Edző és vezetőség

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9875
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: sebydani » 2018. május 31., csütörtök 15:13

dannen írta:aztan a vegen idejon pochettino es hozza magaval kanet. :mrgreen:
Akkor Gergő remélem letörli az oldalt :lol: :mrgreen: Nem nagyon térek egyelőre magamhoz, nagyon durva nyárra számítok, lesz mire kapkodni a fejünk.
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8214
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2018. május 31., csütörtök 15:07

Viszont ha megnézzük a másik oldalt: Jön egy új edző, aki a gálakezdőből kirakja pl. Casemirot meg Benzemát, sőt, igazol a helyükre valakit. Ez a mostani keret (vagy család) abban a pillanatban fel is zabálta az új edzőt, telibe is szarták, hogy a spant kipakolta.
Sztem ez most nem így lesz. ZZ állt fel saját magától, míg Ancelottit kivágták. Most nem lesz meg az a tüske Ramosékban, ami korábban volt. Talán ezért is volt jó az, hogy ZZ inkább felállt, és nem pedig kirugatta magát, mert így kevésbé hagy káoszt maga mögött.

Én ettől nem félek, sztem fogják tudni kezelni ezt a játékosok.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. május 31., csütörtök 15:07

Szerintem is amúgy ez volt, amit füst leírt: Benzema helyére igazolni, no way, felmondtam. :mrgreen:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
miVida
Hozzászólások: 1046
Csatlakozott: 2013. augusztus 3., szombat 11:11
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema (Marcelo,Kovacic,Kroos)
Kedvenc csapatod: Real Madrid (DVSC, Francia válogatott)
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: miVida » 2018. május 31., csütörtök 15:04

ez kb úgy érintett engem mint vmi haláleset...komolyan. és télleg.. tredecima óta csak rosszabbnál rosszabb hírek... :-(
De én is látok vmit abban hogy jövőre még így se menne a játék mint ebben az évben, nincs már meg az a "meghalunk Zizuért" feeling és sokkal gyengébben játszottunk mint az előtte való másfél szezonban és ezért úgy látta jónak mindenki számára ha most lelép és újjáépül, megfiatalodik a Real, (ami jó húzás mert tényleg nagy bajok lehetnek ha későbbre halasztjuk a megújulást) de nem Zizu akart az lenni aki kihajít mindenkit és megújít hanem megy és keres magának egy új kihívást, új környezetet és újabb kupákat B-) és tényleg megérdemli a sok nyomás után

az pedig, h Pérez most bele akart szólni a csapat szervezésbe (pl. kell új kapus, mire Zizu azt mondta h ő Navast akarja, vagy meg kell szabadulni a Benzemától, stb...) értem, de szerintem meg pont Zizu az, akinek szabadkezet adott Pérez hogy döntsön és megbízik benne, de UGYANAKKOR lehet hogy úgy látja az elnök h kell egy pár galaktikus igazolás és ahhoz el is kell adni, stb... nem tudom

annyit tudok h Wenger vagy Sarri...SEMMIKÉPP!!!!!
viszont Pochettino lenne szerintem is a legideálisabb (well... Zizu után), őt preferálnám a leginkább, ha meg nem akkor 2. helyen Kloppot próbálnám jól kivásárolni, vagy esetleg 3. lehetőségként Joachim Fikusz-Kukisz Löwöt... de ami azt illeti, Gutit sem félteném annyira, Zidane-tól is nagyon féltek egyesek hogy semmi tapasztalat rögtön Real (viszont neki volt már egy elég erős, ambiciózus kerete amivel dolgozhatott, nem kellett újjáépítenie...ezért is inkább az előbbi 3 közül választanék)
Mert mit használ az embernek, ha az egész világot megnyeri is, de az ő lelkében kárt vall? Avagy micsoda váltságot adhat az ember az ő lelkéért?

Courtois - Odriozola-Ramos-Varane-Alaba - Kovacic-Kroos - Isco - Hazard-Mbappé-Asensio

Avatar
Donát
Hozzászólások: 1771
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Los Blancos

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Donát » 2018. május 31., csütörtök 15:00

BlancoMark írta:Marcan maris Pochettinot irjak fo celpontnak.
De honnan veszik, ha Perez is csak par oraja tudja, hogy kell majd valaki?

Amugy egyet ertek markmadriddal; Allegri, Pochettino, Wenger ebben a sorrendben, bar en Gutit odateszem 4.-nek, en orok optimista vagyok.

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3159
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Babinho » 2018. május 31., csütörtök 15:00

Mintha tegnap lett volna, amikor bevonult abba a világoskék öltönyébe, hogy Perez kinevezte...aztán lement a pályára megtartani az első edzését, a játékosok körben álltak, hallgatták mit mond, és elkezdődött a munka...végig mosolyogtam, amikor azokat a videókat néztem. Aztán mindent megnyertünk. És vége? :roll:

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4947
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2018. május 31., csütörtök 14:57

Marcan maris Pochettinot irjak fo celpontnak.

Avatar
MyStiQ
Hozzászólások: 1088
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 9:56

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: MyStiQ » 2018. május 31., csütörtök 14:53

füst írta:
lestat írta: Ha marad nem tudunk nyerni jezus. Olyan keretet alakithatott volna ki maganak amilyet akar.
Amikor elvállalta a 0 km-es Zizou a pozíciót, akkor azok a játékosok harcoltak érte, és a megítéléséért, akiket most egymás után el kellene küldenie. Rohadtul fáj hogy elmegy, így lassan másfél óra elteltével csak rosszabb, de baszki nem tudok belekötni.
Igen. Ez az egyik oldal, ami miatt teljesen védhető.


Viszont ha megnézzük a másik oldalt: Jön egy új edző, aki a gálakezdőből kirakja pl. Casemirot meg Benzemát, sőt, igazol a helyükre valakit. Ez a mostani keret (vagy család) abban a pillanatban fel is zabálta az új edzőt, telibe is szarták, hogy a spant kipakolta.


Ezt az öltözőt Zidane tartotta egyben, az ő személye hozta azt, hogy a keret legtöbb tagja elfogadta a szerepét. Itt ha most ez a kezdő meg lesz bontva - márpedig meg kell bontani -, akkor az új edző szerintem rögtön be is szopta a madridi munkásságát.

Igazából három utat látok: 1, adunk még pár évet ennek a gálakezdőnek, aztán lesz pár egyre inkább hanyatló évünk.
2, elkezdődik a tisztogatás, ismét jön a klikkesedés, ami miatt elindul egy kis edzőkeringő, ami szintén nem lesz jó hatással az öltözőre.
3, továbbra is megbaszunk mindenkit, miközben a generációváltás is gond nélkül lemegy.

Nem egyszerű, bár lehet, hogy kurva rosszul gondolom.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. május 31., csütörtök 14:51

Felőlem aztán Zidane azt csinálhatott volna, amit csak akart. :salute: :salute:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

markmadrid
Hozzászólások: 257
Csatlakozott: 2016. november 21., hétfő 11:01
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Di Maria, Coutinho, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: markmadrid » 2018. május 31., csütörtök 14:49

Én sokakkal szembe megyek de Gutit semmiképp nem dobnám most mély vízbe.

Kicsit olyan most a story mint amikor Mourinho hagyta ott az Intert a tripla után. Egy jóllakott mindent megnyert keretet hagyott hátra akiknek elérkezett a generációváltása. Itt többé kevésbé ez a helyzet. Kb. bárki jön iszonyat nehéz dolga lesz a Zidane hagyta űrt betölteni.

Én Gutit bármennyire is tehetséges nem áldoznám be most. Itt egy fiatal edző pályafutását darabokra lehet törni. Zidane amit művelt hihetetlen és majdhogynem megismételhetetlen. Senki nem gondolta róla,hogy ilyen sikeres lesz. Hihetetlen mit tett le az asztalra még,ha én is elismerem,hogy a szerencse nagyon sokszor állt az ő oldalára.

Gutinak nem a Zidane féle utat kellene bejárnia. Talán senki sem tudná azt. Én neki egy spanyol csapatot tudnék elképzelni elsőre ahol van lehetőség arra,hogy megmutassa magát Európában is. Villareal,Sociedad,Celta esetleg.

Pochettino: Nálam ő az egyik,ha nem a legjobb választás. Nagyon jó focit játszik és kiváló taktikailag is. Fiatal és ambiciózus edző. Viszont most hosszabbított és elmondta,hogy még szeretne jó pár szezon erejéig a Spurs-nél maradni.
Szereti a PL-t és nem hiszem,hogy Levy elengedné. Plusz nem vagyok biztos benne,hogy elvállalná a padot egy ilyen tripla után. Bele kell kalkulálni még a neves edzőknek is,hogy egy bukta után nehezen van visszaút az elitbe.
PL. Benítez aki miután megégett az Inter-el gyorsan eltünt a Top edzők rangsorából. Vagy épp a Madrid után "csak egy" Newcastle jutott neki. Lehet említeni akár Anchelottit is aki a Bayern után egy Napolit vállalt el. Persze nem rossz csapat a Napoli főleg olasz honban de azért a Madrid,Bayern után visszalépés.

Conte: Őt pl. kizárnám. A taktika amit játszik nem illik ide valamint egyáltalán nincs kémia közte és a klub között. Spanyolul sem beszél így kötve hiszem,hogy ő idejönne.

Allegri: Én kedvelem és az egyik legjobb olasz edzőnek tartom. Emlékszem a Milannal nagyon nem csíptem és sokan nevettek amikor a Juve élére került Conte után. Viszont szintet lépett és az egyik legjobb taktikus lett a szakmában.
Ha nem is most lehet ő még Real edző. Ellenérv,hogy kijelentette,hogy marad a Juvénál jövőre is. Perez szerintem kedvelné és látok rá ettől még esélyt.

Sarri: Az ő játéka jelenleg szerintem az egyik legjobb a mezőnybe. Nagyon pörgős,gyors sok passzos játékot játszat.
Viszont őt kb már leigazolta a Chelsea. Valamint ő is a PL. irányába menne inkább. Szereti az angol focit és egy Chelsea ott elég jó név. Spanyolul ő sem beszél viszont angolul igen. Őt is kizárnám.

Löw: Én őt egyátalán nem szeretném bár esélyt látok rá. Perez már régóta kerülgeti és többször is szerződtette volna már. Ellenérv,hogy világbajnokság lesz és,hogy 10+ éve nem volt klubcsapata. Bayern sem kockáztatta meg,hogy szerződteti így szerintem mi sem fogjuk. VB előtt nem hiszem,hogy lehetne vele egyeztetni míg utána már talán kicsit késő. Júliusra meg kellene nevezni az új edzőt.

Klopp: Biztos vagyok benne,hogy ő marad a Poolnál. Bálványozzák és amúgy is szereti az Underdog csapatokat. Nem illik hozzá a Real még.

Wenger: Elérkeztünk oda ahol szerintem a legizgalmasabb a kérdés.A Francia felett már lehet,sőt biztos,hogy lejárt az idő. Idén elköszönt végre valahára az Arsenaltól de kijelentette,hogy nem akar otthon ülni. Napi elfoglaltságot akar. A PSG bár én láttam rá esélyt nem szerződtette. Anglián belül nem fog maradni. A válogatott meg őt nem érdekli.Németországban nincs hely neki míg Franciaországban sem látom igazána helyét. Marseille jó szezont hozott. Monaconál Jardim jó munkát végez. Lyon,Nice meg nem látok sok esélyt rá. Talán a Monaco lehet az ,ha Jardim távozik Ez valós opció lehet.Onnan indult ott fejezi be. Viszont sok a ha..
Olaszországban szintén nincs nagyon hely neki. Talán a Juve,ha Allegri ide jönne.

Na de most én látnék egyébként benne fantáziát. Perez többször szerette volna már szerződtetni de sose jött össze. Wenger játéka nekem mindig is tetszett és bár iszonyúan lerombolta a nimbuszát én nem tartom még ma sem bukott edzőnek. Úriember és max 2 szezont vállal szerintem már csak így szerintem ebből a szempontból jó lehet.

A legfontosabb viszont az,hogy itt talán újra mutathatna valamit. Igazán nincs veszíteni valója ha még akar edzősködni akkor ennél jobbat nem találhat. Ha, bebukik akkor emeli a kalapját és nyugdíjba megy viszont,ha sikerülne elérnie valamit akkor jó szájízzel dőlhetne hátra.

Itt azért más a helyzet mint az Arsenalnal. Komoly érett játékosok sora van itt akik már mindent megnyertek. Wenger pedig nem egy senkiként lépi át a folyosó küszöbét. A Francia játékfelfogása egyezik a Real-éval. Engedi a sztárokat kibontakozni és nem mondja meg nekik mit csináljanak. A rendszere arra épül,hogy a játékosai egy feladatkörön belül önállóan hozzanak döntéseket. Itt ebben nincs hiány azthiszem :D :D Pl. Marcelo Modric,Isco. A 4-2-31 A fő profilja de ami nekünk szintén ideális.


Én nagyon megnézném mit tudna itt egy olyan csapattal ahol elvárás a győzelem. Nem elegendő a döntetlen és a negyedik hely nem ér fel győzelemmel. Szeretném látni,hogy kiket igazolna és,hogy játszatná a csapatát amikor rendelkezésre állnak világsztárok és iszonyat mennyiségü pénz is. Itt nem kell kukáznia Coqlein meg elneny féle playereket. Itt azt vesz akit akar és úgy tudnak játszani a játékosok ahogy ő akarja. Itt méltóképp visszajöhetne Wenger vagy végleg el is bukhatna.

Nagy a kockázat és kérdés elvállalná-e de én őt szeretném. Zidane után nincs ember aki biztos jó lenne itt és most. Ezért én bevállalnám az ilyesfajta kockázatot.

Wenger,Poch,Allegri. Bármelyik jön én elégedett leszek.

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5155
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2018. május 31., csütörtök 14:49

ericco írta: Ilyen nekem sem remlik.

Lehet azert lepett, mert nem tudtuk elhozni neki Mbappet :mrgreen:
Walker,Rose,Alderweireld

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: sonic » 2018. május 31., csütörtök 14:48

Pochettinoval pont most hosszabbitottak. Szerintem az necces...
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5864
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Jim » 2018. május 31., csütörtök 14:48

meg kell próbálni egy Guti-Raúl edzőpárost :salute:
hátha találunk egy új Zidanet

k!ll3rcsöcs
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 22:12
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, CR, Zlatan
Kedvenc csapatod: RMCF
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: k!ll3rcsöcs » 2018. május 31., csütörtök 14:47

Hát. Köszönünk mindent Zizounak, nem számítottam rá, nagyon passzolt ő ide. De megoldjuk, ez a Real Madrid, még ha időbe is telik.

Szerintem vb után átveszi a francia válogatottat, és behívja Benzemát, hogy globális kapuskarrierkettétörővé válhasson :mrgreen:

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: ericco » 2018. május 31., csütörtök 14:45

CS0ki írta:
Nem tudja a Thambe se igazán kezelni a személyes konfliktusokat.
Például?
Ilyen nekem sem remlik.

Lehet azert lepett, mert nem tudtuk elhozni neki Mbappet :mrgreen:
Merci Zizou!

Avatar
füst
Hozzászólások: 3865
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: füst » 2018. május 31., csütörtök 14:43

lestat írta: Ha marad nem tudunk nyerni jezus. Olyan keretet alakithatott volna ki maganak amilyet akar.
Amikor elvállalta a 0 km-es Zizou a pozíciót, akkor azok a játékosok harcoltak érte, és a megítéléséért, akiket most egymás után el kellene küldenie. Rohadtul fáj hogy elmegy, így lassan másfél óra elteltével csak rosszabb, de baszki nem tudok belekötni.

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3451
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2018. május 31., csütörtök 14:36

Nem tudja a Thambe se igazán kezelni a személyes konfliktusokat.
Például?

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9609
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: KAG » 2018. május 31., csütörtök 14:35

ateeemadrid írta:
Egyébként Pochettino, mint szemely lenne ide rossz.
Miért? Nekem abszolút nem tűnik egy zárkózott fazonnak, szerintem Ő az, aki a legtöbb kritériumnak megfelel.

Nem tudja a Thambe se igazán kezelni a személyes konfliktusokat. aztán lehet tévedek, annyira nem követem őket, javítsatok ha másképp van
Itt meg hatványozottan lennének.
ZIDANE

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5162
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: lestat » 2018. május 31., csütörtök 14:35

Hat ezt nemhiszem el. Ilyen nincs. Hogy a facvba lehet igy elrontani az ember oromet. Istenem.

Nem erdekel ki jon ki megy. Nemtudok ezen agyalni most.

Szerintem ennek nem most jott el az ideje. Mi ez a hulsyeseg.
Ha marad nem tudunk nyerni jezus. Olyan keretet alakithatott volna ki maganak amilyet akar.
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9609
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: KAG » 2018. május 31., csütörtök 14:34

Jim írta:valószínűleg a feje fölött döntöttek igazolásokról? :hmmm:

lehet sosem tudjuk meg, Zidane úriember :salute:

Elképzelhetetlennek tartom.
Perez szerintem játékoskora óta szerelmes belé.
Bármit megadott volna neki, hogy maradjon...
ZIDANE


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 154 regisztrált és 0 vendég