Edző és vezetőség

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11110
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2015. május 23., szombat 14:10

LiamGallagher írta:Nem fogják meneszteni, nem lehetnek ilyen idióták. Elküldik a technikai stábot és ennyi lesz.
Ez meg, valami 18 éve van együtt velük(a lényeg ,hogy régóta), valszeg van ott egó is... ha te vagy Ancelotti és a decima után kapsz egy ilyen ultimátumot,hogy kivágunk mindenkit körülötted, ha te benne vagy akkor maradhatsz szépen összecsomagolsz és tovább álsz, már csak dacból.A Chelseanél asszem a másodedzőt küldték el mellőle a sikeres szezon után, aztán következő évben Carlo is lépett, nyilatkozta is ,hogy nem tetszett neki a döntés.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4419
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2015. május 23., szombat 14:10

Ért valamit a 22 meccs? Semmit. Ami számít a szezon végén az a trófeák száma. Az pedig sajnos 0. Érdekel valakit, hogy milyen balhék voltak a Barcánál szezon közben? Amikor megnyerik a BL-t, a kutyát sem fogja érdekelni. Ahogy a 22-es győzelmi széria sem.
Ez oké, idén sok komoly hibája volt, de legalább annyira fontos tényezője a sikertelen évünknek Perez, mint mondjuk Carlo. Szerencsénk sem volt. Stb. stb... Egyszerűen csak kell 1 bűnbakot, mint minden sikertelen év után, holott Perez idióta, bármiféle koncepciót nélkülöző átigazolási politikája legalább ugyanannyira hátráltatja az egész csapatot.

De amúgy hagyjuk is, aki szerint el kell küldeni Ancelottit, azzal vitatkozni is felesleges.
Ja de gondolom mostantól minden évben BL-t kell nyerni, ha ez nem jön össze akkor menesztik az aktuális edzőt. Értem. Fasza. Hajrá Real. :agree:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ateeemadrid 2015. május 23., szombat 14:11-kor.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11110
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2015. május 23., szombat 14:07

Matt009 írta:
perez aludt mikor 22 meccset zsinórban nyertünk?
Ért valamit a 22 meccs? Semmit. Ami számít a szezon végén az a trófeák száma. Az pedig sajnos 0. Érdekel valakit, hogy milyen balhék voltak a Barcánál szezon közben? Amikor megnyerik a BL-t, a kutyát sem fogja érdekelni. Ahogy a 22-es győzelmi széria sem.
Itt a többség komolyan csak ezért szurkol egy csapatnak? Persze jó ha trófeákat nyerünk és rossz ha nem, de tényleg ennyi? Ha nem nyerünk a végén semmit akkor az egész szezon kuka? Elfogadom ezt a felfogást csak nem értem meg. Mi vagyunk a legsikeresebb klub, 10bl-32liga-19kupa... az ha jól számolom 61 komoly trófea és a klub 113 éves.Tehát volt nem egy szezon amikor 0áztunk.

Nekem tetszett ez a szezon is, a végét nagyon elszúrtuk, de a 22meccs az nagyon szép volt,rengeteg gála, akkor CR aranylabda, szuperkupa meccsek klub vb, granada elleni 9-1, továbbjutás az atma ellen barca verés , liverpooli revans, és címvédőként szerepelni a bl-ben.Nekem ez mind nagy élmény marad, főleg a juve meccs amin kint voltam.Nyilván nekem is savanyúbb ha nem nyerünk semmit,főleg akkor amikor a keret láthatóan többre hivatott.

nem volt rossz év ez, viszont Ancelotti elküldésével nekem is teljesen betették a kaput, ez számomra egy tragédia kis túlzással, a többi nem igazán hatott meg.A hsz-ed többi részével részben egyetértek, Benítez semmiképp nem kell ide, nem azért mert egy fogalmatlan, egyszerűen ennek a keretnek nem ilyen stílusú edzőre van szüksége, akkor már tényleg dobjuk be Zizu-t azt lesz ami lesz.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
LiamGallagher
Hozzászólások: 1251
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 11:28
Kedvenc játékosaid: Raúl,Zidane,R9,RC,Toni Kroos,CR,Ramos, Karim
Kedvenc csapatod: Békéscsaba,HSV,Real Madrid
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: LiamGallagher » 2015. május 23., szombat 14:03

Nem fogják meneszteni, nem lehetnek ilyen idióták. Elküldik a technikai stábot és ennyi lesz.

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4419
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2015. május 23., szombat 14:02

2x küldte el, töröljétek plz.

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4419
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2015. május 23., szombat 14:02

Szánalmas, hogy tényleg menesztik Ancelottit. Á baszki, beszélni sincs kedvem az egészről, de maradjunk annyiban, hogy nem csoda hogy ennyien utálják világszerte a Realt.

Idejött Ancelotti, nyert nekünk 2 év alatt 1 blt, 1 kupát, szuperkupát, klubvbt, összehozott egy 22 meccses veretlenségi sorozatot, úgy hogy Perez megint elbaszta a nyarunkat egyébként. Idén sok hibája volt, tény, de msot komolyan 1 sikertelen év után elküldik a g*cibe? Úgy, hogy a játékosok és a szurkolók támogatását élvezi?

Néha komolyan hányingerem van ettől az egésztől... Most meg idehozunk valami semmirekellőt, megint kezdődik az edzőkeringő, nem nyerünk lófaszt sem, az öltözői hangulatra is nyilván szar hatással lesz ez az egész. Gusztustalan ez az egész, a jó kurva anyját a vezetőségünknek.

Ha valami csoda folytán marad Carlo, akkor visszavonom valamilyen szinten, de már az nevetséges, hogy felmerül a távozása.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ateeemadrid 2015. május 23., szombat 14:04-kor.

Avatar
ikarus93
Hozzászólások: 3845
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 19:51
Kedvenc játékosaid: Ronaldo,Modric,Guti,Reus,CR,dinho
Kedvenc csapatod: Real Madrid,DVSC,BVB

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: ikarus93 » 2015. május 23., szombat 13:57

Kérdés hogy vajon Carlo hova megy tovább?

Mondogatják itt a Milant neki, háát nem nagyon mennék oda a helyébe.
Neki a Citybe lenne a helye, rahedli pénz + senki se szólna bele, hogy kiket rakhat be a kezdőbe és kiket nem.
Plusz a City most a nyáron fog megújulni, elküldik az öreg rókákat és gondolom feltöltik fiatal klasszisokkal a csapatot. Pénz az van, szóval nincs akadálya annak, hogy ne tudnának valakit megszerezni.
"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11110
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2015. május 23., szombat 13:54

Én is zidane-t mondanám,valóban semmit nem tudunk róla,de bwnítezt ismerjuk,inkább süljünk fel egy ismeretlennel minthogy jövő ilyenkor írhassuk a sok "én megmondtam" hsz-t... De Zidane nem hülye, nem fog leülni a padra amíg látja mi van.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
oroszisti
Hozzászólások: 770
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:54
Kedvenc játékosaid: Raúl,
Kedvenc csapatod: Real Madrid, EgriFC

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: oroszisti » 2015. május 23., szombat 13:47

https://www.youtube.com/watch?v=hIJzjTUql6w
Én ennyit mondanék. Az erőnléttel voltak szerintem gondok. MErt ehhez a játékhoz ami fent is látható, amivel pl. megaláztuk a Liverpoolt, rengeteg mozgás , futás kell. Az év második felében, mivel nem volt mozgás ezért ívelgettünk. Szerintem teljesen elfogyott a csapat. Aztán hogy ennek az oka a rövid pad, a rossz forma időzítés vagy az erőnléti edző ... Azt találja ki Carlo. Mert az első féléves játékunknak biztosan nincs ellenfele. Ebben 100%-ig biztos vagyok.

Ha meg Perez ekkora s*gg, akkor én egyedül Zidanet akarom látni. Aztán legyen már egy olyan edzőnk aki itt van 6-8 évig. Mert ennek így sosem lesz vége.
Danilo--Woodgate---Heinze—-Drenthe
-----Gravesen-Gago-Khedira---
Hazard---------------------------Faubert
----------------Jovic------------------

Avatar
DinhoL
Hozzászólások: 989
Csatlakozott: 2015. május 19., kedd 19:27
Kedvenc játékosaid: Michael Laudrup, R10, Carles Puyol, Xavier Hernández
Kedvenc csapatod: FC Barcelona, LA Lakers

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: DinhoL » 2015. május 23., szombat 13:44

Szerencsétlen Pérez ebbe is belefog bukni, mint annak idején..Bosque menesztését se értette kb senki, de úgy érzem most még nagyobb (lesz) a felháborodás. De talán újra már nem fogják megválasztani.. :D
Som i Serem!
6oat

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2015. május 23., szombat 13:34

perez aludt mikor 22 meccset zsinórban nyertünk?
Ért valamit a 22 meccs? Semmit. Ami számít a szezon végén az a trófeák száma. Az pedig sajnos 0. Érdekel valakit, hogy milyen balhék voltak a Barcánál szezon közben? Amikor megnyerik a BL-t, a kutyát sem fogja érdekelni. Ahogy a 22-es győzelmi széria sem.


A különbség az őszi Real meg a tavaszi Real között baromi nagy volt. Modric hiánya egyértelműen közrejátszott, de ekkora különbséget egy ember kiesése nem jelenthet. Ötlettelen, ívelgetős katyvasz volt a játékunk. Pedig Isco, James, Marcelo, Benzema, Kroos, Carvajal jobb focira képes. De megkockáztatom, hogy CR is (ősszel láttuk). Ennyi technikailag kifogástalan, jól 1v1-ező, a pályán jól látó játékossal Modric helyén Khedirával vagy Silvával is látványos kis passzos, sok mozgásos focit kellett volna játszani. Ehhez már csak prémium lett volna Modric jelenléte. Az ívelgetés az egy kétségbeesett megoldás volt, mert más megoldásra Ancelotti repertoárjából nem futotta. Ha ilyen szegény egy edző repertoárja egy ilyen gazdag kerettel a háta mögött, akkor sajnálom, de alkalmatlan a feladatra.

Végezetül még egy gondolat, ami a tegnapi Benitez-írásom után fogalmazódott meg bennem: Minden probléma Carloval (és majd Benitezzel is) abból fakad, hogy ők a 2000-es évek nagy edzői. A kb. 2008 óta fennálló edzői elvárásoknak, amit elsősorban a Pep új Barcája és a Pep-Mourihno rivalizálás teremtett meg, ez a 2 ember már nem tud megfelelni. Amikor ők kezdték, más volt a futball felfogása. Nem volt annyira komplex egy csapat játékának a megszervezése, sokkal több szabadságot kaptak a klasszikus 10-esek és a kreatív játékosok, ők csinálták a boltot, a csapatjáték megszervezése elsősorban a védekezés optimalizálásából állt. A támadással nem nagyon kellett foglalkozni (ez így sántít tudom, de jelenleg nem tudom értelmesebben megfogalmazni). Nem volt szó egész pályás letámadásról, nem ment ekkora harc a labda birtoklásáért, a nagy csapatok kevésbé voltak fegyelmezettek (MU, Real, Barca, Arsenal szinte csak a támadással törődött, nem véletlen, hogy egy Liverpool pusztán iparos szervezettséggel és szívvel BL-t nyert. Ma már az összes nagy csapat nem csak jól támad, de precízen szervezett is, és többségében komolyan motivált is), több rés volt a pajzson, amit egy Kaká kaliberű futballista egymaga ki tudott használni. Ma már nincsenek ekkora rések. Ahhoz, hogy folyamatosan nyerj, jobban meg kell szervezned a csapatod játékát, mint rábízni a játékot egy Kaká kaliberű karmesterre. Mert az ma már kevés. A csapataik hullámzó formájának is ez az oka.

De Benitezen és Carlon kívül ide lehet sorolni, Pellét, Van Gaalt, Wengert, de SAF-on is kiütköztek már a tünetek (2009 és 2011-es BL döntőn nagyon simán maradt alul taktikailag, és nem véletlen, hogy Mou távozása után tért vissza a MU a PL győzelem útjára).
Én abszolút úgy vagyok vele, hogy új generációs edző kell ide. Fiatal, ambiciózus ember, aki a modern követelményeknek megfelel. Benitez és Carlo a múlt. 1-1 jó lépés kijöhet velük is, de hosszútávon kevesek. Ebből a szempontból Klopp sokkal jobb választás, mint sok nagy öreg edző. Az új generáció legjobbjai (Mou, Pep, Simeone, Klopp, Löw, Conte, biztos van még aki kimaradt, hirtelen ennyi jut az eszembe) közül csak Kloppra van reális esély. De én őt sem tartom valószínűnek. Más klubnál köt majd ki. Én jelen pillanatban ezen oknál fogva kicsit barcás elv mentén hoznék egy fiatal edzőt, ha Klopp nem jön össze. Zidane kézen fekvő megoldás, de ahogy RMFC szokta írni, ha ezért fizetnének, tudnám kit hozzak edzőnek.

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9815
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: sebydani » 2015. május 23., szombat 13:25

VanillaSky írta:Egyebkent anno nem voltak olyan hirek hogy Ancelotti veje eronleti edzo vagy a jatekosok taplalkozasaert felelos szakembernek lett kinevezve?
Azt nem tudom, de a fia Davide erőnléti edző nálunk, ha jól emlékszem.
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11110
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2015. május 23., szombat 13:17

Hát ma a meccsen kiderül mi lesz Carlo sorsa... Nem sok esélyt látok a hírek alapján a maradására.a 0kupás szezon engem egyáltalán nem viselt meg, de ez nagyon meg fog.Szerintem akik itt vannak a 2000es évek eleje óta pontosan tudják mi vár ránk ha Ancelotti távozilk.

Perez bár csinált pozitív dolgokat(?), Zidane figo R9,xabi alonso,Modric,Benzema leigazolása összességében hatalmas fail az egész regnálása pedig csak rajta múlt...Cr-t nem ő hozta,kaka beckham owen bale ezek nagyon besült igazolások,james bár jól teljesít ő is áron felül érkezett jócskán.

Sikerült tönkrevágnia 2 generációt is akik arathattak volna,zizuékat és most Cr-éket,bravó.

Del bosque és Carlo a hiányosságaik ellenére tökéletesek voltak ide,Mourinhora meg abban a szituációban volt szükség.josé maga távozott szerintem perez marasztalta volna, de a bajszos és az olasz elküldése olyan országos fail,hogy meg is érdemwljük a sorsunkat...

Megadom a lehetőséget majd a következő edzőnek,legyen az benítez vagy pintér,nálam 0ról indul majd.de ehhez a generációhoz én már nem sok reményt fűzök.Imádják a jelenlegi edzőt,ez nyilvánvaló,erre elküldik,persze profik tegyék a dolgukat,de tudjuk h ez nem így megy.Jövőre valszeg az idei 0ázás után nyerünk valamit,de Ancelottival egy korszakot írhattunk volna,így csak részsikerekre számítok.

Persze ha marad Carlo storno az egész hszre,de nemhiszek benne sajnos.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

VanillaSky
Hozzászólások: 2131
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 1:26

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: VanillaSky » 2015. május 23., szombat 12:59

Egyebkent anno nem voltak olyan hirek hogy Ancelotti veje eronleti edzo vagy a jatekosok taplalkozasaert felelos szakembernek lett kinevezve?

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3721
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2015. május 23., szombat 12:48

Ha elküldjük Carlo-t és jön Benítez, elgondolkodok azon, hogy mekkora gyökér Perez, a slusszpoénnak meg még ittmarad a walesi csodagyerek.
Szép szezon elé néznénk. :'(
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8192
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2015. május 23., szombat 12:45

én még mindig nem bírom elhinni, hogy ez történik
hogy hozunk egy noname nímand benítezt, ancelottit meg elzavarjuk...pereznek kellene már eltakarodni minél messzebbre
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
realmadridfan
Hozzászólások: 540
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: realmadridfan » 2015. május 23., szombat 12:45

BBeno írta:perez aludt mikor 22 meccset zsinórban nyertünk? akkor azért ment a szekér mert az egyetlen sérültünk modric volt. őt még tudtuk pótolni. de james és modric egyszerre out az betett mindennek.
Ez mondjuk nem teljesen igaz így, már a győzelmi sorozatunk végén is nagy mákkal hoztuk a meccseket, most legjobban a malagán elért 1-2 ugrik be, ahol alig érdemeltünk pontot, de a játékunk egyébként is folyamatosan romlott úgy a 15-16. győzelem környékétől (Modric...). A Milan ellen már egy nagyon gyenge Madrid futott ki dec. végén, James pedig emlékeim szerint februárban dőlt ki. De nem ez a lényeg. Semmit se ér az őszi sorozat, ha a kupákat tavasszal osztják. A 22 meg úgy jött össze, hogy BL-meccsek, kupameccsek is benne vannak, amiket nem fontos 100%osra hozni, hogy meglegyen a továbbjutás. Kicsit nekem úgy tűnik, mintha Carlo ősszel ennek a sorozatnak a bűvöletében élt volna és csak azért sem pihentetett, aminek meg is lett az eredménye, a nyáron is hajtott Modric és James sérülései, Kroos formahanyatlása, a cserék leépülése, mentális gyengeség a rangadókon.. Nekem ennyi szakmai hiba nem igazán fér már bele, kíváncsi vagyok Benítez v akárki jönne feleennyi hibáért mit kapna.. Azt már csak félve írom le, hogy mi lenne akkor, ha nem jön össze az a szöglet Lisszabonban. Ez a túlzott pozitív megítélés Carlo felé érthetetlen számomra.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára realmadridfan 2015. május 23., szombat 12:45-kor.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. május 23., szombat 12:41

amúgy meg nem értem a menesztés okát?
Akartam már ezekhez hozzászólni, de aztán inkább hagytam had szaladjon tovább a "roham"...szóval alig tudunk valamit, carlo és perez is benne lehet, már ha ebből lesz valami. Azt hogy ki alakította a keretet, ki engedte,ki mit kért,ki mit akart,engedett,tiltott...szólt bele..stb...ezeket pontosan nem tudjuk. Igy még ne támadjunk.....várjuk még. Hátha valaki mond valamit.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: BBeno » 2015. május 23., szombat 12:30

amúgy meg nem értem a menesztés okát? perez aludt mikor 22 meccset zsinórban nyertünk? akkor azért ment a szekér mert az egyetlen sérültünk modric volt. őt még tudtuk pótolni. de james és modric egyszerre out az betett mindennek. ezt nem látja perez? hogy annyi volt a bibi hogy nem volt meg minőségben a csapat? a sérülés miatt. igaolzni kell kp-ra és nem edzőt buktatni. erőnléti edzőket lehet cserélni ha ebben látják a megoldást de idehozni azt a nulla benitezt akinek az érkezésétől mindenki csak okádig. ez igen perez. megint okos vagy. nem fogunk semmit sem nyerni. jövőre kirúgja és jöhet a kövi edző. és akkor adtunk még egy kupákkal teli évet a barcának.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. május 23., szombat 12:29

schranzer írta:
Corleone írta:Valahol szerintem már ez is "motiválja" Perezt.. Hogy csak azért is idehozza Benitezt és ha valamit domborít mégis a spanyol, akkor csak nyer vele mindkettőjük.. Ha mégsem tud, akkor lesz egy bűnbak akire rálehet sütni, hogy megadta neki a lehetőséget, de nem tudott vele élni, nem az ő hibája.
Hát szerintem meg ha Benitezzel befurdik Perez, akkor a nepszerusege hatalmasat fog csokkenni. Bar szerintem ezzel a huzassal mar igy is csokkent. Ezt csak akkor lehet helyrehozni, ha Benitez dobbant valami hatalmasat. Bár ugy lenne ...
Ha Benitezzel befürdik Perez,akkor a socios leveszi róla a kezét,azt hiszem.Persze az még kérdés,kiket akar igazolni majd,mert ehhez a jó öreg Rafanak köze sem lesz,az borítékolható...
R.M.C.F írta:Értem...akkor most elmegyek hányni.
Nekem hajnalban már megvolt... :lol:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 20 regisztrált és 0 vendég