Edző és vezetőség

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5087
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2023. szeptember 3., vasárnap 10:38

ok. mindenki üljön savanyúan a sarokban mert csak így nyertünk. minden tiszta. nem cserélnék veled mert szörnyű lehet ilyen negatívan megélni egy rohadt focimeccset. nevetséges ez egy megnyert meccs után.

Avatar
miro.
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2023. április 15., szombat 9:40
Kedvenc játékosaid: Modric, Sergio Ramos, R9
Kedvenc csapatod: Real Madrid, RB Salzburg
Tartózkodási hely: Ausztria

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: miro. » 2023. szeptember 3., vasárnap 10:33

RaúlCF írta:
miro. írta: Ezekbe az emberekbe azt birom,hogy soha nem merik beirni a velemenyuket,aztan esetleg felvallalni ha rosszul gondoltak,hanem mint tegnap ez is a masodik gol utan az volt az elso,hogy le nso forumozozott minket. :lol:
Addig kuss volt amig egett a csapat,aztan utana egybol jott.
Ez meg a minusz megy,de onallo velemeny nulla.
Mit szeretnél önálló gondolatnak? Egész nyáron ment a sírás a twitter huszárokon, nekem meg kellemesen telt mert semmi ráhatásom nincs és bíztam a vezetőség munkájában. Hozták Bellinghamet,Frant,Joselut,Ardát és Brahimot. Elküldték a sallangot. Hosszabbítottak Modric-Kroos párossal. Nem ültek fel ilyen vonatokra, hogy pánikból hozzunk Kolo Muanikat meg Lautarokat meg Lukaku(jézióusom)100 milliókért. Nem kell a kezdőben Mendyt nézni. De persze hozzá nem értő szar mindegyik.

Meccs közben is csak a negatív sav megy. Teljesen jól játszottunk egy szar ellenfél ellen. Ancelotti is jól nyúlt bele. Bocs, hogy nem szólok bele az epehányásba meccs közbe mert semmi értelme és uram bocsá nézem is a meccset nem csak panaszkodok végig. Én végig szorítottam, hogy meglesz és fergeteges élmény volt a vége. Neked milyen volt? Örültél neki vagy frusztrált mert a sok negatív szar ellenére is nyertünk? Semmi más nem megy a fórumon csak, hogy milyen szarok vagyunk, mindenki milyen szar, milyen hülye mindegyik. Ok. Legyenek. Én meg szurkolok tovább a csapatomnak és leszarom a károgókat.

Tessék egy plusz, hogy ez is legyen
Ezeket mar annyiszor atbeszeltuk itt. Nincs kedvem ujbol leirni a velemenyemet. ( igazolasok,eladasok stb)
Amivel tegnap nyertunk azt senki nem tudja megvenni.(sziv,akarat)
De tegnap nem jatszottunk jol. Egy olyan csapat ellen nyertunk a 90+percben aki 8(?) eve nem nyert ellenunk.
Ami pozitivum az a sziv,a 4/4 es jude.
Egyedul az angol hozza azt,amit egy real madrid kezdobe valo igazolasnal az ember felallva tapsol.
Fran nem lesz az,joselu egy harcos de normal esetben nem oda valo,brahim sem.
Helyen kell a tegnapit is kezelni. Azt gondolom,hogy a mimimum hogy nyertunk. Ehelyett te,meg meg paran ugy beszeltek,mintha ez most benizonyitotta volna,hogy paradesak vagyunk.
Kozben nem.
Ez egy atletico ellen egy jo meccs,jo eredmeny lenne.
De azert hanyatt ne basszuk magunkat egy getafe elleni 92.percben megnyert otthoni meccs utan.
Real Madrid

Roger Federer :goat:

Red Bull Salzburg

SERIENMEISTER 2013-2023

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3779
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Mickey » 2023. szeptember 3., vasárnap 10:25

miro. írta: Ezekbe az emberekbe azt birom,hogy soha nem merik beirni a velemenyuket,aztan esetleg felvallalni ha rosszul gondoltak,hanem mint tegnap ez is a masodik gol utan az volt az elso,hogy le nso forumozozott minket. :lol:
Addig kuss volt amig egett a csapat,aztan utana egybol jott.
Ez meg a minusz megy,de onallo velemeny nulla.
mármint a megyameccs topic ? ahol általában, - mindig- megy a fikaáradat....
ott kiélheti magát minden hater, az az igazi táptalaj, ezen a fórumon.

Jobb is ha ott kussol az ember ...már aki olyan.
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4802
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2023. szeptember 3., vasárnap 10:24

hehetheoriginal írta: Nem lehet, mert itt mint a kiskinai tapsikolni meg ujjongani kell, még ha abszolut nezhetetlen, ertekelhetetlen izomszagu erolkodes, es ABSZOLUT nem real madridhoz melto futball es minoseg is, amit hetrol hetre, lassan evrol evre kap az ember.
Igen a vezetoseg a hibas, igen, nem tudunk rajta mar valtoztatni, de ha valami nem tetszik, hadd irjuk mar le basszalaktarkon.
Ha szabad...
Sajnalom de realisan nezve ehhez egyre inkabb hozza kell szokni. Nem eleg hogy korlatlan budzseju klubok ellen kell megmerettetni (City-PSG stb), hanem egy olyan Ligabol kell ezt tennunk, amit a teljes dilettantizmus jellemez mind a tobbi klub menedzelese szempontjabol (Barca-Valencia-Sevilla) mind maganak a Liganak a menedzselese szempontjabol. A Real Madrid egyedul keves ide (talan meg az Atleticot idevehetjuk akik okosan csinaljak a dolgaikat a maguk szintjen) amikor nem eleg hogy olajos szellel szemben hugyalunk, masreszt meg egy egesz (sajat) orszag is szabotalja a klub sikeresseget.

Osszefoglalva, onhibankon kivul sainos mar reg nem mi fujjuk a passzat szelet a piacon, mi is csak alkalmazkodunk. Kicsit uj szemmel kell nezni mostantol a csapat sikeresseget.

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5087
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2023. szeptember 3., vasárnap 10:21

miro. írta: Ezekbe az emberekbe azt birom,hogy soha nem merik beirni a velemenyuket,aztan esetleg felvallalni ha rosszul gondoltak,hanem mint tegnap ez is a masodik gol utan az volt az elso,hogy le nso forumozozott minket. :lol:
Addig kuss volt amig egett a csapat,aztan utana egybol jott.
Ez meg a minusz megy,de onallo velemeny nulla.
Mit szeretnél önálló gondolatnak? Egész nyáron ment a sírás a twitter huszárokon, nekem meg kellemesen telt mert semmi ráhatásom nincs és bíztam a vezetőség munkájában. Hozták Bellinghamet,Frant,Joselut,Ardát és Brahimot. Elküldték a sallangot. Hosszabbítottak Modric-Kroos párossal. Nem ültek fel ilyen vonatokra, hogy pánikból hozzunk Kolo Muanikat meg Lautarokat meg Lukaku(jézióusom)100 milliókért. Nem kell a kezdőben Mendyt nézni. De persze hozzá nem értő szar mindegyik.

Meccs közben is csak a negatív sav megy. Teljesen jól játszottunk egy szar ellenfél ellen. Ancelotti is jól nyúlt bele. Bocs, hogy nem szólok bele az epehányásba meccs közbe mert semmi értelme és uram bocsá nézem is a meccset nem csak panaszkodok végig. Én végig szorítottam, hogy meglesz és fergeteges élmény volt a vége. Neked milyen volt? Örültél neki vagy frusztrált mert a sok negatív szar ellenére is nyertünk? Semmi más nem megy a fórumon csak, hogy milyen szarok vagyunk, mindenki milyen szar, milyen hülye mindegyik. Ok. Legyenek. Én meg szurkolok tovább a csapatomnak és leszarom a károgókat.

Tessék egy plusz, hogy ez is legyen

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. szeptember 3., vasárnap 10:16

Tjacks írta: Megint csak a két véglet létezik, semmivel nem vagy jobb hehe hogy naponta beírod hogy nézhetetlenfosszablon focit játszunk mint a kis kínai tapsikolos szurkolók.

Mellesleg azt is számításba kellene venni hogy az arabok all-int toltak és szétbaszták a piacot, Perez valószínűleg nem csak hogy nem akar de nem is tud ezzel versenyezni.

Mellesleg lehet basztatni a don-t :mrgreen: de a kb minden poszton világklasszisokkal felálló Zidane vezette csapat is okádék focit tolt rengeteg alkalommal. Az volt a taktika hogy CR velünk van, tehát 1-0 ról kezdtük a meccset.
Arab all inhez annyit hogy költöttek 700milliot, a pl meg 2,3 milliárdot.

Nyilván benne van hogy sok játékos ingyen ment oda, tudom, de továbbra is Anglia az, aki a legnagyobb veszély.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Tjacks
Hozzászólások: 2623
Csatlakozott: 2013. szeptember 10., kedd 14:43
Kedvenc játékosaid: Raúl, Robi Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Tjacks » 2023. szeptember 3., vasárnap 10:14

Megint csak a két véglet létezik, semmivel nem vagy jobb hehe hogy naponta beírod hogy nézhetetlenfosszablon focit játszunk mint a kis kínai tapsikolos szurkolók.

Mellesleg azt is számításba kellene venni hogy az arabok all-int toltak és szétbaszták a piacot, Perez valószínűleg nem csak hogy nem akar de nem is tud ezzel versenyezni.

Mellesleg lehet basztatni a don-t :mrgreen: de a kb minden poszton világklasszisokkal felálló Zidane vezette csapat is okádék focit tolt rengeteg alkalommal. Az volt a taktika hogy CR velünk van, tehát 1-0 ról kezdtük a meccset.

Avatar
miro.
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2023. április 15., szombat 9:40
Kedvenc játékosaid: Modric, Sergio Ramos, R9
Kedvenc csapatod: Real Madrid, RB Salzburg
Tartózkodási hely: Ausztria

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: miro. » 2023. szeptember 3., vasárnap 10:06

Ezekbe az emberekbe azt birom,hogy soha nem merik beirni a velemenyuket,aztan esetleg felvallalni ha rosszul gondoltak,hanem mint tegnap ez is a masodik gol utan az volt az elso,hogy le nso forumozozott minket. :lol:
Addig kuss volt amig egett a csapat,aztan utana egybol jott.
Ez meg a minusz megy,de onallo velemeny nulla.
Real Madrid

Roger Federer :goat:

Red Bull Salzburg

SERIENMEISTER 2013-2023

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11139
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. szeptember 3., vasárnap 9:51

Nem lehet, mert itt mint a kiskinai tapsikolni meg ujjongani kell, még ha abszolut nezhetetlen, ertekelhetetlen izomszagu erolkodes, es ABSZOLUT nem real madridhoz melto futball es minoseg is, amit hetrol hetre, lassan evrol evre kap az ember.
Igen a vezetoseg a hibas, igen, nem tudunk rajta mar valtoztatni, de ha valami nem tetszik, hadd irjuk mar le basszalaktarkon.
Ha szabad...
thereisonly1ronaldo

Avatar
Whiteheart
Hozzászólások: 441
Csatlakozott: 2018. november 4., vasárnap 1:37
Kedvenc játékosaid: Benzema, CR, Courtois
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kanizsa

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Whiteheart » 2023. szeptember 3., vasárnap 9:09

RaúlCF írta:
Halfkey írta:

Egyik topikban se értem hogy nem lehet örülni a csapatod győzelmének.
mert nem a csapatnak szurkolnak hanem annak hogy a napi frusztráltságot itt kiadhassák egy kis sírás közben. erre bármelyik csapat jó lenne nekik
Fuu nem tudom mi a szrt kell okoskodni , total nagy megmondó ember vagy te onnan a fotelból, önjelölt pszichológus... Engem ledivatdrukkerezel amikor már múlt századtól kezdve Realt eszek iszok, viselek, szurkolok, szenvedek (2003-2008), harcolok?? Forumon is itt voltam az elejétől fogva, és Rohadtul félreértetted amit irtam, egy qva mondatból minek kell azonnal összeesküvés elméletet szőni??

Csak annyit akartam volna kifejezni h azért mert ilyen jól 4/4 kezdődött a szezon és utolsó percben elkaptuk a kistesó getafet akik nem épp életük meccset játszák ellenünk, tavaly pont nyertek (elmúlt 20 évben 2.jára) de nem kifejezetten jelent ez semmit, jó happy minden mert ügyesek voltunk eddig de egyértelműen túl sekély a keretünk, nem megnyugtató és az eredmény, boldogabb lennék ha lenne egy megbízható 9es elől.... Ha szabad
🇭🇺✝️🇭🇺

Avatar
Raúlito
Hozzászólások: 278
Csatlakozott: 2018. július 26., csütörtök 14:04
Kedvenc játékosaid: Raúl, Cristiano Ronaldo, Modric, Isco, Ramos, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Raúlito » 2023. szeptember 3., vasárnap 1:00

Nagyon alacsony osztályzatokat adtok, mint ha nem is érzékelnétek az átigazolási piac nehézségeit… :(
Pérez és a vezetőség épp eleget bizonyított a 2009 nyara óta tartó második érájában és épp eléggé sikeres a csapat ahhoz, hogy inkább hálásak legyünk szurkolóként!
Jelenleg az európai csapatok három stratégiát követnek: 1., vállalják, hogy arab/amerikai befektetők kezére kerülnek és kijátszák az FFP-t (PSG, City, Chelsea); 2. nem költekeznek erő felett és a “lepattanókra” mennek rá (Milan, Inter); 3., fiatal játékosokat gyűjtenek össze vagy nevelnek ki (Lipcse, Benfica) és az eladásokból befolyó összegeket forgatják újra fiatal tehetségek felkutatására.
Van egy negyedik “Barca út”, ami a jelen és jövő felélésére épül :D
Pérez, José Anghel Sanchez és Calafat a fokozatos és tudatos keretátalakítást hajtja végre évek óta, ami a rutinos, de a piacon könnyen elérhető kész játékosok (Alaba, Rüdiger és most Kepa) és a nagy potenciállal rendelkező fiatalok (Vini, Camavinga, Tchouaméni, Bellingham és Arda Güler) megszerzésével, ütőképes egyveleget alkot. Persze hogy vannak hibák, de már most Mbappé és Davis 2024-es érkezésének előkészítése zajlik… Ez most nyáron is legalább hetes érdemjegyet ér nekem.
"Vannak, akik azt hiszik, a futball olyannyira fontos, hogy úgyszólván élet-halál kérdése. Mindig elszomorít, ha ilyen véleményt hallok. Biztosíthatok mindenkit: a futball sokkal, de sokkal fontosabb."

Bill Shankly

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6586
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2023. szeptember 3., vasárnap 0:47

ateeemadrid írta: Hagyjatok már ezekkel, pénzünk van, játékos is van a piacon. Nem csak a Joselu MBappe 2 véglet van. Mindenhogy szégyen 2 használható támadóval nekivágni egy szezonnak egy Realnak. Ebböl az egyik már le is sérült btw.

Kiscsapatok szokták eladni a klasszisaikat pótlás nélkül.
A csapatunk versenykepes, a stadionunk gyonyoru, es a cel az, hogy 10, 20, 50 ev mulva is legyen penzunk, ne menjunk le kutyaba, mint a barcelona. Soha nem kerulhetunk olyan kiszolgaltatott helyzetbe, ezt Perez is mindig hangsulyozza. A penzugyi stabilitast hosszutavon kell menedzselni. Tudjak, hogy mit csinalnak, ide ne jojjenek felmegoldasok. Akkor inkabb tenyleg nezem Lucast, meg a 400 eves Modricot, meg Joselut kezdocsatarkent. 3 idegenbeli meccset lehoztunk es meg a tegnapit is behuztuk. Lehet, hogy szedett-vedett a csapat, de akkor is szivvel lelekkel kuzdenek, ez engem boldogga tesz es orulok neki. Itt nincsenek zsoldosok, csak olyanok, akik kepben vannak, hogy milyen klubert kuzdenek, szerencsere vegre sikerult megszabadulni az osszes fektol.

Falra maszok a sok negativ kommentol, komolyan.
:goat:

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3779
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Mickey » 2023. szeptember 3., vasárnap 0:39

G. V.tinho írta: Pereznek qrva nagy mákja van, hogy Calderön hozta neki Ronaldo -t, mert már másodszor is megbukott volna..
:hmmm:
Ezt hogy sikerült? Szerencsétlen Perez, tájékoztatni kellene, hogy kva nagy mákja van
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3779
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Mickey » 2023. szeptember 2., szombat 22:30

ateeemadrid írta: Hagyjatok már ezekkel, pénzünk van, játékos is van a piacon. Nem csak a Joselu MBappe 2 véglet van. Mindenhogy szégyen 2 használható támadóval nekivágni egy szezonnak egy Realnak. Ebböl az egyik már le is sérült btw.

Kiscsapatok szokták eladni a klasszisaikat pótlás nélkül.
Te is hagyjál már azzal, amit előzőleg összehordtál :smile:
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5831
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Jim » 2023. szeptember 2., szombat 22:30

filatáska írta: Sírtatok itt tegnap, közben meg 3 igazolásunk is összehozott egy-egy gólt.
:mrgreen:
az ma volt amúgy :mrgreen:

de így van
4-ből 4 győzelem amúgy, úgy hogy vannak keretbeli hiányosságok, és még nem is állt össze a csapat :salute:
küzdős szezon lesz, az biztos, de reméljük nem lesz sok sérültünk, akkor szerintem meglesz a bajnoki cím :coffee:

filatáska
Hozzászólások: 545
Csatlakozott: 2013. május 15., szerda 22:18

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: filatáska » 2023. szeptember 2., szombat 22:23

Sírtatok itt tegnap, közben meg 3 igazolásunk is összehozott egy-egy gólt.









:mrgreen:

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5087
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2023. szeptember 2., szombat 18:24

Halfkey írta:
Whiteheart írta: Getafe mindif bepucsit nekünk, várható volt hogy nyerünk de egyáltalán nem tölt el boldogsággal..

Rossz topic sorry
Egyik topikban se értem hogy nem lehet örülni a csapatod győzelmének.
mert nem a csapatnak szurkolnak hanem annak hogy a napi frusztráltságot itt kiadhassák egy kis sírás közben. erre bármelyik csapat jó lenne nekik

Halfkey
Hozzászólások: 4379
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2023. szeptember 2., szombat 18:22

Whiteheart írta: Getafe mindif bepucsit nekünk, várható volt hogy nyerünk de egyáltalán nem tölt el boldogsággal..

Rossz topic sorry
Egyik topikban se értem hogy nem lehet örülni a csapatod győzelmének.

Avatar
Whiteheart
Hozzászólások: 441
Csatlakozott: 2018. november 4., vasárnap 1:37
Kedvenc játékosaid: Benzema, CR, Courtois
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kanizsa

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Whiteheart » 2023. szeptember 2., szombat 18:18

Getafe mindif bepucsit nekünk, várható volt hogy nyerünk de egyáltalán nem tölt el boldogsággal..

Rossz topic sorry
🇭🇺✝️🇭🇺

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4427
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2023. szeptember 2., szombat 16:35

Hagyjatok már ezekkel, pénzünk van, játékos is van a piacon. Nem csak a Joselu MBappe 2 véglet van. Mindenhogy szégyen 2 használható támadóval nekivágni egy szezonnak egy Realnak. Ebböl az egyik már le is sérült btw.

Kiscsapatok szokták eladni a klasszisaikat pótlás nélkül.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 87 regisztrált és 0 vendég