Edző és vezetőség

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
Toti
Hozzászólások: 4757
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Toti » 2020. október 21., szerda 21:54

Realista24 írta: Szerintem ez a keret a közepesnél erősebb, a jónak gyengébb.

Kiesik Ramos és megall az élet hátul.
Karim ha formán kívül, akkor nincs játék elől.
Közepén ha a nyugger Modric nem pörgeti a dolgot, akkor meghalt a játék.
Pont errol beszelek,es ez mar csak rosszabb lesz,idosebbek lesznek. ZZ lathatoan nem tud mit kezdeni az egesszel. Semmi uj nincs a repertoarban,sőt..
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7291
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2020. október 21., szerda 21:53

Tavaly ősszel is pont ilyen gyalázatosan kezdtünk, sima 3-0 ás vereség Párizsban, bajnokságban is botladoztunk, a fél fórum már kűldte volna el Zidane-t, aztán előkaptunk egy nagyon stabil védelmet meg kp-t a semmiből. Remélem legalább ez most is meglesz, hamár támadni nem tudunk.

Sajnos az, hogy 3 naponta játszunk innentől kezdve év végéig nem segít. Jó lett volna egy bővebb keret, Hakimi, Regu, Kubo de akár Ceba is a keretben lenne ha én lennék ZZ, kicsit jobban néznénk ki variációban. Persze ahhoz ki kellett volna tenni Iscót, LV-t, Marcelót, Asensiót. Ebben van Zidane legnagyobb hibája, amit taglaltunk is a minap. Fel fogunk javulni, de ennek így nem sok értelme van, valami kis játékot illene már felmutatnunk
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

kiserik
Hozzászólások: 5830
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: kiserik » 2020. október 21., szerda 21:50

Nagyon sok múlik most ZZ-n. Milliószor láthatjuk, hogy valaki beindul a védők mögé és nem kapja a labdát mert senki nem számított rá. Nincs begyakorolva. Ezt annó a Barca brutál módon csinálta, de pl tavaly a Soci játékában is nem egy ilyen elem volt. Nálunk ZZ alatt szinte soha nem láttuk, látjuk. Emellett sokszor zavarják a játékosok egymást, összefutnak, nem értik meg egymást úgy, hogy legalább 2 éve együtt játszanak.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. október 21., szerda 21:46

Szerintem ez a keret a közepesnél erősebb, a jónak gyengébb.

Kiesik Ramos és megall az élet hátul.
Karim ha formán kívül, akkor nincs játék elől.
Közepén ha a nyugger Modric nem pörgeti a dolgot, akkor meghalt a játék.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: sonic » 2020. október 21., szerda 21:44

Fenoo írta: Mindenképpen kellenek igazolások, viszont ez a keret messze nem olyan gyenge mint ahogyan játszunk. A legnagyobb baj, hogy ma is 0 db kidolgozott helyzetünk volt. Semmi ötlet nincs a játékunkban, mozgás meg még annyi se. Jöhet ide bármilyen csatár, középpályás vagy védő amíg annyi a taktika, hogy passzoljuk át a másik oldalra a labdát és ott majd a szélső védő vagy a vonalhoz kikötött szélső támadó csukott szemmel beíveli. Látszólag ZZ nem tud mit kezdeni ezzel a helyzettel.
Igen, en is ugy latom hogy sajnos ez a helyzet. Lehet fikazni a keretet de melyen a tudasa alatt teljesit a csapat, ennel joval tobb van ezekben a jatekosokban is.
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Fenoo
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2019. február 17., vasárnap 14:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Fenoo » 2020. október 21., szerda 21:40

Mindenképpen kellenek igazolások, viszont ez a keret messze nem olyan gyenge mint ahogyan játszunk. A legnagyobb baj, hogy ma is 0 db kidolgozott helyzetünk volt. Semmi ötlet nincs a játékunkban, mozgás meg még annyi se. Jöhet ide bármilyen csatár, középpályás vagy védő amíg annyi a taktika, hogy passzoljuk át a másik oldalra a labdát és ott majd a szélső védő vagy a vonalhoz kikötött szélső támadó csukott szemmel beíveli. Látszólag ZZ nem tud mit kezdeni ezzel a helyzettel.

kiserik
Hozzászólások: 5830
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: kiserik » 2020. október 21., szerda 21:33

Én azt érzem, hogy ZZ-nek ez a gyengesége edzőként. A sztárokat nagyon jól tudja kezelni, tudja, hogy mi fontos a pályán, odafigyel az erőnlétre, stb. Az igazi hiányossága pont az edzői erősségek, amiket sok kisebb csapat edzőjétől látunk, taktika, betanult mozgások, formulák, amikkel egy gyengébb keretből is tudnak nagyon jó csapatot összehozni. Most a Real Madridban nem a sztárok vannak többségben. CR óta mindenki öregszik. Tavaly egy bravúros hajrával (amit a COVID-nak köszönhetünk) és egy bűnszar Barcának hála meglett a bajnokság, de a játék határszar volt akkor is. Már nem elég csak felküldeni a zseniket, hogy oldjátok meg srácok. Már nincs CR, aki minden meccsen vert 1 gólt legalább. Most taktika kell, fegyelem kell, formulák kellenek.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. október 21., szerda 21:32

Csabi írta: gyengébbek kedvéért, 2021-2022 :(

Laci is tudná hogy kötőjel megbontja a hashtaget, ha a twittert nem csak info snipeolásra használná. :(
Bazzeg, ma is tanultam valamit. :kalapos:

Azt tudtad amúgy hogy ez nem a twitter?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4757
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Toti » 2020. október 21., szerda 21:30

Az elmult 2 szezon nagy szenvedes volt sztem,bajnoki cim ide vagy oda. A jatek kepet tekintve mindenkepp. Nem is tudom emlekszem-e szorakoztato jatekkal megnyert meccsunkre,biztos volt de nem ugrik be. Az idei ev meg eddig.. hat okadek.

A keret oregszik,stadionunk sincs,160millas igazolasunk jatszott vagy 10meccset masfel ev alatt,stbstb..kezdenek kriminalis eredmenyek is lenni.

Nemtudom,de lassan elkellene gondolkozni egy hatalmas reseten.

Semmi de semmi garancia nincs sem mbappera,sem haalandra,sem camavingara,sem senkire.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10056
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Csabi » 2020. október 21., szerda 21:29

gyengébbek kedvéért, 2021-2022 :(

Laci is tudná hogy kötőjel megbontja a hashtaget, ha a twittert nem csak info snipeolásra használná. :(

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. október 21., szerda 21:26

Faust írta:
Csabi írta:
#RM2122
Messze van az kicsit, annyira tán nem rossz a helyzet. :mrgreen:
És még oriassal is írja. :lol:
Szeretunk Csabi :kalapos:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8312
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Faust » 2020. október 21., szerda 21:25

Csabi írta:
#RM2122
Messze van az kicsit, annyira tán nem rossz a helyzet. :mrgreen:

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10056
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Csabi » 2020. október 21., szerda 21:21

lukaszvazkeznek hálisten lejár a szerződése.
iscóval nyáron szerződést bontunk. fizetni nem fog érte senki. kölcsön nem kell senkinek. teljesen feleslegesen rontja a levegőt.
marianóval is.
asensiót eladjuk bárkinek aki hajlandó érte fizetni
jovic dettó
rodrygo megy kölcsönbe
viniciust berántjuk a bappé dealbe. ha az nem jön össze marad.
marcelóval csak azért nem bontunk szerződést mert legenda. őt rávesszük, hogy ideje váltania.

visszahozzuk jobbosra diazt. balbekknek meg reguilónt. megvesszük haalandot meg cavabungát. bappére úgyse lesz esélyünk jövőre sem. ő majd 2 év múlva ingyen jön.

#RM2122

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7370
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2020. október 21., szerda 21:16

Gyorsan tippeljünk nyilatkozatokat:

"Büszke vagyok a csapatra amit a második félidőben nyújtottak. Az első félidőben nem játszottunk jól, az ilyen dolgok megtörténnek a futballba, le kell vonni a következtetéseket és javítani a hibákat, vezetjük a bajnokságot, bl-ben még van 5 fordulónk javítani, mindentmegakarunknyerni."
Love football, hate antifa.

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3399
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Yazid » 2020. október 21., szerda 21:12

kezdem. marcelo,odri,isco,asensio,rodry,lucas,jovic,mariano. semmi értelmük.nyáron byebye. jöjjön vissza kubo,diaz vegyünk már pár értelmesebb szélsőt akik sprintben közlekednek, ezeknek semmi értelmük arra a pár kupa meccsre, ott van a castilla ez mind lejárt lemez

besteve7
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 10:12
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Falcaó
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: besteve7 » 2020. október 21., szerda 20:51

Hát ha szombaton sem tudunk váltani, akkor számomra nem kérdés. Ugy tűnik, ami ZZ azzá tette a Realnal ami , a személyes varázsa, lassan kezd elkopni. És lássuk be ennél sokkal többet nem tudott hozzatenni. Játékunk évről évre siralmasabb, nemhogy fejlodes. Nem látni semmit, hogy mit akar játszani.

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2846
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2020. október 21., szerda 20:37

Sierra írta: Kit kéne akkor hozni? Jelenleg nincs alkalmasabb edző a Real élére. Mindegyik kókler. Zidane tökéletes ide. Itt tényleg inkább a játékosok és a keret a hibás. A felét ki kéne pucolni meg visszavonultatni, és értelmes játékosokat hozni.
Pochettino az egyetlen alternatíva jelenleg. Ő elérhető. De nem kéne Zidane-tól megválni.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8212
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2020. október 21., szerda 20:02

Engem már nem is az idegesít, hogy milyen a játék, vagy hogy most is egunk egy Shaktar ellen otthon. Megszoktam már hogy a Zidane fele csapat rapszodikus, nem kiegyensúlyozott.

Hanem az hogy itt lenne az esély, hogy meglepjunk katalanektol minden tekintetben, mert szarban vannak ők is, de nem, inkább visszafelé haladunk. Ugyanaz, mint mikor a bajnoki hajrában botlik a Barca, akkor borítékolható, hogy mi is azt tesszük.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3912
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2020. október 21., szerda 19:47

kodo írta:
Kercsó írta: újra kellene indítani ezt a szavazást :ozil:
Miért? Mi változott?
ZZ elvesztette a pszichológiai superpowerjét.
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4529
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: kodo » 2020. október 21., szerda 19:42

Kercsó írta: újra kellene indítani ezt a szavazást :ozil:
Miért? Mi változott?


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 228 regisztrált és 0 vendég