Edző és vezetőség

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
Halfkey
Hozzászólások: 4415
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2023. július 17., hétfő 20:08

Nekem ez amúgy elég büdös, de sajnos a sportgazdasági hírek nagy része az, vagy direkt vagy véletlen ködösítés.

Az ebben a hírben szereplő nettó adósság az alapvetően az adósság minusz likvid eszközök (pénz, rövid távú kötvények). Nem tudom elképzelni hogy ha ott van leírva hogy 800 millát felvettünk csak a stadionra, és tegyük fel nincs más adósság (100% hogy van) akkor 750 milla amúgy állna nekünk ilyenekben. Esetleg a játékosok értéke lehet az amit itt beleszámoltak, de azt egyrészt nem mondanám likvidnek, másrészt viszonylag gyorsan változik hogy Hazard (vagy fordított irányban Vinicius) mikor ér bagót, meg mikor 100m+t.

Fenoo
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2019. február 17., vasárnap 14:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Fenoo » 2023. július 17., hétfő 19:50

Pár érdekesség ami még nem szerepelt R24 írásában:
A klub nettó adóssága: -46.7 millió
A stadion felújítás eddig 892,7 millióba került, erre vett fel a klub összesen 800 millió hitelt.
A 800 millióból 575 millió euró az eredeti stadionfelújításra felvett hitel és ez egészült ki később egy 225 milliós hitellel a pálya alatt tárolható gyep miatt.
2023. július 30-án kezdi el visszatörleszteni a klub, ami 34 milliót jelent.
A stadionból származó bevétel a felújítás miatt még 13%-al kevesebb volt mint a felújítás előtt.
A becslések szerint a stadionból származó bevételnövekedés 2024 januárban kezdődik és fokozatosan fog növekedni. Már a 2023/24 pénzügyi évre is jelentős bevételnövekedésre számítanak de lényegesen kevesebbet mint amit majd a 24/25-ös szezonban.

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2846
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2023. július 17., hétfő 17:28

Realista24 írta: REAL MADRID OFFICIAL STATEMENT:

Real Madrid concludes the 2022/23 financial year with a positive result of €12m

Revenues for the 2022/23 season, excluding player transfers, amounted to €843m, an increase of 17% over the previous year and for the first time exceeded pre-pandemic revenues (€757m in 2018/19).

Treasury: 128 million euros available, already paid for the signing of Bellingham and credit policies.
És még csak most lesz késze a stadion… Koncertek alig kezdődtek el. Perez :salute:
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62866
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. július 17., hétfő 16:52

REAL MADRID OFFICIAL STATEMENT:

Real Madrid concludes the 2022/23 financial year with a positive result of €12m

Revenues for the 2022/23 season, excluding player transfers, amounted to €843m, an increase of 17% over the previous year and for the first time exceeded pre-pandemic revenues (€757m in 2018/19).

Treasury: 128 million euros available, already paid for the signing of Bellingham and credit policies.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7304
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. július 14., péntek 19:24

Ja valóban. Akkor ez még eléggé képlékeny. Az öreg maradna azt írják ha hosszabbítani akarna Perez, de valószínű ahhoz nagy szezon kell.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Fenoo
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2019. február 17., vasárnap 14:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Fenoo » 2023. július 14., péntek 19:13

Pad'em írta: According to some close to Carlo Ancelotti, the idea of ​​him coaching the Brazil national team is very likely but if things go well next season, he may renew his contract with Real Madrid.

— @TheAthletic

Nem volt már ez official a brazilokkal?

Csak a brazil szövetség elnöke jelentette be úgy, hogy nincs aláírva semmi.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7304
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. július 14., péntek 18:57

According to some close to Carlo Ancelotti, the idea of ​​him coaching the Brazil national team is very likely but if things go well next season, he may renew his contract with Real Madrid.

— @TheAthletic

Nem volt már ez official a brazilokkal?
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8518
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2023. július 12., szerda 11:13

ugy ertettem, hogy ez a szezon lesz a harmadik eve otthon, ha kovetkezo szezonra meg mas ül le, az mar a negyedik minimum, a tobbi az elvarasoktol fugg.

deschamps pedig ha nem lep le vagy nem vagjak ki az eb utan akkor az is jo par ev.

nekem mindegy hogy otthon a kertben koktelozik vagy nem, csak erdekessegkepp kerdeztem, hogy most akkor milyen opciokra var.

cart
Hozzászólások: 2648
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: cart » 2023. július 12., szerda 11:10

'shutterisland írta: akkor ebbol lehetne 5-6 ev is alsohangon otthon, azert az mar meglepne
Miutan viszavonult utana se vallalt 6-7 evig munkat.
Azt nem hiszem amugy, hogy elmenne ilyen Juve szintu csapatba bohockodni az Europa Ligaba.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára cart 2023. július 12., szerda 11:14-kor.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62866
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. július 12., szerda 11:06

'shutterisland írta: erheto, hogy mik a prioritasai, de ha ti mast neveztek ki carlo utan es a franciak nem egnek be az eb-n, akkor ebbol lehetne 5-6 ev is alsohangon otthon, azert az mar meglepne, meg akkor is, ha nyilvan anyagilag azt is biztosan megengedhetne magamak, hogy soha tobbet ne dolgozzon.

a juve valoban lehetne neki arany kozeput a multja miatt, nem tudom felmerult e komolyabban.
Miert lenne 5-6 ev a Realnal alsohangon? :lol: Edzok orulnek, ha ket egymast koveto evben itt tudnak lenni akkor is ha BL cimet nyertek.

Illetve szerintem, ha nem egy Raul vagy Xabi ul a padon, es ZZ csörög Pereznek, akkor meg is van neki a helye.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8518
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2023. július 12., szerda 11:04

erheto, hogy mik a prioritasai, de ha ti mast neveztek ki carlo utan es a franciak nem egnek be az eb-n, akkor ebbol lehetne 5-6 ev is alsohangon otthon, azert az mar meglepne, meg akkor is, ha nyilvan anyagilag azt is biztosan megengedhetne magamak, hogy soha tobbet ne dolgozzon.

a juve valoban lehetne neki arany kozeput a multja miatt, nem tudom felmerult e komolyabban.

Avatar
ikarus93
Hozzászólások: 3877
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 19:51
Kedvenc játékosaid: Ronaldo,Modric,Guti,Reus,CR,dinho
Kedvenc csapatod: Real Madrid,DVSC,BVB

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: ikarus93 » 2023. július 12., szerda 10:42

Zidane következő klubja a Juve lesz. Allegri után.
"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62866
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. július 12., szerda 10:29

'shutterisland írta:
Zidane on what impresses him the most nowadays:
amugy zidane-al mi a szitu ?

szerintem hozzatok mar nem fogjak visszahozni megint, a francia valogatott padja nem aktualis szerintem, legalabb is piritanak a selejtezokon most, az eb-ig meg van egy ev, ahol korant sem biztos, hogy lebognek elegge.

na nem mintha kellene neki kenyerre a penz, de szerintetek el fog vallalni valamit ?
Persze, hiszen elmondta, hogy fog edzoskodni majd, amikor ujra ugy erzi. Munkat meg barmikor fog kapni top klubnal, es en is ugy gondolom, hogy a valogatottnal is lesz majd szerepe, ha egyszer DD lekoszon.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

cart
Hozzászólások: 2648
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: cart » 2023. július 12., szerda 10:27

Majd a francia valogatottat egyszer ha lesz ra lehetosege. Szerintem nem surgos neki.

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8518
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2023. július 12., szerda 10:26

Zidane on what impresses him the most nowadays:
amugy zidane-al mi a szitu ?

szerintem hozzatok mar nem fogjak visszahozni megint, a francia valogatott padja nem aktualis szerintem, legalabb is piritanak a selejtezokon most, az eb-ig meg van egy ev, ahol korant sem biztos, hogy lebognek elegge.

na nem mintha kellene neki kenyerre a penz, de szerintetek el fog vallalni valamit ?

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62866
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. július 12., szerda 10:22

Ugy fest Ancelottinal befigyel valami adocsalasos ugy, meg 2014bol.

Carlo Ancelotti did not report his image rights, worth €400,000 in 2014.
@elmundoes
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7304
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. július 12., szerda 10:13

Zidane on what impresses him the most nowadays:

“There are a lot of players I like but in general what impresses me is the physical fitness necessary now. The demands are to play every three days. It’s different to my era when, if you had a physical problem, you could compensate with your technique. It’s not the same. You really need to be physically prepared, a top athlete. You need both physicality and technique.”

“I like watching loads of matches, lots of players. I look for players who could develop and succeed.” @TheAthleticFC

Volt róla szó, Perez remélem tényleg visszahozza megfigyelőnek, Juni jobb kezének vagy akármi. Aztán ha Xabi nem lesz jövőre edzőnk, felőlem nyerhet Mbappéval még pár BL-t is. :D
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Sierra » 2023. július 9., vasárnap 0:39

hehetheoriginal írta: Nem tudom csak ugy elfeledni a torz szenvedo fancsalifeju fejet mikor nem tudta elengedni onzosegbol a dolgokat es eveken at hatraltatta es tuszkent tartotta az egesz klubot, csak mert o a spanyol fodball udvoskeje.
Kár amúgy h a prime Rault csak videókból láttam, mert kb akkor kezdtem a Realt követni/szurkolni, amikor pont leszállóágba kezdett a csávó (2004-2005 környéke), már akkor is sokan mondták hogy mennyire flop lett és hogy miért kezdő állandóan. Aztán hozott egymás után két erősebb szezont (2007-2008 23 meg 2008-2009 24 gól), ott valamit visszahozott a klasszisából, majd Perez visszatérése utáni nyáron lépett, de addigra már nagyon érett a dolog.

Viszont 90-es években meg 2000-es évek elején a világ egyik legjobb támadója volt, ezt kár lenne vitatni. Bl-ben sem véletlenül volt sokáig gól csúcstartó.

Avatar
chronic
Hozzászólások: 2252
Csatlakozott: 2014. április 18., péntek 14:27
Kedvenc játékosaid: R9, Modric
Kedvenc csapatod: fehér balett

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: chronic » 2023. július 8., szombat 23:58

hehetheoriginal írta: Nem tudom csak ugy elfeledni a torz szenvedo fancsalifeju fejet mikor nem tudta elengedni onzosegbol a dolgokat es eveken at hatraltatta es tuszkent tartotta az egesz klubot, csak mert o a spanyol fodball udvoskeje.
Gondolom nem valtozott meg azota.
Énse Raul miatt szerettem meg a real madridot,(r9) és a koromból fakadóan énis már csak bőven a 2005 utáni meccsekre emlékszem ahol Raúl sokszor már csak inkább hátrány volt mint előny.

Arra meg külön emlékszem,hogy az akkoriban üdvöske spanyol no1 csatár David Villa idehozását megfúrta. Ezek a dolgok nem tettek jót az ő megitélésének az én szememben. :D

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11434
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. július 8., szombat 23:47

chronic írta:
hehetheoriginal írta: Gondolom raul elinditja a szeles nyelvcsapasokat, hogy jovore o lehessen az edzo... :coffee:
*Akármilyen hír.

16sec múlva jön hehe és tönkrevágja a bulit, még egy ilyen ember nincs bazzeg. :lol:
Nem tudom csak ugy elfeledni a torz szenvedo fancsalifeju fejet mikor nem tudta elengedni onzosegbol a dolgokat es eveken at hatraltatta es tuszkent tartotta az egesz klubot, csak mert o a spanyol fodball udvoskeje.
Gondolom nem valtozott meg azota.
thereisonly1ronaldo


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 127 regisztrált és 0 vendég