Edző és vezetőség

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Impostor
Hozzászólások: 229
Csatlakozott: 2018. június 13., szerda 9:42
Kedvenc játékosaid: Figo, Ramos, Carvajal, Modric, Marcelo, Nacho
Kedvenc csapatod: RM

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Impostor » 2023. január 16., hétfő 9:00

Sztem a mostani gyengélkedés tudatosan irányított dolog, kb. megfigyelhető minden évben.. Formaidőzítés, vagy inkább fizikai időzítés Pintus módra..

Gondoljatok bele, ha titeket is a fizikai szinteteknél sokkal jobban meghajtanak egy edzésen kell egy jó idő míg észhez tértek, fáradtságot, teljesítményt csökkenést tapasztaltok.. Viszont egy idő után ez elindul a jó irányba és az előzőeknél jobb teljesítményre leszel képes..

Ez is egy szakma, méghozzá elég komoly.. nem egy egyszerű zerű fekete-fehér dolog..

Nem furcsa hogy mindenki rottyon van? Nekem igen..

Nem kommunikálhatják le, figyu fanok, szarrá hajtottak minket, formaidőzítés van, meg amúgy is szarunk erre a csiribiri kupára, mert a tavaszt akarjuk meghúzni a bajnokságban meg a Bl-t ha összejön..

Vagy összejön vagy nem.. Mert millió buktató lehet még a történetben.. Sérülések, bírói döntések.. Stb stb..

Én azt mondom várjuk ki a végét, meglátjuk.. Ha nem jön össze, úgyis figyelembe veszik, hogy mi lehetett az oka... Perez papa nem szívbajos, Carlo is tudja a dörgést a Realnál, váltanak ha kell...

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8059
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Anthony » 2023. január 16., hétfő 7:21

Én mindent megértek, hogy fáradtak vagyunk, feltételezem mini előszezon és satöbbi.
De akkor miért nem adtak pihenőt a játékosoknak, küldjék el a Castillat, egy meccs alatt kiesnek a Valencia ellen, és a nagyok rá tudnak készülni a nehéz sorozatra.

Még egy dolog ami zavaró: nincsen egyetlen darab játékos az ifiben akit ilyenkor fel lehetne hozni a nagy csapatba? Hány éve? Ez hogyan lehetséges? Valakinek ezért felelnie kéne.

p.csabi1
Hozzászólások: 2223
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 12:00

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2023. január 16., hétfő 7:16

Ami most van az egyértelműen a vezetőség hibája nem Ancelottiéké.
Így nem lehet a top klubbok között maradni ahogy a vezetőség hozzá áll az utóbbi nyarakhoz.
„Úgy élünk együtt, két kis idegen,
valahol messze, mese-szigeten.”

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11218
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2023. január 16., hétfő 4:59

ToniKroos írta: Szerinted melyik csapatot fociztuk le a kieséses szakaszban?
Az összeset, 10 perc foca kellett ellenük és azt sem tudták merre vannak arccal.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
ToniKroos
Hozzászólások: 1050
Csatlakozott: 2014. november 13., csütörtök 23:11

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: ToniKroos » 2023. január 16., hétfő 0:53

illgner írta:
ToniKroos írta:
Amúgy meg 2012ben a Chelsea BL győztes, FA kupa győztes és ezüst érmes lett a bajnokságban. Szerintem olyan hatalmas különbség nincs a két idény között ha eredményeket összehasonlítjuk.
Rossz évet nézhettél, mert hatodik lett a Chelsea abban a szezonban, és a 4. Spurs rovására indulhattak a következő évben a BL-ben.
Valóban, csak azt néztem wikin, hogy ezüst érmes lett, de az a liga kupában volt.
___Samy___ írta: Nehogy mar meg kelljen magyarazni, hogy 50 meccs utan mindket frontot megnyertuk. Egyszeruen a mi csapatunk volt a legjobb, ennyi szerencse a vilagban sincs.

Bar ZZ harom evig volt vegig szerencses, szoval...
Gondolom nézted a meccseket (most itt inkább a BL-re gondolok), melyik volt az, amelyiken szerinted megérdemelten nyertünk. Tudom, több gól lőttünk, tehát mi érdemeltük meg a tovább jutást...hagyjuk ezt, csak a foci minőségét nézve tekints el attól, hogy Real Madrid és semlegesként bármelyik továbbjutásunkra is rá tudtad volna mondani, hogy ez igen, így kell focizni, megérdemelten jutottak tovább?
Azt meg értem, hogy 50 meccs, de más nagy csapatoknak is annyi van a lábában. De én nem is ezt mondom, hanem a játék képét. Nem szép, még ha eredményes is. A letámadásunk egy kész katasztrófa, mintha az utcáról szednék össze az embereket és megbeszélik, hogy letámadunk, aztán ennyi. Most a Barca, de a City vagy a Bayern, legutóbbi meccsünkön a Villareal, mind gyönyörűen együtt mozogva támad és védekezik. Hol van nálunk ilyen rendszer? Szóval hiába dupláztunk tavaly, attól még egy hátast nem dobtam a játékunktól, bár tény eredményes volt. De hát kinek mi, Zidaneék idejében nem ezért szerettem meg a Realt, mert hú de eredményesek voltak (persze ha semmit nem nyernek, azt se tudnám mi az a real, de nem ez volt a fő szempont). Ez a passzív football ami Ancelotti ideje alatt itt meghonosodott a csapatnál, azt én nem adom.

illgner
Hozzászólások: 2536
Csatlakozott: 2017. május 6., szombat 20:18

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: illgner » 2023. január 16., hétfő 0:28

ToniKroos írta:
Amúgy meg 2012ben a Chelsea BL győztes, FA kupa győztes és ezüst érmes lett a bajnokságban. Szerintem olyan hatalmas különbség nincs a két idény között ha eredményeket összehasonlítjuk.
Rossz évet nézhettél, mert hatodik lett a Chelsea abban a szezonban, és a 4. Spurs rovására indulhattak a következő évben a BL-ben.

pejtsikb
Hozzászólások: 38
Csatlakozott: 2022. augusztus 2., kedd 23:14
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Karim Benzema, Luka Modrić, Vini Jr, Fede Valverde, Thibaut Courtois
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: pejtsikb » 2023. január 16., hétfő 0:25

illgner írta:
krisz24 írta: Jövöre szeretnék egy ilyen gála 11-et : Courtois- Hakimi-Militao-Alaba-Fran garcia-Csucsu- Valverde- Cama- Saka/ Gnabry/ Mahrez - Benzema/ valamelyik fiatal befejező agár- Vini/Rodrygo
A 32 éves Mahrez leigazolás mellett milyen érvek szólnának?
Illetve Hakimit, es az elobb emlitett Nuno Mendest el lehet felejteni. Psg nem fogja eladni nekunk semmilyen jatekosat. Ez nem Fifa. :lol:
,,The Real Madrid shirt is white. It can stain of mud, sweat and even of blood, but never of shame.” - Santiago Bernabéu

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8212
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2023. január 16., hétfő 0:21

ToniKroos írta:
___Samy___ írta:
Egy dupla olyan csoda, mint a cselzi sirbol nyert bl cime :lol:
Szerintem inkabb fekudjetek le aludni, jobb az mindenkinek.
Nem nagyon értem a nevetésed okát. Szerinted melyik csapatot fociztuk le a kieséses szakaszban? A bajnokságban hány csapatot vertünk meg úgy igazán? Egyáltalán nem olyan győzelmek voltak, mint a tripla idején se a bajnokságban, se a BL-ben. Tény nyert a csapat, de hogy megérdemelt lett volna, azt néhány Real szurkolón kívűl senki sem mondja.
Amúgy meg 2012ben a Chelsea BL győztes, FA kupa győztes és ezüst érmes lett a bajnokságban. Szerintem olyan hatalmas különbség nincs a két idény között ha eredményeket összehasonlítjuk.
Nehogy mar meg kelljen magyarazni, hogy 50 meccs utan mindket frontot megnyertuk. Egyszeruen a mi csapatunk volt a legjobb, ennyi szerencse a vilagban sincs.

Bar ZZ harom evig volt vegig szerencses, szoval...
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

illgner
Hozzászólások: 2536
Csatlakozott: 2017. május 6., szombat 20:18

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: illgner » 2023. január 16., hétfő 0:19

krisz24 írta: Jövöre szeretnék egy ilyen gála 11-et : Courtois- Hakimi-Militao-Alaba-Fran garcia-Csucsu- Valverde- Cama- Saka/ Gnabry/ Mahrez - Benzema/ valamelyik fiatal befejező agár- Vini/Rodrygo
A 32 éves Mahrez leigazolás mellett milyen érvek szólnának?

Avatar
ToniKroos
Hozzászólások: 1050
Csatlakozott: 2014. november 13., csütörtök 23:11

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: ToniKroos » 2023. január 16., hétfő 0:02

___Samy___ írta:
ToniKroos írta: Ancelotti megint a szokásos beszari taktika. Szép és jó, hogy tavaly dupláztunk, de az se azért volt, mert mi lefociztunk bárkit is, hanem olyan csoda volt, mint a Di Matteo féle chelsea BL győzelem. Nagyon unom már, semmi szép nincs a játékunkban, tudatosság is alig, ha egyénileg nem tudják megoldani, akkor nekünk lőttek. Kloppra szó nélkül cserélném az olaszt, akár már most.
Egy dupla olyan csoda, mint a cselzi sirbol nyert bl cime :lol:
Szerintem inkabb fekudjetek le aludni, jobb az mindenkinek.
Nem nagyon értem a nevetésed okát. Szerinted melyik csapatot fociztuk le a kieséses szakaszban? A bajnokságban hány csapatot vertünk meg úgy igazán? Egyáltalán nem olyan győzelmek voltak, mint a tripla idején se a bajnokságban, se a BL-ben. Tény nyert a csapat, de hogy megérdemelt lett volna, azt néhány Real szurkolón kívűl senki sem mondja.
Amúgy meg 2012ben a Chelsea BL győztes, FA kupa győztes és ezüst érmes lett a bajnokságban. Szerintem olyan hatalmas különbség nincs a két idény között ha eredményeket összehasonlítjuk.

krisz24
Hozzászólások: 580
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:34
Kedvenc játékosaid: Modric, Zidane,
Kedvenc csapatod: Real

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: krisz24 » 2023. január 15., vasárnap 23:19

Engem igazából az zavar ebből a meccsből ami minden évben szembe jön az hogy a kispadunk nulla (talán kp-n vagyunk meg).
Minden rohadt nyáron, alig várom, hogy na most talán tényleg megtörténik a vérfrissités jönnek fiatal ambiiciózus játékosok de sose ez van. Nyilván elhoztuk idén Tchuamenit de ezzel együtt ment is Case tehát kb egy az egybe cseréltünk még ha fiatalitottunk is.
Felháboritónak tartom, hogyha a csődbe ülő barca képes 300 milliokat költeni akkor mi mit garasoskodunk úgy, hogy legutobbi 10 évbe minden eredményt hoztunk..
Nem érdekel a stadion projekt a Covid vagy hogy Hazardra is elköltöttünk csomó pénzt mégse lett jó. Vállaljuk be mostmár a költekezést. Amik feltétlen kellenek azok a szélső védők jobb és bal is tök mindegy mennyiért( nuno mendes, pedro porro, fran garcia, hakimi, theo hernandez), aztán jöjjön a támadó részlegbe minimum kettő olyan játékos akit bármikor be lehet küldeni (ugye Halaandra kellett volna rárepülni... de igy jöjjön mondjuk egy Gnabry, musiala, Saka, Mahrez, Osimehn közül valaki).
Hazard, mariano viszlát innenstol semmi értelmük nem is használjuk őket.
Kroos Modric visszábbléptetni jövöre már tényleg rotálva játszatni őket, ne ok legyenek az alap kezdők. (nem tudom elképzelni, hogy a rendszeresen kp-n játszatott csuameni-Valverde-Camavinga ne egye meg ezt a gyenge barca kp triot gavipedridejongot)
Védelembe meg Alaba fix mellette jobbon éppen a jobb formába lévő Militao v rüdi.
Jövöre szeretnék egy ilyen gála 11-et : Courtois- Hakimi-Militao-Alaba-Fran garcia-Csucsu- Valverde- Cama- Saka/ Gnabry/ Mahrez - Benzema/ valamelyik fiatal befejező agár- Vini/Rodrygo

kiserik
Hozzászólások: 5828
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: kiserik » 2023. január 15., vasárnap 22:24

Ezzel a vén kerettel az atya úr Isten se tudná azt produkálni, amit itt sokan elvárnak. Zizu is leadta a szerelést és annak lassan 2 éve, azóta lényegi változás alig. A Real Madrid már nem bírja el a kezdőben egyszerre ezeket az embereket úgy, hogy minden fronton mindig győzelem legyen a vége. Carvajal nulla, Mendy véleményes, Luka öreg (már 2 éve nem kellene stabil kezdőnek lennie), Cama elveszett, Vini szeleburdi, Fede nem szélső, Rudi egyelőre véleményes, Karim szintén rotty. Ezek közül párat simán elbírna a kezdő, de így együtt már kevés ahhoz, hogy minden szinten a győzelemért harcoljunk. A pad meg még kutyább Hazarddal, Marianoval, Rodrygoval.
Játékosok kellenek ide, nem edzőkeringő.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8212
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2023. január 15., vasárnap 22:07

ToniKroos írta: Ancelotti megint a szokásos beszari taktika. Szép és jó, hogy tavaly dupláztunk, de az se azért volt, mert mi lefociztunk bárkit is, hanem olyan csoda volt, mint a Di Matteo féle chelsea BL győzelem. Nagyon unom már, semmi szép nincs a játékunkban, tudatosság is alig, ha egyénileg nem tudják megoldani, akkor nekünk lőttek. Kloppra szó nélkül cserélném az olaszt, akár már most.
Egy dupla olyan csoda, mint a cselzi sirbol nyert bl cime :lol:
Szerintem inkabb fekudjetek le aludni, jobb az mindenkinek.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11218
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2023. január 15., vasárnap 22:05

ToniKroos írta: Ancelotti megint a szokásos beszari taktika. Szép és jó, hogy tavaly dupláztunk, de az se azért volt, mert mi lefociztunk bárkit is, hanem olyan csoda volt, mint a Di Matteo féle chelsea BL győzelem. Nagyon unom már, semmi szép nincs a játékunkban, tudatosság is alig, ha egyénileg nem tudják megoldani, akkor nekünk lőttek. Kloppra szó nélkül cserélném az olaszt, akár már most.
Az biztos, hogy a kiégett és meggyötört kloppal nagyot mennénk :D
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
ToniKroos
Hozzászólások: 1050
Csatlakozott: 2014. november 13., csütörtök 23:11

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: ToniKroos » 2023. január 15., vasárnap 22:03

Ancelotti megint a szokásos beszari taktika. Szép és jó, hogy tavaly dupláztunk, de az se azért volt, mert mi lefociztunk bárkit is, hanem olyan csoda volt, mint a Di Matteo féle chelsea BL győzelem. Nagyon unom már, semmi szép nincs a játékunkban, tudatosság is alig, ha egyénileg nem tudják megoldani, akkor nekünk lőttek. Kloppra szó nélkül cserélném az olaszt, akár már most.

Avatar
gutihaz14
Hozzászólások: 5336
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 14:09

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: gutihaz14 » 2023. január 15., vasárnap 21:52

ziro4vr írta: Akire lecserélném: egy motivált Klopp, aki szabad kezet kap meg jó sok pénzt hogy átalakítsa a keretet.

Amúgy értelmetlen elküldeni.
ugyanígy gondolom én is
valamelyik univerzumban: :box:
----------------tbo---------------
hakimi-militao-rüdiger-davies---
camavinga-tchouaméni-bellingham
---brahim-haaland-mbappe---

edzo: xabi apo

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27361
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Remy » 2023. január 15., vasárnap 21:51

ziro4vr írta: Akire lecserélném: egy motivált Klopp, aki szabad kezet kap meg jó sok pénzt hogy átalakítsa a keretet.

Amúgy értelmetlen elküldeni.
Ez! +1.

Kloppo úgyis elérhető lesz szerintem nyáron. :lol: Simán rá kéne menni. Ramos, CR kaliberek már úgysincsenek itt, pont illene hozzá ez a Madrid.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2023. január 15., vasárnap 21:47

Akire lecserélném: egy motivált Klopp, aki szabad kezet kap meg jó sok pénzt hogy átalakítsa a keretet.

Amúgy értelmetlen elküldeni.
Nem illik.

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5850
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Jim » 2023. január 15., vasárnap 21:42

___Samy___ írta: Mindig az edzo nyakaba varrjuk az evek ota rohado problemakat, pedig nem o tehet arrol, hogy nincs frissitve megfeleloen a keret. A tavalyi kimaxolas utan illett volna embereket hozni, legalabb a tamadoharmadba. Ehelyett szegenyebbek lettunk egy kezdo emberrel.
többen leírtuk, hogy kezdő jobbszélső támadó, és cserecsatár mindenképp szükséges
(akkor is, ha az 1 Joselu, és nem Ronaldo -Raúl kaliber...)
de nem, továbbra is középhátvédet hoztak a múlt évben is :x
remélem nyáron is jön 1 :lol:

+ én is benéztem, Casemirot túl hamar adtuk el, látszik az ő hiánya is :sly:

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3396
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Yazid » 2023. január 15., vasárnap 21:34

Varom türelmesen a nagy májusi feltámadást, biztos perez is mondja nekik majd jajj fiuk semmi baj ügyesek voltatok majd tavasszal :lol:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 153 regisztrált és 0 vendég