Edző és vezetőség

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8161
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Faust » 2023. június 18., vasárnap 21:04

Akkor jojjon Jovic, azt hallottam ugyes gyerek.






:mrgreen:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. június 18., vasárnap 21:03

Faust írta:
Realista24 írta:

Te hogy oldanad meg?
Ahogy az osszes klub rajtunk kivul, szarnek mindenre es lecsapnam az asztalra a penzt, szarnek a pluszos penzugyi merlegre, nem sporolgatnek azert mert jovore jon az aki ugyse jon. Meg akkor is ha ez Kanet jelenti adott esetben, vele legalabb bajnoksagot nyernenk (vagy legalabbis lenne eselyunk).

De nyilvan nem en ulok ott, en csak fotelelnok vagyok, de Carlo sokadjara ker epkezlab tamadot es sokadjara van kiszurva a szeme.

És ha Kane esze ágában sincs idejönni? Mert évek óta mást sem olvasni mint azt hogy a ManUba fog menni.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

cart
Hozzászólások: 2611
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: cart » 2023. június 18., vasárnap 21:02

Szerintem ezzel a kerettel már legkésőbb év végére kirakja Perez Carlot a rossz eredmények miatt, úgyhogy januártól mehet a brazil válogatotthoz
:mrgreen:

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8161
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Faust » 2023. június 18., vasárnap 21:01

Ja es hozzateszem, hogy egyreszt nem Joselut minositem, kellenek az ilyen formak a keretbe es vegre nem Marianokat meg Mayoralokat lehet bedobni, de csatar akkor is kelleni fog, ha kiskocsognek esetleg megjon az esze.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6599
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2023. június 18., vasárnap 21:00

Realista24 írta:
Faust írta: Mondjuk ha tenyleg Joselu a golvagonk jovore, en Carlo helyeben olyan ZZ-sen lelepnek a picsaba, nevetseges ez az egesz.
Te hogy oldanad meg?
Ha biztosak is vagyunk, vagy tulzottan bizakodoak mbappe erkezeseben akkor is elferne a keretben az angol. Biztos hogy full motivalt lenne mert eleteben nem nyert semmit.
De ami engem jobban aggaszt a jobbhatved poszt, ott volt osszel az a pedro porro akit allitolag figyeltunk de mi nem igazolunk januarba elv alapjan el is vitte más, most meg akik maradtak vagy nem szint vagy nem mozdithatoak a szelso hatved posztokon.

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8161
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Faust » 2023. június 18., vasárnap 20:54

Realista24 írta:
Faust írta: Mondjuk ha tenyleg Joselu a golvagonk jovore, en Carlo helyeben olyan ZZ-sen lelepnek a picsaba, nevetseges ez az egesz.
Te hogy oldanad meg?
Ahogy az osszes klub rajtunk kivul, szarnek mindenre es lecsapnam az asztalra a penzt, szarnek a pluszos penzugyi merlegre, nem sporolgatnek azert mert jovore jon az aki ugyse jon. Meg akkor is ha ez Kanet jelenti adott esetben, vele legalabb bajnoksagot nyernenk (vagy legalabbis lenne eselyunk).

De nyilvan nem en ulok ott, en csak fotelelnok vagyok, de Carlo sokadjara ker epkezlab tamadot es sokadjara van kiszurva a szeme.

Avatar
miro.
Hozzászólások: 1192
Csatlakozott: 2023. április 15., szombat 9:40
Kedvenc játékosaid: Modric, Sergio Ramos, R9
Kedvenc csapatod: Real Madrid, RB Salzburg
Tartózkodási hely: Ausztria

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: miro. » 2023. június 18., vasárnap 20:53

Realista24 írta: Ha nem nézed a meccset, nézo sem vagy :kalapos:
Koveto? :mrgreen:
Real Madrid

Roger Federer :goat:

Red Bull Salzburg

SERIENMEISTER 2013-2023

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. június 18., vasárnap 20:50

Ha nem nézed a meccset, nézo sem vagy :kalapos:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
miro.
Hozzászólások: 1192
Csatlakozott: 2023. április 15., szombat 9:40
Kedvenc játékosaid: Modric, Sergio Ramos, R9
Kedvenc csapatod: Real Madrid, RB Salzburg
Tartózkodási hely: Ausztria

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: miro. » 2023. június 18., vasárnap 20:45

Buitre írta: Én meg ezt a folyamatos picsogást unom, ami itt megy, de nagyon. Inkább nem olvasok fórumot, ha már mások a bajnoki meccseket szkippelik... Nyilván magasak kell legyenek az elvárások egy ilyen klubnál, de ami itt megy... hányok!! Szerintem egyesek nevezhetnék magukat inkább nézőnek, mintsem szurkolónak.
Sose ertettem,hogy miert baj negativ kritikat megfogalmazni,legyen ez a kedvenc klubbot,jatekod,hobbid barmid.
Jol akarom magam erezni,amikor leulok meccset nezni.
Egy ideig idegeskedtem,hogy unalmas,majd rajottem,hogy nem er 90 percet az eletembol,ha eltudom mashogy is tolteni,ahol jol is erzem magam. ( pl elmenni kirandulni,enni egy fagyit a parommal,de akar strandra,moziba stb.)
Ettol ha nezok vagyok es nem szurkolo hat legyen.
Real Madrid

Roger Federer :goat:

Red Bull Salzburg

SERIENMEISTER 2013-2023

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. június 18., vasárnap 20:44

Faust írta: Mondjuk ha tenyleg Joselu a golvagonk jovore, en Carlo helyeben olyan ZZ-sen lelepnek a picsaba, nevetseges ez az egesz.
Te hogy oldanad meg?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Buitre
Hozzászólások: 1348
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 15:35
Kedvenc játékosaid: Valderrama, Valerón, Butragueño
Tartózkodási hely: Biharugra/Nagyvárad

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Buitre » 2023. június 18., vasárnap 20:39

Én meg ezt a folyamatos picsogást unom, ami itt megy, de nagyon. Inkább nem olvasok fórumot, ha már mások a bajnoki meccseket szkippelik... Nyilván magasak kell legyenek az elvárások egy ilyen klubnál, de ami itt megy... hányok!! Szerintem egyesek nevezhetnék magukat inkább nézőnek, mintsem szurkolónak.

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4419
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2023. június 18., vasárnap 20:12

Szegény Carlo. Megint lófasz a keret, ezzel semmilyen cím nem reális elvárás. Újabb év, amikor csak a bl meccseket érdemes nézni.

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8161
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Faust » 2023. június 18., vasárnap 20:10

Mondjuk ha tenyleg Joselu a golvagonk jovore, en Carlo helyeben olyan ZZ-sen lelepnek a picsaba, nevetseges ez az egesz.

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3366
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Yazid » 2023. június 18., vasárnap 20:02

wZoLee7 írta:
ANDS írta:

Megfelelő a keret, csak tisztázni kell az elvárásokat. Ha a cél a bl indulást jelentő hely, akkor talán minden rendben van.
tehát akkor szerintetek ez a keret nem jó másra, csak arra hogy megcsípjünk egy bl indulást érő helyet? :lol: oké :lol:
Szerintem egyáltalán nem vicces. Most minden szem judeon lesz, csodálkoznék rajta, hogy meccseket fog eldönteni első szezonjában.

Es karim akarmilyen szar szezont hozott gyengülünk nélküle ennyi

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13021
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2023. június 18., vasárnap 19:55

ANDS írta:
wZoLee7 írta: ….
Bárki jönnek, annak meg ha ez a keret nem megfelelő akkor nem tudom mi lenne az.
Megfelelő a keret, csak tisztázni kell az elvárásokat. Ha a cél a bl indulást jelentő hely, akkor talán minden rendben van.
tehát akkor szerintetek ez a keret nem jó másra, csak arra hogy megcsípjünk egy bl indulást érő helyet? :lol: oké :lol:

Avatar
R. Carlos
Hozzászólások: 1404
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 16:15
Kedvenc játékosaid: Daniel Carvajal, Xabi Alonso, Roberto Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: R. Carlos » 2023. június 18., vasárnap 16:00

wZoLee7 írta: Carlo is lehet úgy van vele, hogy ideje lesz átadni a stafétát Ő meg egy nyugisabb melóra váltana aminek annyira nem sűrű a programja. Más kérdés, hogy mennyire vonzó brazília vagy az ide-oda utazgatás.
Bárki jönnek, annak meg ha ez a keret nem megfelelő akkor nem tudom mi lenne az.
Azért Pad'em-nek abban igaza van, hogy kellene egy "baszó jobbhátvéd", még ha támadó téren mindent egy lapra feltéve Mbappéért rohamozunk, akkor is. Ennyit megérdemelne Carlo/az új edző. Nagyon lyukas a jobb oldalunk. Carvajal/Lucas/Odriozola/Nacho/Valverde, ezek a játékosaink tudnak ott játszani. Na most azt tudjuk, hogy Dani túl van már a pályafutása zenitjén, Odriozola nem szint, a többieknek meg nem ez a posztjuk.

Reece James/Cancelo simán jöhetne. Előbbinek nem lesz lehetősége a nemzetközi porondon játszani a jelenlegi csapatával, utóbbi meg számkivetett lett a Cityben, és kölcsönbe megérne egy szezont itt (végleges vásárlási opcióval). Nem értem miért nem kerül szóba a nevük.
"When everyone thinks we are dead and buried we go and win the Champions League. This is what Real Madrid is all about." - Alvaro Arbeloa

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13021
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2023. június 18., vasárnap 14:08

Carlo is lehet úgy van vele, hogy ideje lesz átadni a stafétát Ő meg egy nyugisabb melóra váltana aminek annyira nem sűrű a programja. Más kérdés, hogy mennyire vonzó brazília vagy az ide-oda utazgatás.
Bárki jönnek, annak meg ha ez a keret nem megfelelő akkor nem tudom mi lenne az.

kiserik
Hozzászólások: 5719
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: kiserik » 2023. június 18., vasárnap 13:45

R. Carlos írta:
Pad'em írta: Ez kb eddig is nyilt titok volt, hogy a brazilok megvárják őt 2024-ig. Addig van szerződése nálunk, sztem ez win-win. Jövőre meg átveszi a csapatot Xabi ha minden jól megy.

Zidane kapcsán meg pont két napja akartam beírni miután Bellinghamet bemutatták (ahol agent ZZ ismét bedobta magát ugye), hogy mivel munkanélküli simán visszahoznám játékos megfigyelőnek, felderítőnek. Erre tegnap jött a hír, hogy Perez is ebben gondolkodik nagyon helyesen. Francia piacról szépen castingolhatna pár Cama féle gyöngyszemet, lehetőleg tamadóposztra :D
Nyilván ez jól hangzik, meg nekem is tetszik, a kérdés csak az, hogy mennyire lenne motivált Carlo erre az utolsó szezonra így. A másik, ami kérdésként merül fel bennem: Ha már új edző lesz utána, legyen az Xabi/ZZ vagy akárki más, mennyire tetszik majd neki a jelenlegi keret? Mert szerintem idén lesz megreformálva a csapat, jövőre kevésbé fog már hozzányúlni a vezetőség, szóval az idei alapanyagból kell főzni jövőre is, 1-2 kisebb mozgással. Egyedül Mbappé érkezése tolódhat el jövőre (ha érkezik egyáltalán), de ha el is húzódik, akkor is le lesz szerintem fixálva télre.
Azért az nagy általánosságban elmondható, hogy a Real kispadján abból főzöl, ami van. Mou után egyedül ZZ-nek volt bármi beleszólása abba, hogy ki jön, ki megy. Carlo is elmondta a második kinevezésekor, hogy azzal dolgozik, akit kap. Max elmondja a vezetőség felé, hogy mit gondol, de ennyi. Ezért is tűnik kamuszagúnak ez a hírfolyam. Kitölti a szerződését és ha a vezetőség akarja, akkor marad, ha nem, akkor megy máshová (Brazília pl).

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3557
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2023. június 18., vasárnap 12:01

R. Carlos írta:
Pad'em írta: Ez kb eddig is nyilt titok volt, hogy a brazilok megvárják őt 2024-ig. Addig van szerződése nálunk, sztem ez win-win. Jövőre meg átveszi a csapatot Xabi ha minden jól megy.

Zidane kapcsán meg pont két napja akartam beírni miután Bellinghamet bemutatták (ahol agent ZZ ismét bedobta magát ugye), hogy mivel munkanélküli simán visszahoznám játékos megfigyelőnek, felderítőnek. Erre tegnap jött a hír, hogy Perez is ebben gondolkodik nagyon helyesen. Francia piacról szépen castingolhatna pár Cama féle gyöngyszemet, lehetőleg tamadóposztra :D
Nyilván ez jól hangzik, meg nekem is tetszik, a kérdés csak az, hogy mennyire lenne motivált Carlo erre az utolsó szezonra így. A másik, ami kérdésként merül fel bennem: Ha már új edző lesz utána, legyen az Xabi/ZZ vagy akárki más, mennyire tetszik majd neki a jelenlegi keret? Mert szerintem idén lesz megreformálva a csapat, jövőre kevésbé fog már hozzányúlni a vezetőség, szóval az idei alapanyagból kell főzni jövőre is, 1-2 kisebb mozgással. Egyedül Mbappé érkezése tolódhat el jövőre (ha érkezik egyáltalán), de ha el is húzódik, akkor is le lesz szerintem fixálva télre.
Kizártnak tartom, hogy ZZ visszajönne egy Vini, Rodry, Joselu, Brahim, Fede, LV támadósornak idén, ha meg jön majd a csatár, Carlo sem akar majd elmenni, bika a középpálya, védelem se rossz, még egy bajnokságot, kupát, egyebet simán zsebretehet úgy.
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7170
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. június 18., vasárnap 11:24

R. Carlos írta:
Pad'em írta: Ez kb eddig is nyilt titok volt, hogy a brazilok megvárják őt 2024-ig. Addig van szerződése nálunk, sztem ez win-win. Jövőre meg átveszi a csapatot Xabi ha minden jól megy.

Zidane kapcsán meg pont két napja akartam beírni miután Bellinghamet bemutatták (ahol agent ZZ ismét bedobta magát ugye), hogy mivel munkanélküli simán visszahoznám játékos megfigyelőnek, felderítőnek. Erre tegnap jött a hír, hogy Perez is ebben gondolkodik nagyon helyesen. Francia piacról szépen castingolhatna pár Cama féle gyöngyszemet, lehetőleg tamadóposztra :D
Nyilván ez jól hangzik, meg nekem is tetszik, a kérdés csak az, hogy mennyire lenne motivált Carlo erre az utolsó szezonra így. A másik, ami kérdésként merül fel bennem: Ha már új edző lesz utána, legyen az Xabi/ZZ vagy akárki más, mennyire tetszik majd neki a jelenlegi keret? Mert szerintem idén lesz megreformálva a csapat, jövőre kevésbé fog már hozzányúlni a vezetőség, szóval az idei alapanyagból kell főzni jövőre is, 1-2 kisebb mozgással. Egyedül Mbappé érkezése tolódhat el jövőre (ha érkezik egyáltalán), de ha el is húzódik, akkor is le lesz szerintem fixálva télre.
Olyan hatalmas reform már nem lesz, max egy támadót tudok elképzelni még pluszban idén nyáron sajnos. Meg nem is kell sokat reformálni, egy baszó jobbhátvéd kéne meg egy Mbappé. Ezek meg jövőre esélyesebbek eleve. Alphonso Davies is kövi nyáron lesz elérhető.

Szerintem legjobb terv így, ha tudjuk előre hogy Carlónak utolsó éve jön, lehet előre tervezni és már időben ledealelni Xabival (feltéve ha a Kusennél továbbra is jó munkát fog végezni, ami sanszos).
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 24 regisztrált és 0 vendég