Edző és vezetőség

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
poronty
Hozzászólások: 2728
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:59
Kedvenc játékosaid: M. Laudrup, Modric, Courtois
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: poronty » 2023. október 30., hétfő 12:16

megmondta hogy CR maradjon es Bale menjen. Perez meg szart ra es forditva csinalta
CR maradhatott volna, ha akar. Semmi köze hozzá Perez papának
--------------Körte
Hakimi-Militao-van de Ven-Davies
------Fede------Camavinga
Saka------Bellingham------Musiala
-------------Haaland

https://www.youtube.com/watch?v=kRzMmt_MFko

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. október 30., hétfő 12:16

Ugyanakkor Hazard meg offolva volt pont Carlo altal, Perez ide vagy oda.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
gutihaz14
Hozzászólások: 5336
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 14:09

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: gutihaz14 » 2023. október 30., hétfő 12:12

ZZ sem volt kivetel.

megmondta hogy CR maradjon es Bale menjen. Perez meg szart ra es forditva csinalta
valamelyik univerzumban: :box:
----------------tbo---------------
hakimi-militao-rüdiger-davies---
camavinga-tchouaméni-bellingham
---brahim-haaland-mbappe---

edzo: xabi apo

kiserik
Hozzászólások: 5828
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: kiserik » 2023. október 30., hétfő 11:49

realmadrid95 írta: Azt is figyelembe kell venned Erik, hogy Boniface elete formajaban van, 9 meccs, 7 gol, 3 golpassz. Ez nagyon jo teljesitmeny, nincs indok azert, hogy ot lekapja Xabi a palyarol. Carlonal sokszor sajnos nem ez a helyzet, Rodrygo 11 meccsen 1 gol, 1 golpassz es megsem kap lehetoseget mas jatekos. Ez idegesiti a madridom nepet. Ott van Joselu, ott van Brahim, ok mind mind tobb lehetoseget kellene kapjanak. Itt ez a legnagyobb problema sajnos, hogy nem tortenik meg.

Tella, Hlozek es meg jo paran az elben kapnak lehetoseget. Nem nagy a keretuk, igy muszaj forgatni az el miatt is.
O sokkal jobban safarkodik szerintem a kerettel.
Szerintem teljesen jól csinálja Alonso. Arra akartam rávilágítani, hogy nem csak Carlo, ZZ, meg az épp aktuálisan nímandnak beállított Real Madrid edző használ egy stabil kezdőt, hanem a hőn vágyott edző is.

A madridom népe meg azt felejti el, hogy itt nem minden döntés Carloé. Ahogy az igazolásokhoz sincs köze, úgy a kezdőbe is kap "" ajánlásokat"". Ez itt így működik. ZZ volt a kivétel.

realmadrid95
Hozzászólások: 1863
Csatlakozott: 2022. augusztus 17., szerda 21:31
Kedvenc játékosaid: Guti, Pepe, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: realmadrid95 » 2023. október 30., hétfő 11:29

realmadrid95 írta:
kiserik írta:
Na akkor pár szó. Ez a nézd is, ne csak lásd (vagy fordítva) egy kicsit kezd elcsépelt lenni.
A Te olvasatodban Carlo (akit a fél fórum szid, hogy csak a haverokat játszatja és csak 11-12 embert használ) így menedzseli a keretet:

Támadószekció a ligában, ahol 11 meccs ment le eddig:

Rodrygo 11 meccs
Vini 8 meccs
Brahim 8 meccs
Joselu 11 meccs
Bellingham 10 meccs (ide vettem a góljai miatt)

A kezdő védősoron kívül lehetőséget kapott 8 szor Fran, 8 szor LV, 6 szor Nacho, 1 szer Militao (aztán lesérült, de fixen meg fogja kapni a lehetőséget)

Kpn 3 játékos szokott kezdeni, mivel 4312 őt játszat, ennek ellenére Kroos, Tchou, Fede, Cama (itt csalok, mert volt bhv is) 11-11 meccset játszott. Modric 9 et.
Kiegészítő embernek használja Cebát, aki 3 meccset játszott.

Az én olvasatomban Alonso (most már 9 meccs 810 perc):

Boniface 9 meccs 782 perc
Adli 6 meccs 137 perc
Tella 5 meccs, rola elmondta, hogy meg szoknia kell a csapatot. 45 perc
Hlozek 8 meccs 45 perc
Hofmann 9 meccs 788 perc

Az egyik legjobb jatekosuk, Schick csak most ter vissza a serulesbol.

A kezdo vedosoron kivul lehetoseget kapott 4 szer Stanisic 118 perc, 2 szer Arthur.(aztan leserult, de fixen meg fogja kapni a lehetoseget.)

Kpn 2 jatekos szokott kezdeni, mivel 3-4-2-1 et jatszat a csapatabol es a ket szelso az szelsovedo, ennek ellenere Xhaka 789 perc, Palacios 700 perc, Writz 661 perc is 9-9 meccset jatszott. Kiegeszitoembereknek hasznalja Andrichot 135 perc, Amirit 6 perc, akik 6, illetve 4 meccsen is jatszottak. Teljesen jol forgatja a keretet, nem csak 3 jatekost szokott cserelni.

A kezdő (Wirtzen kívül mindeki 700 perc felett, neki is 661 van):
---------------Bonifac
----------Hofmann-Wirtz
Grimaldo-Palacios-Xaka-Frimpong
------Tah-Kossounou-Tapsoba

3 csere 100-150 perc között: Adli, Stanicic, Andrich

Na de én itt be is fejeztem. Ezek csak statok. Én nem láttam egy meccsüket sem, lehet, hogy neked van igazad és teljesen jól forgatja a csapatot. A percek nem ezt mutatják. Minden esetre én is őt szeretném Carlo után a padra, de ha az öreg marad még 1-2 évet én áldásom adom rá. Egyrészt Alonso tapasztalatot gyűjt, másrészt hátha megkapná a Don azokat a játékosokat, akiket kért (csatár, jobbszélső, szélsővédők).

Azt is figyelembe kell venned Erik, hogy Boniface elete formajaban van, 9 meccs, 7 gol, 3 golpassz. Ez nagyon jo teljesitmeny, nincs indok azert, hogy ot lekapja Xabi a palyarol. Carlonal sokszor sajnos nem ez a helyzet, Rodrygo 11 meccsen 1 gol, 1 golpassz es megsem kap lehetoseget mas jatekos. Ez idegesiti a madridom nepet. Ott van Joselu, ott van Brahim, ok mind mind tobb lehetoseget kellene kapjanak. Itt ez a legnagyobb problema sajnos, hogy nem tortenik meg.

Tella, Hlozek es meg jo paran az elben kapnak lehetoseget. Nem nagy a keretuk, igy muszaj forgatni az el miatt is.
O sokkal jobban safarkodik szerintem a kerettel.

Bevettem ma a fogalmazasgatlot sracok, inkabb nem is kommentelek. Visszaolvasni is fajdalmas volt ez, mentsegemre szoljon, hogy 2 orat aludtam.

realmadrid95
Hozzászólások: 1863
Csatlakozott: 2022. augusztus 17., szerda 21:31
Kedvenc játékosaid: Guti, Pepe, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: realmadrid95 » 2023. október 30., hétfő 11:19

kiserik írta:
realmadrid95 írta:



Akkor kerlek nezd is, ne csak lasd. Tamadoszekcio a bundesligaban, ahol 8 meccs ment le eddig:

Boniface 8 meccs
Adli 5 meccs
Tella 4 meccs, rola elmondta, hogy meg szoknia kell a csapatot.
Hlozek 7 meccs
Hofmann 8 meccs

Az egyik legjobb jatekosuk, Schick csak most ter vissza a serulesbol.

A kezdo vedosoron kivul lehetoseget kapott 4 szer Stanisic, 2 szer Arthur.(aztan leserult, de fixen meg fogja kapni a lehetoseget.)

Kpn 2 jatekos szokott kezdeni, mivel 3-4-2-1 et jatszat a csapatabol es a ket szelso az szelsovedo, ennek ellenere Xhaka, Palacios, Writz is 8-8 meccset jatszott. Kiegeszitoembereknek hasznalja Andrichot, Amirit, akik 6, illetve 4 meccsen is jatszottak. Teljesen jol forgatja a keretet, nem csak 3 jatekost szokott cserelni.
Na akkor pár szó. Ez a nézd is, ne csak lásd (vagy fordítva) egy kicsit kezd elcsépelt lenni.
A Te olvasatodban Carlo (akit a fél fórum szid, hogy csak a haverokat játszatja és csak 11-12 embert használ) így menedzseli a keretet:

Támadószekció a ligában, ahol 11 meccs ment le eddig:

Rodrygo 11 meccs
Vini 8 meccs
Brahim 8 meccs
Joselu 11 meccs
Bellingham 10 meccs (ide vettem a góljai miatt)

A kezdő védősoron kívül lehetőséget kapott 8 szor Fran, 8 szor LV, 6 szor Nacho, 1 szer Militao (aztán lesérült, de fixen meg fogja kapni a lehetőséget)

Kpn 3 játékos szokott kezdeni, mivel 4312 őt játszat, ennek ellenére Kroos, Tchou, Fede, Cama (itt csalok, mert volt bhv is) 11-11 meccset játszott. Modric 9 et.
Kiegészítő embernek használja Cebát, aki 3 meccset játszott.

Az én olvasatomban Alonso (most már 9 meccs 810 perc):

Boniface 9 meccs 782 perc
Adli 6 meccs 137 perc
Tella 5 meccs, rola elmondta, hogy meg szoknia kell a csapatot. 45 perc
Hlozek 8 meccs 45 perc
Hofmann 9 meccs 788 perc

Az egyik legjobb jatekosuk, Schick csak most ter vissza a serulesbol.

A kezdo vedosoron kivul lehetoseget kapott 4 szer Stanisic 118 perc, 2 szer Arthur.(aztan leserult, de fixen meg fogja kapni a lehetoseget.)

Kpn 2 jatekos szokott kezdeni, mivel 3-4-2-1 et jatszat a csapatabol es a ket szelso az szelsovedo, ennek ellenere Xhaka 789 perc, Palacios 700 perc, Writz 661 perc is 9-9 meccset jatszott. Kiegeszitoembereknek hasznalja Andrichot 135 perc, Amirit 6 perc, akik 6, illetve 4 meccsen is jatszottak. Teljesen jol forgatja a keretet, nem csak 3 jatekost szokott cserelni.

A kezdő (Wirtzen kívül mindeki 700 perc felett, neki is 661 van):
---------------Bonifac
----------Hofmann-Wirtz
Grimaldo-Palacios-Xaka-Frimpong
------Tah-Kossounou-Tapsoba

3 csere 100-150 perc között: Adli, Stanicic, Andrich

Na de én itt be is fejeztem. Ezek csak statok. Én nem láttam egy meccsüket sem, lehet, hogy neked van igazad és teljesen jól forgatja a csapatot. A percek nem ezt mutatják. Minden esetre én is őt szeretném Carlo után a padra, de ha az öreg marad még 1-2 évet én áldásom adom rá. Egyrészt Alonso tapasztalatot gyűjt, másrészt hátha megkapná a Don azokat a játékosokat, akiket kért (csatár, jobbszélső, szélsővédők).

Azt is figyelembe kell venned Erik, hogy Boniface elete formajaban van, 9 meccs, 7 gol, 3 golpassz. Ez nagyon jo teljesitmeny, nincs indok azert, hogy ot lekapja Xabi a palyarol. Carlonal sokszor sajnos nem ez a helyzet, Rodrygo 11 meccsen 1 gol, 1 golpassz es megsem kap lehetoseget mas jatekos. Ez idegesiti a madridom nepet. Ott van Joselu, ott van Brahim, ok mind mind tobb lehetoseget kellene kapjanak. Itt ez a legnagyobb problema sajnos, hogy nem tortenik meg.

Tella, Hlozek es meg jo paran az elben kapnak lehetoseget. Nem nagy a keretuk, igy muszaj forgatni az el miatt is.
O sokkal jobban safarkodik szerintem a kerettel.

kiserik
Hozzászólások: 5828
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: kiserik » 2023. október 29., vasárnap 21:12

realmadrid95 írta:


Akkor kerlek nezd is, ne csak lasd. Tamadoszekcio a bundesligaban, ahol 8 meccs ment le eddig:

Boniface 8 meccs
Adli 5 meccs
Tella 4 meccs, rola elmondta, hogy meg szoknia kell a csapatot.
Hlozek 7 meccs
Hofmann 8 meccs

Az egyik legjobb jatekosuk, Schick csak most ter vissza a serulesbol.

A kezdo vedosoron kivul lehetoseget kapott 4 szer Stanisic, 2 szer Arthur.(aztan leserult, de fixen meg fogja kapni a lehetoseget.)

Kpn 2 jatekos szokott kezdeni, mivel 3-4-2-1 et jatszat a csapatabol es a ket szelso az szelsovedo, ennek ellenere Xhaka, Palacios, Writz is 8-8 meccset jatszott. Kiegeszitoembereknek hasznalja Andrichot, Amirit, akik 6, illetve 4 meccsen is jatszottak. Teljesen jol forgatja a keretet, nem csak 3 jatekost szokott cserelni.
Na akkor pár szó. Ez a nézd is, ne csak lásd (vagy fordítva) egy kicsit kezd elcsépelt lenni.
A Te olvasatodban Carlo (akit a fél fórum szid, hogy csak a haverokat játszatja és csak 11-12 embert használ) így menedzseli a keretet:

Támadószekció a ligában, ahol 11 meccs ment le eddig:

Rodrygo 11 meccs
Vini 8 meccs
Brahim 8 meccs
Joselu 11 meccs
Bellingham 10 meccs (ide vettem a góljai miatt)

A kezdő védősoron kívül lehetőséget kapott 8 szor Fran, 8 szor LV, 6 szor Nacho, 1 szer Militao (aztán lesérült, de fixen meg fogja kapni a lehetőséget)

Kpn 3 játékos szokott kezdeni, mivel 4312 őt játszat, ennek ellenére Kroos, Tchou, Fede, Cama (itt csalok, mert volt bhv is) 11-11 meccset játszott. Modric 9 et.
Kiegészítő embernek használja Cebát, aki 3 meccset játszott.

Az én olvasatomban Alonso (most már 9 meccs 810 perc):

Boniface 9 meccs 782 perc
Adli 6 meccs 137 perc
Tella 5 meccs, rola elmondta, hogy meg szoknia kell a csapatot. 45 perc
Hlozek 8 meccs 45 perc
Hofmann 9 meccs 788 perc

Az egyik legjobb jatekosuk, Schick csak most ter vissza a serulesbol.

A kezdo vedosoron kivul lehetoseget kapott 4 szer Stanisic 118 perc, 2 szer Arthur.(aztan leserult, de fixen meg fogja kapni a lehetoseget.)

Kpn 2 jatekos szokott kezdeni, mivel 3-4-2-1 et jatszat a csapatabol es a ket szelso az szelsovedo, ennek ellenere Xhaka 789 perc, Palacios 700 perc, Writz 661 perc is 9-9 meccset jatszott. Kiegeszitoembereknek hasznalja Andrichot 135 perc, Amirit 6 perc, akik 6, illetve 4 meccsen is jatszottak. Teljesen jol forgatja a keretet, nem csak 3 jatekost szokott cserelni.

A kezdő (Wirtzen kívül mindeki 700 perc felett, neki is 661 van):
---------------Bonifac
----------Hofmann-Wirtz
Grimaldo-Palacios-Xaka-Frimpong
------Tah-Kossounou-Tapsoba

3 csere 100-150 perc között: Adli, Stanicic, Andrich

Na de én itt be is fejeztem. Ezek csak statok. Én nem láttam egy meccsüket sem, lehet, hogy neked van igazad és teljesen jól forgatja a csapatot. A percek nem ezt mutatják. Minden esetre én is őt szeretném Carlo után a padra, de ha az öreg marad még 1-2 évet én áldásom adom rá. Egyrészt Alonso tapasztalatot gyűjt, másrészt hátha megkapná a Don azokat a játékosokat, akiket kért (csatár, jobbszélső, szélsővédők).

realmadrid95
Hozzászólások: 1863
Csatlakozott: 2022. augusztus 17., szerda 21:31
Kedvenc játékosaid: Guti, Pepe, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: realmadrid95 » 2023. október 29., vasárnap 15:28

kiserik írta:
realmadrid95 írta:

Nem tudom te mit nezel, de ez nagyon messze all az igazsagtol. Osszesen 3 olyan jatekosa van, aki fix, a tobbiek rotalodnak.
Mondjuk innen: https://www.transfermarkt.com/bayer-04- ... =L1%262023


Akkor kerlek nezd is, ne csak lasd. Tamadoszekcio a bundesligaban, ahol 8 meccs ment le eddig:

Boniface 8 meccs
Adli 5 meccs
Tella 4 meccs, rola elmondta, hogy meg szoknia kell a csapatot.
Hlozek 7 meccs
Hofmann 8 meccs

Az egyik legjobb jatekosuk, Schick csak most ter vissza a serulesbol.

A kezdo vedosoron kivul lehetoseget kapott 4 szer Stanisic, 2 szer Arthur.(aztan leserult, de fixen meg fogja kapni a lehetoseget.)

Kpn 2 jatekos szokott kezdeni, mivel 3-4-2-1 et jatszat a csapatabol es a ket szelso az szelsovedo, ennek ellenere Xhaka, Palacios, Writz is 8-8 meccset jatszott. Kiegeszitoembereknek hasznalja Andrichot, Amirit, akik 6, illetve 4 meccsen is jatszottak. Teljesen jol forgatja a keretet, nem csak 3 jatekost szokott cserelni.

kiserik
Hozzászólások: 5828
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: kiserik » 2023. október 29., vasárnap 14:30

realmadrid95 írta:
kiserik írta: Egyébként mókás lesz, ha itt köt ki Alonso (én is őt látnám szívesen). Gyakorlatilag van 11 mindig kezdő játékosa meg 3 cseréje. Páran itt eret fognak vágni magukon :lol:
Nem tudom te mit nezel, de ez nagyon messze all az igazsagtol. Osszesen 3 olyan jatekosa van, aki fix, a tobbiek rotalodnak.
Mondjuk innen: https://www.transfermarkt.com/bayer-04- ... =L1%262023

realmadrid95
Hozzászólások: 1863
Csatlakozott: 2022. augusztus 17., szerda 21:31
Kedvenc játékosaid: Guti, Pepe, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: realmadrid95 » 2023. október 29., vasárnap 14:07

kiserik írta: Egyébként mókás lesz, ha itt köt ki Alonso (én is őt látnám szívesen). Gyakorlatilag van 11 mindig kezdő játékosa meg 3 cseréje. Páran itt eret fognak vágni magukon :lol:
Nem tudom te mit nezel, de ez nagyon messze all az igazsagtol. Osszesen 3 olyan jatekosa van, aki fix, a tobbiek rotalodnak.

kiserik
Hozzászólások: 5828
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: kiserik » 2023. október 29., vasárnap 13:41

Egyébként mókás lesz, ha itt köt ki Alonso (én is őt látnám szívesen). Gyakorlatilag van 11 mindig kezdő játékosa meg 3 cseréje. Páran itt eret fognak vágni magukon :lol:

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9595
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: KAG » 2023. október 29., vasárnap 9:32

https://youtu.be/q-tMawfeCOw?si=A6zj9mXkCqxCI3z6

Remelem hogy 2024 nyarán mar Alonsoval kezdünk
ZIDANE

zsuninnyo
Hozzászólások: 1270
Csatlakozott: 2021. március 5., péntek 13:42

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: zsuninnyo » 2023. október 28., szombat 23:22

Jim írta:
mondjuk, ha a rangadókon csatárral kezdünk, és a suta hátvédeket a padon hagyjuk (Mendy, az idei Alaba), lehet pontvesztés nélkül állnánk :hmmm: :salute:

Vagy az is lehet inkabb, hogy nem.

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3575
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2023. október 28., szombat 22:19

Nálam az egyetlen hiba, hogy veszélyesebb a Belli-Vini-Joselu hármas és nem ők kezdenek, hanem a pillekönnyű Rodry (akit, mint szélső szeretek nagyon, de nem csatár. Pont).

Játékunk is azután lett, hogy lett elöl egy center.

Az év elejéhez képest sokat fejlődött a játék, nálam komoly szintmérő volt a meccs. Fel is mért sokmindent, kiadta mi az, ami nem működik és mi az ami igen..

Adtunk egy hülye/peches gólt, meg egy félidő előnyt nekik, de nekem ez egy teljesen megérdemelt győzelem. Ilyen Romeluk, meg (patkány)gavikkal ne nyerjen már a barca clásicot...

Megérdemelt 3 pont, nálam nem is kérdés.
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. október 28., szombat 22:12

Jim írta:
zsuninnyo írta: Az edzo szar, a keret szar, a jatek szar, az elnok nem tudja mit csinal. 14 meccsbol megnyertek 12-t, 1 dontetlen, 1 vereseg.
Ja a vedelem is egy fos, a legkevesebb golt kaptak a ligaban meg a bl csoportban. Nyilvan a tamadok is szarok.
mondjuk, ha a rangadókon csatárral kezdünk, és a suta hátvédeket a padon hagyjuk (Mendy, az idei Alaba), lehet pontvesztés nélkül állnánk :hmmm: :salute:

a keret messze nem olyan szar, mint sokan beállítják, csak vegyük már figyelembe a játékosok formáját is, ne a nevük, és a múltjuk alapján kerüljenek a kezdőbe :vivo:
Ha...
Lehet...
Nincs tobb hozzafuznivalom.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5850
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Jim » 2023. október 28., szombat 22:10

zsuninnyo írta: Az edzo szar, a keret szar, a jatek szar, az elnok nem tudja mit csinal. 14 meccsbol megnyertek 12-t, 1 dontetlen, 1 vereseg.
Ja a vedelem is egy fos, a legkevesebb golt kaptak a ligaban meg a bl csoportban. Nyilvan a tamadok is szarok.
mondjuk, ha a rangadókon csatárral kezdünk, és a suta hátvédeket a padon hagyjuk (Mendy, az idei Alaba), lehet pontvesztés nélkül állnánk :hmmm: :salute:

a keret messze nem olyan szar, mint sokan beállítják, csak vegyük már figyelembe a játékosok formáját is, ne a nevük, és a múltjuk alapján kerüljenek a kezdőbe :vivo:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. október 28., szombat 22:02

dzsi91 írta:
zsuninnyo írta: Az edzo szar, a keret szar, a jatek szar, az elnok nem tudja mit csinal. 14 meccsbol megnyertek 12-t, 1 dontetlen, 1 vereseg. Nem dominalnak 96 percen keresztul folyamatosan, ugyh nem jo ez igy..
Ja a vedelem is egy fos, a legkevesebb golt kaptak a ligaban meg a bl csoportban. Nyilvan a tamadok is szarok.
+azt is megjegyezném, hogy sehol senki pedig itt mindig mindenki clasico győzelmekért sír. :D ha kikaptunk volna meg percenként jönnének a hszek.
Gatyeszra szamithatsz, hogy elvegye az ember eletkedvet.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11218
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2023. október 28., szombat 22:01

zsuninnyo írta: Az edzo szar, a keret szar, a jatek szar, az elnok nem tudja mit csinal. 14 meccsbol megnyertek 12-t, 1 dontetlen, 1 vereseg. Nem dominalnak 96 percen keresztul folyamatosan, ugyh nem jo ez igy..
Ja a vedelem is egy fos, a legkevesebb golt kaptak a ligaban meg a bl csoportban. Nyilvan a tamadok is szarok.
+azt is megjegyezném, hogy sehol senki pedig itt mindig mindenki clasico győzelmekért sír. :D ha kikaptunk volna meg percenként jönnének a hszek.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

zsuninnyo
Hozzászólások: 1270
Csatlakozott: 2021. március 5., péntek 13:42

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: zsuninnyo » 2023. október 28., szombat 21:57

Az edzo szar, a keret szar, a jatek szar, az elnok nem tudja mit csinal. 14 meccsbol megnyertek 12-t, 1 dontetlen, 1 vereseg. Nem dominalnak 96 percen keresztul folyamatosan, ugyh nem jo ez igy..
Ja a vedelem is egy fos, a legkevesebb golt kaptak a ligaban meg a bl csoportban. Nyilvan a tamadok is szarok.

Avatar
realbeckham
Hozzászólások: 1358
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 18:38
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: realbeckham » 2023. október 28., szombat 21:39

El ne kezdjetek már ezt. Majd az unibetesek foglalkoznak ilyen szarokkal
https://youtu.be/3yR5B8viTWQ
but we had possession, we dominated Real Madrid
Lord Xavi


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 142 regisztrált és 0 vendég