Edző és vezetőség

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9840
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: sebydani » 2015. május 23., szombat 13:25

VanillaSky írta:Egyebkent anno nem voltak olyan hirek hogy Ancelotti veje eronleti edzo vagy a jatekosok taplalkozasaert felelos szakembernek lett kinevezve?
Azt nem tudom, de a fia Davide erőnléti edző nálunk, ha jól emlékszem.
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11192
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2015. május 23., szombat 13:17

Hát ma a meccsen kiderül mi lesz Carlo sorsa... Nem sok esélyt látok a hírek alapján a maradására.a 0kupás szezon engem egyáltalán nem viselt meg, de ez nagyon meg fog.Szerintem akik itt vannak a 2000es évek eleje óta pontosan tudják mi vár ránk ha Ancelotti távozilk.

Perez bár csinált pozitív dolgokat(?), Zidane figo R9,xabi alonso,Modric,Benzema leigazolása összességében hatalmas fail az egész regnálása pedig csak rajta múlt...Cr-t nem ő hozta,kaka beckham owen bale ezek nagyon besült igazolások,james bár jól teljesít ő is áron felül érkezett jócskán.

Sikerült tönkrevágnia 2 generációt is akik arathattak volna,zizuékat és most Cr-éket,bravó.

Del bosque és Carlo a hiányosságaik ellenére tökéletesek voltak ide,Mourinhora meg abban a szituációban volt szükség.josé maga távozott szerintem perez marasztalta volna, de a bajszos és az olasz elküldése olyan országos fail,hogy meg is érdemwljük a sorsunkat...

Megadom a lehetőséget majd a következő edzőnek,legyen az benítez vagy pintér,nálam 0ról indul majd.de ehhez a generációhoz én már nem sok reményt fűzök.Imádják a jelenlegi edzőt,ez nyilvánvaló,erre elküldik,persze profik tegyék a dolgukat,de tudjuk h ez nem így megy.Jövőre valszeg az idei 0ázás után nyerünk valamit,de Ancelottival egy korszakot írhattunk volna,így csak részsikerekre számítok.

Persze ha marad Carlo storno az egész hszre,de nemhiszek benne sajnos.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

VanillaSky
Hozzászólások: 2131
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 1:26

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: VanillaSky » 2015. május 23., szombat 12:59

Egyebkent anno nem voltak olyan hirek hogy Ancelotti veje eronleti edzo vagy a jatekosok taplalkozasaert felelos szakembernek lett kinevezve?

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3724
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2015. május 23., szombat 12:48

Ha elküldjük Carlo-t és jön Benítez, elgondolkodok azon, hogy mekkora gyökér Perez, a slusszpoénnak meg még ittmarad a walesi csodagyerek.
Szép szezon elé néznénk. :'(
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8208
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2015. május 23., szombat 12:45

én még mindig nem bírom elhinni, hogy ez történik
hogy hozunk egy noname nímand benítezt, ancelottit meg elzavarjuk...pereznek kellene már eltakarodni minél messzebbre
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
realmadridfan
Hozzászólások: 540
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: realmadridfan » 2015. május 23., szombat 12:45

BBeno írta:perez aludt mikor 22 meccset zsinórban nyertünk? akkor azért ment a szekér mert az egyetlen sérültünk modric volt. őt még tudtuk pótolni. de james és modric egyszerre out az betett mindennek.
Ez mondjuk nem teljesen igaz így, már a győzelmi sorozatunk végén is nagy mákkal hoztuk a meccseket, most legjobban a malagán elért 1-2 ugrik be, ahol alig érdemeltünk pontot, de a játékunk egyébként is folyamatosan romlott úgy a 15-16. győzelem környékétől (Modric...). A Milan ellen már egy nagyon gyenge Madrid futott ki dec. végén, James pedig emlékeim szerint februárban dőlt ki. De nem ez a lényeg. Semmit se ér az őszi sorozat, ha a kupákat tavasszal osztják. A 22 meg úgy jött össze, hogy BL-meccsek, kupameccsek is benne vannak, amiket nem fontos 100%osra hozni, hogy meglegyen a továbbjutás. Kicsit nekem úgy tűnik, mintha Carlo ősszel ennek a sorozatnak a bűvöletében élt volna és csak azért sem pihentetett, aminek meg is lett az eredménye, a nyáron is hajtott Modric és James sérülései, Kroos formahanyatlása, a cserék leépülése, mentális gyengeség a rangadókon.. Nekem ennyi szakmai hiba nem igazán fér már bele, kíváncsi vagyok Benítez v akárki jönne feleennyi hibáért mit kapna.. Azt már csak félve írom le, hogy mi lenne akkor, ha nem jön össze az a szöglet Lisszabonban. Ez a túlzott pozitív megítélés Carlo felé érthetetlen számomra.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára realmadridfan 2015. május 23., szombat 12:45-kor.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. május 23., szombat 12:41

amúgy meg nem értem a menesztés okát?
Akartam már ezekhez hozzászólni, de aztán inkább hagytam had szaladjon tovább a "roham"...szóval alig tudunk valamit, carlo és perez is benne lehet, már ha ebből lesz valami. Azt hogy ki alakította a keretet, ki engedte,ki mit kért,ki mit akart,engedett,tiltott...szólt bele..stb...ezeket pontosan nem tudjuk. Igy még ne támadjunk.....várjuk még. Hátha valaki mond valamit.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: BBeno » 2015. május 23., szombat 12:30

amúgy meg nem értem a menesztés okát? perez aludt mikor 22 meccset zsinórban nyertünk? akkor azért ment a szekér mert az egyetlen sérültünk modric volt. őt még tudtuk pótolni. de james és modric egyszerre out az betett mindennek. ezt nem látja perez? hogy annyi volt a bibi hogy nem volt meg minőségben a csapat? a sérülés miatt. igaolzni kell kp-ra és nem edzőt buktatni. erőnléti edzőket lehet cserélni ha ebben látják a megoldást de idehozni azt a nulla benitezt akinek az érkezésétől mindenki csak okádig. ez igen perez. megint okos vagy. nem fogunk semmit sem nyerni. jövőre kirúgja és jöhet a kövi edző. és akkor adtunk még egy kupákkal teli évet a barcának.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. május 23., szombat 12:29

schranzer írta:
Corleone írta:Valahol szerintem már ez is "motiválja" Perezt.. Hogy csak azért is idehozza Benitezt és ha valamit domborít mégis a spanyol, akkor csak nyer vele mindkettőjük.. Ha mégsem tud, akkor lesz egy bűnbak akire rálehet sütni, hogy megadta neki a lehetőséget, de nem tudott vele élni, nem az ő hibája.
Hát szerintem meg ha Benitezzel befurdik Perez, akkor a nepszerusege hatalmasat fog csokkenni. Bar szerintem ezzel a huzassal mar igy is csokkent. Ezt csak akkor lehet helyrehozni, ha Benitez dobbant valami hatalmasat. Bár ugy lenne ...
Ha Benitezzel befürdik Perez,akkor a socios leveszi róla a kezét,azt hiszem.Persze az még kérdés,kiket akar igazolni majd,mert ehhez a jó öreg Rafanak köze sem lesz,az borítékolható...
R.M.C.F írta:Értem...akkor most elmegyek hányni.
Nekem hajnalban már megvolt... :lol:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2939
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2015. május 23., szombat 12:28

Ha már ő jön, remélem mutatja a fukkot Benítez és hozza a bajnoki címet. :Đ
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. május 23., szombat 12:22

Értem...akkor most elmegyek hányni.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4755
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Toti » 2015. május 23., szombat 12:19

R.M.C.F írta:nem érdekes hogy benitezre ki mit mond, meg hogy ki szerint jó vagy rossz edző....nem fontos. egy kérdés van, perez mennyire folyik majd bele, más itt nincsen, beniteznél SOKKAL gyengébb edzők is megfürdettek már minket.
de igen, érdekes RMCF, mert benitez egy nímand, már sehol nem mérce, ugyanott topog mint 10 éve, ennyi erővel mészöly gézát is kinevezhetnénk.
az meg h mennyire szól bele, mindenki tudja h beleszól. carlot is kibaszta, beniteznek 1 évet adok max.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. május 23., szombat 12:17

nem érdekes hogy benitezre ki mit mond, meg hogy ki szerint jó vagy rossz edző....nem fontos. egy kérdés van, perez mennyire folyik majd bele, más itt nincsen, beniteznél SOKKAL gyengébb edzők is megfürdettek már minket.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
schranzer
Hozzászólások: 766
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 17:26
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Ronaldo (R9)
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: schranzer » 2015. május 23., szombat 12:14

Corleone írta:Valahol szerintem már ez is "motiválja" Perezt.. Hogy csak azért is idehozza Benitezt és ha valamit domborít mégis a spanyol, akkor csak nyer vele mindkettőjük.. Ha mégsem tud, akkor lesz egy bűnbak akire rálehet sütni, hogy megadta neki a lehetőséget, de nem tudott vele élni, nem az ő hibája.
Hát szerintem meg ha Benitezzel befurdik Perez, akkor a nepszerusege hatalmasat fog csokkenni. Bar szerintem ezzel a huzassal mar igy is csokkent. Ezt csak akkor lehet helyrehozni, ha Benitez dobbant valami hatalmasat. Bár ugy lenne ...
Navas - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Kovacic, Kroos, Modric - Isco - Bale, CR

Corleone
Hozzászólások: 452
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid, AC Milan, Ferencvárosi TC
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Corleone » 2015. május 23., szombat 12:11

BBeno írta:nem tudom hogy volt-e már valaha ennyire nem várt edzője a realnak. de tényleg. frankón senki sem szeretné ha benitez jönne. nem csak magyar szinten. de persze perez ezekre nem ad.
Valahol szerintem már ez is "motiválja" Perezt.. Hogy csak azért is idehozza Benitezt és ha valamit domborít mégis a spanyol, akkor csak nyer vele mindkettőjük.. Ha mégsem tud, akkor lesz egy bűnbak akire rálehet sütni, hogy megadta neki a lehetőséget, de nem tudott vele élni, nem az ő hibája.
#happyshitting

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: BBeno » 2015. május 23., szombat 12:02

nem tudom hogy volt-e már valaha ennyire nem várt edzője a realnak. de tényleg. frankón senki sem szeretné ha benitez jönne. nem csak magyar szinten. de persze perez ezekre nem ad.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Raul7
Hozzászólások: 65
Csatlakozott: 2015. április 24., péntek 13:16
Kedvenc játékosaid: Raul, Puskás, Guti, Modric, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Győri ETO, PSV Eindhoven

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Raul7 » 2015. május 23., szombat 11:57

Sierra írta:
Raul7 írta:Sose volt stílusos focit játszó csapata,
És például Ancelottinak melyik csapata játszott stílusosan? Egyáltalán mi a stílusa neki? Mert az, hogy ősszel meg tavaly volt pár látványos meccsünk, azon kívül semmi extra nincs látványban Ancelotti csapataiban. Persze ettől függetlenül még lehet eredményes.
Raul7 írta:és jelenleg egy elég erős kerettel is csak 4. a taljánoknál.
Elég erős az a keret? :lol: Higuaín az egyetlen valamire való játékosuk, meg talán Hamsik, a többi teljesen középszerű, átlagos focista. :roll: Vagy keverem valamelyik csapattal?!

Nem azt mondtam hogy látványos, hanem hogy stílusos. Nem összevissza rohangálunk a pályán, lehet látni, hogy mit szeretne játszatni a csapattal. Ez így volt már a Milannál is, és mindenhol, ahol megfordult.
A Napoli kerete pedig olasz szinten egyáltalán nem átlagos... Meertens pl. nehogy már középszerű legyen olasz szinten... :lol:
"Real buy these big players like Figo, Zidane and Ronaldo, but I think the best player in the world is Raul." (Sir Alex Ferguson)

Corleone
Hozzászólások: 452
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid, AC Milan, Ferencvárosi TC
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Corleone » 2015. május 23., szombat 11:51

Bárhol olvasok hírt Benítezzel kapcsolatban, úgy a hozzászólók 80, de inkább 90%-a egyáltalán nem akarja a padon látni a spanyolt.. Többen is kihangsúlyozzák, hogy Ancelottiért sincsenek oda, de hiba lenne Rafa kinevezése.

Akárhogy is alakul, a hírek szerint elvileg Benítez tisztában van vele, hogy mik az elvárások és kész változtatni az eddigi (vagy elmúlt időszakbeli) felfogásán és egy látványosan játszó, támadóan fellépő Madridot pályára küldeni majd.. Meglátjuk.
#happyshitting

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. május 23., szombat 11:43

Benitez kurva rossz opcio lenne,ha Perez abból indul ki,hogy egyszer megfogta Carlot a BL-ben,(ami inkább a pool játékosok fanatizmusán múlt,mint az edző "zsenialitásán),akkor....
De nem gondolom hogy az elnök ennyire ostoba.Ahogy Matt írta,Rafa egy rossz edző.Egy eminens diák,aki bemagolja a leckét,de ha értelmeznie kell,csak pislog mint nyúl a búzában...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Ramioli
Hozzászólások: 925
Csatlakozott: 2014. március 23., vasárnap 17:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, , Redondo, Modric, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Ramioli » 2015. május 23., szombat 1:53

Sajnàlom Ancelottit! tuti volt ,hogy kirúgjàk..ez nem helyes út szerintem amit a Real vezetősêge csinâl..igazàn megérdemelt volna még egy évet legalàbb..Klopp szerintem tuti nem jön ide ,az nem igazàn jön ki a sztàrokkal..nem szívbajos a pali az még Ronaldot is padra tenné képes lenne rà..van olyan őrűlt! Benitez meg nem tudom mitol lenne jobb mint Ancelotti..hàt érdekes dolgok ezek..Kivancsi vagyok ki lesz az új aldozat a padon akinek hirtelen eredmènyeket kell felmutattni mert ha nem ő is repul.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 43 regisztrált és 0 vendég