Edző és vezetőség

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
sandorzolika
Hozzászólások: 215
Csatlakozott: 2013. május 30., csütörtök 23:42
Kedvenc játékosaid: Raul, Zidane, Makelele, Roberto Carlos, Cristiano Ronaldo, Isco, Modric, Ramos
Kedvenc csapatod: REAL MADRID

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: sandorzolika » 2015. március 10., kedd 23:36

Itt egyértelműen a vezetőség es az edző a ludas abban ami most kialakult.
Mar most van a padon egy Nacho Jese akik ha kaptak volna osszel minimum 20 25 percet meccsenkent biztos lehetne most rájuk számítani.
Kozben elkuldtunk olyanokat mint Morata Cherishev Casemiro...mind ambiciózus fiatal tehetségek.
Ide komolyan az kellene hoyg ezeket a fiatalokat mind visszahozni es ugyesen rotalni őket.
És igen kell a középre valaki aki bomba erősen védekezik es ezáltal remélem bale elhuz a francba innen!!! Nem bánom ha 100 millas pogba csak jöjjön es vedekezzen középen!
Oda kerültem esküszöm hogy jobban haragszom ha Bale jatszik mint amikor Khedira.
Ancelotti meg miket cserel.
Lehoz ket védőt es ahelyett hogy elol betette volna Jeset benzema helyett es Bale helyett Modricot.
Nem o lehoz ket védőt inkább.
Biztos vagyok benne hogy mi töredékét tudjuk ami a klubnál most történik de az biztos hogy a bernabeu is azon a gondolaton van mint mi!!!
Nagyon kíváncsi leszek hogy leulteti balet carlo a padra vagy sem. Ha le akkor ő az aki irányít vagy max perez is belatja hogy szar üzletet csinalt a walesi-vel.
Ha meg kezd Bale akkor nyugodtak lehetünk hogy idén kupát nem ünnepelünk a cibelesen!
- Hasta el final, Vamos Real -

csabi87
Hozzászólások: 1113
Csatlakozott: 2013. május 9., csütörtök 9:40

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: csabi87 » 2015. március 10., kedd 23:34

Szerintem most fog kiderülni a következô két meccsen,hogy Ancelottinak parancsolnak vagy nem.
Ha Balet leülteti vagy rendszert vált akkor Perez valószínüleg beszart a rossz eredményeket és játékot látva,és újra az olasz lesz a góré ha meg nem változik semmi akkor egyértelmû hogy ki van a dolog mögött szerintem.
Olyan nincs hogy egy Carlo Ancelotti aki ráadásul nem is akármilyen tapasztalattal és tudással rendellezik ilyen nyilvánvaló hibát vagy hibàkat ne vegyen észre.
Ez a videó tökéletesen bemutatja, hogy a FIFA mennyire tisztel engem, a klubomat és az országomat. Sok minden érthetővé vált.

revolver
Hozzászólások: 877
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:24
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, Xabi Alonso, Raphael Varane, Alvaro Arbeloa
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: revolver » 2015. március 10., kedd 23:22

Néha azért örülnék, ha ilyen Pep Guardiola-féle bátor ember lenne az edzőnk, felküldene egy 3-3-3-1-et a Levante ellen, mint a Shaktar ellen :D

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7385
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Steve » 2015. március 10., kedd 23:18

Èrdekes lesz, hogy fel tudja-e rázni a csapatot.

Jó lenne ha ez a mai vereség lenne az utolsó csepp a pohárban és innentöl elindulnánk felfelé.

A sérültek meg szép fokozatosan visszatérnek, mi átbukdácsolunk mindenkin és a végén behúzunk valamit, vagy legalábbis tisztesen esünk ki.

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2015. március 10., kedd 23:15

Nem érzek semmiféle kohéziót a csapatrészek közt. Ez szerintem ma nagyon látszott. Néha úgy rohant át rajtunk a Schalke, ahogy akart, mondjuk jópárszor mi is megtettük ezt.
Sokszor úgy érzem, hogy van 3 sor, de mintha egymástól életidegen lenne.
A legszörnyűbb, hogy a védelmen belül ugyanez fentáll. Oda egy Ramos kell. Kp-ra egy Modric. Így talán megszilárdul a védelem, valamint nagyobb lesz a kapocs az egyes csapatrészek közt. Ezt a kapcsot talán egy még nem annyira formában lévő Modric is meg tudja teremteni.
BBC meg... amíg Balet nem lehet padra tenni, addig szóra sem érdemes..

Igazából ha tetszik, ha nem, minden bizalmunkat Ramos és Modric visszatérésébe kell fektetnünk. Más megoldást én nem látok, remélem valamit a hozzáértők, ott Madridban kitalálnak.
btw.. Ramos mikorra várható?
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
Anyaka
Hozzászólások: 1672
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 0:48
Kedvenc játékosaid: Raul
Kedvenc csapatod: Hungary

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Anyaka » 2015. március 10., kedd 23:12

Tavaly sem aláztak mindenkit. Bőven kell egy bl-hez szerencse is. Volt is dögivel.
Nem az edző személyével, és az elnökkel van a gond kimondottan, ezt az egészet ketten hozzák össze, mert mindegyik puhány, nem mer ellent mondani senkinek.
Az itt a gond, hogy nem küldték el kíméletlenül azokat a játékosokat, akik már motiválhatatlanok, ezek pedig lehúzzák a morált csapaton belül. Guardiola elküldte Ronaldinho-t, annak idején, és sikereket ért el. Itt meg Casillas-t nem képesek elküldeni, vagy padra tenni azt a Bale-t, aki használhatatlan jelenleg.
Casemiro a Portoban ma többet tett hozzá a játékhoz, mint itt a nagy nyári igazolások. Mert ő motivált. Beküldték volna azt a 16 éves megyekettes gyereket, fogadnék rá, hogy nagyobb szívvel küzdött volna, mint pár játékos.

Avatar
L.Miki
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: L.Miki » 2015. március 10., kedd 23:05

petiamadridista írta:Nem tudom srácok, de akkor is Carlo volt az edző amikor a BL-ben agyonvert a csapat mindenkit, majd behúzta a kupát, vagy akkor amikor 22 meccsen át aláztak a játékosok...
Itt van valami egészen komoly probléma, aminek egyáltalán nem tudjuk az eredetét, csak találgatunk. Azért a BBC gólokat tudott lőni bármikor, most már ott is probléma van, ahogy egy Schalke szintű csapat 3-4 gólos különbséggel történő szétszedése sem volt akadály sosem az elmúlt 5 évben OTTHON!!
Itt óriási krízis van. :|
ÉS a legrosszabb, hogy senki nem tudja a pontos okát... vagy tudják, ott Madridban, de nem tesznek semmit sem ellene... legalábbis nem látszódik, hogy tennének valamit is. ÉS igen eddig játszi könnyedséggel lőtte a gólokat a BBC, most meg már egy normális passzra sem képesek, a védelem a feje tetejére állt, megingott minden és mindenki. Abszurd!
2014: La decima
2016: La Undécimo
2017: La Duodécima
2018 - La Decimotercera
Gracias Zinedine Zidane, Gracias!! :salute:

petiamadridista
Hozzászólások: 5233
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2015. március 10., kedd 23:00

Nem tudom srácok, de akkor is Carlo volt az edző amikor a BL-ben agyonvert a csapat mindenkit, majd behúzta a kupát, vagy akkor amikor 22 meccsen át aláztak a játékosok...
Itt van valami egészen komoly probléma, aminek egyáltalán nem tudjuk az eredetét, csak találgatunk. Azért a BBC gólokat tudott lőni bármikor, most már ott is probléma van, ahogy egy Schalke szintű csapat 3-4 gólos különbséggel történő szétszedése sem volt akadály sosem az elmúlt 5 évben OTTHON!!
Itt óriási krízis van. :|

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Mike » 2015. március 10., kedd 22:59

hunmadridista írta:remélem tanul a mostani hibájából Perez és nem dobálunk ki 1-1 játékosra 100 milliókat...
azzal nem feltétlenül lenne baj, csak olyat vegyünk aki illik is ide

Én Jamest se tartom baklvésnek. NEM ért annyit, tudásra, de amugy hasznos tagja volt a csapatnak, és nem stílusidegen.
Itt Bale volt hatalmas hiba...
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

PEEtör
Hozzászólások: 1405
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 1:37

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: PEEtör » 2015. március 10., kedd 22:58

hunmadridista írta:Lassan ideje koncentrálni a következő szezonra...az idei szerintem már elúszott...remélem tanul a mostani hibájából Perez és nem dobálunk ki 1-1 játékosra 100 milliókat...
Ja, most estünk ki BL-ből is...wait, what?
Suarez nagyon képzett,és a vérében van a kapu támadása,olyan akit ha megkötözöl,és elé tolsz egy kaput, akkor elkezd habzani a szája,és ha elvágod a kötelet akkor orra bukik,mert menne mint az állat a kapura. - R.M.C.F.

Avatar
hunmadridista
Hozzászólások: 1457
Csatlakozott: 2014. március 17., hétfő 19:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, Figo, Beckham, Ronaldo, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: hunmadridista » 2015. március 10., kedd 22:57

Lassan ideje koncentrálni a következő szezonra...az idei szerintem már elúszott...remélem tanul a mostani hibájából Perez és nem dobálunk ki 1-1 játékosra 100 milliókat...

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: wxyz » 2015. március 10., kedd 22:50

volt írta:
wxyz írta:Egyre jobban úgy néz ki, hogy Carlo megbukott
Nem tud ezzel mit kezdeni, én tuti elküldeném.
Még csak fékezni sem tudja, egyre rosszabb minden

volt
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:40
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: volt » 2015. március 10., kedd 22:49

De ha ránézek a padra akkor a sírás kerülget... jöhetne már James.

revolver
Hozzászólások: 877
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:24
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, Xabi Alonso, Raphael Varane, Alvaro Arbeloa
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: revolver » 2015. március 10., kedd 22:49

.de egyszerűen nincs mit tenni.
Ez a lehetőség mindig ott van :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára revolver 2015. március 10., kedd 22:49-kor.

fanático
Hozzászólások: 116
Csatlakozott: 2014. november 22., szombat 21:31

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: fanático » 2015. március 10., kedd 22:48

Lehet iit Carlózni, de nálam Pérez a fő bűnös, aztán meg a peches sérülések. Az már más kérdés, hogy Ancelotti nem tud alkalmazkodni a kialakult szituhoz, de ne mondja senki, hogy nem vált Pérez bábjává. HIhetetlen, hogy semmiből nem tanul az elnökünk, le se sz.rja, hogy milyen sikeres a csapat, csak dőljön a lé.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62740
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. március 10., kedd 22:48

ziro4vr írta:
Csabi írta:ha a levante ellen bale kezdő lesz, akkor carlo-t nem lehet megmenteni, van perez rakja össze a kezdőt, vagy egyszerűen nem tanul, és akkor mindegy neki.
Szerintem padra rakná most már, de nem lehet...nem tudom elhinni hogy ő ezt ne látná...de egyszerűen nincs mit tenni.
Hogyne lenne.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

VanillaSky
Hozzászólások: 2131
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 1:26

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: VanillaSky » 2015. március 10., kedd 22:47

bale kezdő lesz
Ezek érinthetetlenek, még jó hogy! Legyen is kezdő, Perez is gyönyörködjön a szerzeményében a szezon végéig.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24545
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. március 10., kedd 22:47

Csabi írta:ha a levante ellen bale kezdő lesz, akkor carlo-t nem lehet megmenteni, van perez rakja össze a kezdőt, vagy egyszerűen nem tanul, és akkor mindegy neki.
Szerintem padra rakná most már, de nem lehet...nem tudom elhinni hogy ő ezt ne látná...de egyszerűen nincs mit tenni.
Nem illik.

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10053
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Csabi » 2015. március 10., kedd 22:46

ha a levante ellen bale kezdő lesz, akkor carlo-t nem lehet megmenteni, van perez rakja össze a kezdőt, vagy egyszerűen nem tanul, és akkor mindegy neki.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: BBeno » 2015. március 10., kedd 22:46

eszetlen kezdő ismét összejött. mi indokolta carvajal padozását kitudja. szépen megbontott egy működöő védelmes. jár a taps.

szánalmas.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 72 regisztrált és 0 vendég