Edző és vezetőség

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. március 1., szerda 10:55

Florentino Pérez’s personal net worth has risen to over $2.1B as of today, making him the 1390th richest man in the world. This personal net worth has nothing to do with Real Madrid CF.
/Forbes/
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2023. február 22., szerda 19:44

https://youtu.be/5ZsnDE9JfVs?t=2923
Belefutottam egy Pogba interju egyik reszletebe. 48:43-tol beszel Fergusonrol meg Ancelottirol. Akit erdekel, kb 5 percig tart ez a resz.

Avatar
gutihaz14
Hozzászólások: 5169
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 14:09

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: gutihaz14 » 2023. február 22., szerda 12:38

Realista24 írta: https://twitter.com/AdriRM33/status/162 ... 99968?s=20

Pintus a bal also sarokban :lol: :lol:
milyen szabalyosan ugralgat :lol: meg ott is a feladatok mennek a fejeben
valamelyik univerzumban: :box:
----------------tbo---------------
hakimi-militao-rüdiger-davies---
camavinga-tchouaméni-bellingham
---brahim-haaland-mbappe---

edzo: xabi apo

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4802
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2023. február 22., szerda 12:27

Realista24 írta: https://twitter.com/AdriRM33/status/162 ... 99968?s=20

Pintus a bal also sarokban :lol: :lol:
Elekepeszto, ahogy fizikailag dominalunk minidenkit ezekben a parharcokban. Es valami kikurt latvanyosan, te jo eg milyen munkat vegez ez az ember.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. február 22., szerda 12:12

https://twitter.com/AdriRM33/status/162 ... 99968?s=20

Pintus a bal also sarokban :lol: :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. február 20., hétfő 17:54

Rafael Benítez: “The Real Madrid that won the Champions League in 2016 took advantage of the well-crafted team I created.”

Gracias Rafa :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

krisz24
Hozzászólások: 575
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:34
Kedvenc játékosaid: Modric, Zidane,
Kedvenc csapatod: Real

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: krisz24 » 2023. február 20., hétfő 13:16

Azért örülnék, ha a csapat építéssel is foglalkozna Perez. Pl. Szerződés hosszabbitasok, támadó részleg szélső védelmek megerősítése és egyéb ilyenek :kivagyhe:
Nagyon nem látom, hogy idén nyáron történne bármi erősítés és ez elég nagy baj szerintem. Aztán majd mondja Perez batyank beloki, hogy na de majd jövőre Mubappe, Hali csomag várható. Csak az a kár hogy 2019 óta mindig csak jövőre... Közbe a csapat fele meg kb tolókocsival megy már edzésre. Nyilván én is nagyon szeretem az öregeket (Modric, Kroos, Benzi) de lehetne azért valami sztár igazolást is elhozni. Ne pelenkas brazilokra kelljen már mindent bízni akiknek még meccsről meccsre ingadozik a formájuk. Kicsit gáz sztem, hogy egy összekukazott barcat nem tudunk lenyomni a bajnokságba, és félreértés ne essék nem azt várom hogy minden idénybe triplazzunk, csak azt hogy legalább spanyolba ledominalhatnank pár évre mindenkit. Felesleget is el kell takarítani (Hazard, Mariano, Vallejo, Odriozila, LV)még ha kell akkor akár ingyen is.
Na de most, hogy kiírtam magamból a problémáim várom a BL címvedest, spanyol Kupa győzelmet és a bajnoki cím megszerzését :D

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3106
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: babaking » 2023. február 20., hétfő 11:56

Madridos mezt felveszem: Biztos van benne lóvé meg marketing és presztízs rendesen, szóval ha a klub jól jár vele hajrá.

Madrid mezt leveszem, Ferrari sapit felteszem: menjenek már a fenébe a sok unalmas, egy kaptafára készült mü utcai versennyel. Ne attól legyen jó a verseny mert úgyis összetörik magukat. Van épp elég ilyen stílusú verseny (Monaco, Miami, Baku, Las Vegas, Szingapúr, Rijád, Abudhabi. Kihagytam egy párat?). Rendes klasszikus versenypályák legyenek...
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2023. február 20., hétfő 11:39

Realista24 írta:
RealAsensio írta: Hatalmas az oreg, de ezt a helyeben elengednem :mrgreen:
Ezt csak ugy tudom elkepzelni, hogy a varos akarja, es bevontak az Öreget.
Amugy veletlen lenne, hogy ZZ eppen egy F1-es csapat nagykovete lett?
Már egy ideje mondják, hogy Madrid szeretne rendezni futamot. Szerintem is ez lehet, hogy megkeresték Perezt ezzel vagy Perez szeretne beszállni.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6586
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2023. február 20., hétfő 11:15

Realista24 írta:
RealAsensio írta:

Hatalmas az oreg, de ezt a helyeben elengednem :mrgreen:
Ezt csak ugy tudom elkepzelni, hogy a varos akarja, es bevontak az Öreget.
Amugy veletlen lenne, hogy ZZ eppen egy F1-es csapat nagykovete lett?
Ha sokan masok tamogatjak, es ehhez odaall Perez, akkor nyilvan ertheto lepes a reszerol es hulye lenne kimaradni belole. Igy akkor egybevag a stadion elkepzeleseivel is, az nagy marketing lenne a klubnak. :)
:goat:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. február 20., hétfő 11:12

RealAsensio írta:
Realista24 írta: Azt irjak, hogy Perez dolgozik egy madridi utcai F1-es versenyprojektben, amelyben a Bernabeu is erintett lenne.
Monaco mintajara csinalnak.
Hatalmas az oreg, de ezt a helyeben elengednem :mrgreen:
Ezt csak ugy tudom elkepzelni, hogy a varos akarja, es bevontak az Öreget.
Amugy veletlen lenne, hogy ZZ eppen egy F1-es csapat nagykovete lett?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Tjacks
Hozzászólások: 2623
Csatlakozott: 2013. szeptember 10., kedd 14:43
Kedvenc játékosaid: Raúl, Robi Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Tjacks » 2023. február 20., hétfő 11:12

h3x0r írta:
wZoLee7 írta: Mint utódok kik vannak egyébként képben, vagy kik lehetnek? Klopp és Tuchel a német vonalról gondolom. Hazai szinten meg Raul. Van valaki akinek a neve még felmerült Madridban "erősebb" pletykaként?
Xabi Alonso is szoba kerult.

A nagyobb nevek kozul meg Pochettinonak nincs csapata. De nem emlekszem, hogy szoba hoztak volna velunk.
Ahogy Zidane-t is , úgy Raúlt + Xabi Alonsot is ugyanúgy félteném ha edzők lennének. Nagyon gyorsan megy a levesbe mindenki aki nem teljesít.

Zidane-nak bejött, de nem hiszem hogy ez megismételhető.

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6586
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2023. február 20., hétfő 11:10

Realista24 írta: Azt irjak, hogy Perez dolgozik egy madridi utcai F1-es versenyprojektben, amelyben a Bernabeu is erintett lenne.
Monaco mintajara csinalnak.
Hatalmas az oreg, de ezt a helyeben elengednem :mrgreen:
:goat:

Tjacks
Hozzászólások: 2623
Csatlakozott: 2013. szeptember 10., kedd 14:43
Kedvenc játékosaid: Raúl, Robi Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Tjacks » 2023. február 20., hétfő 11:09

Realista24 írta: Azt irjak, hogy Perez dolgozik egy madridi utcai F1-es versenyprojektben, amelyben a Bernabeu is erintett lenne.
Monaco mintajara csinalnak.
Nekem ez már sok egy kicsit, jó lenne a fodballal foglalkozni. a legtöbb f1 pálya amúgy is úgy szar ahogy van, pláne az utcai versenyek rém unalmasak.

Adjanak valami gyógyszert az öregnek :D

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. február 20., hétfő 11:01

Azt irjak, hogy Perez dolgozik egy madridi utcai F1-es versenyprojektben, amelyben a Bernabeu is erintett lenne.
Monaco mintajara csinalnak.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2023. február 12., vasárnap 15:20

wZoLee7 írta: Mint utódok kik vannak egyébként képben, vagy kik lehetnek? Klopp és Tuchel a német vonalról gondolom. Hazai szinten meg Raul. Van valaki akinek a neve még felmerült Madridban "erősebb" pletykaként?
Xabi Alonso is szoba kerult.

A nagyobb nevek kozul meg Pochettinonak nincs csapata. De nem emlekszem, hogy szoba hoztak volna velunk.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2023. február 12., vasárnap 14:32

A Vinivel pótoltuk CR-t részre reagálnék. CR menni akart, nem mi küldtük el. Kit kellett volna hozni? ZZ egy igazi legenda, a Real Madrid része. Az a baj vele, hogy Ő aztán senkire nem hallgat, pedig hibája volt akármennyi, elég a csapat menedzselésére gondolni. Szerintem edzőként kimaxolta nálunk, több kört nem futnék vele, legalábbis addig nem amíg nagy részben a keret nem cserélődik le. Carlot itt tartanám, az öreg és a Real Madrid is olyan szinten illenek egymáshoz, hogy az hihetetlen. Nem érzem az edzői piacon azt, hogy tudunk jobbat, az újdonság hatása meg kitudja meddig és mire elég.
Tetszik az a hozzáállás Carlotol, hogy csak akkor megy el ha kidobják, ennél jobb helye úgy sem lesz. Szerintem azt sem lehet ellene felhozni, hogy nem akarna fiatalokat beépíteni. Tchou, Cama, kapják az egyre több lehetőséget. Valverde is folyamatosan játszik. Bízom benne, hogy a védelem széleinek megerősítését és egy komolyabb támadó igazolást megvárunk Carlo menesztésével, megérdemelné szerintem.

Mint utódok kik vannak egyébként képben, vagy kik lehetnek? Klopp és Tuchel a német vonalról gondolom. Hazai szinten meg Raul. Van valaki akinek a neve még felmerült Madridban "erősebb" pletykaként?

Avatar
R. Carlos
Hozzászólások: 1405
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 16:15
Kedvenc játékosaid: Daniel Carvajal, Xabi Alonso, Roberto Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: R. Carlos » 2023. február 12., vasárnap 8:56

h3x0r írta: 17 nyaran egy hianyposzt volt, a tavozo James es Morata helyett nem erkezett egy tamado. Ezen kivul teljes volt a keret.

18-ban ez a lista kettovel bovult: Marcelorol kiderult, hogy mar keves, Ronaldo meg tavozott. 3 igazolasra volt szuksegunk. Azert ez nem egy megoldhatatlan feladat. Zidane azutan mondott fel, hogy megtudta, Bale helyett Ronaldo fog tavozni. Hany olyan eset jut eszunkbe, hogy az edzo azert mond fel, mert a csapat sztarja eligazol?

Mariano erkezeset nem is ertem miert hozod fel, ha ZZ marad, nem biztos, hogy ot hozzuk. Augusztus legvegen erkezett, ZZ meg junius elejen tavozott (visszakerestem, elsejen a forumon mar kesz teny volt, hogy nem marad) Tegyuk hozza, hogy nem csak Mariano erkezett, 150 milliot elkoltottunk azon a nyaron. Courtois, Vini, Odriozola es Lunin is jott.
Mondjuk azért így ezek tudatában nem is csoda, hogy ZZ felmondott. CR-t Vinivel akarta pótolni a vezetőség. Ilyen a Real Madrid történelmében még nem volt szerintem. Nyilván így utólag tudjuk mi lett Viniből, de akkoriban egy taknyos 18 éves volt, aki a brazil bajnokságban hozott valamit, ez azért eléggé kevés egy ilyen csapatnak. Marcelo posztjára nem hoztak senkit, Courtoisra nem volt szükség Navas miatt, Lunin meg egy tehetség volt, de semmi több. Szerintem ez egy Arteta féle edzőnek bejött volna, de ZZ nem akart új játékosokból csapatot építeni, mert egyrészt itt nincs 10 év arra, hogy nyerjünk valamit, másrészt ez nem is az ő stílusa, szerintem generációváltást nem tudott volna sikeresen véghez vinni.

Reméljük Ancelotti meg tudja ezt oldani sikerekkel együtt majd és a vezetőség is partner lesz benne igazolások terén.
"When everyone thinks we are dead and buried we go and win the Champions League. This is what Real Madrid is all about." - Alvaro Arbeloa

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2023. február 12., vasárnap 1:56

ANDS írta: Nem mondtam, hogy 3 igazolás megoldhatatlan. Arra reagáltam, hogy ZZ alatt is volt egy szezonban szép foci, de utána “ csak” egy bl címet nyert. Nem szép focival, és itt ezt a szemére vetik.
A szep foci hianya a masodik edzoskodesere vonatkozik. Foleg azutan, hogy 19 nyaran tobb jatekos is az o keresere erkezett. Vagy hogy Odegaardot visszahivta, majd ha neha adott is neki lehetoseget, olyan felallasban, amiben bukasra volt itelve, ez is egy megoszto tema. A keves lott gol vagy barmilyen focira emlekezteto momentumok hianya is demoralizalo volt.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2023. február 12., vasárnap 0:31

ANDS írta:
sonic írta:

….
Akkor nagyon magas elvarasai lehetnek a munkakorulmenyekkel kapcsolatban mert azota se ult le sehova. Itt a vilag egyik legerosebb kerete allt rendelkezesere, es ez nem tulzas, lehet kopkodni az akkori keretre, de hany csapatnal volt erosebb, 3-4? Max...
….

Nem o hozott meg minden dontest? …
Igen, biztosan nagyon magasak az elvárásai.
2016-2017- ben valóban jó erős volt a keret.

2018 szeptemberig viszont elment James, Morata, Pepe, Kovacic, CR7. Érkezett……..Mariano?
Biztos ZZ intézte így?
17 nyaran egy hianyposzt volt, a tavozo James es Morata helyett nem erkezett egy tamado. Ezen kivul teljes volt a keret.

18-ban ez a lista kettovel bovult: Marcelorol kiderult, hogy mar keves, Ronaldo meg tavozott. 3 igazolasra volt szuksegunk. Azert ez nem egy megoldhatatlan feladat. Zidane azutan mondott fel, hogy megtudta, Bale helyett Ronaldo fog tavozni. Hany olyan eset jut eszunkbe, hogy az edzo azert mond fel, mert a csapat sztarja eligazol?

Mariano erkezeset nem is ertem miert hozod fel, ha ZZ marad, nem biztos, hogy ot hozzuk. Augusztus legvegen erkezett, ZZ meg junius elejen tavozott (visszakerestem, elsejen a forumon mar kesz teny volt, hogy nem marad) Tegyuk hozza, hogy nem csak Mariano erkezett, 150 milliot elkoltottunk azon a nyaron. Courtois, Vini, Odriozola es Lunin is jott.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 84 regisztrált és 0 vendég