Edző és vezetőség

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
atesz
Hozzászólások: 239
Csatlakozott: 2021. november 23., kedd 21:11

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: atesz » 2022. március 11., péntek 17:04

Micsoda elemzés és megállapítás :lol:

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9177
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2022. március 11., péntek 15:59

ANDS írta:
'shutterisland írta: .....

nem azt mondom, hogy itt barki jobb edzo lenne, mint carlo, de kifejezetten ezt a reszet sokszor a forum is jobban latja.
....
Ezt nem tudom, mennyire gondolod komolyan...

De induljunk ki abból, hogy Neked van igazad.

Akkor Ancelottinak, azzal a 30 év körüli edzői tapasztalatával, a játékosokkal és az edzői stábbal való folyamatos, napi kapcsolattartása ellenére, Pintus véleményével a háttérben, a pályaedző véleményével is felvértezve, ez miért nem tűnik fel?

Csak ezt magyarázzátok el nekem, hogy Ancelotti ezt miért nem látja?
Mert Ancelottinak van egy kezdo csapata. Amig bevethetoek, addig ok fognak jatszani. Ot nem az erdekli, hogy rosszul jatszunk, hanem hogy mi az eredmeny. A PSG elleni odavagon se azt nezte, hogy helyzetek, kihagyott bunteto, mennyire nyom a Parizs. Hanem 0-0, jo az eredmeny, majd cserelt mikor mar Carvajal nem birta fizikalisan tovabb.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. március 11., péntek 13:33

Halfkey írta:
Realista24 írta:

Mondjuk, ha ti edzősködtök, hehe a scout, akkor egyértelmű, hogy én vagyok a prezi.
A kebabos cég prezije mármint :)
Annak már most.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Halfkey
Hozzászólások: 4410
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2022. március 11., péntek 12:50

Realista24 írta:
ziro4vr írta:
Nagy hármas lenne, még az öreg R24et hívjuk, hogy legyen pár villogó actival reklám a bernabeu kijelzőjén is, aztán megvagyunk egy életre. :lol:
Mondjuk, ha ti edzősködtök, hehe a scout, akkor egyértelmű, hogy én vagyok a prezi.
A kebabos cég prezije mármint :)

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11404
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2022. március 11., péntek 12:47

Süti írta: Meg az is hogy megyünk a segundába. :lol:
azt leszarom sracok, majd irjatok meg emailben, heti egyszer ranezek a tabletre a copacabanan :mrgreen:
thereisonly1ronaldo

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5891
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Süti » 2022. március 11., péntek 12:43

Meg az is hogy megyünk a segundába. :lol:
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. március 11., péntek 12:28

ziro4vr írta:
hehetheoriginal írta:
szoritsatok nekem egy henyelo hugobossoltonyos cegesautos unlimitedrepjegy brazil marketre iranyulo scout pozit, kösz hello :mrgreen:
Nagy hármas lenne, még az öreg R24et hívjuk, hogy legyen pár villogó actival reklám a bernabeu kijelzőjén is, aztán megvagyunk egy életre. :lol:
Mondjuk, ha ti edzősködtök, hehe a scout, akkor egyértelmű, hogy én vagyok a prezi.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2022. március 11., péntek 12:22

hehetheoriginal írta:
Kerlon írta: Ziroval siman elvinnenk a csapatot a hatunkon egy evig, bar azt nem tudom, hogy mit adna hozza. :mrgreen:
szoritsatok nekem egy henyelo hugobossoltonyos cegesautos unlimitedrepjegy brazil marketre iranyulo scout pozit, kösz hello :mrgreen:
Nagy hármas lenne, még az öreg R24et hívjuk, hogy legyen pár villogó actival reklám a bernabeu kijelzőjén is, aztán megvagyunk egy életre. :lol:
Nem illik.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13138
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2022. március 11., péntek 11:21

ANDS írta:
Kerlon írta: Ziroval siman elvinnenk a csapatot a hatunkon egy evig, bar azt nem tudom, hogy mit adna hozza. :mrgreen:
Kapnánk itt a forumon pár tiszteletjegyet a VIP páholyba :mrgreen:
együtt gyrosozna a sarkon Hazarddal

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8501
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2022. március 11., péntek 10:24

nyilvan edzonek lenni eleg sokretu melo, de konkretan a meccsek menedzselese az mas.

nem azt mondom, hogy itt barki jobb edzo lenne, mint carlo, de kifejezetten ezt a reszet sokszor a forum is jobban latja.
aztan nyilvan hosszu tavon derul ki minden, de (nem csak ancelottinal) sokszor az edzok ertetlenul meccselnek, cserelnek.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11404
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2022. március 11., péntek 8:44

Kerlon írta: Ziroval siman elvinnenk a csapatot a hatunkon egy evig, bar azt nem tudom, hogy mit adna hozza. :mrgreen:
szoritsatok nekem egy henyelo hugobossoltonyos cegesautos unlimitedrepjegy brazil marketre iranyulo scout pozit, kösz hello :mrgreen:
thereisonly1ronaldo

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2022. március 11., péntek 8:43

Ziroval siman elvinnenk a csapatot a hatunkon egy evig, bar azt nem tudom, hogy mit adna hozza. :mrgreen:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9177
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2022. március 11., péntek 8:21

ANDS írta: De tegyük fel, valamelyikünket felkérnék, üljön le a Real kispadjára egy szezonra.
Lenne itt bárki, aki ezt el is vállalná? És jobb eredményeket érne el a csapattal, mint Ancelotti?
Szerintem az "akkor csinald jobban" a vilagon a legszarabb erv.
Ha egy etteremben szarra van fozve a teszta vagy ragos a hus, csak akkor tehetem szova, ha jobban tudok fozni, mint a szakacs?

Ha a taxis fel percenkent indokolatlanul(!) izombol ratapos a fekre, mert Remyvel ezt latta moziban a legutobbi halalos iramban filmben hogy ez milyen meno, akkor ha mondjuk nincs jogsim, kuss a nevem?

Ancelottinak is megvannak azok a dolgai, amiket jol csinal, nyilvan nem varjuk el tole, hogy minden meccsen galazzunk; de attol meg szova tesszuk, ha a nehany kulcs pozicioban levo jatekost nem rotalja, hanem agyon jatszatja oket, (ha e miatt megserulnek, siman bukhatjuk is a szezont, fordult mar elo ilyen Carloval), foleg ha adott poszton van is jo alternativa.

EmbroZZ
Hozzászólások: 66
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 9:39
Kedvenc játékosaid: Benz, Marcelo, Iker
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: EmbroZZ » 2022. március 11., péntek 8:18

Javítsatok ki, ha tévedek, de nekem annó Pintus idejéből úgy élnek az emlékek, hogy a szezon végére volt mindig időzítve a forma... A BL nyolcaddöntő még úgy-ahogy döcögős volt, de azt követően a szezonhajrák mindig jól sikerültek. Mindenesetre bizakodó vagyok :mrgreen:

Avatar
R. Carlos
Hozzászólások: 1415
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 16:15
Kedvenc játékosaid: Daniel Carvajal, Xabi Alonso, Roberto Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: R. Carlos » 2022. március 11., péntek 7:08

Szerintem jól menedzseli a csapatot. Én azt gondoltam az első meccsek alapján, amikor visszatért, hogy a Bale, Isco, Hazard triót fogja nyomatni és a vesztünket okozza ezzel a sok kiégett játékossal, továbbá attól is féltem, hogy Marcelot jobban előveszi majd a kalapból mint kéne. Ebből a szempontból pozitív amit látok. Asensio és Vinícius kezd a legtöbbször, néha be-be száll Rodrygo is, a fentebb említett három támadó pedig alig kap lehetőséget. Új csapatot akar a jövő játékosaival. Oké Asensio nem a jövő játékosa, de ki tudna nála jobb megoldást jelenleg a jobb oldalra? Megpróbálja őt és Rodrygot felváltva játszatni, amivel talán a legtöbbet lehet kihozni belőlük. A spanyol egy alibi játékos, de legalább már vannak fontos góljai, amik sokszor 3 pontot értek.

A védelemben is van megújulás, bár ezt nem ő kezdte, hanem a tavalyi szezon sok sérülése miatt alakult ki ez elsődlegesen. Militao és Alaba is be van építve szépen és kiemelkedő teljesítményt hoznak. A jobb oldallal akad problémánk, de az nem az ő hibája, hogy Carvajal sokat sérült és nincs mozdítható, idevaló jobbhátvéd.

Talán a középpálya a gyenge pontja, ahol a CKM-hez túlságosan ragaszkodik. Persze ez is egyelőre őt igazolja, mivel elsők vagyunk a bajnokságban, még akkor is ha ez a trió a korábbiakban megszokotthoz képest kissé gyengén teljesített. Valverde sokat és jól játszik amúgy szerintem, viszont sérülékeny, talán ez is lehet az akadálya annak, hogy nem stabilan kezdő. Camavinga még fiatal, neki én se adnék folyamatosan teljes meccseket, viszont ennél mindenképpen több lehetőséget érdemelne. Főleg az utóbbi két meccsen látottak alapján. A fiatalsága okán talán viszont pont azt csinálja jól az öreg, hogy lassan próbálja beépíteni és szoktatni vele a légkört.

Kapus poszton nincs miről beszélni, jól megvagyunk a belgával.
"When everyone thinks we are dead and buried we go and win the Champions League. This is what Real Madrid is all about." - Alvaro Arbeloa

zsuninnyo
Hozzászólások: 1270
Csatlakozott: 2021. március 5., péntek 13:42

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: zsuninnyo » 2022. március 11., péntek 1:00

ANDS írta:
h3x0r írta:
Hogy csak egy peldat mondjak, Valencia elleni bajnoki, 60. perc, 3-0ra megy a csapat, 4 nap mulva el clasico. Nem varok Benzema lecserelesevel a 89. percig, hanem azonnal lekapom, hogy kivetelesen pihenjen egy kicsit.
Oké, egyetértek. De ha Ancelotti az edző, ő ezt miért nem lépte meg?
Ezer oka lehet, innen fogalmunk sincs. Valami oka biztosan van, és nem az, hogy bosszantsa a szurkolókat.
Gondolom, vagyunk ezzel a véleménnyel itt még páran a forumon.

De tegyük fel, valamelyikünket felkérnék, üljön le a Real kispadjára egy szezonra.
Lenne itt bárki, aki ezt el is vállalná? És jobb eredményeket érne el a csapattal, mint Ancelotti?
En elvallalnam, es nyomnek egy akkora Ted Lassot mint a szar, majd miutan kiestunk felhoznam a csapatot a masodosztalybol egy sima 3. hellyel (amugyis tuti van ott vmi csori szertaros aki egy taktikai zseni es kisegitene)

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9177
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2022. március 10., csütörtök 21:46

ANDS írta: Lehetne jobb a keret menedzselése, biztosan lehetne, de ki tudná jobban menedzselni?
És mit értünk jobb menedzselésen?
Hogy csak egy peldat mondjak, Valencia elleni bajnoki, 60. perc, 3-0ra megy a csapat, 4 nap mulva el clasico. Nem varok Benzema lecserelesevel a 89. percig, hanem azonnal lekapom, hogy kivetelesen pihenjen egy kicsit.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2022. március 10., csütörtök 16:38

Hát nem tudom nektek mi a sótlan foci, az átlag ZZ meg carlo-féle az nagyon sós? :mrgreen:

Szerintem Tuchel egy jó választás lenne, a post CKM-Benzema korszakra pláne.
Nem illik.

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Sierra » 2022. március 10., csütörtök 16:16

Hát Tuchel-t én se akarnám ide, amit az előttem lévő ír, az van. Színtelen szagtalan focit játszik. Lehet stabilak meg masszívak, de egy Realnal sosem ez volt a szempont... ott a Chelsea-nél biztos elnézegetik, ide nem való ez a felfogás.

Én egyedül Kloppot tudnám elképzelni a bizonyított edzők közül, de így olvasva a hozzászólásokat sok mindenben igazatok van. Most volt egy kis hullámvölgy január-februárban, jöttünk a szokásos vészmadárkodással (már megszokhattátok volna :kalapos: ), beismerem, én is elküldtem volna nyáron az öreget. Viszont úgy néz ki kezdünk kilábalni a gödörből, szóval még akár jól is elsülhet ez a tavasz, akkor azért érdemes lenne legalább még 1 szezont hagyni neki. Főleg ha esetleg jön MBappé/Haaland, most már én is kíváncsi lennék mit hozna ki a csapatból jövőre.

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5146
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2022. március 10., csütörtök 16:00

Tuchel a Chelseavel pont egy sótlan szart játszik tavaly is, idén is. én nem szeretném ide.
Ancelottit se kell leváltani. jön Mbappé és a kp-t kell fiatalítani de ki az a jobb edző akire megéri leváltani? az én szememben 2 edző van akit szívesen látnék itt de egyikük sem égetően sürgős Ancelotti rovására. látjuk hogy tud pörögni a csapat ezt kell állandósitani a kp fiatalitásával.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 158 regisztrált és 0 vendég