Edző és vezetőség

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8192
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2015. május 25., hétfő 9:08

Pereznek a RM nagyon sokat koszonhet
amennyi pluszt ad a csapatnak a személye, legalább annyit el is vesz az ilyen hülyeségeivel, mint a mostani is
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13021
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. május 25., hétfő 8:57

A minden évben új galaktikus csak szetintem árt a csapatnak?

Gotti_sr4
Hozzászólások: 42
Csatlakozott: 2015. április 25., szombat 13:05
Kedvenc játékosaid: Sergio Ramos #4
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Gotti_sr4 » 2015. május 25., hétfő 8:07

Simi írta:
dzsi91 írta: Ami érdekes,hogy Bale és Ancelotti 1 nyáron érkeztek, és míg az 1iknek megadná az elnök az újabb esélyt addig a másiknak nem...
Az egész kommenteddel egyet értek (mint már sokszor), de amit itt írsz az általam idézett részen, az a kulcs:

Bale-t 100 millióért hozta Perez, mint giga igazolás, világ legdrágább játékosa, galaktikus. Nem vált be? Baromira nem. Ki vigye el a balhét? Ha eladnánk, azzal Perez beégne. Nem fog elmenni.

Ki a felelős Xabi Alonso és DM elengedéséért? Perez. Ancelotti lenyilatkozta, hogy számít mindkét játékosra, mikor még itt voltak. Hol fogytunk el évközben a sérülések miatt? Középen, ahonnan a két ember távozott. Ki vigye el a balhét? Perez? Nem fogja, inkább kirúgja Ancelottit.

Az elnökünk egy gyáva sz@r, be fog bújni a bűnbakjai mögé. (Van bennem egy minimális remény, hogy hátha férfi lesz, és megtartja Ancelottit, de nem sok reményt fűzök hozzá a híreket látva.)
Perez nelkul ez a csapat nem ez a csapat lenne, ezt valahogy mindenki elfelejti, Pereznek a RM nagyon sokat koszonhet. Nem sok csapat van aki megengetheti maganak, hogy minden evben egy uj galaktikust...
Xabival elotte hosszabitott szerzodest, szerintem nem akart padozni Modric es Kroos mellett es inkabb elment BM, ahol tobbet jatszik mint amennyi lehetoseget kapott volna itt.

Avatar
hunmadridista
Hozzászólások: 1448
Csatlakozott: 2014. március 17., hétfő 19:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, Figo, Beckham, Ronaldo, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: hunmadridista » 2015. május 25., hétfő 0:02

soroslop írta:én mondjuk nem sokat tudok Kloppról, azon kívül, hogy az egyik legnagyobb teljesítményt pakolta le az asztalra az elmúlt években a nemzetközi fociban, de ha őt választjuk legalább biztos jól fogunk szórakozni.
https://www.youtube.com/watch?t=26&v=mNTzxk5oU0M
Állítólag túlzottan önálló akarna lenni a német, ezért Perezék elvetették a nevét...Benitez pedig azért élez előnyt, mert meghallgatja a tanácsokat, mint Carlo...szóval nagy valószínűséggel Benitez lesz az új edző...a hivatalos bejelentés is már készen van, de csak holnap vagy azután teszik közzé...

Avatar
soroslop
Hozzászólások: 43
Csatlakozott: 2013. szeptember 2., hétfő 20:31
Kedvenc csapatod: Darnózseli SE

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: soroslop » 2015. május 24., vasárnap 23:45

én mondjuk nem sokat tudok Kloppról, azon kívül, hogy az egyik legnagyobb teljesítményt pakolta le az asztalra az elmúlt években a nemzetközi fociban, de ha őt választjuk legalább biztos jól fogunk szórakozni.
https://www.youtube.com/watch?t=26&v=mNTzxk5oU0M

Avatar
sander
Hozzászólások: 464
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 21:11
Kedvenc játékosaid: Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: sander » 2015. május 24., vasárnap 16:26

Én személy szerint nagyon örültem amikor bejelentették Carlo szerződtetését. Amugy meg ez az idei év elég érdekesre sikerült. Nem is nagyon szeretnék belegolyni mert már annyiszor leirták hogy kár lenne még egyszer. Én más szemszögből szeretném megközelíteni a dolgokot. Én 4-est adtam Carlo munkájára az idei évben. Több dolog miatt is, egyrészt ősszel nagyon jók voltunk és szerintem tavasszal sem kellett túl sok ahhoz hogy nyerjünk valamit. Viszont ami nálam nagyon sokat nyomott a lantban hogy még így is kiállnak mellette a játékosok és még ilyen helyzetben is nagyon jól kezelte a sajtót most tudom hogy nem ez lenne a lényeg de annak idején Mou ezt már nem tudta kezelni. Azért az számomra nagyon nagy amikor CR valamilyen formában "kampányol" Carlo mellett úgy hogy közben nem nyert a csapat semmit pedig aztán ha valaki mindent meg akar nyerni az pont CR. A másik dolog pedig az hogy szerintem ebben a keretben idén körülbelül ennyi volt.... persze kis szerencsével bármi megtörténhetett volna de nem így lett. A tavaly nyári átigazolási politika és a sürülések miatt idén ennyi volt ebben a csapatban. Én ebben a szezonban Perezt inkább hibáztatnám. Nagyon örültem amikor újra jött mert úgy gondoltam hogy talán megváltozott és jó hatással volt rá az a bukás de nagyon úgy tűnik újra afelé sodrodik. Ha most hozz egy másik edzőt akkor már a következő választást nem fogja megnyerni (már persze ha lesz kihivója). Ezt már csak abból gondolom hogy akikkel szóba hoztak minket azok közül mindegyik edzőnél szerintem jobb.

Avatar
mocsok
Hozzászólások: 2240
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:43
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: mocsok » 2015. május 24., vasárnap 16:18

amúgy bale nyilatkozott valamit ancelottiról?
ő is mellé állt?

Avatar
Simi
Hozzászólások: 319
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:39

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Simi » 2015. május 24., vasárnap 16:16

dzsi91 írta: Ami érdekes,hogy Bale és Ancelotti 1 nyáron érkeztek, és míg az 1iknek megadná az elnök az újabb esélyt addig a másiknak nem...
Az egész kommenteddel egyet értek (mint már sokszor), de amit itt írsz az általam idézett részen, az a kulcs:

Bale-t 100 millióért hozta Perez, mint giga igazolás, világ legdrágább játékosa, galaktikus. Nem vált be? Baromira nem. Ki vigye el a balhét? Ha eladnánk, azzal Perez beégne. Nem fog elmenni.

Ki a felelős Xabi Alonso és DM elengedéséért? Perez. Ancelotti lenyilatkozta, hogy számít mindkét játékosra, mikor még itt voltak. Hol fogytunk el évközben a sérülések miatt? Középen, ahonnan a két ember távozott. Ki vigye el a balhét? Perez? Nem fogja, inkább kirúgja Ancelottit.

Az elnökünk egy gyáva sz@r, be fog bújni a bűnbakjai mögé. (Van bennem egy minimális remény, hogy hátha férfi lesz, és megtartja Ancelottit, de nem sok reményt fűzök hozzá a híreket látva.)

Avatar
kecsu10
Hozzászólások: 436
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 15:45
Kedvenc játékosaid: Guti, Figo, Iker
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: kecsu10 » 2015. május 24., vasárnap 16:14

Akik elküldenék Ancellottit, azok nem tudom miota szurkolnak a csapatnak, de vagyunk páran akik mar eleg regota. Emlékszünk am arra, amikor esélyünk sem volt a Barca ellen, amikor a Bl-ben olyan gyomorgorcs volt bennem a 16 kozott a harmadik vonalas europai csapatok ellen is, h mar nem birtam nezni azt a szenvedést, amit eloadunk evekig, nem, nem egy szezonban. Ebben a szezonban a Barcat osszel megnyomtuk, tavasszal sem voltam jobbak sot, látszott, hogy a mi csapatunk legalabb azon a szinten van. (Itt levo barcasok is elismerik szerintem, hogy semmivel nem jobb az o csapatuk jelenleg). Ja es nem mondom, h nem hibázott az olasz (persze utolag mindent es mindig konnyebb annak latni) mert Bale egyertelmuen az volt, de hat az sem normalis amit az a ficko muvel. Köpködni lehet, az a legkönnyebb persze netes huszárok a trollfoci generacio nyomja es elengedi ilyenkor, h o aztan mekkora szakértő. De! Ha valaki nem próféta nem láthatta elore, igen meg tavaly utan sem, h ez az ember sajat magat építi le ilyen formán. Azt is lehet mondani miert nem vagta a padra. Igaz. De mikor kiesett ketto középpályás is ti kit raktatok volna be? Ha marad a 4kps a harom nagyon csucs sztarunkbol egyet be kell rakni a csapatba. (S nem nem J. Lo vagy Salma Hayek kozul kell valasztani, hanem olyan emberek kozul, akiből az egyiket januárban csopentettek ide, s vak is latja h Besiktas szintu jatekos, aki meg be is van szarva, a masik egy álló helyében forgolodva passzolja le jo esetben ot méterrel, raadasul azzal a maci arcával mar elárulja, hogy ha egy bl éles meccsre bekuldenek inkabb a Marc 8 nok napját ünnepelne, a harmadik pedig olyan mozdulatokat csinal es olyan eszetlenul, hogy a kőbányai sörért játszódó majális kupán latsz olyanokat. Nyirbelteken.) Meg volt kötve a keze. De játékban senki ellen nem maradtunk alul, meg akkor sem, ha nem volt a horvát aki a legfontosabb játékosunk. Ez nem olyan volt, h nem nyertünk semmit mert esélyünk sem volt, hanem nem nyertünk semmit, mert elfogytunk. Hibas a keret kialakitasaaert az olasz? Konnyen lehet. Perez is? Meg esélyesebb. Ketten egyutt meg halal biztos. A csapatunk viszont tud focizni, ha mindenki egeszseges es formaban vannak nincs nalunk jobb jöhettek nekem barmilyen messenger Windows live akarmivel, nincsen jobb. Lattam, láttuk, láttátok. Rotalas hiányát en a cserék minősége miatt latom. Nacho volt jatszatva tisztességgel, mert o megut egy Rm csere védő szintjét, Arbeloa mar nem de ot meg tiszteljük. A fent említett harmasbol egyik sem uti meg a szintet. Jese es Chicha volt meg rajtuk kivul, előbbi legtöbbször érdemtelenül kapta meg azt a keveset is amit kapott. Tegyétek mar a szivetekre a kezeteket, s mondjatok azt, h igen megbíznek benne, h bl elődöntőn benyomom a gyereket hatha lehozza. Ugyan, a semmi nulla mellett akkora arca van, h elkuldenem uborkát szedni Szabolcs megyébe, h tanuljon egy kis rendet. Chicha oke itt lehet mondani, h hibázott Carlo h kopasz 2pac Shakurt nem pihentette eleget, mert benne (mehikanoban) legalabb alázat van. De gondolom arra is emlékeztek, h osszel mikor beállt ritkan majd elesett a labdaban. Volt mar ilyen az elso Perez érában, h a brutal kezdő mellett semmi padunk nem volt, raadasul a sztárjaink mar lefele mentek. Megspekeltuk meg olyan edzokkel is, akik egy nromalis vilagban postások lennnenek. Sokkal jobb most sem var rank. Az egesz padot cserélni kell ahogy van, h lehessen forgatni a csapatot, az olaszt meg hagyni kell dolgozni, mar ha Pereznek tobb esze van mint egy 16 eves Sean Paul rajongó kiscsajnal. Remelem.

Avatar
soroslop
Hozzászólások: 43
Csatlakozott: 2013. szeptember 2., hétfő 20:31
Kedvenc csapatod: Darnózseli SE

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: soroslop » 2015. május 24., vasárnap 15:44

9/36
ennyit pontot szereztünk a barca-atletic-valencia hármas ellen az elmúlt két szezonban. tavaly 5-t, idén 4-et.
Emellett a 13 bl playoff meccsen mérlege 8-2-3, ha levesszük a 4 schalke meccset a 16-ban, akkor 5-2-2. A tavalyi szezonban a haza dortmund és max a két bayern meccsre lehetünk büszkék (abból is inkább a másodikra). azt viszont jótékony homályba temettük, hogy dortmundban szarrá aláztak minket és 5 centin múlott hogy nem zuhantunk ki (mert onnan ugye az életbe nem jövünk vissza). az idei bl playoffban pedig egy olyan meccs sem volt a 6-ból, ahol igazán jól játszottunk volna és elégedetten álltunk volna fel a tv elől. az elmúlt két szezon arról szólt, hogy viszonylag magabiztosan vertük a kiscsapatokat (persze ők adják a mezőny 80%-át), és közben behúztuk a bayernt, ahol aztán tényleg minden összejött. Ezzel a kerettel, ez még csak nem is közepes, hanem egyszerűen kurva gyenge teljesítmény. Valljuk be magunknak, hogy a tavalyi bl győzelem nem olyan volt, mint pl. a Bayerné előtte, ahogy tényleg lefociztak mindenkit, és kérdés nem volt ki a legjobb.

na, ha másért nem és ezért nem hiszek Ancelottiban. ez nem egy-egy meccs, hanem egy elég durva tendencia. és úgy gondolom pont, hogy ezekre a meccsekre van szükség az edző munkájára, nem a getafe ellen. tökre örülök, hogy a játékosok szeretik, és jól érzik magukat az edzésen, de lehet jobban járnánk, ha kicsit azért szenvednének, de lenne néha egy-egy meccs, ahol az ellenfél nem fut nálunk minimum 4-5 kilométerrel többet. mert igen, ilyen meccs nem nagyon volt idén.
Alex "hajszárító" Fergussont is imádták a játékosai. én úgy érzem, hogy nekünk pedig pont erre lenne szükségünk. jó pár emberre annyira ráférne egy hajszárító, hogy azt elmondani nem lehet. ja, hogy nem mindenkinek tetszene? tökéletes, meg is van a lista, kitől kell megszabadulni. nagyon egyetértek azzal, aki szerint nem csak az edzőkkel, nem csak perezzel, de csapattal úgy kollektívaként is kurva nagy baj van már régóta. a felháborító könnyelműség, dekoncentráltság ezer éve jelen van, legyen az edző akárki. ha véletlenül nyerünk valamit, feltehetjük minden pénzünket, hogy utána jön egyből bukta, hiszen mi vagyunk a Real Madrid.
Arról már lemondtam, hogy lesz végre megint a egy korszakos RM, ami sorozatban tud nyerni és a játéka is meghatározó, modell értékű, mint a 2000-es éves elején. Ezt az esélyt idén eljátszottuk (ezért is fáj kurvára a szezon). Be kell látni, hogy Perezzel ez nem fog menni, aki mint egy monomániás őrült, már most elkezdte sulykolni, hogy tizenegyedik, tizenegyedik.
(nincs még egy ilyen barom elnök, klub a földön, ahol ez megy, közben egy szaros bajnokságot nem tudunk behúzni)
De mindettől függetlenül az edzőtől több kell mint az elmúlt két évben. És ki legyen helyette? fogalmam sincs, csak egy szurkoló vagyok, fizetnek ezért elég embert a klubnál. de ettől még bőven legitim vélemény az, hogy menjen.
annyit azért jegyezzünk meg hogy milyen barca edzők előztek meg minket az elmúlt 3 évben: Tito, Tata, LE. Vagyis kb, akárkit hoztak, az levert minket, pedig évente cserélgettek.
Tudom, mi vagyunk a RM, ide nem jöhet akárki, Benitez egy senki, Kloppra nem hallgatnak majd, és így tovább. aztán majd jön a szokásos év végi lamentálás, hogy hány csilliárdért hozzuk el az aktuális felkapott sztárt, míg a többiek ünnepelnek.

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Mike » 2015. május 24., vasárnap 15:06

senki nem mondta h a bayern elleni győzelem szerencse volt

az arányáról volt szó
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8485
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Sierra » 2015. május 24., vasárnap 14:59

dzsi91 írta:de ez ,hogy lehet hogy az utolsó meccse és nonstop fütykoncertet kap a Real Madrid és Spanyolország történelmének legjobb kapusa az szerintem szánalmas.
Egyetértek, de én szinte biztos vagyok benne, hogy nem ez volt az utolsó meccse. Itt lesz még ő jövőre is. De adom, ennél azért több tisztelet járna neki.

Avatar
Rasta
Hozzászólások: 572
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 8:18
Kedvenc játékosaid: Casillas, R. Carlos, Guti, Raúl, Figo, Zidane, Makelele, Varane, Xabi Alonso, Marcelo, di María, Isco, CR, Ramos, Modric, Kroos, Asensio, Kovacic
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Rasta » 2015. május 24., vasárnap 14:46

tucsoki írta:Nem akarok belefolyni a vitába, de Pep Bayern-ja sosem játszott űrfocit, illetve a Mou-érának is az utolsó éve volt kritikus.
Én ezt tudom, csak akkoriban minden jöttment ezzel jött, a fórumon is volt ember, aki még az odavágó kezdő sípszava előtt megmondta hogy itt bizony elkaszál minket a német űrfoci :lol:

Avatar
mocsok
Hozzászólások: 2240
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:43
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: mocsok » 2015. május 24., vasárnap 14:44

azért az durva hogy a bm elleni győzelem csak szerencse volt, tehát nem carlo tehet róla.
viszont az mikor kikapunk hetven kihagyott helyzettel akkor már CA a hibás.

és szerintem bőven jó dolog ha a játékosok kiállnak az edző mellett és nem akarják, hogy elküldjék egy ilyen szezon után.
mert hiába akarjátok úgy beállítani, ez egyáltalán nem volt egy szörnyű szezon. egy csapattól se voltunk elmaradva, pedig ezt is írta valaki, csak kár hogy az igazság közelébe se jár vele.

nem az a helyzet, hogy azért szeretik az olaszt, mert "késhetnek meg azt csinálhatnak amit akarnak".
de igazatok van. sokkal jobb ha olyan a hangulat mint josénál. úgy jöttek az eredmények is. oh wait..

#carlostay

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2015. május 24., vasárnap 14:38

Rasta írta:Egy 0-4-et meg egy BL-t miért "kell" még 1 év után is megmagyarázni? Ez valami kényszeres beidegződés? Főleg azt nem értem, hogy egy madridista miért nem büszke ezekre, és csak arra használja, hogy máknak titulálva (0-4-et...az űrfocit játszó, világlegjobbja Bayern ellen ráadásul, azért nem egy Jászbivalyhónalja elleni jódlimeccs volt) a saját edzőnket támadja vele...

Carlonak óriási dolgot köszönhet a csapat: nyugalmat. Megszűnt a Mou-érában már megszokott, hétről hétre való belső viszálykodás, köpködés, és a sajtóval vívott harc is. Egyben van a csapat, és ez nem kis szó. Ha új edző lesz, remélem nem fogja ezt a nyugalmat megbolygatni, de még mindig annak örülnék, ha Carlonak mégsem bontanák fel a szerződését.
Nem akarok belefolyni a vitába, de Pep Bayern-ja sosem játszott űrfocit, illetve a Mou-érának is az utolsó éve volt kritikus.

Avatar
Rasta
Hozzászólások: 572
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 8:18
Kedvenc játékosaid: Casillas, R. Carlos, Guti, Raúl, Figo, Zidane, Makelele, Varane, Xabi Alonso, Marcelo, di María, Isco, CR, Ramos, Modric, Kroos, Asensio, Kovacic
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Rasta » 2015. május 24., vasárnap 14:34

Egy 0-4-et meg egy BL-t miért "kell" még 1 év után is megmagyarázni? Ez valami kényszeres beidegződés? Főleg azt nem értem, hogy egy madridista miért nem büszke ezekre, és csak arra használja, hogy máknak titulálva (0-4-et...az űrfocit játszó, világlegjobbja Bayern ellen ráadásul, azért nem egy Jászbivalyhónalja elleni jódlimeccs volt) a saját edzőnket támadja vele...

Carlonak óriási dolgot köszönhet a csapat: nyugalmat. Megszűnt a Mou-érában már megszokott, hétről hétre való belső viszálykodás, köpködés, és a sajtóval vívott harc is. Egyben van a csapat, és ez nem kis szó. Ha új edző lesz, remélem nem fogja ezt a nyugalmat megbolygatni, de még mindig annak örülnék, ha Carlonak mégsem bontanák fel a szerződését.

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7380
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Steve » 2015. május 24., vasárnap 14:25

Én is ezt látom megoldásnak, amit Zsombor írt.

Szerintem megér egy próbát még jövőre a dolog.
Ha pedig semmi változás, esetleg rosszabb lesz a játék képe, továbbra sem jön kupa, akkor szép békésen elköszönni az olasztól és új utat próbálni.

Az idei év nem volt annyira rossz, hogy a hibák kijavításával ne lehetne rá építeni és mindent a nulláról kelljen kezdeni.


dzsi91 kommentjét érdemes megfogadni!Totálisan igaz az is.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11110
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2015. május 24., vasárnap 14:23

Azért itt néhányan már annyira objektívak akarnak lenni,hogy átbillennek a ló túloldalára.Túlzásnak érzem, az élő legendánk aki 30 évesen is fossa a gólokat egy rossz fél év után már adná is tovább a fórum, most már az is baj,hogy végre van egy edző aki mellett kitart a csapat, végre van összetartás ez is baj. Ez a kva nagy objektivitás ami miatt igazából a szurkolók többsége meg sem érdemli a sikerkorszakot (ami bizony nem akkor fog jönni amikor várjuk)

Érdemes megnézni a 109 éves Xavit, akin már évek óta csak röhögünk milyen bánásmódban részesült a szurkolók és a klub által és akkor nézzük meg Casillast mit kap nálunk.Persze én is azt mondom,hogy már nincs helye a kezdőben, de tegnap már sajnáltam, egyszerűen rossz ránézni az embernek erre az Ikerre, egy önbizalomhiányos kiöregedett legenda akit a saját közönsége fütyül.Igen a Real Madridban nem szabad név alapján a kezdőbe kerülni, de ez ,hogy lehet hogy az utolsó meccse és nonstop fütykoncertet kap a Real Madrid és Spanyolország történelmének legjobb kapusa az szerintem szánalmas.Xavi triplázással búcsúzik,hatalmas élőképpel és trófeával búcsúzik, Iker meg ha búcsúzik megszégyenülve "leköpve"...Pedig szerintem már egyik sem hasznosabb a másiknál de azért még is érezhető a különbség. :|

Ancelottinak ha távozna, akkor ennek is megadtuk a módját mert ott se volt :lol: (jó erről mondjuk nem a klub tehet)

A lényeg,hogy jó dolog objektívnak lenni, én is megpróbálom mindig a csapat előnyét nézni, de néhányan itt már betegesen ridegen akarják kezelni a dolgokat és valszeg ők is telitorokkal fütyülnék ikert vagy crt vagy bárkit a búcsú meccsén... De jelenleg állandóságra és összetartó,egységes csapatra van szükségünk, ezt Carlo garantálja, ő kell ide. És ha nem nyerünk jövőre szart se, akkor is megérdemel még 1 esélyt.

Ami érdekes,hogy Bale és Ancelotti 1 nyáron érkeztek, és míg az 1iknek megadná az elnök az újabb esélyt addig a másiknak nem...
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. május 24., vasárnap 14:11

Zsombor írta:
realistahuni írta: Maga Carlo szerintem nem sokat fog változni ha marad akkor sem. A csapat hibáinak nagy része meg fog maradni. Attól, hogy jön egy Pogba még nem lesz minden tökéletes egyik pillanatról a másikra, pláne, hogy ő is tud botrányszarul játszani, lásd bl elődöntő visszavágó.
Persze, de még azt se tudjuk, hogy ki fog érkezni a középpályára, ha egyáltalán fog. Ez egyáltalán nem ilyen egyszerű dolog. Lehet, hogy jövőre alig lesz sérültünk, és ha lesz is, azok sem a kulcsemberek. Lehet, hogy jövőre több lövés fog befele pattanni a kapufáról, mint kifele. Lehet, hogy marad Casillas a kezdő. Lehet, hogy Cé a jövő héten azt mondja, hogy köszönöm de én nem kérek többet ebből a csapatból és inkább lelépek.
Ezzel csak arra próbáltam utalni, hogy fogalmunk sincs róla, hogy mi lesz két hét múlva a csapat körül, nemhogy jövőre hány trófeát nyer Carlo, ha marad.
Egy kis állandóságnak kellene most már a csapat körül lennie. Ancelotti kapjon némi szabadkezet az igazolásoknál, hagyja Perez nyugodtan dolgozni, ne szóljon bele a kezdőcsapat összeállításába, ilyenek.
Egyetértek
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. május 24., vasárnap 13:59

Zsombor írta:Egy kis állandóságnak kellene most már a csapat körül lennie. Ancelotti kapjon némi szabadkezet az igazolásoknál, hagyja Perez nyugodtan dolgozni, ne szóljon bele a kezdőcsapat összeállításába, ilyenek.
Ja, hát ez lenne a normális, de sajnos a vezetőség közel sem az.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 23 regisztrált és 0 vendég