több szakmai affinitás tapadhatott rá, mint amennyi a két fent említett úriemberben összesen van... :|
Nehéz megállni, hogy ne szóljak hozzá, pedig Klopp témában nem akartam már vitázni, de mire fel ez a nagy lenézés a többi edzővel szemben?

Beníteznek vannak szép eredményei a Valenciával, és a Liverpoollal is nyert azért egy BL-t, 2 évre rá ismét döntőztek. Napoliból meg szerintem kihozta a maximumot, azért nem olyan hű de nagy csapat az, nincsenek túl nagy játékosok ott. Erőikhez mérten a tavalyi 3. hely és az idei (valószínűleg) 4. hely egyáltalán nem rossz (tavaly egy kupagyőzelem is). És ha Ancelottival kell összehasonlítani, nem sokkal van lemaradva... 1 BL + 1 UEFA kupa + 1 BL döntő, Ancelottinak van 3 BL-je. Bajnokságot kettőt nyert Benítez, Carlo hármat.
Szóval nem tudom miért van ennyire lenézve Benítez.
Raul7 írta:Ja, Ancellotti kb ennyi kupát tett le nekünk az asztlra (sőt...) 1 év alatt.
Sajnos a bajnokság nem igazán jött össze.
Raul7 írta:Klopp 2001 óta a német bajnokságban edző, úgy ismer ott minden csapatot, mint a tenyerét, és a BM-et nem csak a BVB lepte meg az utóbbi pár évben.
2001-2008-ig volt a Mainz trénere, de 2004-ben lett első osztályú a csapat. 2008-ban az akkor egy erős középcsapat Dortmundból csinált top klubot (legalább is tavalyig simán az volt). Lehet pár évbe beletelt, de az érdemeit kár lenne vitatni.
Raul7 írta:és a BM-et nem csak a BVB lepte meg az utóbbi pár évben.
Amíg a mindenki által istenített Heynckes féle Bayern "alázta a világot"(?) addig kb csak a Dortmund tudta megfogni őket, amikor még egyben volt az a gárda, nem véletlenül döntőztek 2 éve. Azóta viszont pár kulcsemberét elvesztette a Dortmund, érthető a visszaesésük. És olyannyira bukott ez a szezont a Dortmundnak, hogy bejutottak a Német kupa döntőjébe (Bayernen keresztül), BL nyolcaddöntőig mentek, és a bajnokságban még lehetnek hatodikok, egyedül talán ez nevezhető "bukásnak", de ez sem olyan tragédia, már nem valami acélos a keretük. De ez nem feltétlenül Klopp hibája. Nem is értem, hogy lehet bukott edzőnek hívni egyetlen rossz (kevésbé jó) szezont után. Ennyi erővel Ancelotti is az volt, amikor a Milant csak az 5. helyre vitte be, mégsem temette őt senki.

Szóval összességében jobb lenne az állandóság, és jobb lenne, ha maradna Ancelotti, de azért messze nem ő a legtökéletesebb jelenleg a csapatnak (pl. a fent említett statisztika miatt), és vannak bőven faszságai, amiken nem biztos hogy tud változtani, és talán megint a csapat kárára fognak menni ezek a hibák. És ő is ugyanúgy lutri volt, amikor idejött, hiába az a pár eredményt, amit korábban elért. Ugyanez előfordulhat Kloppal vagy teszem azt Benítezzel is. Bukhatnak, de be is válhatnak.

Champions20
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2015. május 13., szerda 22:47

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Champions20 » 2015. május 22., péntek 18:48

Raul7 írta:
phys írta: Carlo 20 év alatt 3 bajnokságot nyert, abból 16 évet nagy csapat edzőjeként töltött, hát ez marha gyenge sajnos.
Klopp 14 év alatt 2-t, ebből 7éve a Dortmund edzője. És itt messze nem a legesélyesebb csapatként hozta ezeket egy BM ellen.
Carlo 3 bajnokijából egy a PSG-vel ellenfél nélkül.

Ha csak a bajnoki szereplést nézzük akkor itt Carlo egyáltalán nem számít nagy/jó edzőnek.
Nekünk két év alatt egy 3. és egy 2. hely.
Barcának 2. és 1.
Atm-nek 1. és 3.
Tehát két éves távlatban a leggyengébb csapat voltunk a 3 esélyes közül. És 2 éven át 50% vagy az alatti pontot értünk el a valamire való csapatok ellen, ez nem, hogy gyenge teljesítmény ez annál még sokkal rosszabb.

Idén én 2est adnék neki (jó indulattal) az 5ből. Ennél csak akkor lehetett volna gyengébb szezonunk ha még az ATM is kiejt minket (megint). Ezzel a kerettel, ez a teljesítmény óriási kudarc számba megy.
Klopp 2001 óta a német bajnokságban edző, úgy ismer ott minden csapatot, mint a tenyerét, és a BM-et nem csak a BVB lepte meg az utóbbi pár évben. Nem azt mondom hogy ez nem teljesítmény Klopp részéről, de egyáltalán nem vagyok elájulva tőle, persze mindenkinek szíve joga hogy milyen teljesítményt tart nagynak. Személy szerint úgy gondolom hogy a legértékesebb díjak/kupák mindig a nemzetköziek, nem tartom ilyen fontosnak a bajnoki címeket. (személyes vélemény) A végével egyetértek, az igazi gyengepont a bajnokságban sajnos a riválisok elleni mérkőzések, ezen mindenképp csiszolni kell. Nekem a mélypont ennek ellenére a Juve elleni kiesés, óriási csalódásként éltem meg. Ennek ellenére nem tartom közel se olyan jó edzőnek se Kloppot se Benitezt mint Carlot, ő bárhova került, sikereket ért el, és a játékosok is mindenhol elfogadták, nem látom racionalitását a menesztésének.
Nyilván nem érdekel a hazai hiszen az elmúlt években nem halmozta a real Ligagyőzelmeket.
Ha esetleg a Real nem szerepelne a Bl-ben akkor nem is néznéd a meccseket?Hiszen a többi nem fontos.

Avatar
Raul7
Hozzászólások: 65
Csatlakozott: 2015. április 24., péntek 13:16
Kedvenc játékosaid: Raul, Puskás, Guti, Modric, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Győri ETO, PSV Eindhoven

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Raul7 » 2015. május 22., péntek 18:41

phys írta: Carlo 20 év alatt 3 bajnokságot nyert, abból 16 évet nagy csapat edzőjeként töltött, hát ez marha gyenge sajnos.
Klopp 14 év alatt 2-t, ebből 7éve a Dortmund edzője. És itt messze nem a legesélyesebb csapatként hozta ezeket egy BM ellen.
Carlo 3 bajnokijából egy a PSG-vel ellenfél nélkül.

Ha csak a bajnoki szereplést nézzük akkor itt Carlo egyáltalán nem számít nagy/jó edzőnek.
Nekünk két év alatt egy 3. és egy 2. hely.
Barcának 2. és 1.
Atm-nek 1. és 3.
Tehát két éves távlatban a leggyengébb csapat voltunk a 3 esélyes közül. És 2 éven át 50% vagy az alatti pontot értünk el a valamire való csapatok ellen, ez nem, hogy gyenge teljesítmény ez annál még sokkal rosszabb.

Idén én 2est adnék neki (jó indulattal) az 5ből. Ennél csak akkor lehetett volna gyengébb szezonunk ha még az ATM is kiejt minket (megint). Ezzel a kerettel, ez a teljesítmény óriási kudarc számba megy.
Klopp 2001 óta a német bajnokságban edző, úgy ismer ott minden csapatot, mint a tenyerét, és a BM-et nem csak a BVB lepte meg az utóbbi pár évben. Nem azt mondom hogy ez nem teljesítmény Klopp részéről, de egyáltalán nem vagyok elájulva tőle, persze mindenkinek szíve joga hogy milyen teljesítményt tart nagynak. Személy szerint úgy gondolom hogy a legértékesebb díjak/kupák mindig a nemzetköziek, nem tartom ilyen fontosnak a bajnoki címeket. (személyes vélemény) A végével egyetértek, az igazi gyengepont a bajnokságban sajnos a riválisok elleni mérkőzések, ezen mindenképp csiszolni kell. Nekem a mélypont ennek ellenére a Juve elleni kiesés, óriási csalódásként éltem meg. Ennek ellenére nem tartom közel se olyan jó edzőnek se Kloppot se Benitezt mint Carlot, ő bárhova került, sikereket ért el, és a játékosok is mindenhol elfogadták, nem látom racionalitását a menesztésének.
"Real buy these big players like Figo, Zidane and Ronaldo, but I think the best player in the world is Raul." (Sir Alex Ferguson)

Champions20
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2015. május 13., szerda 22:47

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Champions20 » 2015. május 22., péntek 18:39

Jester írta:
Klopp keves penzbol epitett egy Europa szinten eros csapatot, ami nagyon szep dolog, de a kerdes adott: mit tudna kezdeni egy sztarokkal teli csapattal? Mert hogy nem a Real Madrid a legjobb hely a kiserletezgeteshez, az is biztos.
Neki idő kellene, és ami még fontosabb: korlátlan irányítás.

Dortmundban egy eszméletlen jó csapatot épített fel, elemekről elemekre. Szerintem ezt itt is megtehetné, csak most még egy elég komoly büdzsé is segíthetné a munkáját.

Ezek ellenére szerintem kizárt, hogy Madridba jöjjön.
Dehogy tehetné meg.Se pereznek se a szurkolóknak nincs hozzá elég türelmük.

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2015. május 22., péntek 18:11

Klopp nem fogja megkapni azt a szabadságot amire szüksége lenne, pedig nagyon örülnék neki, attól függetlenül hogy nem támogatom Carlo menesztését.

Jester
Hozzászólások: 233
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 9:48
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldinho, Nesta, Maldini, Buffon
Kedvenc csapatod: Olyan nincs...

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Jester » 2015. május 22., péntek 18:10

Klopp keves penzbol epitett egy Europa szinten eros csapatot, ami nagyon szep dolog, de a kerdes adott: mit tudna kezdeni egy sztarokkal teli csapattal? Mert hogy nem a Real Madrid a legjobb hely a kiserletezgeteshez, az is biztos.
Neki idő kellene, és ami még fontosabb: korlátlan irányítás.

Dortmundban egy eszméletlen jó csapatot épített fel, elemekről elemekre. Szerintem ezt itt is megtehetné, csak most még egy elég komoly büdzsé is segíthetné a munkáját.

Ezek ellenére szerintem kizárt, hogy Madridba jöjjön.

Avatar
phys
Hozzászólások: 125
Csatlakozott: 2014. január 15., szerda 4:19
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: phys » 2015. május 22., péntek 18:09

Raul7 írta:Ja, Ancellotti kb ennyi kupát tett le nekünk az asztlra (sőt...) 1 év alatt.
Carlo 20 év alatt 3 bajnokságot nyert, abból 16 évet nagy csapat edzőjeként töltött, hát ez marha gyenge sajnos.
Klopp 14 év alatt 2-t, ebből 7éve a Dortmund edzője. És itt messze nem a legesélyesebb csapatként hozta ezeket egy BM ellen.
Carlo 3 bajnokijából egy a PSG-vel ellenfél nélkül.

Ha csak a bajnoki szereplést nézzük akkor itt Carlo egyáltalán nem számít nagy/jó edzőnek.
Nekünk két év alatt egy 3. és egy 2. hely.
Barcának 2. és 1.
Atm-nek 1. és 3.
Tehát két éves távlatban a leggyengébb csapat voltunk a 3 esélyes közül. És 2 éven át 50% vagy az alatti pontot értünk el a valamire való csapatok ellen, ez nem, hogy gyenge teljesítmény ez annál még sokkal rosszabb.

Idén én 2est adnék neki (jó indulattal) az 5ből. Ennél csak akkor lehetett volna gyengébb szezonunk ha még az ATM is kiejt minket (megint). Ezzel a kerettel, ez a teljesítmény óriási kudarc számba megy.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára phys 2015. május 22., péntek 18:10-kor.

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: torjack » 2015. május 22., péntek 17:39

Edzőt nem szokás eladni...simán kirúgják végkielégítéssel.

Avatar
miVida
Hozzászólások: 1046
Csatlakozott: 2013. augusztus 3., szombat 11:11
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema (Marcelo,Kovacic,Kroos)
Kedvenc csapatod: Real Madrid (DVSC, Francia válogatott)
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: miVida » 2015. május 22., péntek 17:31

Azert irtam 3ast Ancelotti munkajara, mert felig az o hibaja hogy ugy teljesitettunk ebben a szezonban ahogy... ugyanis ha o nem erolteti Bale-t akkor sokkal elorebb vagyunk... Viszont ne feledkezzunk meg a szezon elso felerol amikor taroltunk es semmi sem allithatott meg minket.. ugyanez az edzo csak mindenki egeszseges volt.
En azt mondom h hiba lenne eladni, Rafa Benitezt pedig katasztrofa lenne idehozni :x
HA muszaly Ancelottit eladni (marpedig nem), akkor Zizout felhozni mint ahogy Guardiolat felhoztak a barcaB-bol
Mert mit használ az embernek, ha az egész világot megnyeri is, de az ő lelkében kárt vall? Avagy micsoda váltságot adhat az ember az ő lelkéért?

Courtois - Odriozola-Ramos-Varane-Alaba - Kovacic-Kroos - Isco - Hazard-Mbappé-Asensio

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Toti » 2015. május 22., péntek 17:27

cart írta:Bale hogy néz ki :lol:
régi beckham stylera váltott. :Đ
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 21 regisztrált és 0 vendég