Edző és vezetőség

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3577
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2023. június 5., hétfő 9:07

Ja, nekem is elegem van ebből az irányból. Jó viszonyban van a játékosok többségével, minden évben címek, illetve ott a tűz közelében a csapat..

Miért ne maradhatna Carlo? A kezdő nagyjából ugyanez lesz, mint jövőre, remélhetőleg érkezik jobbhátvéd is nyáron, nem csak csatár, "csak" meg kell találni Benz helyettesét és be kell építeni a 2 brazil közé. Szerintem a kispadon maradhat az állandóság.
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8060
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Anthony » 2023. június 5., hétfő 8:49

Hát lehet most lett volna a tökéletes alkalom egy edző cserére és egy teljesen új szemlélettel nekifutni a nyárnak.

Én bírom Ancelottit de egyrészt ő inkább egy sztárokkal tele csapatnak ideális edző, másrészt ha egy év múlva elmegy/kirúgják akkor nem csináltunk semmit. Voltak ugye hírek az ő távozásáról is, szerintem max egy évet marad még.

Avatar
Mester77
Hozzászólások: 2083
Csatlakozott: 2015. december 4., péntek 15:13
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Mester77 » 2023. június 5., hétfő 8:02

Carlo Ancelotti confirms: “I am staying at Real Madrid next season, it’s 100%”, he said after the final game. ⚪️🤝🏻 #RealMadrid

Ancelotti on Ceballos and Nacho: “New deal for both? I think Ceballos & Nacho will sign new contracts and stay at Real Madrid”. 🚨⚪️ #RealMadrid

“Bellingham? I don't talk about players who are not Real Madrid’s”.
"Sokkal jobban akarom a győzelmet annál, mint amennyire utálok veszíteni. És nagyon utálok veszíteni."

"Egy nap mind meghalunk. De az összes többin viszont nem. "

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6480
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2023. június 4., vasárnap 14:26

Ancelotti maradása akkor gondolom már fix, ezen legalább nem kell izgulni a pórnépnek. :agree:
Elképesztő meló vár a stábra, teljesen új, testidegen játékosok fognak érkezni a csapatba, beépíteni őket, Pintus amíg megpuhítja őket az előszezon során...ha most nem lesznek motiváltak a játékosok küzdeni a kezdőért, vagy a 12., 13. fix csapattag pozícióért, akkor sosem. Izgalmas nyár lesz, remélem időben érkeznek majd hivatalosan is az átigazolások, hogy kompletten meg tudják kezdeni együtt a teljes felkészülést a következő szezonra, már várom, akármennyire is fáj most a szembesülés, hogy nem lesz Karim, de úgyis eljött volna az idő...akármennyire is bízik a nyugdíjas klubban Carlo, mostmár kénytelen lesz beépíteni az újakat, bárki is jöjjön, hatni fog rá az öreg, nem egy Lopeteguivel indul a nyár, már ez is pozitívum, hadd szóljon! :salute: (bár most épp a nagy leállás következik, na pasztmek) :fpalm:
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7291
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. június 4., vasárnap 13:59

Crazy summer, 4 támadóigazolás, Kane ÉS Havertz is egyszerre, és még védő is. Mindezek az elmúlt egy órából
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3457
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Berti » 2023. június 4., vasárnap 13:55

Havertz a Chelsea előtt szinte végig jobb szélén játszott és jól is állt neki. Nem a leggyorsabb fajta, de technikás és érti a játékot.

Londonban tele voltak szélsőkkel és 10esekkel, csatár nélkül, így be lett oda dobva. Válogatott dettó. De olvastam, hogy nem szeret csatárt játszani. Vélhetően tudja hogy ott sosem lesz top szint.

Nálunk jobbszél vagy 10 ami alternatíva lehet, ami megfelelő mozgással Rodrygoval még érdekes is lehet.

Az elmúlt 2 év alapján én elvesztettem benne a hitem, így csak meglepni tudna.

Kane fog előre jönni, szinte biztos. Max ha nagyon kreten Levy, akkor Osimhen vagy Kolo Muani/Valhovic (akit addigra nem visz el a Bayern)

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27367
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Remy » 2023. június 4., vasárnap 13:51

Van egy Vinink meg Rodrygonk, ha jonne Havertz es Kane az is keves lenne. Brahim meg Joselu is fix kell mellejuk.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

ELSiete
Hozzászólások: 2954
Csatlakozott: 2018. szeptember 29., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: ELSiete » 2023. június 4., vasárnap 13:50

Szerintem pedig érkezni fog Kane.
Benzema ezért is mehetett el, mert Kanera nagy esélyünk van. Havertz önmagában keves, de nem kizart, hogy ő is jön. Nagyon kevés a csapatban most a támadó, mindenkit pótolni kell.
Carvajal: “When it's time for real competitions, we will go above Barcelona, I'm sure.”

Fenoo
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2019. február 17., vasárnap 14:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Fenoo » 2023. június 4., vasárnap 13:47

miro. írta: A kerdes,hogy nekunk szuksegunk van-e igazi echte csatarra. Benzema se igazi csatar volt. O is sokszor jott vissza melyebben.
Ket jatekost elore nem fogunk venni en ebben biztos vagyok.
Hogy allnank egyaltalan akkor fel?
Vinicius az egyik,melle kell valaki. Jobboson Rodrygo.
Kesz,nincs tobb hely.

Nem feltétlen kell tipikus csatár, viszont olyan játékos kell aki ha odakerül a kupa elé akkor jó százalékban értékesíti a helyzetet. A többiek írása alapján pont ez hiányzik Havertzből.

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3134
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Pipita » 2023. június 4., vasárnap 13:47

Halfkey írta: Biztos hogy több mint két játékost veszünk előre, hát jelenleg összesen van kettő :)
Jaja, "megvesszük" Joselut és Brahimot, felhozzuk Arribast, aztán csíny letudva. :mrgreen:

Kane meg Chukwueze jöhet.

Avatar
Halfkey
Hozzászólások: 4410
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2023. június 4., vasárnap 13:44

Biztos hogy több mint két játékost veszünk előre, hát jelenleg összesen van kettő :)

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6657
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2023. június 4., vasárnap 13:44

miro. írta:Ket jatekost elore nem fogunk venni en ebben biztos vagyok.
Pedig eddig 2 tamadonk van a jovo evi keretbe..

Avatar
miro.
Hozzászólások: 1281
Csatlakozott: 2023. április 15., szombat 9:40
Kedvenc játékosaid: Modric, Sergio Ramos, R9
Kedvenc csapatod: Real Madrid, RB Salzburg
Tartózkodási hely: Ausztria

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: miro. » 2023. június 4., vasárnap 13:42

A kerdes,hogy nekunk szuksegunk van-e igazi echte csatarra. Benzema se igazi csatar volt. O is sokszor jott vissza melyebben.
Ket jatekost elore nem fogunk venni en ebben biztos vagyok.
Hogy allnank egyaltalan akkor fel?
Vinicius az egyik,melle kell valaki. Jobboson Rodrygo.
Kesz,nincs tobb hely.
Real Madrid

Roger Federer :goat:

Red Bull Salzburg

SERIENMEISTER 2013-2023

b3tman
Hozzászólások: 525
Csatlakozott: 2017. április 29., szombat 16:40

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: b3tman » 2023. június 4., vasárnap 13:40

Havertznek nem latom ertelmet, foleg ugy ha Bellingham jon. Kane az alap kell hogy legyen, es en ramennek Firminora. Szabadon igazolhato es kb a tamadoharmadba barhol kepes jatszani. Plusz 2 szelsovedo es csoki :)

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3726
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2023. június 4., vasárnap 13:39

Semennyire nem tud jobbszélen játszani.

Támadó középpályás és false 9-es posztban érzi legjobban Magát.

Nagyon jól presszingel, labdát tart, indítja a szélsőket, munkamorálja is kiemelkedő, viszont befejezésben sajnos nem a legjobb.
Nyilván ebben a Chelsea-ben senki nem fog kiemelkedőt játszani, de Tuchel alatt nagyon jól és hasznosan játszott.

Megfelelően forgatva a csapatot hasznos tudna lenni, viszont egyelőre sajnos nem kezdő szint, illetve a tökéletes posztja(csatár mögött) jelenleg nincs meg a Realnál.

Kane és Ő is kellene, önmagában kevésnek érezném.
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
Halfkey
Hozzászólások: 4410
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2023. június 4., vasárnap 13:36

A passzintelligenciája és a helyezkedéze kiváló, szóval talán olyasmit tervezhetnek mint a BBC volt anno, hogy a csatár inkább csináljon helyet és ugrassa ki a gólerős szélsőinket.

De csak tippelgetek.

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3577
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2023. június 4., vasárnap 13:34

LiamGallagher írta: Havertzel nem nagyon vagyok képben, tud szélsőt is játszani? :hmmm: Nekem az tűnne logikusnak, ha őt terveznénk a jobb szélre.
Nem tud, szerintem tiszta J.Felix. Kapu előtt, csatár mögött veszélyes.
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
LiamGallagher
Hozzászólások: 1259
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 11:28
Kedvenc játékosaid: Raúl,Zidane,R9,RC,Toni Kroos,CR,Ramos, Karim
Kedvenc csapatod: Békéscsaba,HSV,Real Madrid
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: LiamGallagher » 2023. június 4., vasárnap 13:30

Havertzel nem nagyon vagyok képben, tud szélsőt is játszani? :hmmm: Nekem az tűnne logikusnak, ha őt terveznénk a jobb szélre.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7291
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. június 4., vasárnap 13:27

BREAKING: Florentino Pérez & Jose Angel Sanchez are DETERMINED to have a new cycle this summer. Plans have CHANGED. @jfelixdiaz

Remélem Pereznek eszébe nem jut megint kopogtatni Mbappéért, csak az időnket rabolnánk vele. Nem nagyon van sok opció, menni kell tárgyalni Levyvel. Ha ésszerű áron nem adja akkor a következőért a listán. Sajnos Benzemát, CR-t nem fogunk találni, de csatár azért nem árt. Remélem nem Havertzet tervezzük oda, góllövés nem éppen az erőssége.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Sierra » 2023. június 4., vasárnap 13:10

Mbappet biztos h nem fogja elengedni a psg, nincs az az isten. Jovore nyarba lehet (ujra) bizni.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 220 regisztrált és 0 vendég