Edző és vezetőség

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
cart
Hozzászólások: 2611
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: cart » 2015. május 22., péntek 17:10

Bale hogy néz ki :lol:

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8192
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2015. május 22., péntek 17:05

na, itt már nyilvánvaló a helyzet
carlo maradna, a játékosok kiállnak érte, perez viszont eladná
nagy szarba lesz az öreg, ha saját magára hallgat
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. május 22., péntek 16:34

https://www.youtube.com/watch?v=PTzHr_ApUXk
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9133
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2015. május 22., péntek 16:31

Klopp keves penzbol epitett egy Europa szinten eros csapatot, ami nagyon szep dolog, de a kerdes adott: mit tudna kezdeni egy sztarokkal teli csapattal? Mert hogy nem a Real Madrid a legjobb hely a kiserletezgeteshez, az is biztos.

Szeretett elnokunk a turelem es allandosag szavakat is max hallasbol ismeri. :sly:

Avatar
Raul7
Hozzászólások: 65
Csatlakozott: 2015. április 24., péntek 13:16
Kedvenc játékosaid: Raul, Puskás, Guti, Modric, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Győri ETO, PSV Eindhoven

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Raul7 » 2015. május 22., péntek 16:16

torjack írta:
Benitez mit tett le az elmúlt pár évben? Sőt, mit tett le a pályafutása során?
Az elmúlt pár éve nem valami sikeres, de előtte azért becsúszott 2 bajnokság a Valenciával, na meg egy BL a Liverpoollal. Kloppnak ott van a Bundesliga dupla, meg egy BL döntő. Egyik sem túl régről.
Ja, Ancellotti kb ennyi kupát tett le nekünk az asztlra (sőt...) 1 év alatt. Esélytelennek, és nevetségesnek tartom hogy tudnák pótolni. :|
"Real buy these big players like Figo, Zidane and Ronaldo, but I think the best player in the world is Raul." (Sir Alex Ferguson)

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: torjack » 2015. május 22., péntek 16:05

Benitez mit tett le az elmúlt pár évben? Sőt, mit tett le a pályafutása során?
Az elmúlt pár éve nem valami sikeres, de előtte azért becsúszott 2 bajnokság a Valenciával, na meg egy BL a Liverpoollal. Kloppnak ott van a Bundesliga dupla, meg egy BL döntő. Egyik sem túl régről.

cart
Hozzászólások: 2611
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: cart » 2015. május 22., péntek 15:53

Mondjuk Kloppot azért még nem temetném el. Én se tartom sokra, szerintem ő is főleg a Guardiola effektusnak köszönheti a sikerét, miszerint jókor volt jó helyen, de azért még megvárnám, hogy leszerepel-e más csapatnál is (lehetőleg ne a Real legyen az, ahol ez kiderül).

Avatar
Raul7
Hozzászólások: 65
Csatlakozott: 2015. április 24., péntek 13:16
Kedvenc játékosaid: Raul, Puskás, Guti, Modric, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Győri ETO, PSV Eindhoven

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Raul7 » 2015. május 22., péntek 15:47

Klopp, Benitez... te jó Isten... Számomra felfoghatatlan hogy egyszerűen felmerülhetnek ilyen nevek. Carlo pótlására. :roll: Benitez mit tett le az elmúlt pár évben? Sőt, mit tett le a pályafutása során? Klopp szintén. Nem is értem hogy gondolkodhat ilyen nevekben Perez. :( Részemről ha van olyan hülye hogy elküldje Carlot, akkor 1. szüljön sünt, 2. Zizounak irány a mélyvíz, mert 1 év alatt Carlo mellett több szakmai affinitás tapadhatott rá, mint amennyi a két fent említett úriemberben összesen van... :|
"Real buy these big players like Figo, Zidane and Ronaldo, but I think the best player in the world is Raul." (Sir Alex Ferguson)

Avatar
Simi
Hozzászólások: 319
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:39

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Simi » 2015. május 22., péntek 14:55

Toky írta:Érdekes amúgy azt olvasni, hogy "hogyan képzelte Ancelotti, hogy Illarra-Khedira középpályás cseresorral nekimegy a szezonnak?!" Arról sokan megfeledkeznek, hogy Ő Di Maríaval és Alonsoval is számolt ott. Előbbi távozni akart, helyette jött James, aki szerintem nem hozta azt a pluszt, amit az argentin a fontos meccseken (pl. BL döntő).
Mondhatnánk, hogy de a kevesebb elszórt labda nagyobb stabilitást hoz, de a stabilitásra ott volt Xabi Alonso. Az, akiről ha jól emlékszem Gerrard mondta, hogy "Ronaldo nyeri a meccseket, de Alonso nyeri a bajnokságot." (Mondjuk azt speciel pont nem sikerült :D ) Ő ráadásul az utolsó pillanatban lépett ki. Akkor meg már hiába kapálóztunk Verratti után. Szóval én nem okolnám így a középpálya gyengüléséért.
És mielőtt azt mondaná valaki, hogy Kroos az új Alonso, ahogy azt már korábban is pedzegették, azon a poszton játszik, de nem olyan jól. Védekezése miatt nem egyszer szívtunk a második vonalból érkező támadásoknál. Modric ezt általában tudta kompenzálni, de Isconak nem ez a posztja, így rendszeresen ott volt a luk, hiszen Modric sokat volt sérült.

Ha engem kérdeztek, (ugyan senki nem teszi, de én akkor is leírom :mrgreen: ) ezen a két emberen ment el idén a triplázás: Di María és Alonso.
És félreértés ne essék, lehet őket pótolni, csak Di Maríát nem sikerült (Isco helyett James játszik ott), Alonsot meg nem volt már idő.
Teljesen egyet értek. És hozzáteszem azt, hogy mindkét ember a középpálya legközépső részét játszották be. Itt vesztettük el a nagy meccseinket is, teljes átjáróház voltunk ott, pl a Juve szétkontrázott minket Torinóban és Madridban is középen, az Atleticóról már ne is beszéljünk a 4-0-al.

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2015. május 22., péntek 14:42

Ha engem kérdeztek, (ugyan senki nem teszi, de én akkor is leírom :mrgreen: ) ezen a két emberen ment el idén a triplázás: Di María és Alonso.
Egyetértek. Nincs is ezzel semmi gond. Csak akkor az edzőnek legyen annyi tekintélye a klub elnökénél, hogy közölje, neki kell az a 2 játékos, és nem más. Véleményem szerint mindkettejük megtartható lett volna, anyagilag is ugyanott lettünk volna (Alonso vételárának másfélszerese elment a Silvára) nagyjából.

De ahogy a Benitezes pletykák (?) szólnak, ő is hajlandó hallgatni a "jó tanácsra", nálam ez bizonyította azt, Carlo is hasonló személy, szóval RMFC sejtéseit ez eléggé beigazolja. Persze ez a szitu így sok mindenben felmenti Ancelottit, de ugyanakkor ennek a konfliktuskerülésnek az eredményeként nagyon nehéz helyzetbe hozta saját magát.

Ezen kívül én nem hiszem el, hogy a BL győzelem után ne játszhatta volna ki a "ha eladjátok xy-t, én lelépek"' című kártyát. Perez nem tehette volna meg, hogy hagyja a BL győztes edzőjét a saját egója miatt elmenni, mert ha idén Carlo helyett Benitez/Klopp/Löw/Lopetegui bukott volna, akkor Perez is bukott volna velük.

Beniteznél Carlo sokkal jobb, ha mindenképp kettejük közül kell választani, maradjon Carlo, de akkor álljon a sarkára és arra a posztra szerezzen embereket, ahova neki tetszik, és ne Perez FM-ezen ezen a nyáron is.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. május 22., péntek 14:39

Realista24 írta:Amúgy nem csodálkozok, hogy DDG-t kétségek gyötrik.
Pedig nagyon kéne. Ehhez persze Pereznek ki kéne fejezni a bizalmát Carlo felé, továbbá közölni Ikerrel, hogy jövőre ő csak második a rangsorban, mert De Gea jobb. Vagy kussol a padon, vagy távozik.

Első lépésnek ennyi.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13021
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. május 22., péntek 14:37

Mi lehet most madridban? Lázadás lesz amint bejelentik

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. május 22., péntek 14:34

Amúgy nem csodálkozok, hogy DDG-t kétségek gyötrik.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
DinhoL
Hozzászólások: 989
Csatlakozott: 2015. május 19., kedd 19:27
Kedvenc játékosaid: Michael Laudrup, R10, Carles Puyol, Xavier Hernández
Kedvenc csapatod: FC Barcelona, LA Lakers

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: DinhoL » 2015. május 22., péntek 14:28

Toti írta:egyszerűen felfogni nem tudom, h mit akar benitezzel? mik az érvek mellette?
Jó a kapcsolata a Madriddal és volt már utánpótlás csapataitok edzője. Az akkori Valencia pedig (az eddigi csapatai közül) játékban a legjobban hasonlít a Realra, spanyoloknál eddig nagy sikerei voltak. Azonkívül, hogy az EL-t elb...ta, a Napoliból is eléggé kihozta a maxot. Én nem írnám le, a nagyszámok törvénye alapján meg még inkább jönnie kell az eredménynek.. :D
Som i Serem!
6oat

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13021
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. május 22., péntek 14:20

Toti írta:nemtudom ki írta, de nagyon adom, h tényleg mindig az elérhető legjobbat szeretné perez, ez ebben az esetben carlo után klopp lenne, hangsúlyozom az elérhetők között. ráadásul olyan sokszor akarta, szerette volna és hajkurázta carlot, h most meg ilyen gyorsan megválna tőle? bár egyre inkább összeáll a kép, h tényleg megy, lehet értelmet nyernek a juve elleni nyilatkozata carlonak, ami elég búcsúsra sikeredett, az is lehet, h ott már tudatták vele, h vagy bl vagy viszlát. :|
egyszerűen felfogni nem tudom, h mit akar benitezzel? mik az érvek mellette?
Tegnap pl én írtam. Jelenleg úgy állunk, hogy Carlo megy, Bale irant töretlen a bizalom, egy megbukott edző aki már nagyon nem szint érkezni fog
volt mar nagy csapat edzője, csak régen, semmi jóra nincs kilátás

Avatar
Toky
Hozzászólások: 666
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:17
Kedvenc játékosaid: Casillas, Varane, Ramos, Benzema, Marcelo, Alonso, di María, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Pétfürdő

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Toky » 2015. május 22., péntek 14:13

Érdekes amúgy azt olvasni, hogy "hogyan képzelte Ancelotti, hogy Illarra-Khedira középpályás cseresorral nekimegy a szezonnak?!" Arról sokan megfeledkeznek, hogy Ő Di Maríaval és Alonsoval is számolt ott. Előbbi távozni akart, helyette jött James, aki szerintem nem hozta azt a pluszt, amit az argentin a fontos meccseken (pl. BL döntő).
Mondhatnánk, hogy de a kevesebb elszórt labda nagyobb stabilitást hoz, de a stabilitásra ott volt Xabi Alonso. Az, akiről ha jól emlékszem Gerrard mondta, hogy "Ronaldo nyeri a meccseket, de Alonso nyeri a bajnokságot." (Mondjuk azt speciel pont nem sikerült :D ) Ő ráadásul az utolsó pillanatban lépett ki. Akkor meg már hiába kapálóztunk Verratti után. Szóval én nem okolnám így a középpálya gyengüléséért.
És mielőtt azt mondaná valaki, hogy Kroos az új Alonso, ahogy azt már korábban is pedzegették, azon a poszton játszik, de nem olyan jól. Védekezése miatt nem egyszer szívtunk a második vonalból érkező támadásoknál. Modric ezt általában tudta kompenzálni, de Isconak nem ez a posztja, így rendszeresen ott volt a luk, hiszen Modric sokat volt sérült.

Ha engem kérdeztek, (ugyan senki nem teszi, de én akkor is leírom :mrgreen: ) ezen a két emberen ment el idén a triplázás: Di María és Alonso.
És félreértés ne essék, lehet őket pótolni, csak Di Maríát nem sikerült (Isco helyett James játszik ott), Alonsot meg nem volt már idő.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. május 22., péntek 13:41

Toti írta:
Megvan Pérez email címe :shifty: :shutup:
inkább szaladj be a pályára vmi felirattal carlo maradása érdekében. :mrgreen: :mrgreen:
vag egy higuain maszkban.
#CarloStay ez terjed a neten egyébként.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Toti » 2015. május 22., péntek 13:39

Megvan Pérez email címe :shifty: :shutup:
inkább szaladj be a pályára vmi felirattal carlo maradása érdekében. :mrgreen: :mrgreen:
vag egy higuain maszkban.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. május 22., péntek 13:37

Babinho írta:Ennek az interjúnak is búcsú szaga van...szégyen, szégyen, szégyen, szégyen, szégyen, szégyen!

R24 torokból Carlozzatok holnap, vagy kiszavazunk a francba!
:lol:
Legalább Butra spanodnak szólj, hogy legyen eszük!
Megvan Pérez email címe :shifty: :shutup:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3140
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Babinho » 2015. május 22., péntek 13:36

Ennek az interjúnak is búcsú szaga van...szégyen, szégyen, szégyen, szégyen, szégyen, szégyen!

R24 torokból Carlozzatok holnap, vagy kiszavazunk a francba!
:lol:
Legalább Butra spanodnak szólj, hogy legyen eszük!


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 35 regisztrált és 0 vendég