Edző és vezetőség

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2023. január 26., csütörtök 11:57

dzsi91 írta:
Faust írta: Hat ZZ-t en mar csak akkor engednem a csapat kozelebe, ha az osszes haverja visszavonult, de lehet mar akkor sem. Megfaradt az a kapcsolat ugy gondolom.
Ugyanez volt a szöveg Ancelotti visszatérésekor. Zz a tökéletes Real Madrid edző, a fiatal Carlo konkrétan semmi különbség köztük. Ha van alattuk baszó csapat legyalulják a világot (13-14,16-17) ha meg nincs megpusztulnak értük a jétékosok a pályán (17-18,21-22)

Mindkettő visszatérése után kb lehetetlent vitt véghez vajnoki címekkel meg bl győzelmekkel. Zz második évében is bár a keret szar volt a bl-ben elődöntőztünk a bajnokság meg egy elcsalt meccsen úszott el.

Én bármikor hoznám de csak ha kap magának egy balondoor csatárt aki nem 50 éves meg ha teszünk valami záradékot a szerződésébe,hogy ha 3 év előtt feláll akkor rüdiger megfejeli vagy nemtudom.
Szerintem a fejparbajt is nyerne
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3457
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Berti » 2023. január 26., csütörtök 11:12

Realista24 írta: Athletic szerint nincs kizarva Zidane 3. szinrelepese edzokent a Realnal, ha a korulmenyek megfeleloek szamara, akkor vonzobb lenne szamara, mint egy Juve vagy Marseille projekt.
Én adnám.

Carlito ha nem hoz össze idén egy BL-t vagy bajnokságot, akkor benne van a pakliban, hogy az új szezont nem vele kezdjük. ZZ neve ha addig nem ír alá, tuti fel fog merülni mint alternatíva.

Minden megvan abban az emberben, ami a sikerhez kell. Még taktikai oldalról kellene felhúzza magát, de nem tudjuk hogy másfél évben mivel foglalkozott :shifty:

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3120
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: babaking » 2023. január 26., csütörtök 10:34

Nem tudom hogy melyik topicba írjam, uh ide:

tudja valaki, hogy lesznek a napelemek az új stadion tetjén? Egy Marca cikket találtam 17-böl ahol írják, de semmilyen látványterven, leírásban, videóban nem derül ki róla semmi.
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. január 26., csütörtök 10:23

Athletic szerint nincs kizarva Zidane 3. szinrelepese edzokent a Realnal, ha a korulmenyek megfeleloek szamara, akkor vonzobb lenne szamara, mint egy Juve vagy Marseille projekt.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5852
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Jim » 2023. január 25., szerda 19:57

Realista24 írta: Az a baj neked elég lenne az negyedik hely is Raullal meg 8 kezdő spanyollal.
4 spanyol és 2. hely? :mrgreen:

nem mondtam, hogy Raúl legyen
olyan jöjjön, aki azért számol az utánpótlással is
nem csak a "sztárok"-ból tud építkezni, mert abból egyre kevesebb lesz...

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. január 25., szerda 19:39

Jim írta: madridista edzőt csak akkor hoznék, ha kapna türelmet
az meg nem igazán van itt :hmmm: :kalapos:

az Alonso Raúl Guti Arbeloa sorból bármelyik 2-öt megnézném együtt,
így nem jönne ki annyira valamelyikük gyenge pontja :hmmm:
Az a baj neked elég lenne az negyedik hely is Raullal meg 8 kezdő spanyollal.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4467
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2023. január 25., szerda 19:35

ZZ jöhet bármikor, aztán ő rendberakja MBappet is, meg a francia kps kölykeinket is kimaxolja.

De ahogy Faust irta, csak ha már nincsenek a kedvencek, mert ő képes lenne visszahívni Casemirot és CKMet nyomatni tovább. :lol:

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11407
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. január 25., szerda 17:18

petiamadridista írta:
nzooli93 írta: Az valós infó volt,hogy David Villa már majdnem itt volt,csak Raul nem akart riválist?
Elvileg igen.
Ahogy Schuster anno Daniel Alvest is kérte a vezetőségtől jobbhátvédnek, hogy Ramos legyen középen.
Cakderónék nem engedték.
Kerdes, hogy daniel alves inkabb, vagy ceronaldo?
:kalapos:
thereisonly1ronaldo

Avatar
nzooli93
Hozzászólások: 1359
Csatlakozott: 2017. február 23., csütörtök 12:11
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: nzooli93 » 2023. január 25., szerda 17:16

Remy írta: Mondjuk nem is baj Villa. Ha o jon, lehet nincs Benzema. :hmmm:
Persze így jobb,csak hát azért mégis érdekes szitu.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27368
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Remy » 2023. január 25., szerda 16:48

Mondjuk nem is baj Villa. Ha o jon, lehet nincs Benzema. :hmmm:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

petiamadridista
Hozzászólások: 5256
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2023. január 25., szerda 16:43

nzooli93 írta: Az valós infó volt,hogy David Villa már majdnem itt volt,csak Raul nem akart riválist?
Elvileg igen.
Ahogy Schuster anno Daniel Alvest is kérte a vezetőségtől jobbhátvédnek, hogy Ramos legyen középen.
Cakderónék nem engedték.

Avatar
nzooli93
Hozzászólások: 1359
Csatlakozott: 2017. február 23., csütörtök 12:11
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: nzooli93 » 2023. január 25., szerda 16:36

Az valós infó volt,hogy David Villa már majdnem itt volt,csak Raul nem akart riválist?

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4930
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2023. január 25., szerda 16:21

zsírosdeszka írta:
hehetheoriginal írta: gondolom elobb utobb el akar menni pihenni elvezni az eletet, nehez lesz meg egy a jatekosok nyelven is erto embert talalni.
talan raul, de vele volt azert boven baj jatekoskent, nem mindenki tapsolna oromeben gondolom
Mi volt Raullal a baj játékosként?
Megfurt eleg sokakat. Na meg az egoja fontosabb volt par esetben mint a csapaterdek.

Avatar
zsírosdeszka
Hozzászólások: 411
Csatlakozott: 2021. november 27., szombat 22:40
Kedvenc játékosaid: Raúl Gonzalez, Fernando Hierro, Roberto Carlos, Zinédine Zidane, Claude Makélélé
Kedvenc csapatod: Real Madrid CF

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: zsírosdeszka » 2023. január 25., szerda 15:24

hehetheoriginal írta: gondolom elobb utobb el akar menni pihenni elvezni az eletet, nehez lesz meg egy a jatekosok nyelven is erto embert talalni.
talan raul, de vele volt azert boven baj jatekoskent, nem mindenki tapsolna oromeben gondolom
Mi volt Raullal a baj játékosként?

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5852
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Jim » 2023. január 25., szerda 15:11

madridista edzőt csak akkor hoznék, ha kapna türelmet
az meg nem igazán van itt :hmmm: :kalapos:

az Alonso Raúl Guti Arbeloa sorból bármelyik 2-öt megnézném együtt,
így nem jönne ki annyira valamelyikük gyenge pontja :hmmm:

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11219
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2023. január 25., szerda 14:50

Faust írta: Hat ZZ-t en mar csak akkor engednem a csapat kozelebe, ha az osszes haverja visszavonult, de lehet mar akkor sem. Megfaradt az a kapcsolat ugy gondolom.
Ugyanez volt a szöveg Ancelotti visszatérésekor. Zz a tökéletes Real Madrid edző, a fiatal Carlo konkrétan semmi különbség köztük. Ha van alattuk baszó csapat legyalulják a világot (13-14,16-17) ha meg nincs megpusztulnak értük a jétékosok a pályán (17-18,21-22)

Mindkettő visszatérése után kb lehetetlent vitt véghez vajnoki címekkel meg bl győzelmekkel. Zz második évében is bár a keret szar volt a bl-ben elődöntőztünk a bajnokság meg egy elcsalt meccsen úszott el.

Én bármikor hoznám de csak ha kap magának egy balondoor csatárt aki nem 50 éves meg ha teszünk valami záradékot a szerződésébe,hogy ha 3 év előtt feláll akkor rüdiger megfejeli vagy nemtudom.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. január 25., szerda 14:50

Faust írta: Hat ZZ-t en mar csak akkor engednem a csapat kozelebe, ha az osszes haverja visszavonult, de lehet mar akkor sem. Megfaradt az a kapcsolat ugy gondolom. Azert az ne legyen trend, hogy harom evente felall mert megunja, aztan pihen es visszajon. Kivancsi vagyok, bevallalja-e a Juvet ebben a helyzetben, eleg nagy szarban lesznek evekig, nincs 60 milla Jovicokra. :mrgreen: Bar ugyanugy nem valo oda, mint Ce. Juveba csak vesztesek valok.

Ha nincs trofea (szerintem lesz), Carlo ugyis repul, aztan ki tudja, mi lesz addig az atigazolasi piacokon, a szerzodesekkel, lehet valamelyik taplo nemet fog kelleni hogy kipenderitse vegre a naplopokat a keretbol.
Kit ertesz naplopok alatt?
Hazard csak akkor megy, ha o akar, leszarja, hogy jatszik-e vagy sem.
Marianonak vegre lejar a szerzodese.
Asensio iden eldonti, hogy mi lesz.
Odriozolanak van meg egy eve ugyan, de szerintem ra fogjuk sozni valakire, akar ingyen is.


Tobb nem jut eszembe, aki ide tartozhatna. Talan Vallejo, de annyira nem szamit a csavo semmilyen szinten, hogy lenyegtelen.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8312
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Faust » 2023. január 25., szerda 14:45

Hat ZZ-t en mar csak akkor engednem a csapat kozelebe, ha az osszes haverja visszavonult, de lehet mar akkor sem. Megfaradt az a kapcsolat ugy gondolom. Azert az ne legyen trend, hogy harom evente felall mert megunja, aztan pihen es visszajon. Kivancsi vagyok, bevallalja-e a Juvet ebben a helyzetben, eleg nagy szarban lesznek evekig, nincs 60 milla Jovicokra. :mrgreen: Bar ugyanugy nem valo oda, mint Ce. Juveba csak vesztesek valok.

Ha nincs trofea (szerintem lesz), Carlo ugyis repul, aztan ki tudja, mi lesz addig az atigazolasi piacokon, a szerzodesekkel, lehet valamelyik taplo nemet fog kelleni hogy kipenderitse vegre a naplopokat a keretbol.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. január 25., szerda 14:40

22 meccse volt az Almeria elen, 8 vereseg, 5 dontetlen, 9 gyozelem.
Az akkor "uj" sejk tulaj nem vart tovabb. Es nyilvan nem egy konnyu eset Guti sem.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3399
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Yazid » 2023. január 25., szerda 14:34

lordgabi írta:
haszi írta: Talán volt az Almerianál vezetőedző (másodosztályban), de elég hamar megváltak tőle... :kivagyhe:
Ha jól emlékszem jöttek rendesen az eredmények, és ott voltak a feljutást érő helyek egyikén, balhés volt inkább, mint gyenge szakember, csak most nincs időm utánajárni pontosan mi volt.
Én nekem is rémlik valami, hogy a vezetőséggel nem tudott kijönni.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 248 regisztrált és 0 vendég