Edző és vezetőség

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Tjacks
Hozzászólások: 2682
Csatlakozott: 2013. szeptember 10., kedd 14:43
Kedvenc játékosaid: Raúl, Robi Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Tjacks » 2022. szeptember 29., csütörtök 6:26

gutihaz14 írta: szerintem ha a teljes nevet veszi át a sponzor akkor a nép is átveszi a megnevezést de pl. javítsatok ki ha tévedek az emirates újként épült előtte highbury volt és nem is azon a helyen.
az allianz arena is újként épült előtte olimpia stadion volt emlékeim szerint.

ha mi eladnánk "adidas berbaberura" a nevet akkor maradna a bernabeu a köztudatban és nem adidas stadionnak vagy microsoft stadionnak hívnánk.

ahogy a camp nout is csak mi hívjuk zrikálásból spotifynak szerintem, az utca embere attól még camp nounak hívja
Igazad van, az utca embere valószínűleg így hívja. Cantona inkább a "mindenáron pénz" elv ellen szólal fel, emlékeim szerint már nem először. A qatari vbt is lefikazta.

Én ebben a témában vele vagyok, szar irányba ment el a foci ilyen téren, egyre több torna, egyre több kiszervezett torna az olajosokhoz, vagy bárhová ahol még több pénzt lehet kifacsarni.

Avatar
gutihaz14
Hozzászólások: 5340
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 14:09

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: gutihaz14 » 2022. szeptember 28., szerda 18:55

szerintem ha a teljes nevet veszi át a sponzor akkor a nép is átveszi a megnevezést de pl. javítsatok ki ha tévedek az emirates újként épült előtte highbury volt és nem is azon a helyen.
az allianz arena is újként épült előtte olimpia stadion volt emlékeim szerint.

ha mi eladnánk "adidas berbaberura" a nevet akkor maradna a bernabeu a köztudatban és nem adidas stadionnak vagy microsoft stadionnak hívnánk.

ahogy a camp nout is csak mi hívjuk zrikálásból spotifynak szerintem, az utca embere attól még camp nounak hívja
valamelyik univerzumban: :box:
----------------tbo---------------
hakimi-militao-rüdiger-davies---
camavinga-tchouaméni-bellingham
---brahim-haaland-mbappe---

edzo: xabi apo

Avatar
halamadrid
Hozzászólások: 2794
Csatlakozott: 2021. április 11., vasárnap 17:26
Kedvenc játékosaid: C. Ronaldo, Modrić, Asensio, Ramos, Casemiro, Marcelo, Håland, Fede
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: halamadrid » 2022. szeptember 28., szerda 16:56

A Spotify arena és a néveladás margójára:

"Minden stadiont úgy hívnak, hogy Emirates, Allianz. Elvesztették a klubok a történelmüket és eladták a lelküket. Szerencsére az Old Trafford, még mindig Old Trafford. Az Anfield, még mindig Anfield. El tudod képzelni, hogy az Old Trafford egy cégnév, egy márka legyen? Ha igen, sajnálom, de már nem leszek United szurkoló. És többé nem foglalkozom focival."
Eric Cantona


Igaz, náluk a pénz a csapból is folyik, de jól beszél az öreg.
Ceballos: “When I saw all those players — Karim, Carvajal, Modric… — playing cards just a few hours before the game I thought ‘wow, well, there’s calmness anyway’. I couldn’t even sleep.”
:salute:

HE WON IN SPA, HE WINS IN MONZA! :sziv:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62795
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. szeptember 28., szerda 7:45

Jovo nyarra irjak a Bernabeu elkeszultet.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

realmadrid95
Hozzászólások: 1867
Csatlakozott: 2022. augusztus 17., szerda 21:31
Kedvenc játékosaid: Guti, Pepe, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: realmadrid95 » 2022. szeptember 28., szerda 7:31

Pad'em írta:
BlancoMark írta: Elkepeszto ahogy es amilyen minosegben menedzselve van ez a klub. Minden evben ott vagyunk a vegjatekban, BL-eket, bajnokagokat nyerunk annak ellenere, hogy a net spend altalaban nullan vagy akorul mozog. A stadion lassan elkeszul, meg nagyobb beveteleket fogunk generalni, es ekozben mar gyakorlatilag felig vegbement egy generaciovaltas. A fiatalok folyamatosan lepkednek egyre feljebb es feljebb, atveve az oregektol a gyoztes mentalitast es azt hogy mirol szol ez a klub. Tokeletes elegy ilyen szempontbol is a keret. Tele a kassza, valoszinuleg nyaron robbantani fogunk a kozeppalyara (Bellingham?) es a tamadoposztra. Fenyes a jovo, na. :D

A stadiont meg at kell nevezni Estadio Florentino Perezre az oreg elete utan.
Abszolut példaértékű ahogy Perezék menedzselték az egész covid érát sportszakmailag, úgy, hogy még le is esett pár serleg :D Erről amúgy nem látok annyi elismerő cikket, bejegyzést Real oldalokon kívül mint kéne. A Barca eladta még az öltözőszekrényeit is, olasz csapatok egytől egyig pénzügyileg szarban, PL csapatok nyomtatják a pénzt, olajosokra a szabályok nem vonatkoznak, Bayern még aki hasonlóan ésszel gazdálkodik.

Spóroltunk rendesen, de megvolt mire, arról meg, hogy Mbappé megbolondult nem igen tehetünk. Haalandról lecsúszás sajnálatos, de valahol érthető, hogy nem akartuk még Benzema nyakára hozni, es inkább Mbappéra tettünk, most már tudjuk elbasztuk. De remekül jöttünk még ebből is ki, mert egy huszárvágással upgradeltük a következő 10 évre a középpálya közepét. A Hazard-Jovics pakkra elégetett majd 200 millió után érthető, hogy biztosra megyünk ilyen covidos meg stadion felujítós pár év után. A mi jövőnk biztosítva van a stadionnal meg a már itt lévő fiatal maggal, több pár nagycsapaté (pl Barca) meg totál kétes.

Jövőre Bellinghamet szerintem elviszi előlünk Klopp, amekkora szar van ott a középpályán, nálunk meg már így is tumultus, arra tippelnék ott fog kikötni - ami nem is lenne baj. Mi majd Nkunkuval vígasztalódunk van egy olyan érzésem. B-)

Nkunkut elviszi a Psg, tobbszor is nyilatkozott mar roluk. Belli meg elvileg nalunk akar jatszani, szerintem ra nagyobb az eselyunk.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2022. szeptember 27., kedd 13:06

Real Madrid are finalizing Santiago Solari’s return.

He is considered by the leaders of the Real Madrid as a club man and a professional who perfectly represents the values of Real Madrid. @marca

:agree:

Még nem tudni mi lesz a pozija.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2022. szeptember 19., hétfő 10:13

BlancoMark írta: Elkepeszto ahogy es amilyen minosegben menedzselve van ez a klub. Minden evben ott vagyunk a vegjatekban, BL-eket, bajnokagokat nyerunk annak ellenere, hogy a net spend altalaban nullan vagy akorul mozog. A stadion lassan elkeszul, meg nagyobb beveteleket fogunk generalni, es ekozben mar gyakorlatilag felig vegbement egy generaciovaltas. A fiatalok folyamatosan lepkednek egyre feljebb es feljebb, atveve az oregektol a gyoztes mentalitast es azt hogy mirol szol ez a klub. Tokeletes elegy ilyen szempontbol is a keret. Tele a kassza, valoszinuleg nyaron robbantani fogunk a kozeppalyara (Bellingham?) es a tamadoposztra. Fenyes a jovo, na. :D

A stadiont meg at kell nevezni Estadio Florentino Perezre az oreg elete utan.
Abszolut példaértékű ahogy Perezék menedzselték az egész covid érát sportszakmailag, úgy, hogy még le is esett pár serleg :D Erről amúgy nem látok annyi elismerő cikket, bejegyzést Real oldalokon kívül mint kéne. A Barca eladta még az öltözőszekrényeit is, olasz csapatok egytől egyig pénzügyileg szarban, PL csapatok nyomtatják a pénzt, olajosokra a szabályok nem vonatkoznak, Bayern még aki hasonlóan ésszel gazdálkodik.

Spóroltunk rendesen, de megvolt mire, arról meg, hogy Mbappé megbolondult nem igen tehetünk. Haalandról lecsúszás sajnálatos, de valahol érthető, hogy nem akartuk még Benzema nyakára hozni, es inkább Mbappéra tettünk, most már tudjuk elbasztuk. De remekül jöttünk még ebből is ki, mert egy huszárvágással upgradeltük a következő 10 évre a középpálya közepét. A Hazard-Jovics pakkra elégetett majd 200 millió után érthető, hogy biztosra megyünk ilyen covidos meg stadion felujítós pár év után. A mi jövőnk biztosítva van a stadionnal meg a már itt lévő fiatal maggal, több pár nagycsapaté (pl Barca) meg totál kétes.

Jövőre Bellinghamet szerintem elviszi előlünk Klopp, amekkora szar van ott a középpályán, nálunk meg már így is tumultus, arra tippelnék ott fog kikötni - ami nem is lenne baj. Mi majd Nkunkuval vígasztalódunk van egy olyan érzésem. B-)
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4930
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2022. szeptember 19., hétfő 8:45

Elkepeszto ahogy es amilyen minosegben menedzselve van ez a klub. Minden evben ott vagyunk a vegjatekban, BL-eket, bajnokagokat nyerunk annak ellenere, hogy a net spend altalaban nullan vagy akorul mozog. A stadion lassan elkeszul, meg nagyobb beveteleket fogunk generalni, es ekozben mar gyakorlatilag felig vegbement egy generaciovaltas. A fiatalok folyamatosan lepkednek egyre feljebb es feljebb, atveve az oregektol a gyoztes mentalitast es azt hogy mirol szol ez a klub. Tokeletes elegy ilyen szempontbol is a keret. Tele a kassza, valoszinuleg nyaron robbantani fogunk a kozeppalyara (Bellingham?) es a tamadoposztra. Fenyes a jovo, na. :D

A stadiont meg at kell nevezni Estadio Florentino Perezre az oreg elete utan.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62795
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. szeptember 15., csütörtök 14:58

ANDS írta:
Realista24 írta:

Legendás ősze? Mitől az?
Hogy tavaszra elfáradnak és a Real nyeri megint a bl- t. Ők meg majd dicsekedhetnek, hogy legendás őszük volt pedig.
Eddig az 5 forduló alatt nem szedtek össze 10 pont lemaradást a bajnokságban. :D
Szóval csak trollkodtál, ami nem jött át.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Sierra » 2022. szeptember 15., csütörtök 14:28

Realista24 írta:Legendás ősze? Mitől az?
Ezt mondjuk én se értem. :D Még szinte nincs is ősz. Majd október-november. Amúgy meg semmi extra, 5 győzelem 1 döntetlen 1 vereség, mitől olyan legendás ez? :lol:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62795
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. szeptember 15., csütörtök 14:22

ANDS írta:
Anthony írta:

Jaj, nekem semmi kritikám nincs a Mester felé, csak eszembe jutott hogy volt már egy legendás őszünk, aztán mi lett belőle. Egy jó szezon kezdés sosem baj, sőt! Én remélem is hogy kitart a jó forma, sőt javul, mert lehet ez még jobb is.
Most a barcanak van egy legendás ősze.
A Real majd tavasszal megint megnyeri a bl- t, a meccsnaptárat meg megoldja a Király kupából kieséssel.
Legendás ősze? Mitől az?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3910
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2022. szeptember 15., csütörtök 14:18

ígyis úgyis ki lesz mindenki facsarva tavaszra... Pintus lesz a kulcs megint.
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

besteve7
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 10:12
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Falcaó
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: besteve7 » 2022. szeptember 15., csütörtök 10:00

Halfkey írta: Legyen így :) Én arra emlékszem hogy tavaly év elején is ezt hittem, hogy na, a mester elkezdett rotálni, aztán kiderült hogy ja mégsem. Nekem mindenesetre tetszene.
A naptár eléggé szoros, nagyon ritka lesz amikor heti 1 meccsünk lesz csak, ha lesz egyáltalán olyan. Így azért nem sok választása sincs az öregnek ha nem akarja tavaszra kifacsarni őket.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8060
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Anthony » 2022. szeptember 15., csütörtök 9:46

Kerlon írta:
Anthony írta: Úgy néz ki Ancelotti megint hoz egy legendás őszt.

De mi lesz tavasszal? :shutup:
idén keveri a lapokat, ez nem tűnt fel?
Jaj, nekem semmi kritikám nincs a Mester felé, csak eszembe jutott hogy volt már egy legendás őszünk, aztán mi lett belőle. Egy jó szezon kezdés sosem baj, sőt! Én remélem is hogy kitart a jó forma, sőt javul, mert lehet ez még jobb is.

Avatar
Halfkey
Hozzászólások: 4410
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2022. szeptember 15., csütörtök 9:23

Legyen így :) Én arra emlékszem hogy tavaly év elején is ezt hittem, hogy na, a mester elkezdett rotálni, aztán kiderült hogy ja mégsem. Nekem mindenesetre tetszene.

p.csabi1
Hozzászólások: 2225
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 12:00

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2022. szeptember 15., csütörtök 9:16

Halfkey írta: Egyébként tavaly is keverte év elején, amíg kereste a kezdőjét. Szerintem most ugyanez a fázis van, meg akarja nézni hogy az új emberekkel, a fiatalok fejlődésével mi a legjobb 11. Ha megtalálja, akkor szerintem ismét nagyrészt maradni fog annál.
Szerintem meg biztos nem.Most mindenhol rotál.Elől hátul középen mindenhol.De ezt el is mondta a nyáron nekem úgy rémlik.
„Úgy élünk együtt, két kis idegen,
valahol messze, mese-szigeten.”

Avatar
Halfkey
Hozzászólások: 4410
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2022. szeptember 15., csütörtök 9:14

Egyébként tavaly is keverte év elején, amíg kereste a kezdőjét. Szerintem most ugyanez a fázis van, meg akarja nézni hogy az új emberekkel, a fiatalok fejlődésével mi a legjobb 11. Ha megtalálja, akkor szerintem ismét nagyrészt maradni fog annál.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2022. szeptember 15., csütörtök 9:08

Anthony írta: Úgy néz ki Ancelotti megint hoz egy legendás őszt.

De mi lesz tavasszal? :shutup:
idén keveri a lapokat, ez nem tűnt fel?
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62795
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. szeptember 15., csütörtök 8:35

Anthony írta: Úgy néz ki Ancelotti megint hoz egy legendás őszt.

De mi lesz tavasszal? :shutup:
Rogyásig a Cibeles, többször is.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8060
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Anthony » 2022. szeptember 15., csütörtök 8:27

Úgy néz ki Ancelotti megint hoz egy legendás őszt.

De mi lesz tavasszal? :shutup:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 162 regisztrált és 0 vendég