Edző és vezetőség

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. június 1., péntek 16:41

https://pbs.twimg.com/media/DemdDbcVMAEZy0d.jpg:large
GRANDE
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Ladislao Suarez
Hozzászólások: 889
Csatlakozott: 2014. május 23., péntek 11:15
Kedvenc játékosaid: CR7, Ronaldo, Zidane, Raúl, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Ladislao Suarez » 2018. június 1., péntek 16:38

Nekem eszembe jutott még egy név. Bár lehet, hogy hülyeség de Monaco edzője, Leonardo Jardim milyen?

Avatar
Mester77
Hozzászólások: 2083
Csatlakozott: 2015. december 4., péntek 15:13
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Mester77 » 2018. június 1., péntek 16:03

Laudrup neve is felmerült. Legalábbis az ügynöke szerint.
"Sokkal jobban akarom a győzelmet annál, mint amennyire utálok veszíteni. És nagyon utálok veszíteni."

"Egy nap mind meghalunk. De az összes többin viszont nem. "

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9595
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: KAG » 2018. június 1., péntek 15:45

https://en.as.com/en/2018/06/01/footbal ... 53495.html


Nem szeretném.
Semennyire nem kompatibilis azzal, amit szeretnénk látni a csapattól.
ZIDANE

Avatar
chronic
Hozzászólások: 2249
Csatlakozott: 2014. április 18., péntek 14:27
Kedvenc játékosaid: R9, Modric
Kedvenc csapatod: fehér balett

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: chronic » 2018. június 1., péntek 15:45

MorataMartin írta:Sajnos nagyon úgy néz ki, hogy Pochettino fog jönni:(
?

Ez még jó hír is lenne, de Pochettino azt mondta,hogy tisztelenség lenne Levy-vel és a klubbal szemben, mivel nemrég hosszabbított.

Persze, persze tiszteletlenség, de ez a Real Madrid nem a Tottenham. :D

Modric és Bale is "tiszteletlen" volt, de emiatt értek el történelmi sikereket a Madriddal. :sziv:

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8212
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2018. június 1., péntek 15:38

Mikor mutatta ezt meg?
Az elmúlt két és fél évben. Azért Perezt csunyan kivonta a forgalomból, és nagyrészt az volt, amit az edző akart (nyári felkészülés, igazolasok, stb.) Perez meg simán kivaghatta volna Zizout az ősszel, mert annyira pocsék volt minden. Mégsem tette. Annak idején az ilyenek töredékéért edzők repültek. És most sem ő rúgta ki, szóval még volt terve vele.

Az meg hogy jól lakott társaság....5 év alatt 4 BL-t nyertek, ha annyira jól lakottak lennének, akkor a közelébe nem érnek ennek a teljesítménynek. Hazai porondon van mit alkotni, szóval én szerintem egyáltalán nem biztos az, hogy itt jól lakottsagrol lehet beszélni. A mag meg 30 fölött van az tény, meg nem mindegyik fiatal a legjobb, de erre mondtam, hogy finom hangolni kell továbbra is.

Én szerintem annyira nem gáz a helyzet, hogy most azonnal be kell sózni a Bernabéut, a klubot meg bezárni. Az viszont tény, hogy a jelenlegi döntéstől/döntésektől nagyon sok minden függ, és nagy hatással lehet a távolabbi jövőre is.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

MorataMartin
Hozzászólások: 1523
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:38
Kedvenc játékosaid: Morata, Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: MorataMartin » 2018. június 1., péntek 15:37

Sajnos nagyon úgy néz ki, hogy Pochettino fog jönni:(

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9595
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: KAG » 2018. június 1., péntek 15:32

A jobb opció itt van házon belül és ott figyel a padon. B-)
ZIDANE

Avatar
DinhoL
Hozzászólások: 989
Csatlakozott: 2015. május 19., kedd 19:27
Kedvenc játékosaid: Michael Laudrup, R10, Carles Puyol, Xavier Hernández
Kedvenc csapatod: FC Barcelona, LA Lakers

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: DinhoL » 2018. június 1., péntek 15:25

Tádám írta:
H.E.H.E. írta:félek hogy pocsettino kézenfogva jönne kanenel, ott akkor nyomtam is egy exit gombot.

Hozza inkább a bőröndjében Eriksent, és akkor meg van oldva Modric pótlása is rögtön.
De felkapott lett ez a dán ember.. :D pedig sztem nincs benne annyi amennyit belelátnak, Modric utódnak elég méltatlan. És elég borsos az ára is de az is igaz, hogy sokkal jobb opciók sincsenek a piacon jelenleg..
Som i Serem!
6oat

Avatar
Tádám
El Siete
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:28
Kedvenc játékosaid: Raúl, Pipita, Morientes, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest
Tartózkodási hely: Vác
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Tádám » 2018. június 1., péntek 15:12

H.E.H.E. írta:félek hogy pocsettino kézenfogva jönne kanenel, ott akkor nyomtam is egy exit gombot.

Hozza inkább a bőröndjében Eriksent, és akkor meg van oldva Modric pótlása is rögtön.
Rengeteg klubnak van komoly történelme, de csak egyetlen klub írja a történelmet... Hala Madrid!

Hierro azt mondta: "Raúl egy Ferrari, amely idővel mindenkit le fog hagyni."- Igaza volt !

VARANE

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3449
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2018. június 1., péntek 15:10

félek hogy pocsettino kézenfogva jönne kanenel, ott akkor nyomtam is egy exit gombot.
Nálam is akkor biztos, hogy nem jön Kane, ha Pochettino lesz az edző. Még a melegítőjét sem fogja elhozni hálából, ha elengedik, nemhogy játékost.
Itt hagyott egy kurva jó csapatot, egy kurva jó kerettel, tökéletes lelki allapotban. Raadasul meg időben ahhoz, hogy lehessen keresgelni. Gyakorlatilag egy kész brigádot hagyott itt más számára, amin továbbra is csak finomhangolni kell.

A tökéletes lelki állapottól szerintem mesze vagyunk. Egy jóllakott társaság ez, akiket újra motiválni kéne. Egyáltalán nem tökéletes...A keret nem rossz, de 30 fölötti játékosokra épül, akik mindent megnyertek. A helyettesek meg szerintem messzebb vannak az első vonaltól, mint azt sokan gondolnák. Egyáltalán nem könnyű feladat átvenni ezt a csapatot.
Megmutatta a helyes irányt úgy a klubnak, mint Pereznek is. Nem kell milliárd eurokat költeni minden nyáron, nem kell evente új edzőt hozni, hisz ezek nelkul, állandósággal erheto el a folyamatos siker.
Mikor mutatta ezt meg? Ha lett volna 2 sikertelen éve, és akkor is marad, majd újra jönnek a sikerek, akkor lehetett volna állandóságról beszélni, meg hogy meg lett mutatva a prezinek. Egy folyamatosan BL címeket hozó csapatot Perez korábban sem bontott volna meg.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. június 1., péntek 15:05

H.E.H.E. írta:félek hogy pocsettino kézenfogva jönne kanenel, ott akkor nyomtam is egy exit gombot.
De a te exit gombod out of order elég régóta :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6673
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: pheco » 2018. június 1., péntek 15:01

H.E.H.E. írta:félek hogy pocsettino kézenfogva jönne kanenel, ott akkor nyomtam is egy exit gombot.
Modricot es Balet is alig engedtek el. Kizartnak tartom, hogy elhozzuk az edzojuket es meg engednek a sztarjukat is. Szerintem megegyeznek Pochettinoval, hogy nem igazol a Spursbol.

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. június 1., péntek 14:58

félek hogy pocsettino kézenfogva jönne kanenel, ott akkor nyomtam is egy exit gombot.
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11218
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2018. június 1., péntek 14:57

___Samy___ írta:Lehet itt mindent mondani ZZ-re, hogy önző, meg szarba hagyott minket, de előbb át kellene gondolni a történteket.

Itt hagyott egy kurva jó csapatot, egy kurva jó kerettel, tökéletes lelki allapotban. Raadasul meg időben ahhoz, hogy lehessen keresgelni. Gyakorlatilag egy kész brigádot hagyott itt más számára, amin továbbra is csak finomhangolni kell. Megmutatta a helyes irányt úgy a klubnak, mint Pereznek is. Nem kell milliárd eurokat költeni minden nyáron, nem kell evente új edzőt hozni, hisz ezek nelkul, állandósággal erheto el a folyamatos siker. Mivel lett volna jobb, ha úgy megy el, hogy idény végén kupa nélkül állunk, szar játékkal? Aztán Perez megint kirúgja. Ugyanott lettünk volna, mint Benítez érkezésekor. Mindegy ki jön, bukásra van ítélve. Szóval nagyon nagyon nehéz ez most minden madridistának, de ha a szívünkre tesszük a kezünket, akkor tudjuk, hogy az volt a helyes, amit Zidane tett. Csak nehéz ezt elfogadni.

Egyebkent meg annyit tett mar ezért a csapatért, hogy én meg akkor sem tudnék haragudni rá, ha idény közben állt volna fel. Na, az lett volna a kicseszes.
Haragudni senki nem haragszik.A többi csak mosdatás, Ferguson is otthagyott egy bajnok csapatot akiről mindenki tudta,hogy nélküle nem lesznek már bajnokok.

Zidane látta,hogy kell a változás és a világ összes pénze meg volt hozzá.És ő volt az egyetlen aki ezt a változást tükörsimán végig vihette volna. Egy büdös szót nem szólt volna senki,ha úgy dönt hogy Marcelo mostantól padozik vagy Modric stbstb... És nem hagyott időt sem mert ahogy láttuk perez köpni nyelni nem tudott, kb a fél klubfutball már lezsírozta edzői szempontból a következő szezont.

Azt meg naív dolog elhinni,hogy majd idejön egy idegen edző egy bl triplázó csapathoz és akkor majd ő rendet rak meg fiatalít.Az első dolga az lesz,hogy kinyalja mindenkinek a seggét mert máshogy nem maradhat életben itt.Ráadásul bárki jön, el lesz ájulva a játékosainktól,mindegy hogy 33 évesek.Se Wenger sem Pochettino nem találkozott még ilyen minőséggel, és nem is akarnak majd nagyon fiatalítani.Ami nem baj csak Zizunak most meg lett volna a hatalma ezekhez a dolgokhoz anélkül hogy tartania kellett volna bármitől.

Mind1 én hálás vagyok Zidane-nak meg nagy legenda meg imádom.Ettől még a legrosszabbkor és a legnagyobb ütést mérte ránk.Cr távozását még csak csak elbírtuk volna de Zidane-ét jelenleg szerintem nem.És ha Zidane távozása magával vonja CR távozását is abból nem tudom,hogy kelünk fel.

Ja és Neymar Bappé meg mindenkinek az lenne most a legjobb ha maradna a seggén és kivárna és ezt is teszik majd szerintem.Egyedül Hazard az aki mozdítható lesz.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. június 1., péntek 14:57

RealMadridFanatic írta:
CS0ki írta:Pochettino úgy látom, hogy nem fog jönni. Levy nem fogja azt mondani, hogy persze, menjél, megoldjuk, innentől kezdve ő nem fogja forszírozni, hogy engedjék el, mi meg nem fogunk fizetni nekik több 10 millió eurót. Egyébként...ha már az az edző kivásárlás. Most ha Zidane elvállal egy új állást, akkor fizetnek majd nekünk? Vagy most ennyi erővel Pochettino miért nem mond le holnap, aztán holnap után meg aláír ide? Nem igazán értem, hogy a jófejkedésen kívül mi vezet ahhoz, hogy egy edzőért fizetni kelljen. :hmmm:

Ancelotti meg jó, hogy nem jön. Ő végképp nem az a típus, aki most ide kell, egy papíron átalakuló Madridba. Persze ha jövőre is a fix kezdőnkkel akarjuk nyomni, meg nem akarunk változást a keretbe, akkor jó lenne, de én nem bánnám, ha kicsit megmozdulna valami Madridban.

Egyébként egyre gyanúsabb, hogy ebből Wenger lesz... Bár egy spanyolul beszélő edző jobb lenne.

Szerintem nem koteles elfogadni a felmondast Levy, Pochettinot is elo szerzodes koti, bar ez csak tipp, hogy igy van. Edzoknel is el tudok kepzelni zaradekot, amiert kivasarolhatja magat, vagy mas csapat Ot az elo kontraktusbol.
Szerény 40 milliót írnak :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5151
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: lestat » 2018. június 1., péntek 14:55

Azeet azt ne felejtsuk el hogy ezek a jatekosok nem Zidane miatt imadtak egymast. Oke hogy a palyan kijott Zizou karizmaja es mentallitasande jatekosok nelkul ez sem ert volna semmit. Ezek a sracok meg akartak halni egymasert. Es most hogy Zizou elmegy (egy idore!!!) a jatekosok nem fogjak egymast kevesbe szeretni es tisztelni. Nem fogjak madridot kevesbe szeretni. Nem fognak minket szurkolokat kevesbe szeretni. Ez erzesem szerint meg kozelebb hozhatja az öltözőt.

Ez a valtozas őket is felrázza majd. Kell az uj impulzus ebben igaza volt Zizounak.

A generacio valtas pedig igenis lassu folyamat lesz. Nehez es lassu. De valahol ez termeszetes.

Nem haragszom Zizoura. Eletemben egy napot haragudtam ra mikor a vb donton kiallitotta magat. Egy napig. Teljesen megtudom erteni de ettol kibaszottul faj es sajnalom az egeszet.


A kovetkezo edzonek le vannak teve az alapok. Gondolok a fiatalora itt. Lathatta h Cr is tudnpadozni. Lathatta h Case mennyire fontos tud lenni. Lathatta hogy Kova abszolut modric utod stb stb.

Pochettino amugyis belevan zugva a zizou fele madridba. Nem lenne rossz dontes.
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2648
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2018. június 1., péntek 14:54

CS0ki írta:Pochettino úgy látom, hogy nem fog jönni. Levy nem fogja azt mondani, hogy persze, menjél, megoldjuk, innentől kezdve ő nem fogja forszírozni, hogy engedjék el, mi meg nem fogunk fizetni nekik több 10 millió eurót. Egyébként...ha már az az edző kivásárlás. Most ha Zidane elvállal egy új állást, akkor fizetnek majd nekünk? Vagy most ennyi erővel Pochettino miért nem mond le holnap, aztán holnap után meg aláír ide? Nem igazán értem, hogy a jófejkedésen kívül mi vezet ahhoz, hogy egy edzőért fizetni kelljen. :hmmm:

Ancelotti meg jó, hogy nem jön. Ő végképp nem az a típus, aki most ide kell, egy papíron átalakuló Madridba. Persze ha jövőre is a fix kezdőnkkel akarjuk nyomni, meg nem akarunk változást a keretbe, akkor jó lenne, de én nem bánnám, ha kicsit megmozdulna valami Madridban.

Egyébként egyre gyanúsabb, hogy ebből Wenger lesz... Bár egy spanyolul beszélő edző jobb lenne.

Szerintem nem koteles elfogadni a felmondast Levy, Pochettinot is elo szerzodes koti, bar ez csak tipp, hogy igy van. Edzoknel is el tudok kepzelni zaradekot, amiert kivasarolhatja magat, vagy mas csapat Ot az elo kontraktusbol.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8212
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2018. június 1., péntek 14:46

Lehet itt mindent mondani ZZ-re, hogy önző, meg szarba hagyott minket, de előbb át kellene gondolni a történteket.

Itt hagyott egy kurva jó csapatot, egy kurva jó kerettel, tökéletes lelki allapotban. Raadasul meg időben ahhoz, hogy lehessen keresgelni. Gyakorlatilag egy kész brigádot hagyott itt más számára, amin továbbra is csak finomhangolni kell. Megmutatta a helyes irányt úgy a klubnak, mint Pereznek is. Nem kell milliárd eurokat költeni minden nyáron, nem kell evente új edzőt hozni, hisz ezek nelkul, állandósággal erheto el a folyamatos siker. Mivel lett volna jobb, ha úgy megy el, hogy idény végén kupa nélkül állunk, szar játékkal? Aztán Perez megint kirúgja. Ugyanott lettünk volna, mint Benítez érkezésekor. Mindegy ki jön, bukásra van ítélve. Szóval nagyon nagyon nehéz ez most minden madridistának, de ha a szívünkre tesszük a kezünket, akkor tudjuk, hogy az volt a helyes, amit Zidane tett. Csak nehéz ezt elfogadni.

Egyebkent meg annyit tett mar ezért a csapatért, hogy én meg akkor sem tudnék haragudni rá, ha idény közben állt volna fel. Na, az lett volna a kicseszes.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3449
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2018. június 1., péntek 14:41

Pochettino úgy látom, hogy nem fog jönni. Levy nem fogja azt mondani, hogy persze, menjél, megoldjuk, innentől kezdve ő nem fogja forszírozni, hogy engedjék el, mi meg nem fogunk fizetni nekik több 10 millió eurót. Egyébként...ha már az az edző kivásárlás. Most ha Zidane elvállal egy új állást, akkor fizetnek majd nekünk? Vagy most ennyi erővel Pochettino miért nem mond le holnap, aztán holnap után meg aláír ide? Nem igazán értem, hogy a jófejkedésen kívül mi vezet ahhoz, hogy egy edzőért fizetni kelljen. :hmmm:

Ancelotti meg jó, hogy nem jön. Ő végképp nem az a típus, aki most ide kell, egy papíron átalakuló Madridba. Persze ha jövőre is a fix kezdőnkkel akarjuk nyomni, meg nem akarunk változást a keretbe, akkor jó lenne, de én nem bánnám, ha kicsit megmozdulna valami Madridban.

Egyébként egyre gyanúsabb, hogy ebből Wenger lesz... Bár egy spanyolul beszélő edző jobb lenne.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 136 regisztrált és 0 vendég