Edző és vezetőség

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. szeptember 25., hétfő 7:44

hehetheoriginal írta:
Simeone: "Jude Bellingham often benefits from Joselu's aerial balls. Without Joselu Bellingham was controlled.
:lol: hagyjuk mar istenem :lol:
Most 5 percre gondolom simeone a vilag legjobb edzoje megint a lerugott, szethajtott b-kategorias favagoival meg a castilla rejectekkel, mert mi olyan zsenik vagyunk, nem igazolunk csatart, hogy szelsohatveddel jatszatunk belsovedot, mert az nem hajlando futni evek ota... :coffee:
Mas szovegkornyezetet olvasva, azt mondta Simeone, hogy ugy gondolja, hogy Joselu nem kezdetese lehetoseget nyujtott nekik jobban kontrollalni Jude-t.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. szeptember 25., hétfő 7:18

hehetheoriginal írta:
Simeone: "Jude Bellingham often benefits from Joselu's aerial balls. Without Joselu Bellingham was controlled.
:lol: hagyjuk mar istenem :lol:
Most 5 percre gondolom simeone a vilag legjobb edzoje megint a lerugott, szethajtott b-kategorias favagoival meg a castilla rejectekkel, mert mi olyan zsenik vagyunk, nem igazolunk csatart, hogy szelsohatveddel jatszatunk belsovedot, mert az nem hajlando futni evek ota... :coffee:
Havi 4 millioert zseniskedjen is :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11139
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. szeptember 25., hétfő 7:17

Simeone: "Jude Bellingham often benefits from Joselu's aerial balls. Without Joselu Bellingham was controlled.
:lol: hagyjuk mar istenem :lol:
Most 5 percre gondolom simeone a vilag legjobb edzoje megint a lerugott, szethajtott b-kategorias favagoival meg a castilla rejectekkel, mert mi olyan zsenik vagyunk, nem igazolunk csatart, hogy szelsohatveddel jatszatunk belsovedot, mert az nem hajlando futni evek ota... :coffee:
thereisonly1ronaldo

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6459
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2023. szeptember 25., hétfő 1:16

Teljesen hibás kezdő lett felküldve Joselu nélkül, és a formán kívüli Rodrygót nyomatva, rászolgált szerintem a mai után Brahim is, hogy esélyt kapjon végre. Ennél rosszabb csak az lett volna, ha Mendy is kezd + Vinit kettétöri valamelyik favágó, csoda, hogy megúszta Rodrygo, két komoly jelenet is volt, amikor nem sok kellett, hogy mentő legyen a vége. :vivo:
Nagyon hiányzik Courtois, Militao és a bármilyen stílusú Vini, kell vissza ez a fajta tűz a csapatba, Gülert is várom, hogy akarjon kezdő lenni nálunk, és mutassunk végre valami váratlant támadásban (is). :agree:
Ma is tudott váratlant húzni Brahim, és jól működik a kémia Jude és Joselu között is, korábbi meccseken is látszott már, de Simeone egy meccs alatt hamarabb észrevette ezt úgy néz ki, mint akiknek más dolguk sincs 0/24-ben. :ike:
RealAsensio írta:Jut eszembe Alvaro Rodriguezzel mi van? O hova tunt? Igeretesen indult, aztan eltunt.
Ígéretesen indult, aztán semmi esélyt nem kapott tovább a felnőtt csapatban, gondolom edzésen nem úgy teljesített, vagy csak a név számít tényleg...hehe eyetest alapján duplanulla, akik nézték a Castilla play-off menetelését, azok is hasonló véleménnyel lettek róla a végére, ott játszott továbbra is, de még annyit sem hozott a beszámolók alapján, mint azon a néhány percen, amit kapott a felnőttek között. :kivagyhe:
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6586
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2023. szeptember 25., hétfő 1:13

kiserik írta: Elbaszta a Don, de bakker: a keretben 3 db támadó játékos volt. 3 db. Nem a kezdőben. A keretben. Összesen. És szerdán megint meccs.

Az utánpótlást meg kár emlegetni. Full nulla az összes. Talán a Paz gyerekből lesz egy csere szint, de ennyi.
Jut eszembe Alvaro Rodriguezzel mi van? O hova tunt? Igeretesen indult, aztan eltunt.
:goat:

ELSiete
Hozzászólások: 2796
Csatlakozott: 2018. szeptember 29., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: ELSiete » 2023. szeptember 25., hétfő 0:04

Diego Simeone has only won 6 Madrid derbies in La Liga. Five of them have come against Ancelotti.

Simeone: "Jude Bellingham often benefits from Joselu's aerial balls. Without Joselu Bellingham was controlled.
:agree:
Carvajal: “When it's time for real competitions, we will go above Barcelona, I'm sure.”

ELSiete
Hozzászólások: 2796
Csatlakozott: 2018. szeptember 29., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: ELSiete » 2023. szeptember 24., vasárnap 23:40

kiserik írta: Elbaszta a Don, de bakker: a keretben 3 db támadó játékos volt. 3 db. Nem a kezdőben. A keretben. Összesen. És szerdán megint meccs.

Az utánpótlást meg kár emlegetni. Full nulla az összes. Talán a Paz gyerekből lesz egy csere szint, de ennyi.
Akkor meg tegye fel normálisan a kezdőt, felejtse el a két öreget együtt, Union ellen sem működött, sőt már tavaly sem. Ne vegye ki a szezon egyik legfontosabb meccserol az egyetlen csatarunkat és ha már nagy nehezen bedobja őt, hogy fejelgessen, akkor ne hozza le az egyetlen beadni tudó focistankat, Kroost. Dobja be idore az eddig kivetel nélkül mindig jó helyzeteket kialakito Brahimot, és ne hozzon be egyszerre 2 védőt.
Carvajal: “When it's time for real competitions, we will go above Barcelona, I'm sure.”

kiserik
Hozzászólások: 5749
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: kiserik » 2023. szeptember 24., vasárnap 23:29

Elbaszta a Don, de bakker: a keretben 3 db támadó játékos volt. 3 db. Nem a kezdőben. A keretben. Összesen. És szerdán megint meccs.

Az utánpótlást meg kár emlegetni. Full nulla az összes. Talán a Paz gyerekből lesz egy csere szint, de ennyi.

Avatar
realbeckham
Hozzászólások: 1336
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 18:38
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: realbeckham » 2023. szeptember 24., vasárnap 23:20

Hát jol benézte a Don. Ez egyértelmű. Az is, hogy megfáradt rengeteg téren ő már. Én a haverok a kezdokben bármi áron hülyeségét rühellem. Ma legalább időben cserélt. 3 védekezesert felelős embert 2 golos hatranyra. Jo szar lehet a castilla.
Viszont tessék megérteni, szarbol kell főzni. Sem kezdő csatarja nincs, sem goat benzemaja, de még egy bolond viniciusa sem maradt. Egyikrol sem ő tehet. Jövőre ugy is hatalmas valtozasok lesznek. Lép, a stáb nagyja is. A kp egy része is lécel. Kibirjuk ezt is. Szenvedos szezon lesz, de megéri várni.
https://youtu.be/3yR5B8viTWQ
but we had possession, we dominated Real Madrid
Lord Xavi

MorataMartin
Hozzászólások: 1514
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:38
Kedvenc játékosaid: Morata, Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: MorataMartin » 2023. szeptember 24., vasárnap 23:20

ELSiete írta: 3-1nél befosott, nehogy több gólt kapjunk, és inkább vedoket hozott be, köztük a hónapok óta nem játszó Mendyt. Bravo. A saját edzonk ennyire bizott abban, hogy hátha vissza tudunk jönni a meccsbe és inkább vedoket cserél be. Bravo. BTW a tavalyi évet is ő szarta el, a 10.et pedig Karim Benzema csinálta meg. Jövőre viszlát neki.
Támadókat nem tudott behozni :lol:

ELSiete
Hozzászólások: 2796
Csatlakozott: 2018. szeptember 29., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: ELSiete » 2023. szeptember 24., vasárnap 23:11

3-1nél befosott, nehogy több gólt kapjunk, és inkább vedoket hozott be, köztük a hónapok óta nem játszó Mendyt. Bravo. A saját edzonk ennyire bizott abban, hogy hátha vissza tudunk jönni a meccsbe és inkább vedoket cserél be. Bravo. BTW a tavalyi évet is ő szarta el, a 10.et pedig Karim Benzema csinálta meg. Jövőre viszlát neki.
Carvajal: “When it's time for real competitions, we will go above Barcelona, I'm sure.”

krisz24
Hozzászólások: 575
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:34
Kedvenc játékosaid: Modric, Zidane,
Kedvenc csapatod: Real

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: krisz24 » 2023. szeptember 24., vasárnap 23:09

Szép munka edző úr!
Szép munka vezetőség!
Idén ha ez az osszetakolt hulladék barca megelőz minket a bajnokságba az valami undormany szégyen lesz.
Nem tudom amúgy Perez mit vár hoz egy joselut úgy... Hogy benzema viszonylag időbe jelezte hogy lelep.. Deee nem mi a b... Mbappe hajtjuk végig.. Ott volt Kane aki tökéletes benzema pótló lett volna.. És mi meg se próbáltuk. Hatvedeknel ugyanez.. A zsoldos cancelo sztem ha bejelentkezunk abban a pillanatban ide jött volna nem a csovesekhez.. De hát nem... Majd carvajal meg vaskez megoldja..

Másik az edző úr! Barca ellen tavaly előtt felkuldte már csatár nélkül a csapatot... Most ismét megtette, különbség annyi hogy most konkrétan 11 emberből 1 támadó volt az is a szar formájú rodrygo... Én megertem hogy joselu idős és nem bírja a 2os terhelést,de bazdki ott van egy utolsó támadó a Brahim diaz... Mi a szarert nen kaphat lehetőséget egyszer kezdőként?? Mi az istenért erőltetik modricot csatárba? Szégyen gyalázat arról nem is beszélve hogy gólt kellene szereznünk erre hozz 1 vkpt és 2 védő cserét.. Úgy hogy mendy alapból nem tesz soha semmit a tamadashoz..

Vegszonak annyit, hogy télen rohadtul remélem hogy valami kölcsön csatárt leszedunk mert ez a szezon így halott. Ha meg nem, akkor ne modricozzunk elől. Jöjjön be valami castillas, vagy hozzuk vissza arribast vagy bármi de ne eroltessuk már ezt a beszari szar footballt..

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3372
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Yazid » 2023. szeptember 24., vasárnap 23:07

Varjuk a tavaszt, karogók csitt.

Halfkey
Hozzászólások: 4379
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2023. szeptember 5., kedd 10:11

Realista24 írta:
el magico írta:

A forrásokat sajnos most nem tudom megmondani fejből, másfél-2 éve mikor a szakdogámat írtam, akkor találkoztam ezekkel a számokkal. Az megmaradt, hogy a jelenlegi átlag 150 milliós bevételnek legalább a dupláját várják majd. És én úgy emlékszem, hogy nem profit, hanem bevételről beszélünk.

Ahogy R24 is írja, az a terv, hogy az év 365 napján bevételeket hozzon, mindenféle különböző események által. Szálloda, bevásárlóközpont, konditerem, éttermek is vannak/lesznek a stadionban. És a parkoló még nem is volt a számítások között akkoriban.
Szóval elég multifunkciós létesítmény.
Ez akkor biztos erdekes neked, nem hiszem, hogy elerheto volt, amikor a dogadat irtad.

"Hivatalos" (fel)valasz Faustnak :D
https://www.realmadrid.com/StaticFiles/ ... ogo_en.pdf

Plusz ugye van egy ceg elvileg, akikkel szerzodest kotottek Perezek, hogy minel tobb rendezveny, esemeny legyen a Bernabeuban.
A múltkori drónos Twitter videónál pont azon csodálkoztam miért nem körbe van a kivetítő, mint a Falcons stadionban - ebben a diasorban úgy van.

Vajon ez azt jelenti hogy decemberre úgy lesz, vagy azt hogy költségeket csökkentettünk közben?

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. szeptember 5., kedd 10:09

el magico írta:
Faust írta:

Ez egyebkent engem erdekelne, hogy a megbizhato(?) forrasok ezeket a szamokat mikent josoljak? Plusz nem mindegy, hogy bevetelt varnak ennyit, vagy profitot, mivel csak utobbibol lehet kolteni. Nyilvan ha 300-400 millerrol beszelunk, akkor realisan a profitra vonatkozik ez a szam, de ki tudja ebben az elbaszott vilagban mar.
A forrásokat sajnos most nem tudom megmondani fejből, másfél-2 éve mikor a szakdogámat írtam, akkor találkoztam ezekkel a számokkal. Az megmaradt, hogy a jelenlegi átlag 150 milliós bevételnek legalább a dupláját várják majd. És én úgy emlékszem, hogy nem profit, hanem bevételről beszélünk.

Ahogy R24 is írja, az a terv, hogy az év 365 napján bevételeket hozzon, mindenféle különböző események által. Szálloda, bevásárlóközpont, konditerem, éttermek is vannak/lesznek a stadionban. És a parkoló még nem is volt a számítások között akkoriban.
Szóval elég multifunkciós létesítmény.
Ez akkor biztos erdekes neked, nem hiszem, hogy elerheto volt, amikor a dogadat irtad.

"Hivatalos" (fel)valasz Faustnak :D
https://www.realmadrid.com/StaticFiles/ ... ogo_en.pdf

Plusz ugye van egy ceg elvileg, akikkel szerzodest kotottek Perezek, hogy minel tobb rendezveny, esemeny legyen a Bernabeuban.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

el magico
Hozzászólások: 862
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 20:11
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Ramos, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: el magico » 2023. szeptember 5., kedd 10:03

Faust írta:
el magico írta: Egyébként meg pont az új stadiontól várnak 300-400 milliós bevételeket évente. Úgyhogy lassan már ez sem lehet kifogás.
Ez egyebkent engem erdekelne, hogy a megbizhato(?) forrasok ezeket a szamokat mikent josoljak? Plusz nem mindegy, hogy bevetelt varnak ennyit, vagy profitot, mivel csak utobbibol lehet kolteni. Nyilvan ha 300-400 millerrol beszelunk, akkor realisan a profitra vonatkozik ez a szam, de ki tudja ebben az elbaszott vilagban mar.
A forrásokat sajnos most nem tudom megmondani fejből, másfél-2 éve mikor a szakdogámat írtam, akkor találkoztam ezekkel a számokkal. Az megmaradt, hogy a jelenlegi átlag 150 milliós bevételnek legalább a dupláját várják majd. És én úgy emlékszem, hogy nem profit, hanem bevételről beszélünk.

Ahogy R24 is írja, az a terv, hogy az év 365 napján bevételeket hozzon, mindenféle különböző események által. Szálloda, bevásárlóközpont, konditerem, éttermek is vannak/lesznek a stadionban. És a parkoló még nem is volt a számítások között akkoriban.
Szóval elég multifunkciós létesítmény.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. szeptember 5., kedd 9:51

Faust írta:
el magico írta: Egyébként meg pont az új stadiontól várnak 300-400 milliós bevételeket évente. Úgyhogy lassan már ez sem lehet kifogás.
Ez egyebkent engem erdekelne, hogy a megbizhato(?) forrasok ezeket a szamokat mikent josoljak? Plusz nem mindegy, hogy bevetelt varnak ennyit, vagy profitot, mivel csak utobbibol lehet kolteni. Nyilvan ha 300-400 millerrol beszelunk, akkor realisan a profitra vonatkozik ez a szam, de ki tudja ebben az elbaszott vilagban mar.
Egyreszt extra bevetelt fog hozni a fold alatti parkolo.
A koncertek, 65ezer ferohelyre van tervezve ilyen esemenyekre.
Tenisz meccsek.
NFL es NBA meccsek is szerepelnek a tervben, valamint business event-ek.


Mereszebb forrasok evi 1mrd-ot varnak, konzervativabbak 400at, a mostani 175m-val szemben.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Santi
Hozzászólások: 2434
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 10:58
Kedvenc játékosaid: Santillana, RobyCarlos, Casillas, Zidane, Callejón
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Santi » 2023. szeptember 5., kedd 9:45

Átigazolási szezon értékelése részemről

Érkezők:
Bellingham 10/10 - egyértelmű
Fran 6/10 - egyelőre semmi extra, de lefelé sem lóg ki és kellett oda ember
Kepa 8/10 - nem a képességének szól, hanem az igazolásnak, nem ekkora kapus, de ahogy septiben tudtunk egy rutinosabb hálóőrt hozni pótlásul az dícséretes, gyors reakció a vezetőségtől
Joselu 7/10 - ennyiért jó döntés volt kölcsönvenni, nyilván nem ő lesz a jövő, de máris hozzá tett a győzelmekhez, hasznos lesz
Güler és Brahim - előbbi nem játszhatott még utóbbi meg túl keveset ahhoz, hogy máris meg tudjam ítélni egy osztályzattal, úgyhogy őket egyelőre nem értékelem sehogy, így nélkülük az átlag itt 7,75/10

Távozók:
Megszabadultunk a feleslegtől és minden létszám felettiektől, nálam 10/10 lenne, de jó bevételt nem tudtunk generálni az eladásokból, bár ezekből nem is nagyon lehett és Karim távozás bár nem a vezetőség hibája, de attól még fájó, ezekért 1-1 pontot levonva 8/10

A nem érkezők:
A keret hiányosságait tekintve miszerint két kezdő szélső védő, jobb szélső kp és Karim után égető csatár gondunkra egy csere balhátvéd és egy csere csatár illetve jobb szélre is csereszint (Brahim) érkezett, ez elég hurka. Valaki csak ezt nézve értékel olyan alacsonyan, ezt a részt én is kb egy 3/10-re tudom értékelni, de ha átlagot vonok a ténylegesen érkezők és távozókkal akkor nálam összességében egy 6/10 az idei nyár.

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5882
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Süti » 2023. szeptember 3., vasárnap 14:27

Hazard azert bukott meg mert egy fejbengyenge senki volt aki az első évében +15 kilóval érkezett meg álmai klubjahoz. És az itt töltött évek alatt is úgy nézett ki állítólagos sportemberkent mint egy 50 éves kőműves.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8187
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Faust » 2023. szeptember 3., vasárnap 13:59

el magico írta: Egyébként meg pont az új stadiontól várnak 300-400 milliós bevételeket évente. Úgyhogy lassan már ez sem lehet kifogás.
Ez egyebkent engem erdekelne, hogy a megbizhato(?) forrasok ezeket a szamokat mikent josoljak? Plusz nem mindegy, hogy bevetelt varnak ennyit, vagy profitot, mivel csak utobbibol lehet kolteni. Nyilvan ha 300-400 millerrol beszelunk, akkor realisan a profitra vonatkozik ez a szam, de ki tudja ebben az elbaszott vilagban mar.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 89 regisztrált és 0 vendég