Edző és vezetőség

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13161
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2023. november 11., szombat 14:49

Ez az egész jelenleg széllel szemben hugyozás a prezitől és csak a csapatot sodorja nehezebb helyzetbe. Amíg több csapat nem képes összefogva kiállni és megoldást követelni a problémákra, rávilágírva, hogy felesleges szarságokra megy el a pénz, vagy mások zsebébe, addig ennek semmi értelme. Tudom, a super liga lett volna a csapatok válasza az egyre szarabb helyzetre, láttuk mennyien maradtak a project mögött. Aki meg azt hiszi tebas és slepje ilyen nyilatkozatok között végig nézi a bajnoki címünket és nem próbálnak meg hátráltatni az végtelenül naiv.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7309
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. november 11., szombat 14:13

Tebas válasza Pereznek

Azt hiszem ezentúl is korrekt, helyes bírói ítéletekre számíthatunk :lol:
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3795
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Mickey » 2023. november 11., szombat 13:50

Don Flo

:lol:

:salute: :agree:
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62887
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. november 11., szombat 12:57

Június 30ig 893m költött a klub a stadionra eddig.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

zsuninnyo
Hozzászólások: 1280
Csatlakozott: 2021. március 5., péntek 13:42

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: zsuninnyo » 2023. november 11., szombat 12:35

hehetheoriginal írta:
Realista24 írta:

Florentino: "I believe that UEFA cannot hold a monopoly position. Now it is the turn of European justice. On December 21 we will know the decision. The future of European football depends on the decision of 15 judges. We trust that the principles and freedoms that govern the European Union also apply to football. We hope that next December 21 marks a new era, for the good of football.”
Az a baj, hogy sok faszfej szurkolo, a nagy részük, ezt nem latja.
A korrupcio, a meccsek szama, az egesz sportag helyzete es a sport, maga a termek minosege, a biraskodas, a szabalyok, mind egy rakas szar.
De amig egy citydrukker veri a nyalat a 25 eves tortenelmukre csak mert most dagobertbacsi van es unlimited money, psg, es mindenfele arab tarsaikra semmilyen szabaly nem vonatkozik mikozben a spanyol es olasz klubok az eletbenmaradasert kuzdenek, addig itt nem lesz semmi. Amig garyneville-ek mondjak magukbol kikelve a tvben a sok amugyis fullostoba millioknak, hogy ez art a futballnak, minden idok legszarabb vb-je utan....
Teljesen igy gondolom en is. Sajnos nagyon lejtmenetben van a foci, ami mas sportnak jo lehet felemelkedni. De ez nem vigasz.
Szerintem alapvetoen a versenyhelyzet megmenthetne, hiszen akkor mar nem lenne eleg ez a fos ami most vn, muszaj lenne minoseget is adni.

Avatar
Halfkey
Hozzászólások: 4415
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2023. november 11., szombat 12:23

Ne legyünk naívak, még ha igaz is hogy a Super League valamiért megoldás lenne mindezen problémákra, ez csak még jobban elszigetel minket a futballvilágban.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11455
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. november 11., szombat 12:09

Realista24 írta:
Realista24 írta: Florentino Pérez: “Football is suffering an unprecedented institutional crisis. The situation is very serious. Either we react now... or football will not survive.”

“For all this, the Super League project is now more necessary than ever.”

:kalapos:
Florentino: "I believe that UEFA cannot hold a monopoly position. Now it is the turn of European justice. On December 21 we will know the decision. The future of European football depends on the decision of 15 judges. We trust that the principles and freedoms that govern the European Union also apply to football. We hope that next December 21 marks a new era, for the good of football.”
Az a baj, hogy sok faszfej szurkolo, a nagy részük, ezt nem latja.
A korrupcio, a meccsek szama, az egesz sportag helyzete es a sport, maga a termek minosege, a biraskodas, a szabalyok, mind egy rakas szar.
De amig egy citydrukker veri a nyalat a 25 eves tortenelmukre csak mert most dagobertbacsi van es unlimited money, psg, es mindenfele arab tarsaikra semmilyen szabaly nem vonatkozik mikozben a spanyol es olasz klubok az eletbenmaradasert kuzdenek, addig itt nem lesz semmi. Amig garyneville-ek mondjak magukbol kikelve a tvben a sok amugyis fullostoba millioknak, hogy ez art a futballnak, minden idok legszarabb vb-je utan....
thereisonly1ronaldo

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62887
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. november 11., szombat 11:50

Realista24 írta: Florentino Pérez: “Football is suffering an unprecedented institutional crisis. The situation is very serious. Either we react now... or football will not survive.”

“For all this, the Super League project is now more necessary than ever.”

:kalapos:
Florentino: "I believe that UEFA cannot hold a monopoly position. Now it is the turn of European justice. On December 21 we will know the decision. The future of European football depends on the decision of 15 judges. We trust that the principles and freedoms that govern the European Union also apply to football. We hope that next December 21 marks a new era, for the good of football.”
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62887
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. november 11., szombat 11:49

Szépen beleallt Tebasba :lol:


Azt mondja, a Liga egyre többet kolt, elsőként az elnök fizetesemelesere. :kalapos:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7309
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. november 11., szombat 11:44

Florentino Pérez: “Presidency of Real Madrid is one of the great responsibilities of my life. This club is admired for what it represents. We are loyal to our values, that's why we are who we are, and we pass on from generation to generation. They unite us through Madrid."

:sziv:
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
gutihaz14
Hozzászólások: 5354
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 14:09

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: gutihaz14 » 2023. november 11., szombat 11:42

Florentino Perez: “It makes absolutely no sense to charge fans €100 per month to watch televised football.”


milyen csomagban van az öreg :lol: :lol:
valamelyik univerzumban: :box:
----------------tbo---------------
hakimi-militao-rüdiger-davies---
camavinga-tchouaméni-bellingham
---brahim-haaland-mbappe---

edzo: xabi apo

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62887
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. november 11., szombat 11:39

Florentino Perez: "Nobody knows well who draws the lines of VAR. This is what we don't see and this is what is generating more doubts in refereeing. I trust that the Spanish government will take the necessary measures.”

Óriási az egész Perez nyilatkozat.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62887
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. november 11., szombat 11:30

Florentino Pérez: “Football is suffering an unprecedented institutional crisis. The situation is very serious. Either we react now... or football will not survive.”

“For all this, the Super League project is now more necessary than ever.”

:kalapos:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8472
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: ferni » 2023. november 7., kedd 12:19

wZoLee7 írta:
ferni írta: Egy kis Xabi-stílus elemzés, érdemes megnézni, nagyon jó videó.

Simán el tudom ezt képzelni nálunk, hozni kell csomagban Frimponggal.
Azt nem tudom miért kapod a le nyilakat.
Mert 9 perces volt a videó, legtöbb embernél ha hosszabb valami, mint egy tiktok video instant ki van ikszelve :lol:

Pedig ez tényleg jó :'(



Múltkor volt egy 13-0as kommentem a Vini topikban, elkezdtem már beszédet írni, megköszönni a családomnak, hogy ezt miattuk érhettem el, erre rátosztak két lefelé nyilat :mrgreen:

realfan
Hozzászólások: 265
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 19:52
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Raúl, Casillas, S.Taylor, Given, Krul, O.Bernard, Di Canio,Candreva
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Newcastle United,SS Lazio

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: realfan » 2023. november 7., kedd 11:41

ToniKroos írta:
én teljesen, amit láttam belőle Milánóban, az nagyon kevés, milanos ismerőseim is egyetértenek vele, pedig ott azért jelentősen kisebb az elvárás :D
Én pont leszarom mi volt Milánóban, azt látom, hogy amikor beszállt vagy kezdett, akkor tudott hozzátenni a játékhoz. Ezt Ancelotti is nem egyszer elmondta, hogy többet játék percet érdemelne. Akkor árulja már el nekem valaki, hogy mégis miért nem ad neki? Hát nem ő dönt erről? Ha meg nem így gondolja vagy nem ő dönt akkor ne mondjon ilyet. Nagyon idegesítő, hogy kb 14 emberben gondolkodik, a többiek meg játszhatnak 5 percet ha 4el megyunk.
tudott?szerintem nem, húzott 1-2 cselt és annyiban kifújt a nagy teljesítménye, ami lehet látványos, de nem feltétlen vagyunk előrébb vele. viszont Carlo azért nálunk többet látja, jobban bízom benne, mint abba a pár percben, amiben láttuk full fáradt ellenfél ellen

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13161
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2023. november 7., kedd 9:37

ferni írta: Egy kis Xabi-stílus elemzés, érdemes megnézni, nagyon jó videó.

Simán el tudom ezt képzelni nálunk, hozni kell csomagban Frimponggal.
Azt nem tudom miért kapod a le nyilakat, de ahhoz, hogy egy ilyen felállás, taktika elképzelhető legyen nálunk, meg kellene erősíteni a védelem közepét legalább egy kezdő kaliber igazolásával. Kell egy gólvágó, egy MBappe, valaki akiben van gyorsaság, technika és 16 környékéről vagy azon belül bárhonnan beveri. A harmadik pont pedig az, hogy Viniciust elkell adni. Egy ilyen felállásban végleg nem lenne helye, sem a csatár mögött, sem a szélen, oda olyan kell aki hajlandó pofázás helyett azonnal visszazárni védekezni. A 3 pont teljesítésére én nem sok esélyt látok, ha Xabi jön és mégis ezt akarja erőltetni Vinicius játszatása mellett akkor az nem fog működni. Szóval, ha jön, meg kell újulnia neki is.

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8472
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: ferni » 2023. november 7., kedd 3:25

Egy kis Xabi-stílus elemzés, érdemes megnézni, nagyon jó videó.

Simán el tudom ezt képzelni nálunk, hozni kell csomagban Frimponggal.

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5866
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Jim » 2023. november 7., kedd 0:22

dzsi91 írta: Bíztató amit Xabi csinál leverkusenben de azért ez a messiás várás szerintem egy kicsit túlzó vele kapcsolatban.Sztem örüljünk ha tartja Carlo szintjét ha érkezik de azért ez teljesen más világ mint egy német közép-felső csapat.
3 top bajnokság 3 top csapatánál volt meghatározó játékos, trófeákat nyert,
nyelveket beszél, eddig edzőként is bizonyít, korszerű focit játszat a csapatával stb :hmmm:
nem az a tipik tucatspanyol, akibe könnyen bele lehet kötni :kalapos:

Avatar
ToniKroos
Hozzászólások: 1050
Csatlakozott: 2014. november 13., csütörtök 23:11

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: ToniKroos » 2023. november 6., hétfő 16:48

én teljesen, amit láttam belőle Milánóban, az nagyon kevés, milanos ismerőseim is egyetértenek vele, pedig ott azért jelentősen kisebb az elvárás :D
Én pont leszarom mi volt Milánóban, azt látom, hogy amikor beszállt vagy kezdett, akkor tudott hozzátenni a játékhoz. Ezt Ancelotti is nem egyszer elmondta, hogy többet játék percet érdemelne. Akkor árulja már el nekem valaki, hogy mégis miért nem ad neki? Hát nem ő dönt erről? Ha meg nem így gondolja vagy nem ő dönt akkor ne mondjon ilyet. Nagyon idegesítő, hogy kb 14 emberben gondolkodik, a többiek meg játszhatnak 5 percet ha 4el megyunk.

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5866
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Jim » 2023. november 6., hétfő 16:43

lehet itt is valami személyes ellentét van Carlo és B. Diaz között
mint anno Zizu és Ceballos esetében? :hmmm:

mert amúgy ilyen gyenge támadó teljesítmények mellett nem találni normális indokot Brahim látványos mellőzésének...


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 157 regisztrált és 0 vendég