Edző és vezetőség

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. január 18., vasárnap 15:46

Mike írta:Jesének szerintem ez a szezon már ennyi volt. Nekem nem úgy tűnik mint ha 10-20 percekkel újra fel tudná majd építeni magát. Bűnrossz sajnos. Sokkal több játékperc kéne neki, de azt nemhiszem hogy megkapja majd a legfontosabb időszakban.
Nem írnám azért még le.A tehetség benne van,de az tény,hogy a sérülése óta nem találja magát.Persze igaz,hogy mennyi lehetőséget kaphat,mert Bale meg Hamesz mellett nem sokat...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Mike » 2015. január 18., vasárnap 15:35

Jesének szerintem ez a szezon már ennyi volt. Nekem nem úgy tűnik mint ha 10-20 percekkel újra fel tudná majd építeni magát. Bűnrossz sajnos. Sokkal több játékperc kéne neki, de azt nemhiszem hogy megkapja majd a legfontosabb időszakban.
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

revolver
Hozzászólások: 877
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:24
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, Xabi Alonso, Raphael Varane, Alvaro Arbeloa
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: revolver » 2015. január 18., vasárnap 15:22

Én értelek, szerintem pont annyi a megfejtés, hogy ma születésnapos, egyébként Jesé jött volna.

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4758
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Toti » 2015. január 18., vasárnap 15:18

félre ne értsetek, nem nacho személye ellen irányult a hsz, én egyébként is bírom a tagot, hanem a szituációra gondoltam.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

revolver
Hozzászólások: 877
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:24
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, Xabi Alonso, Raphael Varane, Alvaro Arbeloa
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: revolver » 2015. január 18., vasárnap 15:17

Nachonak születésnapja van ma, megérdemelte azt a 10 percet. Isco és Kroos cseréi pedig adottak voltak, a helyükre mást nem nagyon lehetett behozni

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4758
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Toti » 2015. január 18., vasárnap 15:14

carlo igazán elmesélhetné, h mi abba a ráció, h nachot hozza be az utolsó 10 percre és nem jesét mondjuk 15-20 percre 3-0ás előnynél.. minek is neki a játékpercek.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: sonic » 2015. január 16., péntek 18:54

Matt009 írta:Egyébiránt, meg tényleg jó lenne az x, a Barca könnyebben verhetőnek tűnik, mint ők, meg amúgy is pont előnyben vagyunk. Utána meg már csak a Barca lesz komoly ellenfél.
Pont ezert jo szerintem hogy a Barca elverte oket, a klasszikust en is konnyebben nyerhetonek erzem. Ha lehet ilyet mondani egy klasszikusrol. :mrgreen:
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13157
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. január 16., péntek 17:41

hunmadridista írta:Én továbbra is abban látom a hibát, hogy a masszív 4-4-2-ről, visszaálltunk 4-3-3-ra Bale visszatérésével...azóta kezdett visszaesni a csapat teljesítménye is... + erre még rájött Modric kiesése is...szerintem ez a taktika nem lesz hosszútávon működőképes, szóval Carlo-nak ideje lenne változtatni, mert most fog jönni a szezon érdemi része...
egyet értek...sokkal hasznosabb a 442, kérdés h Carlo is látja-e

Avatar
hunmadridista
Hozzászólások: 1465
Csatlakozott: 2014. március 17., hétfő 19:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, Figo, Beckham, Ronaldo, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: hunmadridista » 2015. január 16., péntek 13:28

Én továbbra is abban látom a hibát, hogy a masszív 4-4-2-ről, visszaálltunk 4-3-3-ra Bale visszatérésével...azóta kezdett visszaesni a csapat teljesítménye is... + erre még rájött Modric kiesése is...szerintem ez a taktika nem lesz hosszútávon működőképes, szóval Carlo-nak ideje lenne változtatni, mert most fog jönni a szezon érdemi része...

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. január 16., péntek 11:59

25-30 ról simán volt lövőhelyzet, de mindig kerestük a jobb lehetőséget. Pont az ilyen váratlanul előtt labdákat kellett volna megpróbálni, de nem tettük, hanem tologatás volt meg oldal passz, mert középen nem volt hely.

Bazmeg. 25-30ról nem laposan kell lőni... a magas labdát meg az élő fal sem blokkolja.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2015. január 16., péntek 11:58

Ironikus, de a "taktikánk" még működött is. Két fejes gólt szereztünk ellenük, szóval ha erre volt kihegyezve a játék, akkor működött. Hátul adtunk nekik 2 ajándék gólt. A bajnokin úgy kell kimenni, hogy jó az x, és nem hagyni, hogy lekontrázzanak minket. Egyébiránt, meg tényleg jó lenne az x, a Barca könnyebben verhetőnek tűnik, mint ők, meg amúgy is pont előnyben vagyunk. Utána meg már csak a Barca lesz komoly ellenfél.
távoli lövések lehetőségét akkor sem láttam
Én sem láttam. Se hely, sem idő nem volt egy távoli lövésre. 30-ról meg lehet vagdalkozni, de semmi sem garantálja, hogy egy ilyen masszív élő fal ellen egy is beakad.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13157
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. január 16., péntek 11:57

Kerlon írta:PL. CR elé is volt egy kipattant labda, amit el akart tenni laposan és, ha alányúl már nem tudnak blokkolni.
Igen, egy helyzet...ott megvolt a lehetőség, de a távoli lövések lehetőségét akkor sem láttam. Sajnos a csapat nincs formában, az elöl levő 3 úriember meg aztán végképp. Carlonak most kellene valami újat kitalálni, mert ez így Luka nélkül nem megy. Nagyon kíváncsi leszek ki kerül padra majd, én letenném James-t és Bale-t is, játszon elöl Isco és Jesé

csabi87
Hozzászólások: 1113
Csatlakozott: 2013. május 9., csütörtök 9:40

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: csabi87 » 2015. január 16., péntek 11:53

A Cristiano Ronaldos lövést én már bennt láttam amúgy.Fel is ugrottam. :lol:
Utánna meg nézem hogy mi a f.. van hol van a labda. :mrgreen:
Én azt hittem hogy azt bebassza erőből.
Annyira szar érzés volt... :lol:
Ez a videó tökéletesen bemutatja, hogy a FIFA mennyire tisztel engem, a klubomat és az országomat. Sok minden érthetővé vált.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. január 16., péntek 11:50

PL. CR elé is volt egy kipattant labda, amit el akart tenni laposan és, ha alányúl már nem tudnak blokkolni.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62858
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. január 16., péntek 11:47

Mondjuk nem lapos lövéssel kellett volna csak operálni :D
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

csabi87
Hozzászólások: 1113
Csatlakozott: 2013. május 9., csütörtök 9:40

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: csabi87 » 2015. január 16., péntek 11:42

wZoLee7 írta:esküszöm nem értem azokat akik tegnap óta állandóan a távoli lövések hiányár írják, hol lőttek volna? mindenhol védők voltak, képtelenség volt ellőni közöttük...lehet más meccset néztem

Én is ezen gondolkoztam.Nem lehetett lőni,mert minden kipattant.6-8-an álltak a 16-on belül általában.
Még a kapuig sem mennt el a labda.
Ez a videó tökéletesen bemutatja, hogy a FIFA mennyire tisztel engem, a klubomat és az országomat. Sok minden érthetővé vált.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13157
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. január 16., péntek 11:38

esküszöm nem értem azokat akik tegnap óta állandóan a távoli lövések hiányár írják, hol lőttek volna? mindenhol védők voltak, képtelenség volt ellőni közöttük...lehet más meccset néztem

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62858
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. január 16., péntek 11:33

Állítólag Pérez elég morcos volt a tegnapi meccs után...
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. január 15., csütörtök 23:11

R.M.C.F írta:
Kerlon írta:Kicsit amúgy mérges vagyok a mesterre. Nem lőttünk, CR és Bale is kihúzódott a szélre, ahol majdhogynem kivonták magukat a játékból -,de sok hasznuk nem volt ott- és lövésekkel sem próbálkoztunk. De igazából az egyéni hibák ellen Carlo sem tehet, már pedig 2 meccsen a 4 kapott gólból 3 darab egyéni hiba okozta a gólt.
Mert az első perctől kezdve megpróbáltunk valahogy mögéjük kerülni,középen lefaultolnak,a bírók inkább nekik fújnak,nekem ez logikusnak tűnt.
Így belegondolva logikus, de gyakorlatban nem működött és az első félidőben még Carvajalnak több lehetősége is volt beadni, mint CR-rel a nyakán. Inkább James-t kellett volna még beküldeni középre, ékbe, lehet jobban lekötöttük volna a figyelmüket beadásoknál, bemozgásoknál. Lett volna még valaki lecsorgón stb.. Minden esetre Carlonak megint visszadobjuk a háziját, mert ez sem teljesen hibátlan, de legalább javultunk. Szerintem.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. január 15., csütörtök 23:07

Kerlon írta: Szerintem Ronaldo és Bale szélre vonására. Amúgy valószínűleg Ronaldo és Bale/Benzema kell csatárba, James meg vissza jobbra, Illarra/Modric meg középre, de 4222-ben. Carvajal meg Marcelo feltakarodik szépen, következő meccsig megtanulnak beadni szépen Isco meg James meg kicsit beljebb a széltől, befele húzzanak, közelebb legyenek a támadókhoz.
Az már az előző pár meccsen is megfigyelhető volt, de részben jogos. Mondjuk elég halott ötlet. 442 egyik variánsa fog kelleni, CR szabadon, Bale már neccesebb, de most talán fellendülőben van, lehet próbálgatni, Isco és Kroos mellé kell Illarra, James meg jobb híján marad az 1 helyre.
Nem illik.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 152 regisztrált és 0 vendég