Edző és vezetőség

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
mocsok
Hozzászólások: 2240
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:43
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: mocsok » 2018. május 18., péntek 16:07

Újra es újra radobbenek hogy milyen baromi jol nyilatkozik zidane, es minden helyzetre jol reagál.

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5016
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: lestat » 2018. május 7., hétfő 8:14

Utoljara Mourinho allt bele a sporikba meg a barcasokba. Szerintem jobb jgy hogy ők nyugidtan probaljak kezelni ezt. Anno sem volt valtozas most sem lesz. Barmit mondunk.
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

kiserik
Hozzászólások: 5719
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: kiserik » 2018. május 7., hétfő 0:06

flori írta:Nem is fordítom le, nehogy a elferdítsem a szavait.

Zidane: "We both went out to play. We both played a great game and football is always the most important thing, more so than the controversies. It was a difficult match for the referee, but I'm not going to get involved, it's tough. There's been a bit of everything but that isn't going to change anything at the end. It is done. We needed to have a little more patience, but that doesn't change anything. We must congratulate Barcelona."


MESTER.

Szerk.: Lehet tanulni tőle.
Az a baj, hogy ezen a példamutató hozzáállásán pontok, meccsek mehetnek el, kiesések lehetnek a mai világban. Sajnos lassan a pszichológiai hadviselés, főleg a bírók felé, is óriási részese a focinak.

Avatar
flori
Hozzászólások: 3850
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: flori » 2018. május 6., vasárnap 23:56

Nem is fordítom le, nehogy a elferdítsem a szavait.

Zidane: "We both went out to play. We both played a great game and football is always the most important thing, more so than the controversies. It was a difficult match for the referee, but I'm not going to get involved, it's tough. There's been a bit of everything but that isn't going to change anything at the end. It is done. We needed to have a little more patience, but that doesn't change anything. We must congratulate Barcelona."


MESTER.

Szerk.: Lehet tanulni tőle.
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27836
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. május 2., szerda 19:57

Realista24 írta:
Kerlon írta:Achrafnak lejár a szerződése a jövő hónap végén. Theot meg kölcsön adnám valami angolnak vagy németnek.
Eladni opcióval. Úgysem jon vissza sosem.
Jó hát, gyakorlatilag így kéne, de inkább Ceballost söprik majd ki valamiért.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. május 2., szerda 19:55

Kerlon írta:Achrafnak lejár a szerződése a jövő hónap végén. Theot meg kölcsön adnám valami angolnak vagy németnek.
Eladni opcióval. Úgysem jon vissza sosem.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4526
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: kodo » 2018. május 2., szerda 19:52

Kerlon írta:Achrafnak lejár a szerződése a jövő hónap végén.
Viszont elengedni így nagy felelőtlenség lenne.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27836
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. május 2., szerda 19:20

Achrafnak lejár a szerződése a jövő hónap végén. Theot meg kölcsön adnám valami angolnak vagy németnek.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4419
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2018. május 2., szerda 19:05

Achraf srác szerintem is bőven jó lehet, 19 évesen ez a teljesítmény abszolút korrekt tőle. Kölcsön kell adni, mint anno Carvajalt, és bőven lehet, hogy ő is beválik.

Theoról én lemondtam, pedig a fizikuma meg a gyorsasága elég korrekt, de nagyon buta sajnos szerencsétlen.

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4526
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: kodo » 2018. május 2., szerda 19:01

Theot hova adnátok kölcsönben? Tavaly az Alavesben korrekt szezont hozott, idén Madridban közel sem. Nekem gyanús, hogy neki itt már a léc magas és nem tudja mentálisan megugrani.

Achraf bíztató nekem, nem tudom mit vártatok tőle nulla felnőttmeccs tapasztalattal amikor ősszel a kezdőbe került. Neki inkább elkéne egy kölcsön, nem voltak fgy momentumai, inkább csak rutintalanság látszott a játékán. Spanyolon belül passzolnám kölcsön.
Theoból meg ki kell szállni viszonylag kevés bukóval, mint anno Danilobol. Egy szezont még úgyis kap, ha nem sikerül szintet lépnie akkor senki se fogja hiányolni.

Tejerot játszatnám jobboson ha Nacho nem elérhető különböző okokból. Theo gyanítom marad a balon egy évet még. Középen meg megvagyunk, ha Vallejo jövőre is porcelán lesz akkor el kell felejteni, nagyon sajnalnam mert ot is komalom. Védelembe nem igazolnék.

Coentrao jöhet vissza felőlem, gondolom most is mi fizetjük szóval bukni nem bukunk rajta.

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3776
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Mickey » 2018. május 2., szerda 18:07

R. Carlos írta:
pheco írta:Azert ne felejtsuk el Coentrao tavalyi evet, konkretan meglepodtem a Duodecima videoban, amikor feltunt 2 mp-re a portugal, annyira nulla szerepe volt a sok serulese miatt.
A tavalyi évben valóban végig sérült volt, de az idei évet a Sportingban már végig játszotta. 1 év még van a szerződéséből itt. Nyugodtan vissza lehetne hozni, egy ingyenes megoldás lenne és abba is biztos vagyok, hogy Theonál többet tudna mutatni. A franciának kell egy év kölcsönben. Achraf helyére sajnos nem tudok semmi említhetőt mondani. Emlegettek itt páran valakit, aki egy kisebb spanyol csapatban játszik, sajnos a játékát nem követtem és még a nevét se tudom hirtelen.
Odrizola lesz az, tán.
22 éves forma a fiú.

Coentraot én is hoznám, HA tudja vállalni a játékot, Theo meg mehet rendszeresre máshova.

Elöl Bélát kellene lecserélni egy az egyben valaki életképesebbre, meglátjuk lesz e belőle valami :hmmm:
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6584
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2018. május 2., szerda 18:01

pheco írta:Azert ne felejtsuk el Coentrao tavalyi evet, konkretan meglepodtem a Duodecima videoban, amikor feltunt 2 mp-re a portugal, annyira nulla szerepe volt a sok serulese miatt.
Biztos, hogy Achraf helyere jon valaki, talan Theo kap meg egy evet. De gondoljatok bele, egy bizonyos szintu szelsovedo nem fog jonni padozni Marciek moge, ami ertheto is. Ugy irjatok amugy, mintha nem is probalkozott volna a vezetoseg Marci es Carvajal moge embert hozni. Megprobaltak ket embert, nem valtak be, ennyi, nyaron lehet javitani.

BBC szavatossaga mar 2 eve lejart, most vegre ugy nez ki, hogy Bale elmegy, remelhetoleg potolva lesz a Salah/Hazard/Neymar pakkbol valakivel.
Neymart nyugodtan ki lehet huzni a listarol.
Ugyhogy nem tudom, kit lehetne leigazolni.
:goat:

Avatar
R. Carlos
Hozzászólások: 1404
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 16:15
Kedvenc játékosaid: Daniel Carvajal, Xabi Alonso, Roberto Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: R. Carlos » 2018. május 2., szerda 18:01

pheco írta:Azert ne felejtsuk el Coentrao tavalyi evet, konkretan meglepodtem a Duodecima videoban, amikor feltunt 2 mp-re a portugal, annyira nulla szerepe volt a sok serulese miatt.
A tavalyi évben valóban végig sérült volt, de az idei évet a Sportingban már végig játszotta. 1 év még van a szerződéséből itt. Nyugodtan vissza lehetne hozni, egy ingyenes megoldás lenne és abba is biztos vagyok, hogy Theonál többet tudna mutatni. A franciának kell egy év kölcsönben. Achraf helyére sajnos nem tudok semmi említhetőt mondani. Emlegettek itt páran valakit, aki egy kisebb spanyol csapatban játszik, sajnos a játékát nem követtem és még a nevét se tudom hirtelen.
"When everyone thinks we are dead and buried we go and win the Champions League. This is what Real Madrid is all about." - Alvaro Arbeloa

kiserik
Hozzászólások: 5719
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: kiserik » 2018. május 2., szerda 17:29

Anthony írta:
Realista24 írta: Theo és Acraf itt van, valamint ahogy írod Nacho. Vagy mit vársz? Alaba legyen a padon?
Melyik meccsre tennéd be nyugodt szívvel Theót vagy Achrafot? Tottenham, PSG, Juve, Bayern, Barca, BL döntő?
Leganes?
Mind a 2 meccsen ő játszott, és nem vétett nagy hibát.

Egyébként igen. Jöhetne Alaba meg Kimmich, Marcelot feljebb kell tolni eggyel, aztán mehet a bugi :mrgreen:

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Anthony » 2018. május 2., szerda 16:46

így van, ezeket az igazolásokat elbaszták, és most a tavalyi nyarat kell javítani.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. május 2., szerda 16:40

Anthony írta:Én meg azt írtam hogy ezek nem voltak valami jó húzások, és a nyáron ki kell csapni a dellát, és javítani a lényegi dolgokon, nem kapust meg ilyeneket hajkurászni.
Halkan megjegyzem, hogy egyik igazolás sem járult hozzá a BL döntőhöz, ellenben a kupakieséshez és a bajnoki 3 helyhez.
Nagyon nem ezt írtad, hanem ezt.
Akármi is lesz a szezon vége azért jár a vezetőségnek a koki:
- Carvajal és Marcelonak semmilyen szinten nincsen cseréje,
Szar dolog, ha már 20 perccel ezelőtti hszre sem tudsz visszaemlékezni.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Anthony » 2018. május 2., szerda 16:38

Én meg azt írtam hogy ezek nem voltak valami jó húzások, és a nyáron ki kell csapni a dellát, és javítani a lényegi dolgokon, nem kapust meg ilyeneket hajkurászni.
Halkan megjegyzem, hogy egyik igazolás sem járult hozzá a BL döntőhöz, ellenben a kupakieséshez és a bajnoki 3 helyhez.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. május 2., szerda 16:35

Anthony írta:
Realista24 írta: Theo és Acraf itt van, valamint ahogy írod Nacho. Vagy mit vársz? Alaba legyen a padon?
Melyik meccsre tennéd be nyugodt szívvel Theót vagy Achrafot? Tottenham, PSG, Juve, Bayern, Barca, BL döntő?
Leganes?
Én csak arra céloztam, hogy a nyáron tettek lépéseket annak érdekében, hogy erősebb legyen a hátvédsorunk és a keretünk. Nem jött be, év közben ezen nem lehet változtatni. Ezért nem mondanám, hogy hibázott a vezetőség ebben.

A BBC már más kérdés, de ott is megadtunk volna minden Mbappénak, amit csak lehet, nem minket választott, ez van. Ja meg a BL döntő május 26-án.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6669
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: pheco » 2018. május 2., szerda 16:34

Azert ne felejtsuk el Coentrao tavalyi evet, konkretan meglepodtem a Duodecima videoban, amikor feltunt 2 mp-re a portugal, annyira nulla szerepe volt a sok serulese miatt.
Biztos, hogy Achraf helyere jon valaki, talan Theo kap meg egy evet. De gondoljatok bele, egy bizonyos szintu szelsovedo nem fog jonni padozni Marciek moge, ami ertheto is. Ugy irjatok amugy, mintha nem is probalkozott volna a vezetoseg Marci es Carvajal moge embert hozni. Megprobaltak ket embert, nem valtak be, ennyi, nyaron lehet javitani.

BBC szavatossaga mar 2 eve lejart, most vegre ugy nez ki, hogy Bale elmegy, remelhetoleg potolva lesz a Salah/Hazard/Neymar pakkbol valakivel.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Anthony » 2018. május 2., szerda 16:33

Realista24 írta: Theo és Acraf itt van, valamint ahogy írod Nacho. Vagy mit vársz? Alaba legyen a padon?
Melyik meccsre tennéd be nyugodt szívvel Theót vagy Achrafot? Tottenham, PSG, Juve, Bayern, Barca, BL döntő?
Leganes?


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 25 regisztrált és 0 vendég