Edző és vezetőség

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13021
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. május 25., hétfő 14:26

Na jó, Bale kuka, de ha már mindenképp marad akkor csatárban gondoltam rá. CR sem játszhat le minden meccset, és Benzema sem. Na meg attól félek hogy Bale marad és miatta is lesz 433 a történet vége

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2015. május 25., hétfő 14:19

wZoLee7 írta:R.M.C.F, mi a véleményed egy 4-3-1-2 ről? Szerintem taktikailag a legnagyobbat azzal húznánk ha Isco és James ott játszana ahol a legjobban tud. Ha Bale marad, ebben talán még használhatóbb is lenne.
Marmint melyik pozicioban? a csatarok mogott? Ne akarjatok mar mazohistak lenni. Vagy ha az egyik csatarra gondoltal, akkor szivedszerint kit hagynal ki a Benzema-CR kettos kozul? Egyetelmu, h Bale nem ide valo, lehet csurni csavarni, h Carlo hibaja mert miert jatszatta...lehet, de legalabb az olasz bebizonyitotta Pereznek, h legjobb mindenkinek,ha eladjak Balet.

Egyebkent en is ebben a gyemantban tudnam elkezleni a jovot, CR miatt is ez lehetne a kezenfekvo, a kp megerositese szempontjabol is ez legjobb formacio....na es az amit te is emlitettel, h Isconak es Jamesnak ott jobb lenne...
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
phys
Hozzászólások: 125
Csatlakozott: 2014. január 15., szerda 4:19
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: phys » 2015. május 25., hétfő 14:18

BBeno írta:magyarul semmi sem indolkolja hogy ancselottit kirúgja. és főleg semmi sem indolkolja hogy egy mindenhol megbukott nulla benitezt hozzon a helyére.
Ez mondjuk nagyon nem igaz, egyik része sem. Ancelottinak bőven van a számláján amiért megérdemli a kirúgást.
Benitez pedig 4ből 2x behúzta a spanyol bajnokságot egy valenciaval (+1 UEFA kupát is).
A Poollal is behozott egy BL-t. Meg amúgy 4-0ra verte a Real-t is BL ben.
És ez most nem kampány Benitez mellett vagy akármi, nem is szeretném itt látni, de az sem pálya, hogy Ancelotti idei semmittevését pozitívként tünteted fel Benitez érdemeit pedig negatívként.

@Anthony
mondjuk Ancelotti mellett állni a bajnoki címek miatt eléggé öngól :roll:

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8485
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Sierra » 2015. május 25., hétfő 14:17

Anthony írta: Igen, és azóta soha sehol nem nyert bajnoki címet.
Pont ez a lényeg, hogy csak Spanyolországban nyert, tehát ha visszatér itt is nyerni fog. :mrgreen: :mrgreen:

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Anthony » 2015. május 25., hétfő 14:16

phys írta:
Anthony írta:Benitez 100%, hogy nem lesz képes nyerni.
Én nagyon nem vagyok Benitez mellett, de azért ez így erős, még a Valenciaval is be tudott húzni 2 bajnoki címet.
Igen, és azóta soha sehol nem nyert bajnoki címet.
Pool
bombaerős Chelsea
Mourinho Interje
Napoli

semmi

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13021
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. május 25., hétfő 14:11

phys írta:
Anthony írta:Benitez 100%, hogy nem lesz képes nyerni.
Én nagyon nem vagyok Benitez mellett, de azért ez így erős, még a Valenciaval is be tudott húzni 2 bajnoki címet.
Ez után a szezon után tudni fogja, hogy mit kell kijavítani, miben jó a csapat és mi lehet a megoldás. Ha hajlandó a csapathoz igazodni, és nem a csapatot akarja magához igazítani, akkor bőven lehet esélye. Mindemellett a hideg kiráz a gondolattól is, hogy az ő fejét kell bámulni a Madrid kispadján.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: BBeno » 2015. május 25., hétfő 14:08

nagyon kíváncsi leszek perez hogyan magyarázza ki magát ha a menesztés mellett dönt. de tény hogy ennyire támogatott edzőt még nem küldött el és ha benitez jön akkor ennyire nagy ellenszélben még senki sem került edzői posztra.

magyarul semmi sem indolkolja hogy ancselottit kirúgja. és főleg semmi sem indolkolja hogy egy mindenhol megbukott nulla benitezt hozzon a helyére.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
phys
Hozzászólások: 125
Csatlakozott: 2014. január 15., szerda 4:19
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: phys » 2015. május 25., hétfő 14:07

Anthony írta:Benitez 100%, hogy nem lesz képes nyerni.
Én nagyon nem vagyok Benitez mellett, de azért ez így erős, még a Valenciaval is be tudott húzni 2 bajnoki címet.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13021
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. május 25., hétfő 14:07

R.M.C.F, mi a véleményed egy 4-3-1-2 ről? Szerintem taktikailag a legnagyobbat azzal húznánk ha Isco és James ott játszana ahol a legjobban tud. Ha Bale marad, ebben talán még használhatóbb is lenne.

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Victor » 2015. május 25., hétfő 14:06

én hosszú hetekig abszolút carlo menesztése mellett álltam, ám nagyban az idei szezon eredménytelensége beszélt belőlem. jobban átgondolva a dolgot azt kell hogy mondjam, örülnék, ha velünk maradna. hogy miért?
-kell már egy kis állandóság, az életben nem lesz jó CSAPATUNK ha évente új edző jön
-a játékosok nagyon szeretik és ő is szeret itt lenni
-a hibái (rotálás hiánya, a cserék elhanyagolása, rosszul nyúl bele a meccsekbe) kiküszöbölhetőek

ha pérez szabad kezet adna az olasznak, akkor jóság lehetne. nem lenne fix kezdő a bbc (pláne bale...), a cserék ezáltal motiváltabbak lennének, többet játszhatnának, több lenne a rotáció és meglehetne bízni a kispadosokban (bár ehhez megfelelő érkezők, illetve távozók is kellenek). ezzel már óriási előrelépés jönne létre, amire meglehetne alapozni a jövőt.

érkezőkről nem írnék, sajnos úgysem az lesz, amit mi akarunk, de remélem, hogy tartalék balhátvéd, legalább egy védekező középpályás, tartalék támadó és új kapus is benne lesz a csomagban.

akiknek feltétlen távoznia kell (vagy azért, mert egyszerűen kevés, vagy mert nem bízik benne az edző. bááár, ha új edző jön, és ő bízna valamelyikükben... :roll: ):
-khedira
-arbeloa
-coentrao
-illarramendi
-jesé (nála inkább a kölcsönszerződést preferálnám)

akit nagyon szeretnék, hogy távozzon, de szerintem nem fog:
-bale

Gotti_sr4
Hozzászólások: 42
Csatlakozott: 2015. április 25., szombat 13:05
Kedvenc játékosaid: Sergio Ramos #4
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Gotti_sr4 » 2015. május 25., hétfő 14:05

Amugy Zidanra gondolt valaki? :D

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Anthony » 2015. május 25., hétfő 14:01

Relatív. Jött Carlo, megváltoztatta a rendszert, és elsőb évben rögtön nyert is. Aztán meg nem nyert. A csapat, a keret már ötödik éve olyan minőségű, hogy egyértelmű BL esélyes, viszont ezt leginkább a top4-ben kell megmutatni, és eddig ott majdnem mindig kudarcot vallottak. A bajnokságban viszont állandóság kell, a spanyol csapatok nem képesek mit kezdeni a Barca focijával, ezért majdnem maximális teljesítménnyel lehet csak nyerni.
Bárki is legyen az új edző részemről az elődöntő kötelező (igazából a döntő és a győzelem), de egy kieséses tornán nem mindig a legjobb nyer. A bajnokságban viszont pl. Benitez 100%, hogy nem lesz képes nyerni.
Meglátjuk még Perez mit kezd a kerettel, hátha igazol még egy tkp-t..

Gotti_sr4
Hozzászólások: 42
Csatlakozott: 2015. április 25., szombat 13:05
Kedvenc játékosaid: Sergio Ramos #4
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Gotti_sr4 » 2015. május 25., hétfő 13:55

dannen írta:
Ma este 19:00-kor Florentino Pérez sajtótájékoztatót tart a Bernabéuban, amin várhatóan bejelenti Carlo Ancelotti és az edzői stáb távozását.
na erre kíváncsi leszek.
Csak ne Benitezt :'(

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. május 25., hétfő 13:41

Az edzőkérdésről írnék pár gondolatot.

Hogy Carlo menesztése jó e vagy rossz nekünk azt nem tudom megmondani,mivel nem ismerem a belső kiinduló pontok kitől/kiktől milyen mértékben okoztak problémát,
csak a végső látható "eredményt" láttam,amit sajnos decemberben már látni lehetett,hogy a csapat ebből nem fog visszajönni.

Ha megnézzük mi volt az idei problémánk, akkor a kp és támadó cserék száma,minősége,khedira helyzete(nem volt rendezett),illarra feleslegessége(CA nem bízott benne),
jesé formahiánya(amire azt hitték a kis csacskák hogy majd őszre rendben lesz,a sok sérülés(itt szintén nem tudjuk,hogy puszta szerencsétlenség vagy fizikális gondok is szerepeltek e ezekben),
a 30 kapufánk,ami egy kivételesen nagy szerencsétlenségi faktor volt, Carlo nyilatkozata(BBC mindig kezd), Carlo nem megfelelő rotálása,pihentetése
(mert ha perez a ludas a szűk és nem megfelelő keret jóváhagyásában,akkor carlonak már ősszel megfelelő fokú pihentetést kellett volna alkalmaznia)....

Ezek láthatóak voltak,és ezekben a vezetőség és az edző is hibás volt. Sajnos ezeken ment el a szezon,a csapatunk egyértelműen az egyik hanem a legjobb csapat volt addig,amíg
a felsorolt pontok nem jöttek egyszerre létre,és okoztak komoly teljesítmény esést.

Ha carlo marad,akkor a szimpátia alapján,nekem is megfelelne,mert az az egy ami mellette szól jelenleg,hogy bírom a fejét,de azért én többet vártam volna tőle,sok olyan
rossz döntése volt,ami miatt fogtam a fejem,és szerintem téves volt,majd ez idővel igazolódott is.

Egy új edző idehozatala ilyenkor a legegyszerűbb dolog a vezetőség részéről,hiszen nem cserélheted le az egész csapatot,így ha nem működik valami,akkor küld el az edzőt elv a
foci egyik egyszerűsített képlete......nálunk mondjuk nem a "nem működött"feliratot kell kitenni,
mert ez a rendszer működött,egész addig(december) amíg el nem fogytunk a fent már vázolt dolgok miatt.

A Real Madrid "újkori"(2004-2014) viszonylag kevés sikerének a gócpontjai,a nem megfelelő állandóság,kevés idő kiforrni egy stilusnak,csapatjátéknak,amiben az egyéni kvalitások
jól kamatoztatják magukat a pályán,edző és játékoskeringők voltak....ezt tudjuk. De ezt továbbra sem tudják ezek szerint megváltoztatni.

Ha most hoznak egy új edzőt,akkor megint hoznak egy új rendszert,mert egy csapat működésének az alapja egy rendszer,amit a szakmai ember(tréner) ad át,és tart fenn,
egyéni és csapat feladatokkal....
JM alatt egy un poziciós rendszert használtunk,amiben az egyének tudása jobban kamatoztatható,jobban kijön,kötöttebb feladatok,jobban meghatározott területi lefedések....
Ez egy könnyebben felépíthető rendszer,egyszerűbb fenntarthatósággal,viszont nem kiszámítható eredményességgel,mert sok egyéni megoldást alkalmaz,ami egyén és formafüggő,itt
végső eredményességre gondolok,nem mérkőzésekre,mert azokban kiszámítható,ha stabil csapatod van,csak mivel sok egyéni megoldás kell a gólhoz,nem alapvetően csapatmunka
így lehetnek kritikus mérkőzések gól nélkül.
Benzema pl nem találja benne a helyét,ő nem tud kötötten játszani,igy ha újra váltunk egy poziciós rendszerre(benitez azt játszat) akkor benzema napjai meg lesznek
számlálva.....holott kulcs pozició volt az ő játéka,mert a két szélső támadónk a szakmai alapoknak ellentmondóan nem zárt vissza eleget és megfelelő ütemben,
kevés területet szűkítet,és a hosszú játékra apellált,ami ellenmegy az elmozgó rendszernek amit CA alkalmazott,de itt benzema egész jól kompenzált...és ha nem lett volna,akkor
kártyavárként omlik össze ez a rendszer támadópotenciálja.

Egy új rendszerre átállni kb 6 hónap....addig megy az erőlködés. Ha most rendszert váltunk,akkor agyonvághajtuk az őszt,a barca meglóg...aztán lehet hogy full egészségesen,kipihenve verünk mindenkit....:)

Nézzük azt,mit tud hozni egy új edző.....mindegy most hogy ki,mert lehet bárkit kutyázni,de sok kutyának tartott edző énekelte már ki a szánkból a sajtot.Lásd allegri
agyonverte carlot taktikailag,mert agyonverte.....egyszerűen látható volt több olyan szegmens,amit fel kellett volna azonnal ismernie és váltani.de carlo nem
szeret változtatni nagyon. Ő egyfajta jó bort iszik csak....de akkor is azt issza meg,ha időközben megromlott.

Egy új edzőnek 1 hónapja lenne arra ahogy egyénileg megismerje a csapat tagjait elméleti síkon,ez junius hónap,amikor a játékosok pihennek,
amikor is kérhet egy egyéni jellemzőlistát mindenkiről-kinek milyen az edzésmunkája,milyen az öltözői szerepe,csapattársak elfogadottsági indexxe,
formája,hasznossága,egyéni , emberi jellemzői,erősségei,gyengeségei stb.....,illetve kielemezheti a csapat
tavalyi összes meccsét,itt már láthatja az elméleti okokat,problémákat. Erre egy hónapja lenne,és ez alatt meg kell határoznia a keretre alkalmazott rendszert,
már ha olyan az edző aki tudja ezeket
a kerethez igazítani,nem pedig egy saját kedvencét erőltet a keretre....ilyen edzők is vannak.
Ha felkell építeni egy új formulát,akkor kezdjük az egészet újra,tegyük fel poziciós játékunk lesz,akkor kell egy center....higuain ugye már nincsen,nem is baj,
de anno ő volt aki ezt
stilusra tudta adni,mozgások,beindulások,lesvonal,védelem helyzete,benzema nem tudta.....kell egy center,viszont egy center játékban,ronaldonak jobban a széleket kell működtetnie,ahol veszít a kapu elé
érkezési tudásából,illetve a góljai számából,valamint sokkal többet kell visszazárnia a széleket,kicsit messzebb kerül a kaputól,illetve több védő áll majd vele szemben.
Probléma? na ná.
Bale? Ki tudja.....lehet jól kijönne belőle,amit nem láttunk eddig ,lehet tovább szarakodna.....nem is foglalkozom vele,mert mérges vagyok rá. Azt csinál amit akar...én levettem róla a kezem addig amíg nem hajlandó akarni.
KP-a, ha egy poziciós rendszert működtetünk,és 4-2-3-1 ben állunk fel pl,akkor két fix szűrő kell,
A két fix szűrő viszont sablonossá és lassabbá teszi a csapatot,mint pl egy 4-3-3 ban 3 btb egyidejű
területszűkítő mozgása,majd egy vonallal feljebb feljátszása már gólhelyeztet is adhat....látványosabb,és direktebb focit tudunk adni.
3 kreativabb támadó kp-as kell, a keretünkben sok ilyen ember van,hiszen isco,james,ronaldo,kroos is jól hasznositható,
bár jobb lenne ha nem 3 centrális ember lenne a 3 posztra,hanem kettő, és kettő gyorsabb széleken betörő is mint ronaldo pl.

A védelmet én nem bántanám,személy szerint nagyon is megvagyok elégedve a létszámmal,a minőséggel,a strukturájával....szinte tökéletes,inkább a kp-ról és nem megfelelő
támadóvédekezéstől voltak "elhavazva" egész évben.

Szóval,egy új rendszer bizonytalanságot okoz,és az alkalmazhatóságához idő kell......ezzel kell számolnunk szerintem. Lehet jól jövünk ki belőle....de ezt nem lehet tudni.
Egy biztos,én nem bolygatnám ezt a felfogást,hanem kiegészíteném 2-3 megfelelő emberrel és agyneki.......elég lenne,higgyétek el.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

ferni
Hozzászólások: 8209
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: ferni » 2015. május 25., hétfő 13:22

h3x0r írta:Ancelotti: "I said it in the press conference and I repeat: I will stop for a year," the 55-year-old told Il Giornale. "Also because I have a very serious reason for stopping. I have to have an operation because of my cervical stenosis. For some time, it has been affecting my hands and if I lose any more time, it could pass into legs, so I have an appointment for surgery. And, frankly, I do not know how long I have to be physically stopped, in terms of the post-operative phase and the subsequent rehabilitation. It will be a pleasure to host [Galliani] for dinner, but I cannot change my programme. I will have the operation in Vancouver, Canada, where I have already got a house with my wife. I will rest, between Madrid and Canada. Because the two years at Real have been very tough, believe me. Nobody can imagine how much training Real takes out of you, in terms of physical and nervous energy. Then, I will return home for another event: in a month, my grandson will be born. That's something that I cannot and do not want to miss." (goal.com)
Azért ez megmagyarázna sok mindent...
ez mennyire lehet igaz?

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: wxyz » 2015. május 25., hétfő 13:19

leslejr
aki nem ismeri el modricot azzal nem kell foglalkozni. nála amúgy sem az ára az oka ennek, hanem a származása

rengeteg olyan játékos van akiért nem fizettek legalább 50 milliót és klasszisnak tartják

Avatar
Demes
Hozzászólások: 1014
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:53

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Demes » 2015. május 25., hétfő 13:06

lesliejr írta: Modric tökéletes példa. Mennyibe került? 30 millió? Volt akkora hírverése, színpadon mutogatás stb. mint mondjuk Kaká-nál vagy James-nél? Ezek a játékosok több mint 2x annyiba kerültek. Egyik totál bukás, a másik ha nem lenne jelenleg fel sem tűnne senkinek. Modric meg az alfa és az omega Madridban, de fele annyit nem sztárolják, mint az említett 2 játékost. Bale-t is ide lehet venni. Én erről beszélek.
Játéka, szerepe miatt Modric bőven lehetne galaktikus, de a kutya nem beszélt róla mikor leigazoltátok. Ha 80 millióbakerült volna, most róla áradozna az egész világ. Így meg csak az tudja milyen fontos játékos, aki egész évben figyelte a Real játékát.
Ha valaki jó játékos akkor nem számít mennyiért vették. Nyílvánvaló hogy a drágán vett játékosok többet vannak a sajtóban de kit érdekel? Özil olcsón jött hozzánk, jól játszott és sztár lett. Modric olcsón jött, jól játszik és kedvenc Madridban, de Wenger szerint amíg nem ír róla a sajtó 0-24ben addig nem sztár? És ha nem az akkor mi van?

Az meg hogy "Így meg csak az tudja milyen fontos játékos, aki egész évben figyelte a Real játékát." Na bumm. Aki nem tudja hogy Modric mennyire fontos játékos azzal pedig nem beszélsz komolyan a fociról, ennyi.

wxyz-vel értek egyet, Wenger megint csak félrebeszél, hogy az emberek megelégedjenek a mostani közepes kerettel ami teljesen érthető.

lesliejr
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 9:49
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: lesliejr » 2015. május 25., hétfő 12:41

wxyz írta:
lesliejr írta:Wenger nyilatkozta, hogy aki manapság nem kerül 70-80 millióba, arra már oda sem figyelnek, az már nem sztár és nem lehet jó játékos. Csak egyet tudok vele érteni.
arról nem a mai világ tehet, hogy nem tartják sokra a játékosait
komoly játékosokat kellene igazolni, nem welbecket meg özilt

mentegeti magát már megint
a coquelin, aki miatt ezt felhozta egy átlagos kps
Modric tökéletes példa. Mennyibe került? 30 millió? Volt akkora hírverése, színpadon mutogatás stb. mint mondjuk Kaká-nál vagy James-nél? Ezek a játékosok több mint 2x annyiba kerültek. Egyik totál bukás, a másik ha nem lenne jelenleg fel sem tűnne senkinek. Modric meg az alfa és az omega Madridban, de fele annyit nem sztárolják, mint az említett 2 játékost. Bale-t is ide lehet venni. Én erről beszélek.
Játéka, szerepe miatt Modric bőven lehetne galaktikus, de a kutya nem beszélt róla mikor leigazoltátok. Ha 80 millióbakerült volna, most róla áradozna az egész világ. Így meg csak az tudja milyen fontos játékos, aki egész évben figyelte a Real játékát.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13021
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. május 25., hétfő 12:36

Szerintem holnap vagy szerdán már tudni fogjuk. De már az lepne meg, ha Carlo maradna, és nem Benitez lenne az utódja

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6669
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: pheco » 2015. május 25., hétfő 12:21

Mikorra várható a döntés Carlo sorsáról? Nagyon remélem, hogy marad. Viszont, ha mindenáron el akarja küldeni Pérez, akkor Kloppot hozza, ne Benítez-féle bohócokat.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 38 regisztrált és 0 vendég